Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-06-24
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 18.06.18-24.06.18 r. opracowała *Bogumiła*

Horoskop tygodniowy dla Barana 18.06.-24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 18.06.-24.06.18 r.

Miłość: Chyba warto się zastanowić, czy brak życia uczuciowego jest wynikiem okoliczności zewnętrznych, czy może leży u podstaw Twojego braku zdecydowania. Zajrzyj w głąb siebie.

Praca: Wyjątkowo pomyślny tydzień dla spraw zawodowych, możesz liczyć na awans, podwyżkę lub podpisanie korzystnej umowy. W innych przypadkach możliwa propozycja szkolenia lub kursu doskonalącego.

Finanse: Twoja kreatywność oraz indywidualne podejście do spraw finansowych pozwolą Ci bardzo korzystnie ulokować pieniądze, a tym samym zapewnić sobie brak problemów na dłuższy okres czasu.

Zdrowie: Twoje samopoczucie będzie uzależnione przede wszystkim od Twojego nastroju. W tym tygodniu skup się na pracy, planach, zadaniach, nie pozostawiaj sobie zbyt dużo czasu na rozmyślania.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18.06.18 r. - 24.04.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18.06.18 r. - 24.04.18 r.

Miłość: Mało sprzyjający okres dla spraw uczuciowych, więc najlepiej nie angażuj się w żadne układy, nie rozmyślaj nad tym, co było i przede wszystkim nie wdawaj się w żadne spory, czy kłótnie. Po prostu przeczekaj.

Praca: Bardzo pracowity i trudny tydzień. Jeśli liczyłeś, że wyjazd do pracy poza miejsce zamieszkania przyniesie Ci lżejsze zajęcie, to niestety, rozczarujesz się. Uważaj na umowy, bo mogą być nieuczciwe.

Finanse: Kierowany uczuciami możesz nieopatrznie roztrwonić posiadany majątek. Postaraj się planować wydatki przez pryzmat dalekosiężnych planów, nie tracąc z oczu tego, co najważniejsze.

Zdrowie: Dosyć trudny tydzień może się odbić niekorzystnie na Twoim samopoczuciu. Możesz być podatny na zmienność nastroju i chandrę. Przemyśl wszystko spokojnie i postaraj się wyciszyć.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18.06.18 r. -24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18.06.18 r. -24.06.18 r.

Miłość: Nowo poznaną osobę oceniłeś niezwykle surowo, co sprawiło że nie doszło do rozwoju znajomości, a szkoda, bo mogła to być szansa na świetną relację, którą zbyt pochopnie przeznaczyłeś na straty.

Praca: Chyba zbyt szybko wytrąca Cię z równowagi jakieś drobne niepowodzenie. Od razu chcesz odejść, zamiast spokojnie zastanowić się nad rozwiązaniem danego problemu. Nie działaj zbyt pochopnie.

Finanse: Twoja sytuacja może się wydawać bardzo trudna, ale nie jest tak straszna jak myślisz, zwłaszcza, że już wkrótce pojawią się nowe szanse, dzięki którym ustabilizuje się Twoja pozycja zawodowa.

Zdrowie: Możesz nieoczekiwanie otrzymać zaproszenie do wspólnego wyjazdu od osoby, którą znasz z przeszłości i warto z tego skorzystać, ponieważ da Ci to możliwość zregenerowania sił i powrotu do świetnej formy.

Horoskop tygodniowy dla Raka 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Świetnie sobie poradziłeś z kryzysem, po dokładnej analizie już wiesz, co masz robić i dlatego teraz możesz spodziewać się radosnych wydarzeń, wszystkiego co przyniesie Ci szczęście i spełnienie marzeń.

Praca: Niepotrzebnie martwisz się o sprawy zawodowe. Trudny okres jest już za Tobą, teraz wystarczy, że starannie zaplanujesz dalsze kroki i zaczniesz działać. Spełnią się Twoje oczekiwania. Możesz liczyć na pomoc rodziny.

Finanse: W tej kwestii działaj bardzo ostrożnie, ponieważ możesz być narażony na oszustwa. Staraj się nie pożyczać nikomu pieniędzy, sam też nie zaciągaj żadnych kredytów ani nie podpisuj żadnej wiążącej umowy.

Zdrowie: Ktoś może zaproponować Ci jakąś szczególną aktywność fizyczną. Przyjmij propozycję bez zastanowienia, ponieważ wpłynie ona bardzo korzystnie na Twoje samopoczucie. Odzyskasz energię.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: W tym tygodniu Twoje uczucia przyjmą kształt sinusoidy. Raz będziesz nad wyraz szczęśliwy, za chwilę smutny i rozgoryczony. Możesz się spodziewać zaproszenia i będzie to związane z wyjazdem.

Praca: Chyba za późno się obudziłeś, Twoje obecne energiczne działania w tym tygodniu nie przyniosą spodziewanego rezultatu. Zaplanuj wszystko jeszcze raz i działaj bez ociągania się.

Finanse: Sprawy finansowe ogarniasz teraz intuicyjnie, ale to dobrze, ponieważ osiągniesz wyznaczone cele i unikniesz rozczarowania, które może Ci przynieść niefortunne podjęcie decyzji.

Zdrowie: Stan Twojego samopoczucia zależny będzie od Twojego stanu emocjonalnego. Problemy w relacji przełożą się na spadek energii i odwrotnie, odzyskasz ją natychmiast, gdy tylko sprawy ułożą się dobrze.

Horoskop tygodniowy dla Panny 18.06-24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 18.06-24.06.18 r.

Miłość: Twoje podejście do spraw uczuciowych chyba wymaga gruntownej analizy, bo dlaczego, zamiast przyjąć zaproszenie do związku, przerażony uciekasz chowając się gdzieś w kącie. A mogło by być tak pięknie.

Praca: Pomimo Twojej niechęci do gwałtownych zmian, czeka Cię w tym tygodniu wydarzenie godne uwagi. Możesz otrzymać nową propozycję, związaną z wyjazdem i jeśli ją przyjmiesz, będziesz bardzo zadowolony.

Finanse: Najwyraźniej posiadasz dalekosiężne plany, które będą wymagały wielu wyrzeczeń. Jednak Twoja niezłomna konsekwencja pozwoli Ci pokonać trudności i zgromadzić potrzebne do tego celu środki finansowe.

Zdrowie: Na brak zdrowia na pewno narzekać nie będziesz, ale postaraj się nie wprowadzać w życie tylu wątpliwości, bo to one mogą obniżyć Twój nastrój. Podejmij konkretne decyzje i ruszaj do przodu.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18.06.18.-24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18.06.18.-24.06.18 r.

Miłość: Złość nic tu nie pomoże, to energia niszcząca i prędzej doprowadzi Cię do rozpaczy, niż pozwoli rozwiązać jakikolwiek problem i może narobić więcej szkód, niż było planowane. Spróbuj opanować nerwy i odzyskać równowagę.

Praca: Jeśli Ci się wydaje, że teraz możesz już wszystko, to jesteś w błędzie, który może Cię wiele kosztować. Oczywiście to co najlepsze jest przed Tobą, ale dopiero w następnym tygodniu, nie teraz.

Finanse: Dobrze gospodarujesz, nie szastasz pieniędzmi, więc o stronę finansową absolutnie możesz się nie martwić. Jakieś dodatkowe pieniądze wzmocnią Twój budżet, co pozwoli zaplanować urocze wakacje.

Zdrowie: Będziesz uparcie rozdrapywać rany, mimo, że poza obniżonym nastrojem nie przyniesie Ci to niczego dobrego. Spróbuj definitywnie zamknąć nieprzyjemny etap swojego życia i zacznij nowy. Tylko tak odzyskasz spokój.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Być może nie od razu, ale doszedłeś do wniosku, drogą prób i błędów, że nie tędy droga do serca ukochanej osoby. Słusznie, bo na wyniki swoich działań nie będziesz musiał długo czekać. Możesz liczyć na wzajemność.

Praca: Poczujesz nadzwyczajną moc i będziesz chciał ją natychmiast wykorzystać. Może się jednak zdarzyć, że niechcący popełnisz błąd i będziesz musiał srogo za to zapłacić. Zachowaj umiar we wszystkich działaniach.

Finanse: Los Ci będzie sprzyjał, możesz liczyć na super nagrodę. Jeśli będziesz musiał podjąć jakąś decyzję, też nie musisz się obawiać, będzie ona mądra i też zostaniesz sowicie wynagrodzony.

Zdrowie: Podbudowany sukcesami niemal w każdej dziedzinie życia, nabierzesz wiatru w żagle i poczujesz, że możesz góry przenosić. Zdrówko Ci będzie dopisywać, a i na brak humoru też nie będziesz narzekać.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Chyba robisz mętlik w głowie bliskiej osobie, raz jesteś wesoły, kiedy indziej bardzo chłodny i złośliwy i w sumie nie wiadomo o co Ci chodzi. Nad relacją trzeba trochę popracować, również nad swoim podejściem do niej.

Praca: Wspaniały tydzień dla spraw zawodowych, odniesione sukcesy uskrzydlą Cię, ale nie ma się co dziwić, zasłużyłeś sobie na to. Poszukujący pracy mogą się spodziewać propozycji i to na stały etat.

Finanse: Być może wydałeś za dużo pieniędzy, lub po prostu przeinwestowałeś i teraz masz z tego powodu problemy. Nie denerwuj się, tylko pomyśl o tym nie jak o katastrofie, tylko jak o jakimś etapie, który właśnie się skończył.

Zdrowie: Tryskasz energią i na pewno na brak zdrowia nie możesz narzekać, jednak bądź bardzo ostrożny podczas wyjazdu, choćby na weekend, ponieważ możesz być narażony na jakieś kolizje komunikacyjne.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Możliwe, że przeżyjesz rozczarowanie z powodu złej oceny sytuacji. Postaraj się słuchać uważnie i nie wyciągaj pochopnych wniosków. Poczekaj aż sytuacja sama się wyjaśni, bez Twojego zaangażowania.

Praca: W tym tygodniu możesz się spodziewać, że z powodu odniesionych przez Ciebie sukcesów jacyś zazdrośnicy będą próbowali zepsuć Ci humor. Na szczęście zmierzasz w dobrym kierunku i to jest najważniejsze.

Finanse: Możliwe, że otrzymasz jakąś intratną propozycję finansową, z której będziesz bardzo zadowolony, ale postaraj się nikomu o tym nie mówić. Nie wszyscy są tacy szczerzy jak Ci się wydaje.

Zdrowie: Twoje dolegliwości znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jeśli planujesz jakiś zabieg, to też możesz być spokojny, ponieważ wszystko przebiegnie bardzo dobrze i zakończy się pełnym sukcesem.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Niestety, Twoja relacja jest mocno zagrożona przez nieopanowany wybuch gniewu i ostre kłótnie. Na szczęście jest szansa na uratowanie związku, wystarczy tylko, że opanujesz nerwy.

Praca: W tym tygodniu możesz liczyć na zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy i jeśli podejdziesz do tematu poważnie, możesz otrzymać bardzo korzystną ofertę pracy.

Finanse: Niepotrzebnie obawiasz się kłopotów finansowych. Pamiętaj, że strach ma wielkie oczy i to, co sobie wyobrażasz, nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. W tym tygodniu otrzymasz propozycję, która Cię uspokoi.

Zdrowie: W tej kwestii na szczęście wszystko jest w porządku, tylko pamiętaj żeby się nie zadręczać problemami, bo one naprawdę potrafią wyprowadzić człowieka z równowagi.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 18.06.18 r. - 24.06.18 r.

Miłość: Ale sobie zafundowałeś huśtawkę! Najpierw rozpędzasz się, walczysz i angażujesz, a za moment wycofujesz. Dobrze że teraz nie podejmujesz żadnych działań, bo to faktycznie jest czas na poważne przemyślenia.

Praca: Masz stabilną sytuację zawodową i powinieneś to docenić. Plany związane z porzuceniem dotychczasowej pracy nie przyniosą Ci dobrego rezultatu, o czym możesz mieć szansę się przekonać.

Finanse: Potrafisz zadbać o swoje środki finansowe, ale to nie wystarczy. W tym tygodniu możesz być narażony na konflikt z prawem, więc cokolwiek robisz, rób z rozwagą i bez pośpiechu.

Zdrowie: I w tej kwestii istnieje niebezpieczeństwo, że narazisz się na coś nieprzyjemnego, co w konsekwencji doprowadzi Cię do mało komfortowej sytuacji. Bądź teraz wyjątkowo ostrożny, nie szalej.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.