Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_hd WrozkaZangaraSeth

Wróżka Zangara Seth

Zapraszamy 2017-05-28
na żywo godz. 19:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy klasyczny 22.05.17 r. - 28.05.17 r. opracowała Ałła

Horoskop tygodniowy dla Barana 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Barana 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Uwaga,możesz spotkać na swojej drodze kogoś z kim połączy Cię namiętność. Romans okaże się krótkotrwały, ale gorący. Na takiego do stałego związku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Natomiast w związkach Baranów zdecydowany renesans, przeżyjecie jeszcze jeden miesiąc miodowy.

Praca: Czeka Cię tydzień bardzo pracowity. Do tego stopnia,że potrzebne będą nadgodziny, żeby uporać się w terminie ze wszystkim. Niepotrzebnie się martwisz,dasz sobie radę ze wszystkim. Z niewielką pomocą zdążysz wykonać wszystko w oczekiwanym czasie. Dodatkowe pieniądze też się przydadzą.

Finanse: Większych problemów mieć nie będziesz. Przygotuj się jednak na brak wpływów i nadmiar wydatków, zwłaszcza tych nieplanowanych. Okaże się również, że potrzebny jest mały remont w łazience i kupno prezentu komunijnego. Trzeba będzie skorzystać z karty kredytowej.

Zdrowie: Na szczęście nic Ci właściwie nie dolega. Drobne problemy zdrowotne to zasługa ciągłego stresu w jakim żyjesz. Zacznij pić herbatę z melisy i postaraj się nie przejmować sprawami na które nie masz żadnego wpływu. Masz problemy z krążeniem,kręgosłupem i z zębami. Konsultacja i leczenie są konieczne.

Twój szczęśliwy kamień to malachit.

Horoskop tygodniowy dla Byka 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Byka 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Ten tydzień upłynie pod znakiem namiętności. Poznasz kogoś,kto zawładnie Twoim ciałem, zmysłami i umysłem. To namiętność,oczarowanie i pożądanie. Uważaj,wystarczy chwila nieuwagi abyś całkiem stracił rozum. Wystarczy tylko kilka dni.

Praca: Masz kilka dni wolnego, wykorzystaj je odpowiednio. Komunię dziecka wiąże się nie tylko z przygotowaniami, ale również z wydatkami, w obecnych czasach sporymi. Dlatego też powinnaś sama dopilnować wszystkiego. Po tym całym "bałaganie" weźmiesz dodatkową pracę, żeby nadrobić straty.

Finanse: Uważaj na swoje wydatki, gdyby nie pomoc rodziny już byłbyś "pod kreską". Na żadne dodatkowe pieniądze nie możesz już liczyć. Jesteś zdany sam na siebie. Straty nadrobisz w późniejszym czasie.

Zdrowie: Ten tydzień upłynie pod znakiem nerwów i braku czasu na wszystko. Herbata z melisy ukoi nerwy, ale braku czasu nic nie zastąpi. Pamiętaj,że jak się zakończą uroczystości i "komuniści" zakończą świętowanie, pójdziesz do lekarza. Jesteś wyczerpany i potrzebujesz pomocy.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Nie myśl że tydzień bez miłości to tydzień stracony, są jeszcze inne ewentualności. Też miłe naszemu sercu i naszym bliskim. Pomyśl o swoich dzieciach, rodzicach i dziadkach, też zasługują na miłość. Nikt z nas nie będzie wiecznie młody, a jest tyle osób do kochania.

Praca: Uważaj na siebie, zaczynają się problemy w firmie. Zaczną się redukcje,będą sprawdzać każdego i wytypują tych do odstrzału. Postaraj się poszukać sobie odpowiedniego etatu już teraz. Zapobiegniesz w ten sposób długiemu okresowi bezrobocia,frustracji i zniechęcenia.

Finanse: Zbliżają się trudne tygodnie. Powinniście ograniczyć swoje wydatki do niezbędnego minimum. Na dodatkowe pieniądze nie masz co liczyć, a już z pewnością nie w tym tygodniu. Wprowadź ograniczenia i przestrzegaj ich.

Zdrowie: Masz, tak jak każdy różne drobne dolegliwości. Zrób sobie jednak szczegółowe badania całego organizmu. Jesteś w grupie podwyższonego ryzyka i możesz, ale nie musisz poważnie zachorować. Im wcześniej je zrobisz,tym lepiej. Będziesz wiedział jak możesz przeciwdziałać.

Twój szczęśliwy kamień to jadeit.

Horoskop tygodniowy dla Raka 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Raka 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: To dobry tydzień dla Raków, ustabilizuje się sytuacja rodzinna między Tobą, a członkami rodziny. Trudności jakie napotkasz zmobilizują Cię do działania. W życiu nie wszystko da się przewidzieć. Pamiętaj wyjdziesz cało nawet z największej opresji. Uczuć nie da się skatalogować, choć ich barwy różnią się od siebie.

Praca: Dobrze zrobiłeś, że postanowiłaś zmienić pracę. Niepotrzebnie jednak odszedłeś, zanim trafiłaś na nowe miejsce. Trochę potrwa, byle jakie dostaniesz od razu, ale odpowiednie niekoniecznie. Szukanie nowego etatu zajmie ze dwa do trzech miesięcy. Pamiętaj,szybkie decyzje nie zawsze są właściwe.

Finanse: Sam sobie narobiłeś problemów. Teraz będziesz zmuszony do ograniczenia wydatków. Dasz sobie radę, zrezygnujesz ze zbędnych rzeczy, a oszczędności,jakie poczynisz, bardzo się przydadzą. Udowodnisz,że nic nie jest w stanie Ci przeszkodzić.

Zdrowie: Nie narzekaj, wiele osób ma gorzej. Twoje dolegliwości to zdecydowanie hipochondria, nie wmawiaj w siebie choroby. To właśnie jest niezdrowe. Odpowiednia dieta,herbaty ziołowe i owocowe, odrobina gimnastyki zdziałają cuda w Twoim przypadku.

Twój szczęśliwy kamień to turmalin.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Lwa 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Nadszedł czas w którym Lwy "budzą" się do życia. Ten tydzień to czas stabilizacji związków i pojawienie się nowego obiektu uczuć w przypadku wolnych Lwów. Nadszedł po prostu czas na miłość dla każdego Lwa. Hormony zaczną "buzować", a wy zaczniecie się bardzo często zachowywać zupełnie irracjonalnie.

Praca: Trzeba będzie pogodzić pracę z eskalacją uczuć. Ważne spotkanie zawodowe w połowie tygodnia podziała jak wiadro zimnej wody. Zaczniesz myśleć i postarasz się aby w miejscu pracy nic Ci nie przeszkadzało. Zwrócisz uwagę przełożonych swoim zaangażowaniem.

Finanse: Na szczęście są stabilne. Gorzej nie będzie, ale lepiej też nie. Nic dodatkowego się nie trafi. Na wygraną nie licz, może się trafi, ale ta najmniejsza. Licz tylko na siebie.

Zdrowie: Masz problemy z wątrobą, zacznij się leczyć. Kuracja ziołowa zdecydowanie poprawi jej pracę. Pamiętaj jednak,że główną przyczyną dolegliwości jest stres. Postaraj się choć częściowo go zmniejszyć

Twój szczęśliwy kamień to bronzyt.

Horoskop tygodniowy dla Panny 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Panny 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Właściwie to wszystkie Panny, za wyjątkiem małych dzieci dadzą się porwać w tym tygodniu majowym "czarom"i większość z nich zakocha się "bez pamięci". Na szczęście będzie to stan krótkotrwały i równie szybko im przejdzie. W rodzinach zapanuje spokój i harmonia. To będzie już stan na dłużej.

Praca: Sukcesy zawodowe idą w parze ze spokojem w domu. W tym tygodniu powinnaś się skupić przede wszystkim na spotkaniu zawodowym w końcu tygodnia i na szkoleniu wyjazdowym. Nie obawiaj się, dasz sobie radę, a rodzina Ci pomoże. Dowiesz się również,kto w pracy Ci sprzyja.

Finanse: Spodziewaj się w tym tygodniu dodatkowych pieniędzy, które znacznie podreperują Twój budżet. To równie dobry tydzień na gry hazardowe. Tylko pamiętaj, wygrana dzisiaj nie oznacza wygranej jutro.

Zdrowie: Masz sporo drobnych dolegliwości, które dadzą o sobie znać w wieku dojrzałym. Na razie powinnaś zmienić nawyki żywieniowe, zrezygnować z większości używek. Skorzystaj również z dobrodziejstwa herbat ziołowych i owocowych. Przede wszystkim ruszaj się.

Twój szczęśliwy kamień to turkus.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Wagi 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Maj to miesiąc zakochanych, a szczególnie jego połowa. W tym tygodniu macie szansę poznać odpowiedniego partnera i ustabilizować swój związek. Zwykle poznany w połowie miesiąca mężczyzna to ten docelowy. Pary będące w związkach przeżyją miodowy tydzień.

Praca: Większość z Was ma pracę nudną, bez żadnych perspektyw. W końcu tygodnia pojawi się możliwość zmiany, prawie natychmiastowej. Nie obawiaj się odpowiedzialności, dasz sobie radę. Przypomnisz sobie wiadomości wcześniej nabyte.

Finanse: Jest szansa na poprawę, chociaż w tym tygodniu niewiele jeszcze będzie się działo. Obecny tydzień będzie martwy finansowo, a tych właściwie bez pieniędzy nawet na opłaty. Sytuacja ustabilizuje się na lepszym poziomie, musisz tego być pewna.

Zdrowie: Stres nie jest Twoim przyjacielem. Nie dość że masz problemy zawodowo-finansowe, to jeszcze dochodzą do tego zdrowotne. Nie stać Cię na drogie leki, zdecyduj się na zioła. Są dużo tańsze a równie skuteczne.

Twój szczęśliwy kamień to krzemień pasiasty.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22.05.17- 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 22.05.17- 28.05.17

Miłość: Zadbaj o siebie i swojego partnera, wyjedźcie choć na krótko tylko we dwoje. Ustabilizuje to Was związek i wrócicie bardzo zadowoleni. Część z Was ma również możliwość spotkania tego jedynego i doświadczenia wielkiej miłości. Ogólnie rzecz biorąc zapowiada się bardzo udany uczuciowo tydzień.

Praca: Otrzymasz ciekawą ofertę pracy, nie zastanawiaj się nad nią długo, po prostu ją przyjmij. Jeżeli masz obawy,czy podołasz, to wiedz,że tak. Zresztą i tak przed Tobą szkolenie, przygotowujące do zajęcia tego stanowiska. Pamiętaj najważniejsze w nowym miejscu jest pierwsze wrażenie.

Finanse: Na razie nie ulegną żadnej zmianie. Ważne jest to, że gorzej nie będzie. Co prawda lepiej też nie,ale szansa na poprawę w najbliższym czasie jest bardzo duża. Pamiętaj, że nic na siłę, nie jest to również czas na gry losowe i hazardowe. Tylko stracisz.

Zdrowie: Bądź ostrożny, zbytnie zaangażowanie zawodowe nie idzie w parze ze zdrowiem. Stres, złe odżywianie się, problemy rodzinne osłabiają Ciebie psychicznie i fizycznie. Skorzystaj z pomocy psychologa, a wrócisz do formy.

Twój szczęśliwy kamień to cytryn.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Ten tydzień to naprawdę czas na miłość. Przekonają się o tym wszystkie Strzelce. Wolne poznają super chłopaka, część na stałe, a część do udanego romansu. Te w związku pogodzą się i przeżyją renesans uczuć. Są również takie, które nie potrzebują poprawy. Po prostu nie tylko się kochają, ale również przyjaźnią.

Praca: Jesteś właśnie w trakcie przeprowadzki zawodowej. Zakładasz własną firmę i trochę się obawiasz przyszłości, zwłaszcza finansowej. Początki zawsze są trudne i nie wolno od razu się zniechęcać. Nikt nie zbił majątku od razu.

Finanse: Liczy się teraz dla Ciebie każdy grosz. Nauczysz się oszczędzać i rezygnować z rzeczy zbędnych. Na razie będziesz miała debet na koncie. Musisz się z tym pogodzić i być przekonana o swoim sukcesie.

Zdrowie: Można powtarzać w nieskończoność: właściwa dieta, zioła i gimnastyka czynią cuda. Zapobiegają przedwczesnemu starzeniu się i chorobom wieku dojrzałego. Młodzi ludzie o tym nie myślą, a powinni.

Twój szczęśliwy kamień to amazonit.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Masz uporządkowane życie i nie lubisz jak ktoś wprowadza w nie zamęt. Właśnie taki zamęt wprowadzi w Twoje życie miłość, tak silna, jak tylko może być. Wprowadzi zamęt, a jej przyczyna zniknie z Twojego życia. Takich miłości spotka Cię sporo, zanim trafisz na tego odpowiedniego. Wiedzą coś o tym niektóre zajęte Koziorożce.

Praca: Za dużo wzięłaś obowiązków na siebie, możesz wszystkim nie podołać. Nie baw się Zosię-Samosię i nie wstydź się poprosić o pomoc współpracowników. Możesz też pracować po godzinach, ale źle to wpłynie na Twój wizerunek. Nie dasz rady ciągnąć tego w nieskończoność.

Finanse: Sporo zarabiasz, ale masz również duże wydatki. Takie typowo konsumpcyjne: wydatki na opłaty, rodzinę,zwierzęta, dla siebie odrobina luksusu i właściwie niewiele się zostaje przed wypłatą. Postaraj się czasem zaoszczędzić co nieco.

Zdrowie: Jazda na rowerze i pływanie to najlepsza gimnastyka. Seniorom polecam rower trzykołowy, a osoby nieumiejące pływać mogą się nauczyć. Należy do tego dołączyć ziółka i wodę mineralną, oczywiście niegazowaną.

Twój szczęśliwy kamień to ametyst.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Stabilizacja uczuciowa wam nie zagraża. Wodniki lubią zmiany, zwłaszcza w miłości. Zawsze mają nadzieję,że tym razem to będzie ten odpowiedni. Te,które są w związkach mają je zwykle bardzo udane, ale zawsze czekają na zmiany(tylko w myślach), z natury bywają wierne.

Praca: Choć to wymaga więcej wysiłku, to jednak zdecydowanie wolą prowadzić własną działalność. Daje to im poczucie wolności i niezależności. Jeżeli pracują na etacie pasuje do nich stanowisko kierownicze lub w ostateczności samodzielne. Tak jest również w Twoim przypadku. Jesteś świetnym pracodawcą.

Finanse: Ten tydzień to czas zbiorów. Twoje konto napęcznieje. Możesz nie tylko myśleć o zainwestowaniu, ale również o kupnie czegoś wartościowego, np. dzieła sztuki lub nieruchomości. Taka lokata się opłaci.

Zdrowie: Nie narzekasz, spełniasz się zawodowo. Czasy wielkiej niepewności już dawno są za Tobą. Teraz przyszedł czas zadbania o siebie i swoją kondycję. Lepiej późno niż wcale. Stać Cię na wiele, ale teraz musisz popracować razem z lekarzem nad swoim zdrowiem. Twoje serce wymaga kapitalnego remontu.

Twój szczęśliwy kamień to agat.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22.05.17 - 28.05.17

Horoskop tygodniowy dla Ryby 22.05.17 - 28.05.17

Miłość: Większość Ryb jest z natury oziębła, chociaż zdarzają się ekstremalne wyjątki. Ten majowy tydzień sprzyja miłości, wolne Ryby zauroczą się nowo poznaną osobą. Szybko im przejdzie ta "miłość", pozostające w związkach urządzą partnerowi tydzień miłości. Większość z Was ogarnie amok miłosny.

Praca: Na szczęście nic na tym nie ucierpi praca zawodowa. Polepszą się kontakty ze współpracownikami. Będziesz również zadowolona z wyników, jakie osiągniesz. Powinnaś wyjechać w końcu tygodnia i odreagować stres zawodowy.

Finanse: Nie masz powodów do narzekania, a jednak narzekasz, tak jak zdecydowana większość. Pamiętaj, ściągasz wówczas problemy, których nie chcesz mieć. Ciesz się życiem, ciesz się swoimi dochodami i postaraj się więcej nie narzekać.

Zdrowie: Narzekając na wszystko, zamiast cieszyć się życiem, wprowadzasz w nie zamęt. Tak nie można, teraz przyszedł czas na zajęcie się swoim zdrowiem. Nawarstwiło się wiele problemów i chorób, na szczęście żadna nie skróci Twojego życia. Musisz jednak być konsekwentna.

Twój szczęśliwy kamień to szafir.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.