Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Będziesz chodził dzisiaj z głową w chmurach, o ile nie będzie to dla Ciebie szkodliwe, nie ma problemu. Jednak postaraj się skupić na ważnym. Na wszystko jest odpowiedni czas i miejsce. Mocno też przejmiesz się opinią, która tak naprawdę nie powinna mieć dla Ciebie znaczenia. Nie patrz na to co ludzie powiedzą, bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Rób swoje i ciesz się tym. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

Możesz dzisiaj liczyć na czyjąś pomoc, zresztą cała sytuacja przybierze dość nieoczekiwany obrót, z korzyścią dla Ciebie. Mogą dotrzeć do Ciebie również dziwne informacje, nie słuchaj plotek i nie daj się ponieść zazdrości, nic dobrego z tego nie wyniknie. Nie wchodź z nikim w konflikt, bo jeśli nie będziesz miał całkowitej racji, dyskusja może wymknąć się spod kontroli, a naprawdę ciężko będzie później zatrzymać tą lawinę. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Od rana będziesz tryskać energią i wyśmienitym humorem. Dzięki Tobie, dzisiaj ktoś z Twojego otoczenia poczuje się lepiej. Nie wykluczone, że spędzisz miły wieczór ze swoim partnerem, kilka chwil spędzonych naprawdę razem. Napawaj się tymi chwilami i czerp z nich swoją siłę. W jeszcze lepszy nastrój może wprawić Cie jakaś informacja dotycząca weekendowych planów. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Od rana możesz mieć problem z zaakceptowaniem pewnej sytuacji, co pokaże Cię z nieco bardziej ludzkiej strony. Bez problemu pozwól sobie na chwilę słabości. Możesz nawet nie dostrzegać, że ktoś w Twoim otoczeniu będzie chciał Ci pomóc. Wybierz się na spacer, choć na chwilę, dzięki temu łatwiej będzie Ci poukładać myśli. Jednak uważaj dzisiaj na urazy, zwłaszcza kończyn dolnych. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

Najchętniej uciekłbyś dziś gdzie pieprz rośnie i żeby wszyscy dali Ci święty spokój. Niestety jest to praktycznie niewykonalne. Nie mniej, znajdź dla siebie chociaż chwilę w ciągu dnia, aby odetchnąć pełną piersią i wyczyścić umysł. Znacznie łatwiej będzie Ci podejść do pewnych spraw. Odpuść sobie dzisiaj porządki domowe, nie zając nie uciekną, a Ty będziesz miał chwilę na zasłużony relaks. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Dzisiaj zdecydowanie bardziej będziesz wolał przebywać tylko w swoim towarzystwie, zamknięty przed światem zewnętrznym. W związku z tym staraj się unikać prac zespołowych, ponieważ zbyt mocno będziesz pogrążony w swoich myślach i ciężko będzie Ci się dostosować do ogółu. Popołudnie spędź nad ulubioną książką i nie miej z tego powodu wyrzutów sumienia, nic nie musisz, tylko możesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Większość dnia spędzisz nad zaległymi sprawami. Postaraj się tak rozłożyć czas, aby dzisiejsze rzeczy nie stały się zaległymi. Będziesz musiał pamiętać o ważnym wydarzeniu, czy spotkaniu, jeśli zawiedziesz na tym polu, będziesz miał wyrzuty ze strony najbliższych. Ogólnie będziesz miał problem z wywiązaniem się z rzeczy związanych z domem i rodziną. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Będziesz szukał dzisiaj dziury w całym, najgorzej może się oberwać Twojej drugiej połówce. Nie dziw się więc, że partner będzie się starał schodzić Ci z drogi, kiedy Ty będziesz dążył do konfrontacji. Najlepiej jeśli skupisz się na swoich zajęciach i nie zwracaj uwagi na otoczenie. Wieczorem przyda Ci się porządny odpoczynek, znacznie lepiej wypoczniesz z książką, niż zalegając na kanapie przed telewizorem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Niestety przed południem nie będziesz w najlepszym nastroju, nie wyżywaj się na nikim, bo przez Twoje zachowanie, może ucierpieć wieloletnia znajomość, którą ciężko będzie Ci później odbudować. W drugiej połowie dnia, będziesz chciał się rzucić w wir uczuć, może zrób jakaś miłą niespodziankę swojemu partnerowi. Wieczór spędzisz spokojnie, a dodatkowo gorąca kąpiel rozluźni Cię po ciężkim dniu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Możesz zacząć odczuwać znużenie i odrętwienie, związane z szarą codziennością. Owszem lubisz kiedy wszystko się układa według pewnych planów, jednak w ostatnim czasie brakuje Ci iskry do działania. Potrzebujesz zmian, spontaniczności, nie daj się prosić jeśli ktoś zaproponuje Ci wyjazd czy jakieś wyjście, poznanie nowych ludzi na pewno dobrze Ci zrobi. Poczujesz na nowo że żyjesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

Czeka Cie dzisiaj dzień pełen wspomnień, staniesz się melancholijny, a nostalgia będzie wypływać z każdego kąta. Jednocześnie ktoś uświadomi Ci jaka drzemie w Tobie siła, o której na co dzień zapominasz i nie dajesz dojść do głosu swoim wrodzonym zdolnościom. Aby nieco poprawić sobie nastrój i wejść na wyższy poziom, wieczorem zorganizuj małe spotkanie z przyjaciółmi. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Będziesz miał kojący wpływ na otaczających Cię ludzi, dzięki temu że rozsiewasz wkoło siebie taką aurę, uda Ci się załagodzić jakiś konflikt między współpracownikami. Dziś też jest dobry dzień na nawiązywanie nowych znajomości, czy tworzenie sobie kręgu biznesowego. Nie bój się działać. To co dziś uda Ci się wypracować już niedługo da swoje rezultaty. Więc nie zniechęcaj się zbyt szybko. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Miłość: Twoje uczucia zostaną wystawione na próbę. Los chce się dowiedzieć jak mocno umiesz kochać. Mogą się pojawić różne nerwowe sytuacje. Nie walcz i udawaj, że nie zauważasz problemów. W stałych związkach drobny kryzys, z którego wyjdziesz...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Miłość: Żyjesz w świecie złudzeń i wyobrażeń. Wszystko co cię spotyka, oceniasz przez pryzmat przeszłości i dawnych ran. W ten sposób nie dajesz sobie szansy na przyszłość. Twoje uczucia tak naprawdę odpływają w innym kierunku, gdzie tworzysz sobie złudny ideał...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Miłość: W tym tygodniu masz szansę na udane miłosne podboje. Żółta bielizna podziała jak talizman. W czwartek, pod byle pretekstem, zrezygnuj z seksu. Możesz się nie sprawdzić. A to nie wróży happy endu. Finanse: Nie martwcie się o finanse to będzie pomyślny...

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Miłość: W sprawach uczuć podejmiesz ważną decyzję, będziesz musiał wybierać, dokonasz prawidłowego wyboru. To dobry czas na miłość i układanie osobistego życia. Nie traktuj partnera jak swojej własności, okaż swoje uczucia. Nie bądź takim realistą. Finanse: Uwaga na...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

Miłość: W stałych związkach czekają Cię radosne i miłe chwile. Jeśli odważysz się, na szczerą rozmowę z partnerem, możesz osiągnąć pełnię szczęścia. W Twoim związku, kompromisy zapewnią Ci dobrą atmosferę. Samotne Byki muszą jeszcze poczekać na stałego partnera. Finanse: Nie...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Miłość: Planety z sympatią będą zerkać w Twoją stronę, otwórz się na potrzeby przyjaciół i rodziny. Staraj się spełniać oczekiwania partnera, okazuj więcej uczuć. Szczęście jest przy Tobie, możesz zatrzymać je na długo. Nie popsuj go swoimi humorami. Finanse...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Miłość: Wolne osoby mają szansę na miłość od pierwszego wejrzenia, w stałych związkach dobry czas na miłość i uporządkowanie spraw osobistych. Jeśli nie dotrzymasz wierności partnerowi, poniesiesz tego konsekwencje. Finanse: Ciężko będzie utrzymać stabilność...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Miłość: Teraz w stałych związkach zapanuje większa harmonia i szczęście. To dobry czas na zaplanowanie macierzyństwa. Jeśli masz zamiar założyć rodzinę , nie zastanawiaj się dłużej, gwiazdy Ci sprzyjają, więc wykorzystaj ten czas właściwie. Finanse: W budżet...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Miłość: Żyjesz w świecie marzeń. Nie każda osoba pasuje do ciebie. Nie można na siłę zmusić kogo do miłości. Zejdź na ziemię i trzeźwo oceń swoje związki. Daj swemu sercu i duszy odpocząć pozwól im nie kochać przez jakiś czas. Panny, które są w stałych związkach...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

Miłość: Szczęśliwie będą układać się twoje relacje z partnerem i ludźmi którymi się otaczasz. Odważysz się być namiętną w łóżku. Te wspólne chwile przyniosą ci ukojenie i radość. Zakochanym Pannom nie będącym w stałym związku gwiazdy zgotują dużo...

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

Miłość: Nie wyręczaj bliskich i oni coś potrafią. Ten czas przeznacz na miłe chwile z ukochanym, daj ponieść się emocjom. Możecie przeżyć renesans waszych uczuć i wyjaśnić dawne bolączki. Samotne Skorpiony też nieśmiało mogą pomyśleć, że można żyć we dwoje, zdecydowanie...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

Miłość: Twój partner chodzi na paluszkach, żeby Cię tylko nie urazić. Przestań się dąsać a lepiej na tym wyjdziesz. Może mu się w końcu znudzić Twój chimeryczny nastrój i rozejrzy się za kimś weselszym. Tego na pewno byś nie chciała. Samotni jak wyjdą...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.