Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 22:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 01-07.06.20 r. opracował Gracjan

Horoskop tygodniowy dla Barana 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 01-07.06.2020 r.

Miłość: Najbliższy tydzień będzie bardzo korzystny w sferze uczuciowej. Czeka Cię w tym czasie wiele miłosnych uniesień w związku. Jest to także dobry czas dla samotnych na nowe kontakty towarzyskie.

Praca: Jeśli chodzi o pracę czeka Cię pewna stagnacja. Nie jest to zbyt korzystny dla rozwoju zawodowego czas. Warto spokojnie przeczekać ten tydzień.

Finanse: Warto trochę przystopować z wydatkami i ograniczyć się tylko do tych niezbędnych. Najbliższy czas nie przyniesie żadnych wzrostów w sferze finansowej, dlatego oszczędność jest wskazana.

Zdrowie: Obecny czas sprzyja dbaniu o to co jesz, warto unikać niezdrowych produktów, może to skończyć się problemami żołądkowymi. Nie zapominaj o tym w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Byka 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 01-07.06.2020 r.

Miłość: Skup się na drugiej połowie, ona będzie Cię rozliczać z uwagi jaką dostała od Ciebie. Czas wyzbyć się zwracania uwagi tylko na swoje problemy. Samotni mają okazję na szczere rozmowy z nowo poznanymi osobami.

Praca: Duże szanse na awans zawodowy, to tydzień rozwoju. Niestety to nie będzie nic dużego , ale powoli bardziej przybliży Cię do upragnionego celu w przyszłości. Nowe stanowisko może okazać się czasem próby.

Finanse: Odczujesz delikatny rozwój w sferze finansowej, powoli zaczną się zwracać wcześniejsze inwestycje. Jeśli masz odłożone oszczędności to warto znów w coś zainwestować, zwłaszcza że to się opłaci.

Zdrowie: To kolejny tydzień w którym los aż domaga się by zacząć jakąś aktywność fizyczną. Odczujesz spory przypływ energii więc podjęcie jakichkolwiek działań będzie dziecinnie proste.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 01-07.06.2020 r.

Miłość: Ten tydzień nie będzie najszczęśliwszy w sferach miłosnych, szykują się kłótnie i wzajemne oskarżenia. Staraj się zachowywać jak największy spokój w tym czasie. Dla samotnych to kiepski okres na nowe znajomości.

Praca: Rozdrażnienie będzie Ci towarzyszyć również w miejscu pracy, pamiętaj jednak aby trzymać swe emocje na wodzy. Musisz uważać też na osoby z otoczenia, nie każdemu można ufać.

Finanse: Sytuacja finansowa bardzo stabilna w najbliższym czasie. Możesz też starać się zainwestować w coś. Pamiętaj tylko o rozwadze w tych kwestiach, błąd może być kosztowny.

Zdrowie: Dużo złych emocji i rozdrażnienia odbije się także na zdrowiu fizycznym, możliwe różne bóle neurotyczne , zbyt duże spięcie mięśni. Warto pomyśleć o metodach relaksacji.

Horoskop tygodniowy dla Raka 01-07.06.2020 r..

Horoskop tygodniowy dla Raka 01-07.06.2020 r..

Miłość: Wystrzegaj się jak ognia zdrady wobec partnera. W tym tygodniu najdzie Cie na to ochota, ale całkowicie to odradzam. Dla samotnych to będzie okres wielu flirtów towarzyskich, stałych związków z tego nie będzie

Praca: Różne złe osoby zagnieżdżą się w Twoim otoczeniu niczym mole, staraj się delikatnie od nich odsunąć bo będą miały zły wpływ na Ciebie. Mogą doprowadzić do tego że nawet stracisz pracę.

Finanse:Tu nie ma i nie będzie żadnych rewelacji, niestety ale trzeba będzie liczyć każdy grosz. Mam nadzieje że masz jakieś oszczędności by przetrwać ten cięższy finansowo okres czasu.

Zdrowie: Zdrowie fizyczne bardzo dobre, dużo energii i chęci do działania. Najdzie Cię jednak ochota na niezdrowy tryb życia, unikaj tego jak tylko się da.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 01-07.06.2020 r.

Miłość: Czas odbudowy zepsutych relacji z drugą połową, w tym tygodniu jest duża szansa na poprawę. Jedyne co musisz zrobić to postarać się aby wszystko naprawić. Samotni w tym tygodniu mają szanse na poznanie wartościowych osób.

Praca: Trzeba się wziąć do ciężkiej pracy, a w tym tygodniu łatwo nie będzie. Na szczęście będziesz mieć sporo ochoty by tą pracę wykonywać, więc nie sprawi Ci to najmniejszego problemu.

Finanse: Wreszcie poprawa sfery finansowej, spodziewaj się pierwszych wzrostów w tych kwestiach. Oczywiście najdzie Cię ochota na wydawanie, ale lepiej te pieniądze odłożyć póki co.

Zdrowie: Dobry stan zdrowia, ale lekki spadek formy fizycznej. Więc nie ma co się lenić i czas wrócić do aktywności sportowej. To bardzo korzystnie wpłynie na stan Twego zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Panny 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 01-07.06.2020 r.

Miłość: Czeka Cię sporo niespodzianek w najbliższym czasie ze strony drugiej połowy. To będą dobre rzeczy wiec nie trzeba się tego obawiać. Dla samotnych to czas poznawania wielu wartościowych osób na swej drodze.

Praca: W najbliższym czasie odczujesz pewną apatię związaną z miejscem pracy, stracisz trochę zaangażowania w to co robisz. Więcej zmęczenia i mniej chęci do pracy. Trzeba jakoś przetrwać ten tydzień mimo wszystko.

Finanse: Finansowo dobrze ale nie szykują się na żadne podwyżki. Cała sytuacja będzie w normie, jak zwykle u panny finansowa sytuacja nie najgorsza. Pod koniec tygodnia najdzie Cię ochota na małe przyjemności.

Zdrowie: W najbliższym okresie czasu będziesz odczuwać sporą ochotę na różne formy relaksu. Dobre zdrowie będzie sprzyjać również dobremu samopoczuciu. Na odrobinę relaksu zawsze warto sobie pozwolić.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 01-07.06.2020 r.

Miłość: Dobry czas dla wag w sprawach sercowych, będzie dużo miłosnych uniesień i dużo pozytywnych niespodzianek. Samotni z pod tego znaku również nie będą mieli powodów by narzekać, dużo spotkań i ożywienie życia towarzyskiego.

Praca: W pracy polepszenie relacji zawodowych zarówno z przełożonymi jak i współpracownikami. To też dobry okres czasu na rozwój różnych kwalifikacji zawodowych. Warto zacząć się dodatkowo szkolić.

Finanse: Finansowo mała stagnacja, poprawa dopiero z końcem tygodnia. Będzie wykorzystywanie wcześniej zgromadzonych oszczędności, aż do weekendu kiedy to spodziewany jest przyrost finansowy.

Zdrowie: Dobra forma fizyczna i spora ochota do aktywności fizycznej, najbliższy tydzień da Ci ogromne przyrosty energii. Jeśli chodzi zaś o sferę psychiki tutaj również rewelacyjnie, dużo pozytywnej energii.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 01-07.06.2020 r.

Miłość: Najdzie Cię ochota na romantyzm , zaczniesz bardziej uczuciowo podchodzić do sfery związku co powinno być odwzajemnione. Samotni w najbliższym czasie będą mieli większą ochotę do flirtów, to też większa szansa na znalezienie kogoś wartościowego.

Praca: Możliwe duże zmiany w sferze zawodowej, możliwa nawet zmiana branży. Poczynione zmiany będą początkiem czegoś nawet atrakcyjniejszego niż obecnie dlatego nie trzeba się ich obawiać.

Finanse: Dobra sytuacja w finansach, duże wpływy i zwrot wielu zainwestowanych pieniędzy. Jest to też dobry czas na poczynienie nowych inwestycji, które w przyszłości się zwrócą się z wielokrotnym zyskiem.

Zdrowie: Uwaga na choroby trawienne, warto uważać na to co się je i unikać tłustych potraw. To bardzo się odwdzięczy, zapobiegając przyszłym problemom. Warto też zwiększyć aktywność fizyczną i mniej się denerwować.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 01-07.06.2020 r.

Miłość: Najdzie Cię ochota na wspólny wyjazd za miasto, warto zrealizować te plany. Ten tydzień wspiera wspólne przedsięwzięcia w związkach. U samotnych będzie to również czas podróży i poznawania nowych osób.

Praca: W najbliższym czasie odejdzie Ci energia do pracy , a zamiast tego Twoje myśli będą wędrować gdzieś indziej. Możliwe też niestety małe konflikty ze współpracownikami. Cóż trzeba w miarę możliwości przeczekać ten trudny tydzień.

Finanse: Bardzo dobra sytuacja w finansach, dużo oszczędności zebranych wcześniej. Pod koniec tygodnia również spodziewane przypływy pieniędzy. To także dobry czas by nieco zainwestować.

Zdrowie: Dobre zdrowie ale nie do końca, spory spadek kondycji spowodowany brakiem ruchu . Chociaż w tym tygodniu raczej dopadnie Cię lenistwo to jednak warto wyjść i poćwiczyć.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 01-07.06.2020 r.

Miłość: Nie spodziewaj się rewelacji w najbliższym tygodniu, niestety będzie to dosyć drażliwy czas dla Twego związku. Pamiętaj by nie zaogniać sytuacji i zachowywać sporo pokory, wtedy jakoś uda się to przetrwać.

Praca: Drażliwość również w pracy, możliwe konflikty. Warto opanować wszelkie emocje gdyż to wyjdzie na dobre i Tobie i otoczeniu. Dostaniesz też pod koniec tygodnia szansę na rozwój zawodowy.

Finanse: Stabilność i może trochę nuda w finansach, będzie tak jak jest, czyli w zasadzie dobrze. Być może w drugiej części tygodnia czeka Cię spory wpływ finansowy.

Zdrowie: Warto uważać na swój nastrój, na początku tygodnia nie będzie może on najlepszy, potem się polepszy, unikaj przemęczenia. Warto spróbować również różnych form aktywności fizycznej.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 01-07.06.2020 r.

Miłość: To niezbyt dobry okres w miłości, osoby w związkach będą czuć się przytłoczone przez zaborczych partnerów. Samotni zaś będą niezbyt pewni siebie i z obawy nie zdecydują się na szukanie partnera.

Praca: Będziesz widzieć wiele możliwości i szans, lecz niestety większość zostanie w sferze projektów i pomysłów. Raczej ten tydzień nie przyniesie wielkich zmian. Poprawią się też twoje relacje z innymi osobami w pracy.

Finanse: W finansach recesja i wizja bankructwa, ale jest możliwość naprawy tego co stracone, ważne by się nie poddawać i korzystać z nadarzających się okazji do poprawy finansowej. Trudny okres czasu w końcu minie.

Zdrowie: Dobre zdrowie będzie dopisywać tym którzy trzymają dietę i stronią od złych nawyków. Lecz nawet reszta odczuje polepszenie swego stanu. Warto też zadbać o kondycję fizyczną.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 01-07.06.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 01-07.06.2020 r.

Miłość: Dzięki Twej bogatej osobowości pozytywnie zaskoczysz partnera, odnajdziesz wreszcie spełnienie w związku. Dobra okazja na romantyczne wypady we dwoje. Samotni częściej będą chodzić na randki z nowo poznanymi osobami.

Praca: Będziesz mieć głowę zapełnioną wieloma atrakcyjnymi propozycjami biznesowymi. Duża możliwość rozpoczęcia ciekawych projektów, a także rozwoju zawodowego. Dobre relacje z szefostwem.

Finanse: Dobra kondycja finansowa w tym tygodniu, oby tylko z tego powodu się nie zatracić i nie zacząć wydawać pieniędzy na lewo i prawo. Warto pomyśleć o odłożeniu części pieniędzy na gorsze czasy.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre , zapał do życia i wiele radości . Najdzie Cię ochota na różne aktywności związane ze sportem, warto więc działać.


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.