Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 20-26.01.2020 r. opracowała Moka

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 20-26.01.2020 r.

Miłość: Szykuje się wykwintne towarzyskie spotkanie, podczas którego z wielką szczodrością i hojnością obdarzysz bliską osobę niespodziewanym podarunkiem. Twój dobry gust i elegancka kolacja na długo zapadnie jej w pamięć osobie, ona również miło się odwzajemni.

Praca: Czas sukcesu, korzystnych finansowych czy handlowych transakcji z początkiem tygodnia umocni Twoją pozycję w firmie i podniesie Twój prestiż. Zabłyśniesz również z organizatorskiej strony, odpowiednio rozdzielając zadania i obowiązki. Wiesz od dawna ze wspólne dążenie do celu jest najlepszym rozwiązaniem.

Finanse: Sytuacja w pracy przekłada się i na finansowy sukces, dla tego też wspomożesz krewnych znajdujących się w trudniejszej sytuacji, co przyjmą z zadowoleniem. Pamiętaj tylko ze krążą koło Ciebie osoby, które nie są tego warte, abyś cokolwiek im ofiarował .

Zdrowie: Wigor i energia, która w Tobie się rozgościła doskonale sprawdzi się na lodowisku czy na górskich stokach. Jeśli jeszcze do pary zaprosisz osobę z rodziny, duma Cię będzie roznosić

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 20-26.01.2020 r.

Miłość: Pochłonie Cię magiczny świat miłość, ale i poczuciem bezpieczeństwa otuli. Nie wykluczone łzy szczęścia i maksymalne odprężenie po ostatnim długotrwałym okresie napięcia.

Praca: Wykażesz się ogromną wyrozumiałością w stosunku do słabości osób z którymi współpracujesz. Rozwaga w działaniu, ale i znalezienie dobrego wyjścia z trudnej zawodowej sytuacji, przysporzy Ci wiele satysfakcji ale i szacunek innych.

Finanse: Pieniądze trwonić będziesz z rozwagą choć na polot i fantazję też będziesz mieć ochotę. Cierpliwe i systematyczne odkładanie nadwyżek, już wiosną zainwestujesz w swój rozwój i niezaspokojone w aktualnym czasie potrzeby.

Zdrowie: Twoje gwałtowne reakcje mogą mieć przykre konsekwencje, a to nadziejesz się na kant stołu a to w biegu źle postawisz stopę i kontuzje gotowe. U

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 20-26.01.2020 r.

Miłość: Nie unikniesz w tym tygodniu niezręcznych sytuacji. Szykuje się niechciane spotkanie, które niemalże zostanie przez Twojego partnera wymuszone. Staraj się nie uciec w popłochu, bo zakłopotanie i niepewność zagości u drugiej strony na bardzo długo.

Praca: Szykuje się spore zamieszanie, staraj się, aby wszechogarniający chaos i Tobą nie zawładnął. Jeśli odsuwać będziesz, nadal na bok, zadania które należy przygotować na już, przytłoczy Cię natłok problemów, a to nie pierwszy raz uaktywni się brak twojej systematyczności.

Finanse: Krążyć będą o Tobie plotki, że jedyną i najwyższą wartością w ostatnim czasie są dla Ciebie materialne dobra, a krąg swoich znajomych odbierasz ściśle według ich stanu posiadania. Nie szalej więc w tym tygodniu z kolejnym spotkaniem przy kominku, bo Twój budżet już tego w tym miesiącu nie wytrzyma.

Zdrowie: Uważaj na różnego rodzaju stłuczenia a zwłaszcza w okolicy bioder. Zimowe sportowe atrakcje dozuj sobie z umiarem.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 20-26.01.2020 r.

Miłość: Dla Ciebie to nie czas na romantyczne chwile, w związku najważniejsza będzie jedność myśli i rozmowy na wysokim intelektualnym poziomie. Partner będzie zaskoczony takim obrotem sytuacji. Staraj się choć podczas tych miłosnych debat mieć uśmiech na twarzy.

Praca: Szykują się nowe zawodowe wyzwania, gdzie Twoje doświadczenie ponownie odniesie tryumf, ale i głoszone przez Ciebie poglądy nie zostaną bez echa. Szykuj się w niedługim czasie na cykl szkoleń i kolejnych kursów.

Finanse: Twoja siła woli, determinacja i ogromna ambicja wpływają na zwiększone profity. To jeszcze nie wszystko co możesz osiągnąć, dzięki swej nie gasnącej inicjatywie, spodziewaj kolejnej gratyfikacji w postaci premii czy nagrody.

Zdrowie: Kontroluj swoje ciśnienie, to, ze w pracy jest ostatnio wysokie nie znaczy, że i Twojego organizmu, to nie obejmuje. Kłopoty pojawić się też mogą z pulsem. Warto odświeżyć sobie stare i sprawdzone techniki relaksacji.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 20-26.01.2020 r.

Miłość: Twój partner zacznie narzekać na coraz częstsze Twe nieobecności. Podjęcie dodatkowej pracy, będzie nie specjalnie dobrze odbierane. Staraj się choć w tym tygodniu, swoją nieobecność, wynagrodzić wieczornym spacerem czy krótkim wspólnym wyjazdem.

Praca: Na jej brak nie będzie narzekać. Jesteś odbierany w niej jako osoba niezmiernie sumienna, fachowa i kompetentna. Czas pomyśleć jednak w końcu o zasłużonym urlopie, rekreacji i odpoczynku. Po powrocie zaskoczą Cię nowe warunki w miejscu pracy, oczywiście na korzyść.

Finanse: Szykuje się dla Ciebie korzystna umowa handlowa oraz dobre wiadomości związane z finansami czy dodatkowe dochody związane z wcześniej dokonaną inwestycją. Pod koniec tygodnia będziesz mieć ochotę, co zupełnie nie jest do Ciebie podobne, aby dokonać decyzji pod wpływem impulsu, wydając znaczną sumę na swoje przyjemności.

Zdrowie: Zaczynasz podchodzić do swojego organizmu jak do Perpetuum Mobile wrzucając do żołądka byle co i byle jak. To że na Twoim stoliku przy łóżku warują suplementy wcale nie znaczy, że tyle korzyści przynoszą jak reklamy w TV o nich głoszą. Czas na zdrową dietę, koniec wymówek, że nie masz na nią głowy.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 20-26.01.2020 r.

Miłość: Uważaj bo zaczynasz otaczać się iluzją, to co tworzysz w głowie ma się nijak do rzeczywistości. Ciężko będzie Ci teraz zaspokoić serce, co może doprowadzać Twojego partnera do czarnej rozpaczy. Staraj się bardziej zdystansować i cieszyć się wspólną bliskością zamiast tworzyć nierealny film o królewiczu z bajki.

Praca: Zaczniesz stawiać na wygodnictwo, nie zdziw się więc, że taka postawa zacznie być w szorstki sposób odbierana. Nikt nie lubi być wykorzystywany, pomoc ze strony współpracowników się skończyła, więc nie masz wyjścia jak zakasać w końcu rękawy do pracy.

Finanse: W tym tygodniu masz tendencję do rozpaczy, owszem stan konta może i po okresie świąteczno-noworocznym jest nadwątlony, jednak do jego wyzerowania jeszcze daleka droga. Spróbuj tą lękliwość przerodzić w większą oszczędność i nastrój Ci się wyrówna.

Zdrowie: Chaos, brak koncentracji, rozkojarzenie, jak długo, to już trwa u Ciebie…Postaraj się wyciszyć, spotkaj się z bliską osobą, wygadaj to co leży na duszy, a może pokusisz się o wizytę u psychologa, skoro wcześniejszy zamysł przestał się sprawdzać.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 20-26.01.2020 r.

Miłość: Jest to dla Ciebie czas refleksji i przemyśleń, czy nie za szybko się zniechęcasz postawą partnera|? On to odbiera jako Twe fochy i kaprysy i narastającą nadwrażliwość. Bez zmiany Twej postawy zapadną długie dni ciszy, a przecież nie o to kolejny raz Ci w związku i życiu chodziło

Praca: W tym tygodniu w końcu zaczniesz doprowadzać od dłuższego już czasu rozgrzebane przedsięwzięcia, do szczęśliwego końca. Ktoś z rodziny będzie miał ochotę zagłębić się Twoje zawodowe sprawy, a Ty z dużym entuzjazmem zaczniesz o nich opowiadać, tylko nie przesadź z czasem, bo drugi raz szybko już nie zapyta.

Finanse: Jest to odpowiedni moment do negocjowania długoterminowych kontraktów lub planowania przyszłych domowych inwestycji. Już wiosną z tych efektów będziesz się cieszyć ale i nie zapomnisz o swej umiejętności dostrzegania wartości innych niż tylko materialne.

Zdrowie: Od dłuższego już czasu z mądrą troską podchodzisz do własnego zdrowia tak więc i w tym tygodniu nie zapomnisz o fizycznej aktywności i wizycie w swoim ulubionym sklepie ze zdrową żywnością.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 20-26.01.2020 r.

Miłość: Twoje autokratyczne postawy, impulsywność i lekkomyślność doprowadzą Cię za chwilę do końca tej relacji. Bliscy zaczną Cię unikać, bo nikt z nich nie ma ochoty na kłótliwe klimaty. To ostatni dzwonek, przed aktem z napisem koniec, więc uważaj!

Praca: Szykują się częste wyjazdy i spotkania z nią związane. Staraj się podczas nich przesadnie nie podkreślać swej wartości, bo ironiczny uśmiech na twarzach współpracowników, masz gwarantowany. Twoje pozerstwo i snobizm wszystkim dawno się przejadł.

Finanse: Kolejny nowy model zegarka, czy ekskluzywny krawat lub spódnica. Daj sobie na jakiś czas spokój i tak wszyscy widzą, że doskonale Ci się wiedzie. Wstrzymaj się z wydatkami, bo to już zaczyna przypominać zakupoholizm, a Twoja garderoba się już nie zamyka od nadmiaru kreacji i cóż z tego, że wszędzie są wyprzedaże…odpuść.

Zdrowie: Możesz mieć w najbliższych dniach pewne problemy zdrowotne, które będą jednak bardziej uciążliwe niż zagrażające. Dbaj o swoje samopoczucie i nie zamartwiaj się zbytnio.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 20-26.01.2020 r.

Miłość: Ktoś z dalekiej przeszłości będzie ponownie miał ochotę wkroczyć do Twojego życia, dobrze jeśli szybko rozeznasz się, jakie będzie miał intencje, bo powtórki mało kiedy wychodzą na korzyść. W dalszej rodzinie szykuje się duża impreza związana z rocznicą czy chrzcinami i tam masz też okazję, aby reaktywować więzy z dalszą rodziną.

Praca: W pracy poprzeczka ponownie pójdzie w górę, pomyśl czy od wiosny nie warto skorzystać z jakiś form dokształcania w celu podniesienia swoich kwalifikacji, konkurencja nie śpi, a Ty taką postawą umocnisz swoją pozycję w aktualnym miejscu pracy.

Finanse: Coraz mocniej dochodzić do Ciebie będzie myśl aby podnieść swój standard życia. Od dawna krąży Ci po głowie nowy kolor ścian czy zasłon. Nie będzie się wiązać to z jakimś wielkim wydatkiem a nowa energia i świeżość do Twojego domu wpłynie.

Zdrowie: Choroby i niedyspozycje będą cię omijać. Ale zainteresuje cię życie duchowe. Możesz rozpocząć przygodę z jogą, zacząć medytować lub zgłębiać tajniki rozwoju osobistego.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26.01.2020

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 20-26.01.2020

Miłość: Czas na randki i towarzyskie spotkania, gdzie się nie pojawisz będziesz witany z otwartymi ramionami. Nadmiar atrakcji jednak nie zmąci Twojej odpowiedzialności, mimo że grono będzie niezwykle czarujące.

Praca: Doskonały czas na budowanie i umacnianie swojej pozycji. Wiara we własne siły, poczucie własnej doskonałości otworzą przed Tobą szanse na awans, czy na zawieraniu ważnych umów i transakcji.

Finanse: Czas żniw, szerokim strumieniem zaczną płynąć do Ciebie korzyści finansowe z wcześniej rozpoczętych działań. Dlatego też, jest to idealny czas na inwestycje związane z mieszkaniem, remont czy zadbanie o jego nowy wystrój, który ucieszy nie tylko Ciebie ale i bliską osobę.

Zdrowie: Mogą doskwierać Ci problemy ze stopami, pamiętaj aby zapisać się do pedikiurzystki, modzele i nagniotki ani urodzie ani fizycznej kondycji nie pomagają, a gdy zaczną Ci stopy puchnąć, nie zapomnij o kremie z chłodzącą mięta i usprawniającym krążenie nagietkiem.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 20-26.01.2020 r.

Miłość: Będziesz mieć przebicia snów na jawie, liczne znaki losu i głębokie przeżycia emocjonalno-duchowe, które są wynikiem powrotu osoby z przeszłości. Tym razem ma ona szanse u Twojego boku pozostać na zdecydowanie dłużej.

Praca: Uważaj aby nie snuć nierealnych planów, niezdrowe marzycielstwo w tym zakresie nigdy nie popłaca. Jest to ostatni dzwonek, abyś dokonał prawidłowego wyboru, czy angażować się w tym miejscu czy podjąć decyzję o zmianie pracy.

Finanse: Nie rzucaj słów na wiatr, wystarczy niespełnionych obietnic z Twoim udziałem, jeśli nadal będziesz się ociągał z zaliczką na wymarzony urlop, rozwieje się on ja mgła na długo. Wystarczy zainwestować w wypoczynek w naszym kraju, a wszyscy będą szczęśliwy, wizje o Bahama zaczęły wszystkich męczyć.

Zdrowie: Odnowią się niedoleczone dolegliwości chorobowe, szczególnie górnego układu oddechowego. Nie zapominaj o szaliku i czapce, wirusy atakują, a Ty w Tm tygodniu jesteś podatny na przeziębienia.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26.01.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 20-26.01.2020 r.

Miłość: Niebezpiecznie zamykasz się wyłącznie w kręgu własnych spraw, nie miej więc pretensji do partnera, że ma dość, kiedy sam nad sobą się litujesz, roztkliwiasz i zarzucasz go swoimi problemami. Narazisz się na coraz większą ale i słuszną krytykę.

Praca: Niestety, ale to czas niepewności, sam wiesz, że nie jesteś zainteresowany wykonywaniem tej pracy, a wyłącznie finansami, które z niej czerpiesz. Jeśli czujesz wypalenie, brak pomysłów i chęci najwyższy czas na urlop. Po nim wrócisz z zupełnie świeżymi pomysłami i doskonałą energią do czynów

Finanse: Owszem grożą Ci straty, ale każdy dojrzały człowiek powinien w swoje działania błąd kalkulować. Jednak z taką niechęcią do zmian, pobłażaniem sobie w wydatkach, byle tylko gasnący humor sobie poprawić nie długo nie podźwigniesz do góry swojego budżetu.

Zdrowie: Narastające kłopoty ze snem i motywacją do życiowych zadań zaczynają w Tobie niebezpiecznie narastać. Spróbuj na razie najprostszych domowych sposobów ale i fizycznej aktywności nie zapominaj.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.