Heart_4

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 05.04-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 05.04-11.04.2021 r. opracował Wróżbita Mateusz Algiz

Horoskop tygodniowy dla Barana 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Energia będzie Ci sprzyjała do nawiązywania nowych kontaktów. Będą to jednak głównie flirty, romanse i przygody seksualne.

PRACA: W tym tygodniu postaraj się dać z siebie więcej zaangażowania. Warto podjąć ryzyko, jeśli nie chcesz utknąć w marazmie.

FINANSE: Twoja sytuacja finansowa będzie bezpieczna. W tym tygodniu nie będziesz jednak zwracał uwagi na przypływy pieniędzy.

SAMOPOCZUCIE: Możesz odczuwać chwilowe stany większego zmęczenia. Pojawić się mogą dolegliwości w okolicach barków i karku.

Horoskop tygodniowy dla Byka 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Zamkniesz się na nowe znajomości. Sfera uczuciowa zostanie zdominowana przez inne sfery życia, które będą tak naprawdę Twoją ucieczką.

PRACA: To dobry czas na znalezienie bardzo ciekawej propozycji pracy. Zwróć uwagę na bliskiego Ci, dojrzałego mężczyznę – może być pomocny w tej kwestii.

FINANSE: Nie będzie można Ci odmówić tego, że doskonale gospodarujesz pieniędzmi. Sytuacja będzie finansowa będzie stabilna.

SAMOPOCZUCIE: Popracuj nad pozytywnym myśleniem. Twój tydzień będzie obfitował w ciekawe i radosne wydarzenia – otwórz się na to.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: W tym tygodniu do miłości będziesz podchodził za bardzo przez pryzmat rozsądku. Nie patrz tylko na to, co możesz czerpać od drugiej osoby. Daj też coś od siebie, by zrównoważyć energię.

PRACA: Czas obfitości, zbierania plonów. Otrzymasz wyróżnienie za wykonaną pracę. Masz spore szansę na propozycje awansu.

FINANSE: To dobry czas pod względem finansowym. Uważaj jednak, by nie podejmować decyzji finansowych pod wpływem impulsu.

SAMOPOCZUCIE: Towarzyszyć będzie Ci energia rozmyślania i rozważania wielu spraw. Pod kątem zdrowotnym zwróć uwagę na pracę nerek.

Horoskop tygodniowy dla Raka 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: W związku zapanuje harmonia. Problemy zostaną pozytywnie wyjaśnione, przez co na nowo zbliżycie się z partnerem.

PRACA: W pracy powinieneś wykazywać się teraz przede wszystkim rozsądnym działaniem. Zachowaj asertywność.

FINANSE: To będzie piękny tydzień pod kątem finansowym – spodziewaj się większego przypływu gotówki. Sytuacja materialna odczuwalnie się poprawi.

SAMOPOCZUCIE: Będziesz popadać w melancholię, sentymentalne podróże w przeszłość. Trudno będzie Ci skupić się na tym, co jest tu i teraz.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: W tym tygodniu skupisz się przede wszystkim na uciechach cielesnych. Możesz poznać kogoś do ognistego romansu podczas jakiejś imprezy lub spotkania towarzyskiego.

PRACA: Teraz powinieneś skupić się na zbieraniu informacji, poszerzaniu swojej wiedzy. Wybierz się na jakieś szkolenie lub edukuj się na własną rękę.

FINANSE: Twoja sytuacja finansowa będzie stabilna, choć ten tydzień przyniesie Ci tak zwaną „lekką rękę do wydawania”. Staraj się nad tym zapanować.

SAMOPOCZUCIE: To dobry tydzień, w którym będziesz dostrzegać nawet najmniejsze miłe gesty. Obdzielisz swoją radością ludzi wokół siebie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Towarzyszyć będzie Ci smutek. Pewne plany nie powiodą się po Twojej myśli. Dowiesz się czegoś, co Cię rozczaruje.

PRACA: Kieruj się przede wszystkim swoim rozsądkiem i zachowaj asertywność. Nie bój się powiedzieć „nie”.

FINANSE: To czas energetycznego chaosu. Pojawi się sporo wydatków, ale przyciągniesz także możliwości dodatkowego zarobku.

SAMOPOCZUCIE: Choć to nie będzie najłatwiejszy tydzień, uda Ci się zachować wewnętrzny spokój.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Masz szansę wspólnie z partnerem pokonać kryzys, który osłabił Waszą relację. Teraz będzie czas na pojednanie, ale także na wypełnianie obowiązków rodzinnych.

PRACA: Przygotuj się na ciężki tydzień. Pojawią się nagłe i nieoczekiwane zwroty akcji. Coś, nad czym pracujesz, może zostać zburzone.

FINANSE: Możesz liczyć na przypływy finansowe związane ze swoimi wcześniejszymi inwestycjami.

SAMOPOCZUCIE: Będziesz cieszyć się sporym potencjałem energetycznym, który będzie Ci teraz bardzo potrzebny. Przed Tobą sporo aktywności, pozostaniesz w ciągłym ruchu.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Pełnia szczęścia. W tym tygodniu zamanifestują się Twoje pragnienia o rodzinie. Mogą pojawić się rozmowy o ślubie, zaręczyny lub planowanie potomka.

PRACA: Jesteś na bezpiecznej pozycji, w której nic Ci na zagraża. Nie będziesz się też zanadto starać i angażować w pracę.

FINANSE: Czeka Cię spory zastrzyk gotówki w związku z zakończeniem ważnego przedsięwzięcia.

SAMOPOCZUCIE: Twoje samopoczucie będzie zmienne, nad czymś będziesz się mocno zastanawiać. Zdrowotnie zwróć uwagę na swoje płuca.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Przed Tobą dylematy miłosne. Zawirowania w związku z dwiema możliwościami. Możesz podchodzić do tego od złej strony – spróbuj pokierować się sercem.

PRACA: To będzie czas walki o swoje. W pracy mogą pojawić się konflikty i nieuczciwa konkurencja.

FINANSE: Możesz w tym czasie polepszyć swoją sytuację finansową, dzięki propozycji od przedsiębiorczej kobiety.

SAMOPOCZUCIE: Towarzyszyć mogą Ci zmartwienia, które swoje podłoże będą miały w sprawach materialnych. Staraj się nie przemęczać oczu, zadbaj o wzrok.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: W związku pojawią się zgrzyty i ciche dni. Staraj się powściągnąć swoje emocje i nie robić niczego na pokaz.

PRACA: Możesz czuć na plecach oddech swojego konkurenta. Nie skupiaj się jednak na obawach przed atakiem, a na tym, co masz do wykonania.

FINANSE: Wydasz trochę pieniędzy na coś, o czym od dawna marzysz. Nie odmawiaj sobie tej przyjemności, choć może być kosztowna.

SAMOPOCZUCIE: W tym tygodniu sprzyja Ci siła – ta psychiczna i ta fizyczna. Warto zwrócić uwagę na sprawy związane z hormonami.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: Uważaj na nowe znajomości, nie angażuj się od razu. W Twoim otoczeniu pojawi się osoba, która będzie chciała Cię wykorzystać.

PRACA: Ten tydzień przyniesie spore zmiany w sferze zawodowej. Zakończysz ważny projekt, co otworzy przed Tobą nowe możliwości.

FINANSE: Nie będziesz narzekać na pieniądze – Twoja sytuacja da Ci poczucie spełnienia. Uważaj jednak, by za bardzo nie popłynąć z niepotrzebnymi wydatkami.

SAMOPOCZUCIE: Będzie to tydzień luzu, spokoju i pozytywnych emocji. Energetyka będzie sprzyjała do intensywniejszych kontaktów z bliskimi.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 05-11.04.2021 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryby 05-11.04.2021 r.

MIŁOŚĆ: W związku pojawi się potrzeba odpoczynku od partnera. Krótka separacja wpłynie korzystnie na Twoją relację.

PRACA: Szykuje Ci się bardzo intensywny tydzień. Niestety poprzez zbyt dużą liczbę zadań do wykonania wpadniesz w energetykę chaosu, nad którą ciężko będzie zapanować.

FINANSE: Postaraj się odciąć od siebie lęki związane z finansami i ich utratą. W innym wypadku przyciągniesz do siebie nieprzewidziane, większe wydatki.

SAMOPOCZUCIE: Mogą pojawić się problemy z układem oddechowym – szczególną uwagę zwróć na zatoki.


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2021 © 4C sp. z o.o.