Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 13.08.18 r. - 19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 13.08.18-19.08.18 r. opracowała *Bogumiła*

Horoskop tygodniowy dla Barana 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: W najbliższym tygodniu wydarzy się coś, co przypomni Ci, że marzenia się czasem spełniają. Możesz dowiedzieć się czegoś niezwykle ważnego dla siebie. Niektórzy mogą się zaręczyć lub wziąć ślub.

Praca: Dni upłyną Ci pod znakiem ciężkiej pracy. Pod koniec tygodnia możesz odczuwać zmęczenie. Ale pomimo wyczerpania, zbierzesz owocne plony dzięki swoim kompetencjom i zaangażowaniu.

Finanse: Postaraj się nie wydać za dużo pieniędzy. Zwróć uwagę, czy przypadkiem nie jesteś podatny na kuszące, kolorowe reklamy produktów, których w rzeczywistości nawet nie potrzebujesz. Kieruj się rozsądkiem.

Zdrowie: Koniecznie zaplanuj wypoczynek: choćby krótki urlop. Twój organizm daje Ci znać, że potrzebuje wypoczynku. Unikaj stresu, jedz regularne posiłki i zadbaj o odpowiednią ilość snu.

Horoskop tygodniowy dla Byka 13.08.18 r. - 19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 13.08.18 r. - 19.08.18 r.

Miłość: Tydzień stabilny, pełen ciepłych uczuć, harmonii i szczęścia. Zrozumiesz że możesz być spokojny o swoją przyszłość uczuciową, tylko niech Cię coś nie podkusi i nie zacznij się kłócić, bo to grozi katastrofą.

Praca: I w tej kwestii możesz liczyć teraz na pomyślność, bo nieoczekiwanie okaże się, że szef lub szefowa nagle zmieni zdanie i doceni Twoje wysiłki, a to jest gwarancją dalszej, harmonijnej współpracy.

Finanse: Nawet w sprawach finansowych będziesz zaskoczony, ponieważ najbliższy okres przyniesie Ci pieniądze i to spore. Możliwe, że będzie to zasłużona nagroda za wykonywaną pracę.

Zdrowie: Możesz mieć obniżony nastrój, ale będzie on wynikać z Twojego przekonania, że nic Ci się nie udaje. Spróbuj spojrzeć perspektywicznie, a sam zobaczysz, że nie masz powodu do narzekań.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: Możliwe, że Twoja stabilizacja zostanie zachwiana przez kogoś kto pojawi się w Twoim życiu nieoczekiwanie, ktoś z przeszłości. I chociaż nie będzie to trzęsienie ziemi, jednak wytrąci Cię trochę z równowagi.

Praca: Bardzo sceptycznie będziesz podchodzić do swoich spraw zawodowych. Nerwy niewiele Ci dadzą, spróbuj spojrzeć dalekosiężnie i znaleźć rozwiązanie. Wkrótce możesz otrzymać dobrą ofertę.

Finanse: Sprawy mogą się trochę skomplikować i przez niefortunne decyzje możesz ponieść straty. Bądź bardzo ostrożny przy podejmowaniu decyzji i nie daj się na nic namówić, czego nie jesteś pewny.

Zdrowie: Brak spokoju może się niekorzystnie odbić na Twoim samopoczuciu, stracisz humor i zapał do działania. Postaraj nie skupiać się tylko na negatywach, zauważ również pozytywne strony swojego życia.

Horoskop tygodniowy dla Raka 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: Istnieje możliwość, że nie będziesz się zajmować sprawami uczuciowymi w ogóle, za to tak namieszasz w środowisku pracy, że skłócisz się ze wszystkimi. Wrzuć koniecznie na luz i nie czepiaj się każdego.

Praca: W tej kwestii również zmęczenie da o sobie znać i przez to będziesz narażony na popełnienie błędu. Bądź bardzo ostrożny, nie działaj pochopnie, wtedy wszystko będzie dobrze.

Finanse: Mądre gospodarowanie przyniesie Ci w tym tygodniu niespodziewane efekty, możesz się spodziewać sporych zysków, możliwe, że zaowocują teraz wcześniejsze inwestycje.

Zdrowie: Zdrowie w dużej mierze będzie zależało od Twoich poczynań, jeśli zerwiesz z jakimiś przyzwyczajeniami, osiągniesz idealny stan i świetne samopoczucie. Będziesz bardzo zadowolony.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: Możesz w tym tygodniu nieoczekiwanie odkryć, że deklaracje bliskiej osoby dotyczą raczej przelotnego związku, a nie poważnej relacji i to Cię trochę przyblokuje. Upewnij się, czy tak jest faktycznie, zanim podejmiesz działania.

Praca: Jeśli postanowiłeś zarabiać na życie poza granicami swojej miejscowości, to bardzo dobrze przewidziałeś fakt, że projekt ten uda Ci się przeprowadzić pomyślnie i osiągnąć spodziewane efekty finansowe.

Finanse: Tydzień bardzo udany, osiągniesz cele i zbierzesz plony wcześniejszych działań. Będziesz mógł się cieszyć zarobionymi pieniędzmi, ale nie wydawaj ich od razu, zostaw trochę na później.

Zdrowie: Podróże najwyraźniej Ci służą, nawet jeśli tylko są w sprawach służbowych i odbywają się cyklicznie w obu kierunkach. Pomyślne załatwienie spraw poważnie wzmocni Twój system nerwowy, odzyskasz spokój wewnętrzny.

Horoskop tygodniowy dla Panny 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: Tydzień pod znakiem niepewności i złudnych oczekiwań. Możesz doświadczyć przykrego rozczarowania, gdy zorientujesz się, że bliska osoba po prostu Cię oszukała. Bądź bardzo uważny.

Praca: Możliwe że stracisz pracę i będzie to dla Ciebie katastrofa. Jednak spróbuj spojrzeć na to z innej strony. Zawsze na gruzach starego buduje się nowe rzeczy. W tym tygodniu pojawi się nowa propozycja.

Finanse: W tych sprawach nie jest tak źle, gdyż otrzymasz zasłużone wynagrodzenie, albo upragniony kredyt, i to Ci pozwoli odzyskać energię i podjąć działania związane z własną działalnością.

Zdrowie: Prawdopodobnie wszystkie swoje sprawy pozałatwiasz pomyślnie, co pozwoli Ci odzyskać harmonię wewnętrzną i cieszyć się dobrym samopoczuciem. Na koniec tygodnia zaplanuj jakiś wyjazd.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13.08-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 13.08-19.08.18 r.

Miłość: W sprawach uczuciowych rewolucji żadnej nie będzie, ale za to przeprowadzisz w pracy kilka rozmów, które korzystnie wpłyną na atmosferę i to Ci pozwoli uzyskać spokój wewnętrzny.

Praca: Najwyraźniej nie jesteś usatysfakcjonowany i trudno Ci zobaczyć jakiekolwiek perspektywy, ale teraz przemyślisz sposób działania i znajdziesz rozwiązanie, które sprawi, że odzyskasz utraconą energię.

Finanse: Tydzień bardzo udany, zebrane środki finansowe pozwolą Ci podejmować poważne decyzje, możesz na przykład zaplanować ślub, albo studia, czy też jakieś inne kosztowne szkolenie.

Zdrowie: Na pewno na brak zdrowia narzekać nie będziesz, ale zwróć uwagę na wszystko, co jest związane z podróżą. Nie musi to być nic poważnego, ale jeśli wyjeżdżasz gdzieś, to uważaj choćby na przeziębienia.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: W tym tygodniu postawisz na radość, luz i całkowity relaks. Bardzo dobrze, bo dzięki temu wypoczniesz, odzyskasz spokój wewnętrzny i optymistycznie spojrzysz w swoją przyszłość uczuciową.

Praca: Zdaje się że w Twoim fachu rozpoczął się sezon ogórkowy i przez to nic ciekawego się nie dzieje. Nie denerwuj się, potraktuj ten okres jak czas przed rozpoczęciem nowych wyzwań.

Finanse: Początek tygodnia zapowiada się raczej słabo, ale jest szansa, że dostaniesz jakąś miłą propozycję i to Cię od razu postawi na nogi, odzyskasz humor i wiarę w pomyślność finansową.

Zdrowie: W tej kwestii naprawdę nie będziesz miał powodów do narzekań. Dzięki dobrej organizacji oraz świetnej komunikacji towarzyskiej będziesz duszą towarzystwa, co korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13.08-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 13.08-19.08.18 r.

Miłość: Być może Twoje osiągnięcia zawodowo finansowe sprawiły, że trochę odizolowałeś się od spraw uczuciowych. Wprawdzie zachowasz pewność siebie, ale czy nie wpłynie to niekorzystnie na Twoją relację?

Praca: Jeśli Twoje plany zawodowe są związane z wyjazdem, to spokojnie już możesz świętować sukcesy. Kreatywność i rozmach, z jakim przystąpisz do działania zapewnią Ci skuteczność i pomyślność.

Finanse: Uskrzydlony sukcesami możesz nabrać podejrzeń, że cały świat jest przeciwko Tobie, w związku z czym rozpoczniesz walkę obronną, a to może doprowadzić Cię do utraty stabilizacji zawodowej, a tym samym finansowej.

Zdrowie: Możesz przejawiać tendencje do samo umartwiania się, co niekorzystnie wpłynie na Twój nastrój. Wycofany usiądziesz w kąciku i po co? Włącz fantazję i ciesz się życiem. Nie jutro, już dziś.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13.08.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 13.08.-19.08.18 r.

Miłość: Najbliższe dni zapowiadają się harmonijne, spokojne i pełne radości oraz inspirujących wydarzeń. Poczujesz się naprawdę dobrze. Jeśli możesz, postaraj się wyjechać z bliską osobą poza miasto.

Praca: Mogą pojawić się nowe szanse, nowe perspektywy na zmianę pracy, awans, lub podwyżkę. Warto wykorzystać dobrą passę. Nie zdradzaj tylko swoich planów. Unikaj też plotek w tym tygodniu.

Finanse: Zdaje się, że zmienisz swoje podejście do zarabiania pieniędzy. Postanowisz zainwestować w swój rozwój – i bardzo słusznie. W ten sposób osiągniesz satysfakcję.

Zdrowie: Nie będziesz mieć powodów do zmartwień. W nadchodzącym tygodniu będziesz się dobrze czuć, uporasz się ze wszelkimi dolegliwościami. Zaplanuj nieco więcej relaksu na co dzień.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13.08-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 13.08-19.08.18 r.

Miłość: Pewnie myślałeś, że zerwanie relacji pozwoli Ci odetchnąć z ulgą, otworzyć się na nowe możliwości, rozpocząć nowe życie. Niestety, tak to nie działa, na odzyskanie radości trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Praca: Jeśli dotychczas miałeś niepewną sytuację, to w tym tygodniu Twoje zaangażowanie może Ci przynieść szansę na nową pracę, która pozwoli Ci optymistycznie spojrzeć w przyszłość.

Finanse: Chyba niepotrzebnie się tak zamartwiasz. Sprawdź, czy przypadkiem Twoja wyobraźnia nie podpowiada Ci takich złych scenariuszy. Trochę fantazji, cierpliwości i zobaczysz jak wszystko się zmieni.

Zdrowie: W tym tygodniu nie jest wskazany jakikolwiek pośpiech, zwłaszcza podczas podróży. Kieruj się zasadą, że lepiej dwa razy pomyśleć, niż raz popełnić błąd, a wtedy wszystko będzie dobrze.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 13.08.18.-19.08.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 13.08.18.-19.08.18 r.

Miłość: Czy to w Twojej naturze leży, że jeszcze nie zdążysz kogoś dobrze poznać, a już masz wątpliwości? Taka postawa sprawia, że masz ciągłą huśtawkę nastroju. Może warto by popracować trochę nad zmianą swojego usposobienia.

Praca: Prawdopodobnie masz dużo wątpliwości, co do obecnego zatrudnienia. Ale zanim zdecydujesz się zerwać umowę, przemyśl dokładnie temat i najpierw starannie zaplanuj swoją karierę.

Finanse: Twoje problemy są przejściowe, wkrótce otrzymasz ciekawą propozycję i bez zastanawiania się podejmiesz odpowiednie kroki, które doprowadzą Cię do stanu dużego zadowolenia.

Zdrowie: Hulaszczy tryb życia doprowadził Cię do zwolnienia tempa, ale dostałeś nową szansę, więc postaraj się jej nie zmarnować, bo tym razem skutki mogą być o wiele poważniejsze.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.