Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Bądź dzisiaj bardzo uważny i czujny, przynajmniej na tyle na ile będzie Ci pozwalała Twoja zaburzona koncentracja. Jeśli masz możliwość zrezygnuj dzisiaj z jazdy samochodem. Lepiej abyś nie nadużywał kawy, bo efekt będzie tylko chwilowy, a konsekwencje opłakane. Popołudniu postaraj się już nie brać na siebie żadnych zadań, tylko skup się na wypoczynku i odpowiedniej ilości snu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

W centrum zainteresowanie będzie Twoja rodzina, będziesz załatwiał sprawy w większej mierze związane właśnie z Twoimi najbliższymi. Z początku może Ci się wydawać, że ktoś próbuje Cię wykorzystać, ale to tylko wrażenie. To na Tobie można zawsze polegać i nie odmówisz pomocy. Popołudniu zorganizuj sobie jakąś kulturalną rozrywkę, znacznie lepiej Ci to zrobi, niż wylegiwanie się na kanapie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Możesz mieć wrażenie, że nie nadążasz ze wszystkim. Postaraj się bardziej filtrować zadania i informacje jakie do Ciebie docierają, abyś nie musiał robić czegoś dwa razy. Skup swoją uwagę na lepszej organizacji pracy, a na pewno bez problemu sobie ze wszystkim poradzisz. Dodatkowo nie obciążaj zbytecznie swojego organizmu, takie zrywy jakie potrafisz robić, jeszcze nikomu nie wyszły nikomu na dobre. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Staraj się nie łamać obowiązujących zasad, ponieważ dzisiaj przekroczenie ich, nawet o troszeczkę, może przynieść Ci duże konsekwencje. Masz dzisiaj spore szanse na sukces w kwestiach jakichś umów czy ustaleń dotyczących Twoich finansów. Jeśli masz coś do załatwienia w urzędach, to dzisiaj jest na to dobry moment, wszystko będzie szło jak z płatka. W domu zadbaj o dobre samopoczucie domowników. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

Codzienna rutyna może Cię zacząć nieco przytłaczać, za wszelką cenę będziesz uciekał myślami poza to wszystko co się dzieje. Postaraj się jednak skupić na tym co musisz zrobić, a później przyjdzie czas na bujanie w obłokach. Nie miej wyrzutów sumienia w związku z tym, że chcesz odpocząć. Postaraj się tylko nie warczeć na wszystkich dokoła, bo niepotrzebnie doprowadzisz do awantury. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Nie zawsze mówienie prawdy daje pozytywne efekty, może nie tyle abyś dziś kłamał, ale lepiej niektóre opinie pozostaw dla siebie. Nie wywołuj burzy w szklance wody. Nie zamykaj się w czterech ścianach, możesz dostać dzisiaj zaproszenie, tym razem nie rezygnuj z niego, mimo że jesteś domatorem, ta mała wyprawa doda Ci pewności siebie i zregeneruje Twoje zasoby energetyczne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Dzień będzie należał do tych spokojnych, na luzie zrobisz wszystko, co sobie zaplanowałeś. Dodatkowo możesz mieć okazję dostania ciekawej oferty wypoczynkowej, gdzie bez problemu będziesz mógł sobie na nią pozwolić. Nie dumaj zanadto bo okazja może czmychnąć nim się obejrzysz. Działaj dzisiaj rozsądnie w kwestii samych pieniędzy, bo przez nieuwagę możesz zostać oszukany. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Dzięki pewnej osobie wzrośnie Twoje poczucie wartości. Będziesz mógł uświadomić sobie, czego tak naprawdę się obawiasz i często uciekasz przed tym co może dać Ci szczęście, tylko dlatego że nie wierzysz w siebie. To będzie kamień milowy w Twoich poczynaniach w pracy nad sobą. Nie pożyczaj dziś nikomu pieniędzy, ani Ty nie pożyczaj od nikogo, bo będzie problem ze zwrotem. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Potrzebujesz nieco samotności. Nie bierz na siebie dzisiaj więcej niż musisz, ponieważ ani się z tym wszystkim nie wyrobisz, a myśl o tym, że masz ochotę uciec w mysią dziurę, będzie powodowała brak koncentracji. W domu nie odmawiaj sobie przyjemności, absolutnie nie miej wyrzutów sumienia, że coś leży odłogiem. Nie zając nie ucieknie, a Ty wprawisz się w zdecydowanie lepszy nastrój. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Możesz mieć dzisiaj problem z utrzymaniem swoich emocji na wodzy. Postaraj się jednak jak najłagodniej przejść przez dzień. Nie potrzebujesz dodatkowych negatywnych bodźców w postaci awantury. Uważaj dzisiaj za kierownicą, możesz mieć problem ze skoncentrowaniem się na pewnych czynnościach. Wieczorem zadbaj o wyciszenie, medytację i odcięcie negatywnych myśli. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

Dzisiaj będzie Ci towarzyszyło poczucie zagubienia. Absolutnie nie jest to wywołane czymś nowym, tak zwyczajnie to nie jest Twój dzień, więc wstrzymaj się od wszelkich ważniejszych decyzji, czy podejmowania się nowych zadań. Lepiej przeczekaj ten moment. Czas natomiast sprzyja samorozwojowi, zmiany dotyczące stylu życia. Wyjdź na zewnątrz i weź głęboki oddech. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Bądź bardziej skrupulatny w dobieraniu miejsc w których jadasz, dzisiaj może Cię spotkać przykra niespodzianka związana właśnie z posilaniem się w takim miejscu. Popołudnie spędź na łonie natury, nie musisz od razu wybierać się za miasto, wystarczy spacer, najlepiej wśród szumiących drzew. Takie otoczenie pozwoli Ci na pozbieranie swoich myśli i wyciszenie. Zbyt wiele masz na głowie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Miłość: Pora się trochę otworzyć emocjonalnie przed drugą połówką, dla drugiej strony to ważne. Praca: Będziesz budzić posłuch i szacunek wśród współpracowników, warto jednak uważać bo nie wszyscy będą zadowoleni. Finanse: Bardzo dobry tydzień...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Miłość: Wreszcie będzie szansa by pobyć trochę z osobą, którą kochasz. Jest możliwe, że wykorzystacie wspólne chwile na jakiś romantyczny wypad we dwoje. Praca: W nadchodzącym tygodniu będzie wreszcie okazja by odetchnąć od obowiązków. Bardzo Ci się to...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Miłość: Będzie romantycznie i jest okazja na wspaniałe miłosne uniesienia, jednak trzeba uważać na końcówkę tygodnia bo możliwa kłótnia. Praca: W tym tygodniu nie będziesz się czuć komfortowo w miejscu pracy. Byle do weekendu. Finanse: Nie jest źle jednak...

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Miłość: W tym tygodniu wzrost zainteresowania u płci przeciwnej. Okazja dla samotnych na znalezienie drugiej połowy. Praca: Czas się usamodzielnić i przestać pytać wciąż współpracowników o rady, wykazana inicjatywa bardzo zaprocentuje. Finanse: Kluczem do...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

Miłość: Lekka nutka romantyzmu ożywi wasze związki, pora wybrać się do kina, parku lub na koncert. Gwiazdy bardzo sprzyjają takim działaniom. Praca: W pracy czeka Cię stabilizacja, być może to dobra pora by wyrwać się na krótki urlop. Odpoczynek bardzo pomoże naładować...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Miłość: Nadchodzący tydzień da Ci wiele okazji do flirtu, na twej drodze pojawi się nowa przygodna znajomość która ma szanse przerodzić się w coś głębszego. Praca: Duża szansa na wspaniały sukces w pracy, ważne by skupić się na celu i nie rozproszyć za bardzo rzeczami...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Miłość: W miłości oprócz serca ważna też głowa, musisz uważać w tym tygodniu na swą drugą połowę. Kochaj, ale postępuj roztropnie. Praca: Dzięki twej wrodzonej cierpliwości osiągniesz wspaniały sukces w pracy. Inni będą Ci zazdrościć, dlatego zwróć uwagę na...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Miłość: To świetny czas by zrobić jakąś miłą niespodziankę drugiej połówce, gwiazdy będą sprzyjać tego typu inicjatywom. Praca: Czeka Cię niestety więcej pracy, lecz będzie Ci ona sprawiać dużą przyjemność. Tuż za rogiem krótki urlop. Finanse: Mimo dobrej...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Miłość: To będzie romantyczny tydzień pełen miłosnych uniesień, dobra passa w miłości sprawi, że rozkwitniesz na nowo. Praca: W pracy stabilizacja, jednak możliwy mały konflikt ze współpracownikiem. Radzę nie ulęgać emocjom, niedługo będzie okazja by na chwilę oderwać...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

Miłość: Czas na romantyczne spacery, można także iść w jakieś przyjemne miejsca, kino, restauracja.. Gwiazdy będą sprzyjać takim wydarzeniom. Praca: To dobry czas dla Ciebie, mimo że pracy sporo, to będzie ona Ci przynosić wiele korzyści. Finanse: Stabilność finansowa....

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

Miłość: Nie dawaj ponosić się zazdrości, wybitnie może to zaszkodzić w związku. Praca: Będziesz mieć satysfakcje z wykonywanej pracy, czasami jednak będzie Ci się wydawać ona trochę monotonna, ale nie będziesz się tym przejmować. Finanse: Jest dobrze, ale niewątpliwie może...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

Miłość: Okazja do flirtu, poznasz kilka sympatycznych osób i jest szansa, że z jedną z nich zaiskrzy. Praca: Będziesz odczuwać niestety nudę. Być może to małe wypalenie, lecz druga połowa tygodnia zapowiada się bardziej obiecująco. Finanse: Ten tydzień zapowiada się...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.