Zamów i otrzymuj za darmo aktualny horoskop!

Horoskop tygodniowy 17-23.01.22

Horoskop tygodniowy klasyczny 17-23.01.22 r. opracował Wróżbita Mateusz Algiz

Horoskop tygodniowy dla Barana 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 17-23.01.2022 r.

U zodiakalnych Baranów będzie to tydzień miłych kontaktów i dobroduszności. Możesz natrafić na swojej drodze na ludzi, którzy ze szczerego serca będą chcieli Ci pomóc. Jednocześnie sam też będziesz w stanie nieść komuś pomoc. Pamiętaj o równoważeniu tej energii. Możesz także pogodzić się w tym czasie z osobą, z którą dotychczas trwałeś w konflikcie bądź w zawieszeniu.
Miłość: Na swojej drodze możesz spotkać nową osobę, z którą połączy Cię głęboka, duchowa więź. Relacja oparta na wzajemnym szacunku i przyjaźni. Może to być jednak relacja, w której zabraknie bliskości fizycznej, seksualności.
Praca: Dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu możesz otrzymać w tym czasie bardzo korzystną propozycję pracy na stanowisku kierowniczym. Obejmiesz projekt, w którym będziesz kierować grupą ludzi i przekazywać im swoją wiedzę.
Finanse: Twoja sytuacja finansowa odmieni się na lepsze. To czas zdecydowanie większych przypływów. Dzięki podjętym przez siebie działaniom otworzysz przed sobą wiele możliwości na dodatkowe zarobki.
Zdrowie: Warto w tym czasie wzmocnić odporność swojego organizmu. Uważaj na wychłodzenie. Mogą pojawić się przeziębienia.
Rada: Pozwól sobie na radość i zabawę. Świętuj każdy swój sukces. Nie bój się mówić o nich głośno.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17-23.01.2022 r.

Osoby urodzone pod znakiem Byka będą miały trudny tydzień. To czas, w którym możesz uciekać od problemów. Udawać, że wszystko jest poukładane, tak jak należy, mimo że będziesz czuć coś zupełnie odwrotnego. Pojawią się dylematy i trudne decyzje do podjęcia. Możesz zamknąć się w sobie, potrzebować pobyć samemu, by na spokojnie móc zebrać myśli.
Miłość: W relacjach partnerskich może dochodzić do kłótni, ale i do oskarżeń bez pokrycia. Brak zaufania będzie powodował coraz cięższe spięcia. Możesz także mieć problem z nachalną osobą, która będzie Tobą zainteresowana bez wzajemności.
Praca: Otrzymasz w tym tygodniu nową propozycję pracy, która Cię zaciekawi, a jednocześnie wystraszy. Będziesz bać się podjęcia tej decyzji. To, co nowe i nieznane będzie napawało Cię lękiem.
Finanse: Pod kątem finansowym nie ma powodów do obaw. To czas, w którym Twoja sytuacja materialna będzie pomyślna. Może pojawić się nawet dodatkowy przypływ finansów, który mile Cię zaskoczy.
Zdrowie: Uważaj w tym czasie, by nie przesadzać ze szkodliwymi używkami, typu alkohol czy inne substancje niedozwolone. Warto też zadbać o zdrowszą dietę.
Rada: Postaraj się znaleźć harmonię. Dąż do wyrównania, do złotego środka. Pozwól też sobie na spokój i nudę. Nie musisz działać cały czas na najwyższych obrotach.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17-23.01.2022 r.

W tym tygodniu zodiakalne Bliźnięta będą miały wszystko pod swoją kontrolą. Będziesz szedł według wytoczonego przez siebie planu, a to przyniesie Ci korzyści. Nie będziesz musiał improwizować. Podejmiesz też także bardzo przemyślane i mądre decyzje, które wpłyną na Twoje poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.
Miłość: W sferze uczuciowej może być nieco burzliwie. Pomiędzy Tobą, a Twoją drugą połową pojawi się jedna kwestia sporna, którą ciężko będzie Wam rozstrzygnąć. Każde z Was może brnąć w swoją stronę, zamiast postarać się o kompromis.
Praca: W pracy czas spokoju i stabilizacji. W twoim miejscu pracy będzie panowała bardzo miła atmosfera. Możesz zaufać ludziom w swoim otoczeniu. Możesz liczyć także na pomoc ze strony doświadczonego, dojrzałego mężczyzny.
Finanse: Zdecydowanie większe przypływy finansowe, które będą owocem Twoich rozległych działań. Pojawią się w tym czasie do załatwienia także sprawy urzędowe związane z pieniędzmi. Wyjdzie to na Twoją korzyść.
Zdrowie: Karty sugerują, że będzie potrzeba Ci więcej ruchu, aktywności fizycznych. Warto wprowadzić do swojego życia jakiś sport.
Rada: W tym tygodniu kieruj się szczerością i sercem. Zatroszcz się z miłością o siebie i o swoich bliskich. Emocje mogą okazać się w tym czasie dobrym doradcą.

Horoskop tygodniowy dla Raka 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 17-23.01.2022 r.

Ten tydzień w życiu zodiakalnych Raków będzie obfitował w miłe kontakty i spotkania. W Twoim otoczeniu znajdą się szczery ludzie z dobrym sercem. W momencie, w którym będziesz potrzebować pomocy lub wsparcia, z łatwością znajdziesz obok siebie kogoś, kto chętnie Cię wesprze. Czeka Cię też miłe spotkanie w gronie bliskich przyjaciół lub rodziny.
Miłość: Otworzysz się na nowe uczucie. Podejmiesz się działań, dzięki którym uda Ci się nawiązać sporo nowych znajomości. Dzięki takiej zmianie, będziesz mocniej przyciągać do siebie płeć przeciwną. Jest szansa na rozpoczęcie namiętnego romansu.
Praca: W pracy pojawią się niestety trudności. W tej sferze karty wróżą zodiakalnym Rakom niepowodzenia. Pojawią się przeszkody, które mogą Cię zatrzymać, poprzez to, że brak Ci wiary w siebie i w swoje możliwości.
Finanse: Na pieniądze w tym tygodniu nie będziesz mógł narzekać. Karty pokazują pomyślną i zadowalającą sytuację. Dodatkowo możesz zarobić większą sumę poprzez działania w sferze internetowej.
Zdrowie: Mogą pojawić się dolegliwości związane z głową i jej obszarem. Szczególnie dokuczliwe mogą być bóle głowy, ale także bóle zatok i problemy z ciśnieniem.
Rada: Odrzuć poczucie winy, które tworzy w Tobie wewnętrzne blokady i poczucie niepewności. Pamiętaj, by podnieść się po niepowodzeniach. Nie pozwalaj sobie na zamykanie się w negatywnych wizjach.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17-23.01.2022 r.

U zodiakalnych Lwów będzie to naprawdę bardzo dynamiczny, wręcz szalony tydzień. Wstąpią w Ciebie nowe siły, pozytywna energia i zapał do działania. Będzie sporo pilnych spraw do załatwienia, ale nie wpłynie to na Ciebie negatywnie. Wręcz odwrotnie, każde zobowiązanie, będzie dodatkowo motywowało Cię do działania.
Miłość: Na horyzoncie pojawi się nowa osoba, z którą może połączyć Cię uczucie. Rozglądaj się za nią przede wszystkim w miejscu swojej pracy lub przy załatwianiu jakichś spraw biznesowych. Może to być osoba nieco młodsza od Ciebie.
Praca: W pracy nowe obowiązki, których z przyjemnością się podejmiesz. To czas, byś się wykazał. Pokaż swoje umiejętności i wiedzę. Twoja praca będzie w tym czasie bardzo pozytywnie oceniona.
Finanse: Jeśli chodzi o finanse, tutaj również sytuacja będzie bardzo dynamiczna. Pojawiają się większe przypływy finansowe, ale chętniej będziesz też wydawać i inwestować. To czas pomyślnych inwestycji, na których możesz dobrze zarobić.
Zdrowie: Pod kątem zdrowia karty nie mają dla Ciebie ostrzeżeń. To czas, w którym będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i siłami witalnymi. Pożytkuj je mądrze.
Rada: Wykorzystuj zgromadzone przez siebie środki finansowe. Karty doradzają, by otworzyć się na wydawanie pieniędzy, zwłaszcza na cele związane z przyjemnościami dla siebie. Warto w tym czasie zainwestować pieniądze w ciekawy wyjazd lub wizytę w salonie kosmetycznym.

Horoskop tygodniowy dla Panny 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 17-23.01.2022 r.

W tym tygodniu na zodiakalne Panny czeka wiele pokus i pułapek. Karty wskazują na nowe kontakty, a wraz z nimi na nowe możliwości rozwoju. Uważaj jednak, by za bardzo nie skupiać się na niezdrowej chęci zysków i na nieumiarkowaniu w korzystaniu z życiowych uciech – zwłaszcza tych iluzorycznych, które tak naprawdę są destrukcyjne.
Miłość: Możesz nawiązać nową znajomość, która szybko przerodzi się w coś więcej. Może to być relacja, która będzie budowana głównie na przyciąganiu seksualnym. Zabraknie tu prawdziwych uczuć. Zastanów się też, czy wejściem w tę relację, nikogo nie skrzywdzisz.
Praca: Przed Tobą nowe zadania do wykonania. Pojawią się też propozycje, w które możesz się zaangażować pod wpływem impulsu. Korzystny będzie wyjazd związany z działaniami zawodowymi.
Finanse: Czas zdecydowanie większych przypływów finansowych, dzięki którym uda Ci się spłacić wszystkie swoje zobowiązania lub ich większość. Uważaj jednak na inwestycje, które będziesz w tym czasie podejmować.
Zdrowie: Pod kątem zdrowia będzie to dobry czas. Karty wróżą znaczny przypływ sił witalnych. Poprawi się Twoje ogólne samopoczucie. Uważaj jednak na układ krążeniowy i ciśnienie.
Rada: Skup się bardziej na bliskich Ci osobach. Poświęć więcej czasu rodzinie, przyjaciołom lub swojej drugiej połowie.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17-23.01.2022 r.

Dla zodiakalnych Wag karty na ten tydzień wróżą możliwość uwolnienia się od niesprzyjających im miejsc, sytuacji i ludzi. To czas, w którym pogodzisz się z tym, co rzeczywiste i pozwolisz sobie odejść od tego, co Ci nie służy. Zrobisz to bez poczucia winy i wyrzutów sumienia. Ten tydzień niesie dla Ciebie energię uwolnienia i oczyszczenia.
Miłość: Twoja relacja będzie w tym tygodniu dość nużąca, nie będzie budziła w Tobie większych emocji i zaangażowania do podejmowania działań. Związek może wejść w stan rutyny, z której ciężko będzie Wam wyjść.
Praca: Uda Ci się podjąć mądre i trafne decyzje, w oparciu o wcześniejszą analizę sytuacji. To czas, w którym możesz spodziewać się nowej, ciekawej propozycji. Takiej, która umocni Twoją pozycję w danej firmie.
Finanse: Pod kątem finansowym będzie to ciężki tydzień. Zodiakalne Wagi mogą mieć problem ze spłatą swoich zobowiązań. Pojawi się także konieczność załatwienia trudnych spraw urzędowych związanych z pieniędzmi.
Zdrowie: Twój stan zdrowotny będzie w tym czasie stabilny. Musisz jednak uważać, by za bardzo nie nadwyrężać swoich sił. Mogą pojawić się bóle związane z kręgosłupem, zwłaszcza w odcinku szyjnym.
Rada: Ten tydzień może postawić przed Tobą konieczność podjęcia odważnych kroków. Karty sugerują, byś pracował nad tym, by wzmocnić swoją pewność siebie i wiarę w swoje możliwości.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17-23.01.2022 r.

W tym tygodniu zodiakalne Skorpiony znajdą w sobie odwagę, by pójść za głosem serca. To właśnie słuchanie swojego wewnętrznego poczucia, pozwoli Ci wykaraskać się z nawet najtrudniejszych sytuacji związanych z trudnymi przeżyciami i ciężkimi emocjami. Możesz w tym czasie szczególnie liczyć na pomoc swoich prawdziwych przyjaciół.
Miłość: W sferze uczuć karty wróżą zodiakalnym Skorpionom spore rozczarowanie. To właśnie ta sfera przyniesie Ci najwięcej smutku i trudności. Trzeba będzie powstać z kolan i zakończyć pewną relację.
Praca: Pod kątem pracy będzie to czas stagnacji i niezadowolenia. Nie otrzymasz propozycji na którą czekasz. A sam tydzień może przejść Ci pod energią oczekiwania. Zabraknie tu mocy sprawczej, by się rozwijać.
Finanse: Możesz być spokojny o swoje sprawy finansowe. Pomimo trudniejszego czasu, karty wróżą stabilizacje materialną. Dużą rolę będą grały tutaj Twoje oszczędności oraz zwroty z inwestycji, które poczyniłeś wcześniej.
Zdrowie: W zdrowiu mogą pojawić się problemy związane z układem hormonalnym oraz z tarczycą. Uważaj także na urazy w okolicach kończyn dolnych.
Rada: Nie zamykaj się w sobie. Umów się na spotkanie z przyjacielem lub grupą przyjaciół. Takie spotkanie będzie dla Ciebie uzdrawiające. Podniesie Cię na duchu, zobaczysz dla siebie nowe perspektywy.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17-23.01.2022 r.

Ten tydzień u osób urodzonych pod znakiem Strzelca może być nieco stagnacyjny, a wręcz monotonny. Niechętnie będziesz podejmować działania, by coś zmienić, by postarać się o czerpanie radości z życia. Możesz oczekiwać też ważnej wiadomości, która niestety nie nadejdzie w tym tygodniu.
Miłość: W sferze uczuciowej karty wróżą w tym tygodniu smutek i poczucie niespełnienia. W dużej mierze sam będziesz doszukiwał się w swoim związku tego, co złe, zupełnie pomijając to, co dobre.
Praca: Przed Tobą w tym tygodniu nowa propozycja pracy, nad którą będziesz się zastanawiać. Wybór będzie pozornie prosty, ale zarazem niejasny. Nowa praca, jak i ta, którą masz obecnie, będą do siebie bardzo zbliżone.
Finanse: W tym tygodniu będzie konieczność przeprowadzenia negocjacji. Przygotuj się do nich solidnie, jeśli nie chcesz być stratny. Uważaj również na konflikty dotyczące pieniędzy z mężczyzną w średnim wieku o blond włosach.
Zdrowie: Ten tydzień niesie bardzo dobre informacje dotyczące Twojego zdrowia. Nadejdą dobre wyniki badań lub odczujesz nagłą poprawę w obecnym leczeniu. Sytuacja, która wygląda z pozoru źle, będzie miała swój pozytywny finał.
Rada: To czas na podjęcie działania. Karty radzą byś nie czekał bez celu i większego sensu. Od samego czekania nic się nie zmieni. W sytuacji, którą masz obecnie, potrzebne jest podjęcie konkretnych kroków.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17-23.01.2022 r.

U zodiakalnych Koziorożców szykuje się bardzo pracowity tydzień. To czas, w którym poczujesz wzmocnioną motywację do pracy. Swój zapał chętnie wykorzystasz do swojego rozwoju zawodowego, ale i osobistego. Twoje działania mogą być w tym czasie poddawane obserwacji i ocenie.
Miłość: W sferze uczuciowej będzie to bardzo dobry czas. Budowanie stabilnej relacji. Pojawi się także możliwość wspólnego zamieszkania z osobą, którą kochasz. Możesz także uczestniczyć w radosnym wydarzeniu, takim jak choćby wesele.
Praca: Przed Tobą sporo pracy w tym tygodniu. Obowiązków będzie wiele, ale świetnie będziesz sobie z nimi radzić. Przygotuj się na to, że niekiedy będziesz musiał być w kilku miejscach jednocześnie.
Finanse: Zdecydowanie większe przypływy finansowe, które bardzo Cię ucieszą. Możesz jednak popaść w energię za dużej rozrzutności. Zwłaszcza mogą pojawić się wydatki totalnie nieprzemyślane, których potem będziesz żałować.
Zdrowie: W tym czasie mogą pojawić się dolegliwości w okolicach kończyn dolnych. Szczególnie doskwierać mogą Ci bóle kolan, stawów.
Rada: Nie blokuj się na działanie pod wpływem lęków, które kryją się w Twojej podświadomości. Zwalczaj strach i śmiało wyrusz po to, na czym Ci zależy.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17-23.01.2022 r.

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika będą miały bardzo niepoukładany tydzień. To czas, w którym pojawią się nowe szanse do wykorzystania. Mogą to być nawet bardzo korzystne okazje. Niemniej jednak w Twoim otoczeniu będzie sporo zamieszania. Bądź gotowy na to, że zadzieje się wiele nieoczekiwanych sytuacji. Będzie trzeba w wielu kwestiach improwizować.
Miłość: W sferze uczuciowej na ten tydzień karty wróżą marazm. To nie jest czas, w którym zaangażujesz się w swoją relację. Zodiakalne Wodniki mogą także czekać na wiadomość od osoby, co do której mają uczucia.
Praca: W tym tygodniu możesz rozpocząć wiele nowych działań zawodowych. Pojawią się krótkoterminowe projekty, w które chętnie się zaangażujesz. To będzie dobry czas, by zając się czymś związanym ze sztuką.
Finanse: Sytuacja finansowa będzie w tym czasie bardzo niestabilna. Możesz liczyć na większą ilość przypływów, choć tak naprawdę nie odczujesz większej poprawy w związku z tym, że więcej też będziesz wydawać.
Zdrowie: Karty skupiają Twoją uwagę w tym czasie na kręgosłupie. Uważaj też na nagłe wypadki, które mogą spowodować urazy kręgosłupa.
Rada: Uwierz w siebie. Uwolnij moc, która w Tobie tkwi. Z odwagą przejmuj inicjatywę. Nie bój się opinii swojego otoczenia.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 17-23.01.2022 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 17-23.01.2022 r.

Ten tydzień może być dość trudny dla zodiakalnych Ryb. Pojawi się przy Tobie niezdecydowanie oraz brak wytrwałości. Możesz sam czuć się niepewnie, w tym co robisz i w miejscu w którym jesteś. To z kolei będzie rodziło w Tobie nadwrażliwość, przez którą mogą pojawić się spięcia, kłótnie oraz niepotrzebne obrażanie, które wstrzyma rozwój.
Miłość: W Twojej relacji może namieszać osoba trzecia. Poznasz kogoś, kto wzbudzi Twoje zaintrygowanie. To pokusa, której będziesz chciał ulec. Pojawią się też uczuciowe dylematy i rozterki.
Praca: To czas na coś nowego. Możesz w tym czasie rozpocząć pracę w nowej firmie, a nawet w całkowicie nowej dla siebie branży. Możesz czuć się niepewnie, ale jednocześnie bardzo będziesz chciał się wykazać.
Finanse: W finansach nastąpi zdecydowanie odczuwalna poprawa. W tym tygodniu spodziewaj się większych przypływów, w związku z podjętymi przez Ciebie działaniami zawodowymi.
Zdrowie: Możesz w tym czasie odczuwać ogólny stan przemęczenia. Będzie to odczuwalne przede wszystkim w postaci bólów w plecach, w mięśniach, czy też kościach i stawach. Warto pomyśleć o rozluźniającym masażu.
Rada: W tym tygodniu karty sugerują, byś bardziej zadbał o swoją siłę woli i wytrwałość. Nie poddawaj się nawet wtedy, kiedy czujesz, że sytuacja Cię przytłacza.


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.