NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Andrzej Doradca Duchowy

Andrzej Doradca Duchowy

teraz niedostępny
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Wsparcie duchowe, Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Finanse, Kariera i praca

Metody : Karty klasyczne, Rytuały, Oczyszczanie, Tarot, Numerologia, Runy

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
8493 Ilość
porad
Ostatnio
online
2 Lat na
portalu
38060 Wyświetleń
profilu

Witajcie mam na imię Andrzej i pochodzę z Podlasia. W mojej rodzinie mówiono do mnie Andriej. Podlasie to miejsce, w którym magie można dostrzec w każdym jej zakątku. W mojej rodzinie kobiety były bardzo blisko magii, magicznych rytuałów oraz magicznych ziół. Nie wróżę od małego i nie pamiętam abym się urodził i poczuł coś magicznego w sobie. Jednak pamiętam dobrze, że mój rodzinny dom zawsze pachniał ziołami. Czasem podpatrywałem moją babke, która dla wielu potrzebujących tworzyła miksury i napary ziołowe.

Ja sam magią zainteresowałem się dopiero po studiach i w gruncie rzeczy był to czysty przypadek, albo jak mówiła moja Babcia przeznaczenie przed którym nie da się uciec. Odnalazłem swoje przeznaczenie w Kartach Tarota i Kartach Klasycznych.

Uwielbiam tworzyć na specjalne zamówienie mieszanki ziołowe wspomagające miłość. Biała Magia jest mi bardzo bliska i staram się kroczyć drogą kodeksu magicznego. Do tej pory Karty stawiałem bliskim i przypadkowym wędrowcom dziś chce się zmierzyć z wróżeniem dla Was. Mam silne poczucie, że moja rodzinna tradycja powinna posłużyć ludziom w potrzebie. Zapraszam Cię do mojego świata magii. Spróbujmy rozwiązać Twoje problemy, znajdźmy najlepsze rozwiązania dzięki którym Twoja droga życiowa znów zacznie Cię cieszyć.

 

Pozwól mi zostać Twoim Przewodnikiem Duchowym

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
8-17
Wtorek
11-18
Środa
7-19
Czwartek
9-12
Piątek
13-21
Sobota
19-24
Niedziela
12-19

Opinie klientów (355)

loading
1 z 40
1 2 3 4 5