Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Ustaw swój znak zodiaku

Data urodzenia

Lub wybierz swój znak zodiaku

Wypełnij datę urodzenia, a system pokaże spod jakiego znaku jesteś.

Witamy w dziale horoskopów serwisu WrozbyOnline.pl. Przeczytaj poniżej horoskop klasyczny dzienny oraz tygodniowy dla swojego znaku zodiaku lub wybierz inny rodzaj horoskopu.

HOROSKOP DZIENNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Postaraj się jak najwięcej skorzystać ze spokoju w dniu dzisiejszym. Nie będziesz miał zbyt wiele na głowie, więc nie szukaj na siłę czegoś do zrobienia. Poświęć czas dla siebie, aby odbudować nieco wewnętrzny harmonię i nabierz sił witalnych. Nie złość się jeśli coś nie do końca będzie szło po Twojej myśli, daj temu biec własnym torem, a przekonasz się, że właśnie tak powinno być. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Wodnik

01-21 - 02-18

Nie działaj pod wpływem sentymentu, dogłębne przemyślenia i przypomnienie sobie o tym co było istotą sprawy, pomoże Ci uniknąć niepotrzebnego stresu i złości. Pewne rzeczy będziesz musiał dzisiaj definitywnie zakończyć, niestety nie przejdzie to łagodnie. Będziesz musiał zmierzyć się po części ze swoją bezsilnością i chowaniem urazy, nie tylko do osób, ale również pewnych sytuacji. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Ryby

02-19 - 03-20

Większą uwagę poświęcaj temu czego pragniesz, dajesz innym zbyt wiele siebie, często zapominając o swoich potrzebach, zwłaszcza jeśli chodzi o sferę rodzinną. Jednocześnie nie twórz w swojej głowie ideału rodziny, bo niestety nie będzie miał szans na realizację. Naucz się żonglować tym co już posiadasz, a znacznie łatwiej przyjdzie Ci działać we własnym zakresie, bez wyrzutów sumienia. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Baran

03-21 - 04-20

Dzisiaj dzień nie sprzyja dobrej komunikacji, nie tylko ze względu na Twoje samopoczucie, ale ogólnie możesz mieć problem aby odnaleźć wspólny język z otoczeniem. Postaraj się wstrzymywać od wyrażania opinii. Dopiero w domu odzyskasz jako taką równowagę, więc postaraj się spędzić wieczór na wyciszeniu, na zupełnym odcięciu się od negatywnych myśli i uspokój rozedrganie wewnętrzne. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Byk

04-21 - 05-21

W kwestiach zawodowych stoisz w miejscu i nie jest to już tylko Twoje subiektywne wrażenie, ale naprawdę nastał dla Ciebie czas na zmiany. Zmiana lokacji będzie jak najbardziej wskazana, jednak jeśli nie możesz sobie na to pozwolić, będziesz musiał nieco się przeprogramować w kwestii podejścia do swojej pracy. Nie rób nic na wariackich papierach, teraz wskazany jest spokój i pełne opanowanie. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Zbyt dużą wagę przywiązujesz do tego co mają do powiedzenia inni na Twój temat lub co uważasz że mogli by powiedzieć. Sam stwarzasz sobie przez to ograniczenia i pogarszasz swoją samoocenę. Pamiętaj, że czegokolwiek byś nie zrobił zawsze znajdą się tacy, co nie będą zadowoleni czy usatysfakcjonowani. Załącz zdrowy egoizm, a poczujesz się znacznie lepiej. Myśl również o swoich potrzebach. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Rak

06-23 - 07-22

Do wszystkiego podchodź dziś z rozwagą i otwartym umysłem. Przyjdzie Ci się zmierzyć z czyjąś argumentacją, która kompletnie nie będzie do Ciebie przemawiała, jednak nie twórz sobie z tego problemu. Reszta będzie się układać bez problemu, ważne również abyś miał siłę w sobie do pójścia na pewien kompromis, zwłaszcza w sprawach dotyczących partnerstwa i rodziny. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Lew

07-23 - 08-23

Wykaż się większą asertywnością i z dużą dozą asekuracji podchodź do prośby kogoś z Twojego otoczenia, oczywiście rozważ ewentualne możliwości, jednak przede wszystkim dbaj o swój szeroko rozumiany interes. Czasami nie warto poświęcać więcej niż jest to niezbędnie potrzebne. Lepiej odpuść dzisiaj, nawet jeśli ktoś będzie chciał Cię skłonić do dyskusji, ponieważ szybko wpadniesz w złość. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Panna

08-24 - 09-23

Nie rób nic na siłę, dzień raczej upłynie Ci pod znakiem czekania i obserwacji. Absolutnie nie wchodź dziś w rolę przywódcy, głównie dlatego, że będziesz miał problem sprostaniu wyzwaniu z jakim przyjdzie Ci się zmierzyć. Postaraj się nie wikłać w nic, gdzie będziesz musiał się do czegoś zobowiązać. Zadbaj o swój wewnętrzny spokój, medytuj, spaceruj, rób wszystko aby zła energia się ulotniła. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Waga

09-24 - 10-23

Bądź bardzo ostrożny, głównie w sprawach urzędowych i dotyczących finansów. Chwila nieuwagi może doprowadzić do stworzenia sobie problemu, który by nie zaistniał gdybyś większą uwagę przykładał do tego co musisz zrobić. Jednak jeśli zdarzy Ci się właśnie taka sytuacja, nie wpadaj w panikę. Słuchaj uważnie rad i wyciągaj odpowiednie wnioski, dzięki spokojnemu podejściu w miarę szybko wszystko ogarniesz. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Skorpion

10-21 - 11-22

Nie daj sobą manipulować zwłaszcza jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe, nie zakładaj przychylności niektórych osób do Ciebie, bo możesz się niestety przeliczyć. Zwyczajnie zachowaj zdrowy rozsądek i odpowiedni dystans. Nie wczuwaj się w innych, bo tylko na tym ucierpisz. Uważnie słuchaj swojej intuicji, pozwoli Ci dokonać słusznych wyborów i uniknąć niepotrzebnego stresu. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

Strzelec

11-23 - 12-21

Musisz postawić na swoim w pewnej kwestii, która dziwnym trafem nie może znaleźć swojego finału od dłuższego czasu. Nie bój się mówić o tym co Ci leży na sercu, ponieważ ewidentnie jesteś wodzony za nos. Nie zakładaj, że co ma być to będzie, bez Twojej ingerencji kompletnie nic nie ruszy z miejsca, a w Tobie będzie narastać złość, a później bezsilność. Jeśli masz problem, nasi Eksperci udzielą Ci porad i podpowiedzi na czym warto się skupić? Jak poprawić jakość swojego życia? Czekamy na Państwa 24h, 7 dni w tygodniu.

HOROSKOP TYGODNIOWY KLASYCZNY

Koziorożec

12-22 - 01-20

Na miłość w tym tygodniu nie będzie zbyt wiele czasu. Mogą pojawić się wyrzuty sumienia, że sprawy finansowe pochłaniają cały wolny czas. Dlatego w weekend wszystko zaplanuj tak by mieć czas dla rodziny i ukochanej osoby. Partner bardziej niż zwykle będzie potrzebował...

czytaj więcej

Wodnik

01-21 - 02-18

Ten tydzień będzie pełen optymizmu, a Wodniki z II dekady będą miały zmysł do ludzi i biznesów. Już w poniedziałek pojawią się zyskowne pomysły. Cały tydzień będzie bardzo ambitny i nie będziesz tracić czasu na pogaduszki i kawę. W weekend ostrożnie z zakupami. Nie szalej...

czytaj więcej

Ryby

02-19 - 03-20

Szczęście w miłości i w pracy to dwie dziedziny na ten tydzień, które będą funkcjonowały idealnie. Nowe znajomości okażą się udane, możesz zyskać przyjaciela, miłość albo wspólnika w biznesie - ktoś się Tobą zafascynuje! W sprawach towarzyskich mocne ożywienie....

czytaj więcej

Baran

03-21 - 04-20

Wszystkie osoby spod znaku Barana w tym tygodniu, a w szczególności w (środę i piątek ) będą mocno stawiały na samorozwój, przestaną patrzeć w przeszłość i zaczną wypatrywać zmian. Energetyka będzie bardzo mocno skoncentrowana na sukcesach finansowych jak i...

czytaj więcej

Byk

04-21 - 05-21

W tym tygodniu drogie Byki będzie trzeba postawić na trochę więcej swobody a w weekend szykują się obiecujące randki. Cały tydzień gwiazdy będą zachęcać do zabawy, ciekawych wyjść, przyjęć i randek. Sparowane Byki muszą w tym tygodniu poświęcić więcej czasu ukochanej osobie, by...

czytaj więcej

Bliźnięta

05-22 - 06-22

Wszystkie osoby spod tego znaku zmagające się z problemami finansowymi w tym tygodniu będą miały ogromne szanse na wyjście z dołka. Gwiazdy będą teraz przychylne, szukajcie kochani szczęścia finansowego w grach liczbowych!!! W tym tygodniu trzeba postawić mocny nacisk na...

czytaj więcej

Rak

06-23 - 07-22

Cały tydzień będzie czasem planowania przyszłości: MĄDREGO PLANOWANIA!!! Relację z rodziną i przyjaciółmi się umocnią, a niechciane osoby z życia uda się Wam pożegnać raz, a dobrze. Nie będzie teraz miejsca i czasu na nieproduktywne relacje, które wyniszczają Was...

czytaj więcej

Lew

07-23 - 08-23

Drogie Lwy w tym tygodniu wszystko będzie układało się po Waszej myśli. Związek i przyjaźnie będą na stabilnym gruncie i nie będzie miejsca na spory. Cały tydzień będzie obfitował w miłe spotkania i gorący seks w łóżku. Lwy z III dekady znaku będą mogły zapragnąć...

czytaj więcej

Panna

08-24 - 09-23

Czas drogie Panny brać się za te zlecenia, które są opłacalne, a gwiazdy przywołają wielkie nagrody. W pracy będziesz odważny i energiczny. To jest ten czas by wiele zyskać i załatwić, dlatego nie przekładaj ważnych spraw na później. W razie potrzeby broń swoich...

czytaj więcej

Waga

09-24 - 10-23

W tym tygodniu drogie Wagi uwolnicie się od Wampirów energetycznych. Starajcie trzymać się z daleka od nudnych ludzi bo nie wytrzymacie nerwowo. Lepiej zająć się pasjami bądź sportem. Weekend będzie bardzo obiecujący dla spraw miłosnych gdyż uda się nawiązać ciekawe...

czytaj więcej

Skorpion

10-21 - 11-22

W tym tygodniu będziesz sprytniejszy niż zwykle, w sklepie nie dasz się na nic naciągnąć, a w pracy w nic wrobić. Układaj ambitne plany i ruszaj na podbój świata. Pomysł, o którym już zapomniałeś bądź sobie odpuściłeś będzie teraz możliwy do realizacji. W miłości...

czytaj więcej

Strzelec

11-23 - 12-21

W tym tygodniu uda się uchronić przed kłopotami i należy kierować się rozsądkiem. Drogi Strzelcu w tym tygodniu staniesz się bardziej niż zwykle niezależny. Postanowisz powiedzieć zdecydowane NIE dla znajomości , które zbyt mocno osaczają Twoją osobę . Zapragniesz poczuć...

czytaj więcej


Najnowsze horoskopy w astroczytelni

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.