Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy 2018-04-20
na żywo godz. 20:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 16.04-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 16.04-22.04.18 r. opracował Wrózbita Nereusz

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Barany nie będą miały w tym tygodniu głowy do zawierania nowych znajomości. W sumie nic na tym nie stracą bo na ich drodze nie pojawi się nikt, kto mógłby przyciągnąć ich uwagę. Całą swoją uwagę poświęcą zaległym porządkom domowym.

Na Barany będące w związkach czeka nietypowa prośba ze strony partnera, dotycząca udzielenia małej pożyczki. Zodiakalne Barany zaś powinny pamiętać, że pożyczka ta może zostać potraktowana jako prezent, więc jeśli oczekujesz jej zwrotu warto to zaznaczyć na samym początku. Unikniesz nie tylko możliwego rozczarowania, ale i ewentualnego sporu, który w miłości może prowadzić do nastania tzw. cichych dni.

Praca: W sferze zawodowej czeka na Ciebie ogrom pracy lecz dzięki swojemu zaangażowaniu we wszystko co robisz zdążysz na czas skończyć powierzone Ci zadania bez najmniejszego problemu. Twoje wyniki pozytywnie zaskoczą nie tylko Ciebie ale i zyskasz tym samym przychylność ze strony szefostwa.

Finanse: Nie będziesz narzekał na finanse pomimo tego, że nie będą one w tym tygodniu należały do najlepszych. Będzie się działo tak, ponieważ nie planujesz poważniejszych wydatków ani nie będą Ci one do niczego potrzebne. Zaplanuj jednak mądrze swój budżet do końca miesiąca.

Zdrowie: Twoje zmęczenie da Ci się we znaki powodując poczucie ospałości i niechęci do wszystkich Twoich codziennych obowiązków. Skup się zatem by spędzać więcej czasu na świeżym powietrzu nie zamykając się w czterech ścianach co z pewnością poprawi Twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Byki spotkają na swojej drodze kolejne ciekawe osoby z którymi będą aktywnie spędzały czas podczas wypadów poza miasto, nabierając przy tym większego dystansu do siebie jak i otaczającego ich świata. Możliwe jest poznanie swojej bratniej duszy, która okazać się może życiowych mentorem.

Związane Byki czeka kontynuacja dobrego porozumienia z partnerem. Jednak mogą pojawić się drobne spory o błahostki, które spowodować mogą dość poważny konflikt pomiędzy partnerami. Zatem powinny one pamiętać, że czasami warto pomimo odmiennego zdania, pójść na ugodę.

Praca: W sferze zawodowej na zodiakalne Barany czekają spotkania z szefem, dotyczące opracowywania nowych strategii oraz możliwych zmian organizacyjnych. Jednak nie obawiaj się, rozmowa ta nie będzie dotyczyła ewentualnych zwolnień bądź degradacji, a usprawnienia codziennej pracy zespołu. Warto zatem wyrazić swoją opinie w tym temacie. Może okazać się kluczowym elementem układanki.

Finanse: Po wprowadzeniu w życie swojego nowego planu finansowego związanego z zarządzaniem domowym budżetem, odczujesz w końcu, że odzyskujesz nad nim kontrolę, której od dawna oczekiwałeś. Pamiętaj by kurczowo i konsekwentnie trzymać się tego planu by uniknąć ewentualnych rozczarowań.

Zdrowie: Ostatnio chodzenie na łatwiznę i kupowanie gotowych dań jest u Ciebie na porządku dziennym. Pamiętaj jednak, że te nie dadzą organizmowi niezbędnych witamin i na dłuższą metę mogą negatywnie wpłynąć na Twoje zdrowie. Zadbaj zatem o wprowadzenie w swój plan żywieniowy więcej zdrowej żywności, którymi mogą być owoce i warzywa.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne Bliźnięta spotkają na swojej drodze osobę, która okaże się być ich całkowitym przeciwieństwem. Jednak czy nie jest często tak, że wszystkie przeciwieństwa w jakiś niewyjaśniony sposób się przyciągają? Warto zatem spróbować zrobić coś wbrew sobie i zaryzykować dając szansę samemu sobie na rozbudowanie tej relacji.

Związane zodiakalne Bliźnięta w relacji z partnerem czeka poprawa względem utraconego porozumienia. W tym tygodniu wspólne znajdywanie rozwiązań nawet poważniejszych problemów, może przyczynić się do znacznego zbliżenia ku sobie i powrotu przygaszonych do tej pory uczuć.

Praca: Niezrozumiałe dla Ciebie koncepcje dotyczące nowych projektów i wszelkie informacje z nimi związane będziesz wchłaniał jak „gąbka”. Ten tydzień to świetny czas, abyś w końcu nauczył się nowych rzeczy, którymi będziesz mógł pochwalić się w swoim CV.

Finanse: Wciąż będziesz miał problem z zapanowaniem nad swoimi finansami. Problemem jednak nie są niskie zarobki, a brak prawidłowego zarządzania swoimi wydatkami. Jeśli wciąż nie stworzyłeś swojego planu dotyczące przychodów i rozchodów zrób to nim będzie za późno.

Zdrowie: W sferze zdrowia nie będziesz miał na co narzekać bo Twoje samopoczucie będzie w jak najlepszym porządku. Jednak by utrzymać taki stan jak do tej pory, skup się na nieco bardziej aktywnym spędzaniu wolnego czasu, zamiast siedzieć w domu.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Zodiakalne samotne Raki będę miały w końcu szansę na poznanie osoby, która zaskoczy je swoją inteligencją oraz pomysłowością na której Raki skupią całą swoją uwagę. Co prawda nie jest to idealny czas na stworzenie stałej relacji, ale nie jest ona wykluczona przy bliższym poznaniu. Wszystko jednak będzie wymagało cierpliwości i zaangażowania z obu stron.

U Raków będący w związkach wciąż będą narastały konflikty z partnerem. To wszystko za sprawą braku powagi sytuacji i bagatelizowania problemów, które już dawno powinny zostać rozwiązane. Nie będzie to czas, który wpłynie pozytywnie na ich relację lecz powinny one pamiętać, że nie ma problemów nie do rozwiązania. Tylko w momencie poważnego podejścia do sprawy Raki będą w stanie odzyskać zainteresowanie partnera.

Praca: W sferze zawodowej nastanie czasu w którym Twoja praca będzie doceniana, a współpracownicy będą wpatrywali się w Ciebie z wielkim zachwytem i zazdrością. Nie pozwól jednak by cokolwiek mogło Cię rozpraszać i nie spoczywaj na laurach. Wkładaj tyle samo wysiłku i zaangażowania w pracę co do tej pory, a możliwe, że już niebawem szef zaproponuje Ci awans, którego nie brałeś pod uwagę.

Finanse: Wciąż będziesz mieć obawy czy zdołasz nadrobić wszelkie straty względem finansów. Otóż nie ma co martwić się na zapas, bo dzięki temu, że jesteś osobą uczącą się na swoich błędach odzyskasz w bardzo szybkim czasie nie tylko kontrolę na domowym budżetem, ale i nadrobisz wszelkie zaległości z nimi związane.

Zdrowie: W sferze zdrowia mogą pojawić się drobne i na chwilę obecną nieszkodliwe infekcje. Przyjmowanie łagodnych leków pomoże Ci zapobiec poważniejszym problemom. Dbaj również o swój żołądek bo i ten w tym tygodniu, może dać Ci się we znaki.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: W życiu samotnych zodiakalnych Lwów niezmiennie będzie to dobry czas na zawieranie nowych znajomości oraz częstsze spotkania z przyjaciółmi. Chociaż tak naprawdę na drodze Lwa nie pojawił się nikt warty zainteresowania to nie wykluczone jest, że spontaniczna rozmowa z nieznajomym może przynieść nawiązanie konkretnej relacji.

Związane Lwy w tym tygodniu będą spędzać wiele czasu z partnerem podczas wspólnych wieczornych wyjść do kina bądź na romantyczne kolacje. Działania te pozytywnie wpłyną na relację z partnerem i powrót nieco przygaszonej do tej pory intymności.

Praca: W sferze zawodowej będzie to idealny czas na skorzystanie z wszelkiego rodzaju szkoleń oraz kursów mogące podnieść Twoje kwalifikacje. Początkowo będziesz uważać, że nie są one Ci zupełnie do niczego potrzebne, ale pamiętaj, że nigdy nie wiadomo czy w przyszłości mogą nie okazać się pomocne.

Finanse: Chociaż ten tydzień przynieść może Ci niespodziewane oraz nie planowane wydatki związane z domem, to Twój budżet na tym nie ucierpi, możesz być spokojny. Twoja dbałość o detale względem zarządzania finansami pozytywnie Cię zaskoczy.

Zdrowie: W sferze zdrowia musisz skupić się na ograniczeniu codziennego spożycia kofeiny, bo to jest na chwilę obecną zbyt duże. Pamiętaj, że jej nadmierne spożycie znacznie obniża Twój poziom magnezu w organizmie i nie działa dobrze na Twoje samopoczucie oraz codzienne funkcjonowanie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.04-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 16.04-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Panny przeżywać będą mały kryzys w sferze uczuć, a to wszystko za sprawą skupiania zbyt dużej ilości czasu na pracy i realizacji codziennych obowiązków. Powinny one mieć jednak na uwadze fakt, że nie przybliży ich to do możliwego poznania swojej drugiej połowy.

Panny będące w związkach czeka czas dobrego porozumienia z partnerem. Będzie to tydzień pełen niespodzianek ze strony drugiej połowy.

Praca: W pracy będziesz chciał wykazać się swoją pomysłowością. Jednak w momencie podzielenia się swoimi przemyśleniami i sugestiami wprowadzenia możliwych zmian związanych z wykonywaniem i usprawnieniem codziennej pracy, będziesz mieć wrażenie, że nikt nie traktuje Ciebie poważnie. Daj jednak innym czas na przeanalizowanie tego pomysłu bo z pewnością zostanie on dostrzeżony i rozpatrzony.

Finanse: W tym tygodniu dokonasz osobistej, a nie finansowej oceny. W ciągu ostatniego czasu Twój budżet nie wyglądał tak jakbyś tego w rzeczywistości byś oczekiwał. Jeśli zaś wciąż będziesz kierował się swoją kreatywnością, możesz znaleźć wiele rzeczy, które pomogą Ci w odzyskaniu utraconej kontroli nad wydatkami.

Zdrowie: W sferze zdrowia będzie czuł, że jesteś bardzo silny zarówno fizycznie jak i psychicznie. Jednak takie samopoczucie może nie trwać zbyt długo. Zadbaj zatem o wprowadzenie w swój codzienny harmonogram dnia kompleksu ćwiczeń siłowych. Nie będzie Cię to kosztować zbyt wiele czasu, a efekty mogą być zaskakujące.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Wagi całą swoją energię skupią na swoich bliskich odkładając przy tym marzenia o idealnym partnerze i związku. Zmęczenie związane z oddawaniem się wszelakim rozrywkom mającym miejsce w ostatnim czasie wywoła wewnętrzne wątpliwości dotyczące tego, czy to właśnie one nie są przyczyną ciągłej samotności.

Na Wagi w związku czekają kolejne problemy i niedomówienia w relacji z partnerem. Nie będą trwały zbyt długo, wyjaśnią się one bez jakiejkolwiek ingerencji. Będzie to czas powrotu porozumienia i spokoju pomiędzy partnerami.

Praca: Trzymanie się tego, co masz, jest naturalnym instynktem, jeśli chodzi o pracę, ale odrzucenie pewnych przekonań może otworzyć w najbliższym czasie nowe możliwości. Rozejrzyj się i zastanów, co jeszcze możesz zrobić by znaleźć idealne rozwiązanie by w końcu osiągnąć swoje cele.

Finanse: I chociaż pieniądze będę się Ciebie trzymały to wciąż będziesz miał wrażenie, że coś w związku z nimi idzie nie po Twojej myśli i coś przeoczyłeś. Przysiądź zatem do szczegółowej analizy swoich wydatków bo może faktycznie zapomniałeś o opłaceniu czegoś bardzo istotnego.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz odczuwać nasilający się stres wynikający z brania na siebie zbyt dużej ilości obowiązków, które zamierzasz zrealizować w tym samym czasie. Pamiętaj, że nie wszystko musisz zrobić na już i skup się na potrzebnym Ci na chwilę obecną odpoczynku i regeneracji sił. Praca nie ucieknie.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Skorpiony wprowadzą w życie nowy plan, który pozwoli im nawiązać nowe relacje z dopiero co poznanymi osobami. Co prawda nic nie dzieje się od razu, ale nie jest powiedziane, że relacje te nie rozwiną się w kierunku stworzenia długofalowej znajomości, a nawet potencjalnego związku.

Skorpiony w związkach będą przeżywały chwile uniesień w obecności partnera i spędzaniu czasu tylko i wyłącznie w swoim towarzystwie. Nadszedł w końcu czas by poczuć, że związek nie opiera się tylko na pracy i realizacji codziennych obowiązków, a także na oddaniu się przyjemnościom.

Praca: W sferze zawodowej przyszedł czas by przystanąć na chwilę i rozejrzeć się dokoła zadając sobie pytanie: czy Twój rytm pracy nie jest czasami narzucony i ustalony przez współpracowników? Pamiętaj, że w Twojej w pracy nie liczy się szybkość, a dokładność.

Finanse: Ten tydzień jeśli chodzi o Twój domowy budżet ulegnie małej destabilizacji. Niestety Twoja niekonsekwencja dotycząca codziennych wydatków wzięła w tym momencie górę. Co prawda nie jest tak źle jak mogłoby się wydawać, ale pomyśl nad zaciśnięciem pasa w tym tygodniu.

Zdrowie: W sferze zdrowia mogą pojawić się problemy związane z koncentracją. Zadbaj zatem by nie zaprzątać sobie głowy nieistotnymi sprawami i skupić na potrzebnym Ci odpoczynku i większej ilość snu, którego do tej pory nie było zbyt wiele.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne zodiakalne Strzelce będą cieszyć czasem spędzonym w gronie znajomych. Nie będzie to dobry moment na poznanie wartych zainteresowania osób i nawiązywania nowych relacji, ale na wszystko w końcu kiedyś przyjdzie czas. Nic straconego.

U Strzelców będących w związkach czekają spory z partnerem o drobne i nie istotne sprawy. Nie wpłynie to negatywnie na ich relację, chociaż będą one miały wrażenie, że ich zdanie w wielu kwestiach nie jest brane wcale pod uwagę.

Praca: W pracy wszystko będzie szło tak jak do tej pory zakładałeś. Nie czekają na Ciebie jakiekolwiek niespodzianki i tydzień ten będzie czasem zaliczonym przez Ciebie do jednych ze spokojniejszych. Uważaj jednak na osoby oferujące Ci bezinteresowną pomoc, bo może to negatywnie wpłynąć na odebranie Twojej osoby przez szefa.

Finanse: Jeśli chodzi o finanse czekają na Ciebie wydatki związane z rodziną i bliskimi. I chociaż tego nie planowałeś pamiętaj, że nawet mała pomoc bądź miły gest może zostać w przyszłości odwzajemniony w momencie którego nie będziesz się spodziewał.

Zdrowie: W tym tygodniu nie będziesz mógł narzekać na swoje samopoczucie. Zadbaj jednak o prawidłowe nawodnienie organizmu i dostarczeniu sobie odpowiedniego kompleksu witamin.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: W życiu samotnych Koziorożców przyjdzie na czas na pokazanie swojego nowego wizerunku podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Będzie to dobry czas by w końcu wykazać się swoją pewnością siebie i nawiązać nowe interesujące znajomości.

Związane zodiakalne Koziorożce cieszyć będą się harmonią panującą w ich związku. I chociaż na chwilę obecną wszystko jest w jak najlepszym porządku powinny one uważać by nie zrazić do siebie partnera swoimi mało śmiesznymi żartami, które zostać mogą odebrane nie tak jakby tego zakładały.

Praca: Ten tydzień będzie dla Ciebie dobrym czasem, by wybić się na tle współpracowników efektywnością swojej pracy i rzadko spotykaną dbałością o detale. Twoje wyniki zostaną dostrzeżone przez kierownictwo co przybliży Cię do możliwego awansu bądź podwyżki.

Finanse: Wprowadzony przez Ciebie w życie plan dotyczący codziennego zarządzania domowym budżetem przyniesie Ci pierwsze efekty, które pozytywnie Ciebie zaskoczą. Co prawda nie jest to jeszcze to do czego dążysz, ale na wszystko przyjdzie czas.

Zdrowie: W tym tygodniu mogą pojawić się problemy z nadwrażliwością żołądka. By uniknąć poważniejszych problemów z nim związanymi zacznij pić więcej herbaty, która może złagodzić Twoje dolegliwości. Tym samym nie zapomnij by spożywać tylko lekkie produkty.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne Wodniki czeka czas zastoju w sferze uczuciowej, ale to nie za sprawą niepowodzenia w tej kwestii, a własnych wyborów związanych z niechęcią do zawierania nowych znajomości. Ten stan nie potrwa zbyt długo lecz wpłynie on na postrzeganie świata i ludzi w nieco inny, lepszy sposób niż do tej pory.

Związane zodiakalne Wodniki czeka czas kontynuacji dobrej komunikacji z partnerem. Pomimo braku spędzania większej ilości czasu w swoim towarzystwie nie wpłynie to negatywnie na ich związek.

Praca: W pracy będziesz podejrzliwy w stosunku do współpracowników i będziesz szukał drugiego dna we wszystkim co usłyszysz. Pamiętaj, że nie wszyscy chcą dla Ciebie źle i szukanie problemu tam gdzie go nie ma może negatywnie wpłynąć na ocenę Twojej osoby.

Finanse: W sferze finansowej przyszedł czas odbicia się od dna. To wszystko za sprawą odzyskania udzielonej niegdyś pożyczki od znajomej bądź bliskiej Ci osoby. Zachowaj jednak ten zwrot gotówki na wydatki, które niespodziewanie mogą Ciebie zaskoczyć.

Zdrowie: Ten tydzień może przynieść Ci problemy związane z bólami pleców. Nie bagatelizuj tego problemu i skorzystaj z usług masażysty by uniknąć poważniejszych kłopotów, które mogą wpłynąć negatywnie na Twoje codzienne funkcjonowanie.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 16.04.-22.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 16.04.-22.04.18 r.

Miłość: Samotne Ryby ruszą na podbój serc płci przeciwnej korzystając z uroków nocnego życia podczas imprez oraz wypadów do pubów. Okazać się jednak może, że nie przyniesie to oczekiwanego rezultatu. Nie warto tym samym załamywać rąk, bo nic nie dzieje się bez przyczyny.

U związanych zodiakalnych Ryb pojawią się problemy rodzinne, które czym prędzej będą musiały zostać rozwiązane by nie zawieść partnera. Tylko dzięki swojej determinacji i konsekwencji rozwiążesz je w szybki sposób unikając zgrzytów w waszej relacji.

Praca: W tym tygodniu odnajdziesz wewnętrzną siłę, więc szukaj sprzymierzeńców we wszystkim, co robisz. Wszelkie współprace które teraz stworzysz, będą długotrwałe i bardzo opłacalne. Popatrz również na otaczające Ciebie osoby bo to właśnie one mogą udzielić pomocy i rady, której obecnie szukasz i potrzebujesz.

Finanse: W sferze finansów możesz liczyć na poczucie kontroli nad wydatkami. Wszystko będzie szło zgodnie z założonym przez Ciebie planem. Jednak uważaj by Twoja pewność siebie nie okazała się być czymś co mogło by pokrzyżować Twoje plany.

Zdrowie: Poczucie rozdrażnienia da Ci się mocno we znaki. Jego przyczyną może być zbyt duża ilość czasu spędzonego przez komputerem nad projektami związanymi z pracą. Zadbaj o to by więcej czasu poświęcić na wyjścia poza cztery ściany.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.