NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Wodnik

Ćwicz jogę i pilates

Ćwicz jogę i pilates

Pilates lub Joga – Wodnik ma zły nawyk gubienia się we własnych myślach, więc mimo tego, że ma wiedze, że powinien poćwiczyć, to łatwo o tym zapomina. Zamiast zorganizowanego sportu (Wodnik jest dobry w sporcie, ale słaby w przestrzeganiu zasad), najbardziej efektywnym treningiem dla Wodnika może być Pilates lub Hatha Joga. Oba ćwiczenia są delikatne, ale aktywne, obejmują dużo rozciągania, co jest ulgą dla tych mięśni, które spędzają są długo ściśnięte na krześle. Każde z tych ćwiczeń może być fantastycznym dodatkiem do porannych lub wieczornych zajęć.

Masaż – Nawet najwspanialsze i psychicznie silne osoby potrzebują czasami chwili przerwy na relaks. Gdy Wodnik potrzebuje relaksu, to wybiera się na masaż całego ciała. Często martwi się kondycją świata lub postępami nad projektem w pracy i nosi w sobie to napięcie tygodniami. Masaż relaksuje go, pozwala odpowiednio podejść do problemu i faktycznie go rozwiązać zamiast tylko się zamartwiać. To sprawia, że masaż staje się czasami niezbędną częścią ich planu dnia.

Dbaj o zdrowy sen

Dbaj o zdrowy sen

Sen - Wodnik to jeden z tych znaków zodiaku, który wypełnia każdy dzień wieloma aktywnościami, więc osoba spod znaku Wodnika nie śpi tyle, ile powinna. Często myśli, że można normalnie funkcjonować śpiąc cztery lub mniej godzin dziennie, czytając książki przez pół nocy. Szczerze mówiąc przekonanie Wodnika, by spał więcej wydaje się niemożliwe.

Medytacja - To może brzmieć zbyt prosto, ale medytacja oddechowa może pomóc Wodnikowi rozwinąć jego uważność w codziennym życiu, ponieważ wymaga to skupienia jedynie na oddechu.

Relaksuj się 
przy muzyce

Relaksuj się 
przy muzyce

Muzyka – Muzyka pozwala Wodnikowi prawdziwie się odprężyć. Wodnik kocha chodzić na koncerty, gdzie może trochę zaszaleć lub wzruszyć się, w zależności od miejsca. Gatunek muzyki nie robi dużej różnicy, ponieważ każdy jej rodzaj ma coś do zaoferowania.

Malowanie – Inną aktywnością, która pozwala Wodnikom się spełniać jest malowanie. Lubią dzielić się swoim wewnętrznym życiem z najbliższymi, a malowanie pozwala im to wyrazić. Gdy przyłożymy pędzelek do papieru lub płótna to znikają wszystkie ograniczenia, i to jest to, co przemawia do buntowniczej natury Wodnika. Więc, gdy Wodnik jest poddenerwowany, spokojne miejsce, gdzie można się uspokoić to doskonały wybór.

Graj w planszówki, czytaj książki

Graj w planszówki, czytaj książki

Gry logiczne – Wodnik jest bez wątpienia osobliwy. Grzeszną przyjemnością dla Wodnika, czego nie powinien się jednak wstydzić, jest zatracanie się w takich rzeczach jak gry planszowe, puzzle, gry komputerowe i książki. To aktywności, w których błyszczy, ponieważ pozwalają one na pokazanie jego bujnej wyobraźni i przenikliwości. Może spędzać przy tych aktywnościach wiele godzin i na szczęście dla niego, przy wielu z tych aktywności można poznać nowych ludzi.

Detoks technologiczny - Jednym z najlepszych sposobów na relaks dla Wodnika jest całkowity detoks technologiczny. Zwykle jest pierwszy, żeby wykorzystać nowości w świecie technologii i jest aktywny w mediach społecznościowych. Kocha stymulacje, ale jego umysł potrzebuje czasem zwolnić. Więc wyłącz telewizor, zamknij laptop, schowaj telefon, tablet i e-book na kilka godzin, żeby się uspokoić.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie