Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 19-25.10.2020 r. opracował Gracjan

Horoskop tygodniowy dla Barana 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 19-25.10.2020 r.

Miłość: Ożywienie relacji partnerskich. Ten tydzień będzie sprzyjał Twemu związkowi , aczkolwiek trzeba uważać na zazdrość ze strony drugiej połowy. Dobry czas dla osób szukających drugiej połowy

Praca: Dużo rozważań na temat nowych projektów a także głowa pełna pomysłów. Będziesz mieć pracowity tydzień lecz poczujesz spełnienie. W tym tygodniu łatwo się będziesz uczyć, co bardzo pomoże w sprawach zawodowych.

Finanse: Finansowo dobry tydzień i satysfakcjonujący. Będziesz dużo myśleć jak dobrze ulokować swe oszczędności , dużo myśleć o inwestycjach. Pod koniec tygodnia możliwy przypływ gotówki.

Zdrowie: Będzie Ci towarzyszył wyjątkowo dobry nastrój co odbije się także dobrze na stanie Twego zdrowia. Ten będzie bardzo dobry w najbliższych dniach.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19-25.10.2020 r.

Miłość: Bardzo dobre relacje partnerskie , ten tydzień będzie bardzo sprzyjać twojemu związkowi. Nastąpi poprawa w wielu kwestiach. Dla samotnych dobra okazja na szukanie drugiej połowy.

Praca: Będziesz mieć głowę zapełnioną wieloma atrakcyjnymi propozycjami biznesowymi. Duża możliwość rozpoczęcia ciekawych projektów. Zdecydowany rozwój w życiu zawodowym.

Finanse: Dobra kondycja finansowa pozwoli Ci spać spokojnie, ten tydzień będzie naprawdę dobry w tym względzie. Warto pomyśleć gdzie ulokować pieniądze, na oszczędności.

Zdrowie: Przyda Ci się trochę ruchu, warto więcej spacerować lub korzystać z innych form aktywności. Ogólnie będziesz się Cieszyć dobrym zdrowiem, jednakże warto być aktywnym.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19-25.10.2020 r.

Miłość: Może w tym tygodniu dochodzić do sprzeczek w waszym związku, warto pomyśleć nad załagodzeniem sytuacji. Koniec tygodnia przyniesie poprawę. Nie jest to dobry tydzień dla samotnych na poszukiwania.

Praca: Będziesz mieć głowę pełną pomysłów, to sprawi ze Twa praca nabierze nowego rozmachu. Wielką chęć do pracy i rozpierającą energia. Wyszukiwanie nowych możliwości rozwoju.

Finanse: Z początkiem tygodnia mogą pojawić się pewne niespodziewane wydatki, lecz wszystko zrekompensuje się przed weekendem. Ogólnie nie będziesz narzekać na sfery finansowe w najbliższym czasie.

Zdrowie: Będziesz mieć dobre samopoczucie w tym tygodniu, jednak warto przeanalizować swój jadłospis gdyż na horyzoncie małe problemy gastryczne . Warto ułożyć swój własny plan żywieniowy.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19-25.10.2020 r.

Miłość: Będziesz szukać wsparcia u partnera ,gdyż tylko w jego towarzystwie odczujesz poczucie bezpieczeństwa. Tydzień upłynie na wielu romantycznych gestach. Osoby samotne będą myśleć dużo o założeniu rodziny.

Praca: Dużo szans na nowe perspektywy rozwoju, w tym tygodniu będziesz je zdecydowanie widzieć. W drugiej połowie może Cię dopaść uczucie stagnacji. Jednak nie będzie ono wiecznie trwać.

Finanse: Poczucie stabilności i perspektywa poprawy finansów w tym tygodniu. Nie bój się śmiałych inwestycji. Warto czasem zaryzykować, gdyż można mieć z tego spore zyski

Zdrowie: Może Cię dopaść lekkie rozkojarzenie i czasem ciężko będzie Ci pozbierać myśli, warto spróbować technik relaksacji.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19-25.10.2020 r.

Miłość: Możesz napotkać pewne problemy w związku. Warto porozmawiać z partnerem i mniej skupiać się na sobie. Uważaj na sceny zazdrości ze strony drugiej połówki.

Praca: Zdobędziesz nowe doświadczenie , co bardzo przyda się Ci w zdobyciu przyszłych korzyści finansowych, zdecydowanie dobry tydzień na robienie intratnych interesów.

Finanse: Dobra kondycja finansowa w tym tygodniu, oby tylko z tego powodu się nie zatracić i nie zacząć wydawać pieniędzy na lewo i prawo.

Zdrowie: Dobre samopoczucie psychiczne i fizyczne, będziesz czuć nowy przypływ energii do działania.

Horoskop tygodniowy dla Panny 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 19-25.10.2020 r.

Miłość: Bardzo dobre porozumienie z partnerem w związkach panien, a samotni znajdą w tym tygodniu dużo okazji na znalezienie drugiej połowy.

Praca: Możesz mieć w tym tygodniu trudności w skupieniu się na pracy a także odczuwać pewne znużenie.

Finanse: Ten tydzień może zaowocować przypływem gotówki, będzie można z przyjemnością się wybrać na małe zakupy w wolnym czasie.

Zdrowie: Zmęczenie i rozkojarzenie dopadną Cię w tym tygodniu, sytuacja odmieni się dopiero w weekend.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19-25.10.2020 r.

Miłość: W tym tygodniu , będziesz odczuwać chęć do flirtu, ciężko będzie Ci zdecydować gdyż poczujesz pociąg do nie jednej osoby. W stałych związkach, warto się pilnować by nie zdradzić partnera.

Praca: Bardzo spontaniczny tydzień w pracy, napotkasz wiele zmian i sporo będzie się wokół Ciebie działo.

Finanse: Dostaniesz wreszcie to na co tak ciężko trzeba było pracować. Dobra sytuacja finansowa pozwoli Ci i odłożyć oszczędności i pozwolić sobie na małe przyjemności.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie bardzo dobre, zapał do życia i wiele radości, tak będzie wyglądać Twój tydzień.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19-25.10.2020 r.

Miłość: Odczujesz bezpieczeństwo I poczucie ciepła ze strony drugiej połowy. Wspólne chwile przyniosą wam ukojenie. Samotni mają sporą szanse na znalezienie wymarzonego partnera.

Praca: Bardzo dobre samopoczucie w pracy lecz pod koniec tygodnia możesz odczuć zmęczenie i rozdrażnienie. Warto się nie stresować wykonywaną pracą.

Finanse: Duża płynność finansowa i sporo zaoszczędzonych środków a także prawdopodobny przypływ gotówki w końcu tygodnia sprawią że nie będziesz się martwic o pieniądze.

Zdrowie: Niestety w tym tygodniu mimo dobrego humoru możesz odczuwać zmęczenie a pod jego koniec nawet rozdrażnienie. Warto zadbać tez o wątrobę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19-25.10.2020

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19-25.10.2020

Miłość: Odczujesz duże ożywienie co może pozytywnie wpłynąć na twój związek, jednak może pojawić się tez chęć do zdrady. Samotni zawrą wiele znajomości i będą sporo flirtować.

Praca: W tym tygodniu możesz liczyć na rozwój zawodowy a także nauczysz się wielu nowych rzeczy, to wszystko się bardzo przyda na przyszłość.

Finanse: Stabilny finansowo tydzień który ponadto będzie obfitować w dodatkowe premie .

Zdrowie: Możesz być lekko nerwowy w tym tygodniu, staraj się tego unikać.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19-25.10.2020 r.

Miłość: Ten tydzień spłynie pod znakiem ciepła w relacjach partnerskich. Osoby samotne będą dużo rozmyślać o założeniu rodziny.

Praca: Uważaj na to by nie zostać uwikłanym w żadne intrygi, nie wszystkie osoby w pracy są Ci przychylne. Jest jednak spora szansa na pojawienie się nowych możliwości rozwoju.

Finanse: Dobra sytuacja finansowa , dużo stabilności w tym względzie a także perspektywa na dodatkowe korzyści.

Zdrowie: Niestety, ale w tym tygodniu nie będziesz cieszyć się zbyt dobrym zdrowiem. Mogą powrócić stare choroby.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19-25.10.2020 r.

Miłość: Będzie Ci duszno w związku, możesz czuć się źle w domu i chcieć gdzieś wyruszyć, niestety ale może to być opacznie zrozumiane przez partnera.

Praca: Duża kreatywność w pracy co pozwoli Ci cieszyć się niebywałymi sukcesami zawodowymi.

Finanse: Duże zadowolenie ze stanu portfela, co pozwoli porwać myśli i planować jakiś większy wyjazd zagraniczny.

Zdrowie: Będziesz czuć spore ożywienie i pobudzenie co tez korzystnie odbije się na Twoim stanie zdrowia.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19-25.10.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19-25.10.2020 r.

Miłość: Dasz się ponieść wodzy fantazji w tym tygodniu i rozbudzisz wasz związek na nowo. Osoby samotne będą więc ej niż zwykle myśleć o założeniu rodziny.

Praca: Będzie Ci wyjątkowo ciężko w tym tygodniu skupić się na pracy I podejmować decyzje, lepiej poczekać z kluczowymi sprawami.

Finanse: Będziesz czuć niedostatki w sferze pieniężnej lecz pod koniec tygodnia sytuacja może się diametralnie odmienić.

Zdrowie: Dużo rozkojarzenia i znużenia w tym tygodniu, niestety trzeba uważać też na stan zdrowia a szczególnie nerki.


Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.