Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Horoskop klasyczny na 2020 rok - Horoskop na 2020 rok - Wodnik

Wodniki przy tasowaniu sama wypadła karta domu. Śmiem twierdzić, że dom, otoczenie domu, rodzina i sprawy domowe w najbliższym roku będą dla was najważniejsze. Być może karty próbują wam powiedzieć, że trzeba zwrócić uwagę na kwestie domu, rodziny i otoczenia domowego. Domostwo będzie ważne nadchodzącym roku.

Pierwsze 3 miesiące upłyną wam na łapaniu spraw związkowych. Tak jakbyście wchodzili w Nowy Rok z nie do końca załatwionymi sprawami związanymi z ukochaną wam osobą. Tak jakby część was była świeżo po rozstaniu, a część z was była, może powiem tak, na stopie wojennej z partnerem. Więc zaczynacie rok od łapania tych spraw. Wolne wodniki zaczynają rok od dania sobie chwili czasu i oddechu. Tak jest to ważne, jest to potrzebne. Następnie dalej przechodzicie płynnie do świetnych wiadomości związanych z domem. Czyli ten dom się tutaj pojawia. Świetne wiadomości dotyczące domu, nieruchomości, gospodarstwa. Jeżeli jesteście osobami, które starają się o kredyt to właśnie w pierwszych czterech miesiącach roku go otrzymacie. Jeżeli staraliście się o dotacje, dopłaty to także je otrzymacie. Bardzo to wszystko wam się gładko ułoży. Jeżeli chodzi o sprawy związane z zarządzaniem nieruchomościami, domem, gospodarstwem, wszystko czego się dotkniecie, a co dotyczy szeroko rozumianego domu, mieszkania, nieruchomości, gospodarstwa ułoży się super. Super, plus- uwaga - karta sporych pieniędzy.

Idziemy dalej, drugi kwartał roku. Odwiedziny, możecie mieć gości. Jeżeli kupicie nową nieruchomość, to nie ukrywam, że będą was chcieli członkowie rodziny podejrzeć. Co tam macie w szafkach. Natomiast jeżeli wy będziecie chcieli gościć się u innych, to także karty wskazują na ruch związany z ludźmi z waszej rodziny, z waszego otoczenia. Czyli wy będziecie zapraszać do domu ale i wy będziecie zapraszani. Maleńka uwaga. Jeżeli w nowej nieruchomości planujecie remont, może on się niestety przedłużyć i to bardzo, bardzo, bardzo. Jaka rada? Tylko spokój was może uratować. Innej rady nie mam. Mam tu jeszcze kartę mówiącą o tym, że może trzeba będzie na dłużej zaprosić do siebie kobietę z rodziny. Może to być siostra, może mama, a może kuzynka. Ta osoba może przez jakiś czas z wami mieszkać.

Trzeci kwartał roku - dobre wieści jeżeli chodzi o partnera. Jeżeli wasz partner będzie chciał załatwić sprawy związane ze swoją pracą, ze swoją działalnością, to dużo rzeczy tutaj się ułoży pozytywnie. Wpłynie to na was, na wasz związek i na wasze domostwo, Jeżeli natomiast jesteście stanu wolnego, możecie dosłownie wpaść, na fajną, drugą połówkę. Osoba po przejściach, osoba po rozwodzie, bądź po długim, stałym związku. Osoba trochę pokiereszowana. Natomiast to osoba, która także – podkreślam - mogła mieć wcześniej spory majątek. Teraz zostały liche resztki niestety. Natomiast absolutnie nie będzie wam to przeszkadzało, ta osoba jest w stanie odkuć się na nowo. Dalej karty wskazują na to, że będziecie trochę podróżować pomiędzy członkami rodziny czyli pierwsza karta, która wypadła - karta domu szeroko rozumianego, cały czas tutaj jest. Trzeci kwartał roku to wizyta u członków rodziny, trochę wymuszona sytuację zdrowotną.

Ostatnia część roku, ostatnie 3 miesiące roku to trudne karty, mówiące o nieporozumieniach z bliskimi, niedomówieniach, pretensjach, zaszłościach, zarzutach sprzed 35 lat, z któregoś wtorku 23:17. Że krzywo spojrzeliście się na psa sąsiadki np. Co mogę doradzić? Odwrócić się na pięcie i nie kontynuować. Naprawdę nie idźcie nawet w tę stronę. Absurdalne rzeczy, wymyślone, głupie. Kontynuacja choroby w rodzinie, podkreślam to. Natomiast z dobrych rzeczy, realizacja marzeń, realizacja planów. Może nie są to plany typu lot na księżyc, ale jakieś takie drobne, życiowe rzeczy, drobne życiowe przyjemności, które teraz właśnie w ostatnich dwóch miesiącach roku mają szansę się spełnić. Śmiało planujecie, dużo rzeczy wam się uda. Aha i jeszcze jedno szykujcie się do świąt, bo chyba wy będziecie organizować i wy będziecie zapraszać członków rodziny. Jednak nie unikniecie tego, karta domu to będzie karta, która wam patronuje w 2020 roku.

Podsumowując powiem tak. Pierwsza połowa roku - silne karty, mocne karty, nieruchomości pieniądze, dotacje, kredyty, wszystko się świetnie układa. Są karty mówiące o dobrym doradcy zawodowym, dobrym pośredniku kredytowym, o takich osobach, które spotykacie na swojej drodze, które dobrze wam doradzają - jeżeli chodzi o gospodarowanie czy też finansami czy też właśnie nieruchomościami. Druga połowa roku, tak jak mówiłam choroba przy członkach rodziny, trochę wizyt członków rodziny, trochę wy musicie poświęcić swój czas. Jakieś zaszłości stare, stare rozliczenia. Nie warto, nie warto nawet się tym zajmować od razu powiem. Końcówka roku super, wyciągać rękę po marzenia, spełnią się!

Horoskop klasyczny na 2020 rok został opracowany przez Mira WróżkaNajnowsze horoskopy w astroczytelni

FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.