Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy klasyczny 23.10-29.10.2017 r. opracowała Margaret

Horoskop tygodniowy dla Barana 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Barana 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Barany w związkach poświęcą więcej czasu swoim partnerom. Chętnie im pomogą i z uśmiechem wyręczą w obowiązkach domowych.

Jednak w zamian za to będą oczekiwały odrobiny wdzięczności i docenienia.

Barany, które miały ciche dni lub niewyjaśnione sprawy pod koniec tygodnia będą mogły wyjaśnić sobie wszystko z partnerem. Szczera rozmowa bardzo pomoże.

Wolne Barany w weekend będą miały okazję poznać kogoś nowego i interesującego. Ta osoba może się okazać tą jedyną na przyszłość.

Praca: W pracy będzie nerwowo a szef na każdym kroku może okazywać swoje niezadowolenie. Na dodatek może się okazać, że parę osób pójdzie na zwolnienie i to na Ciebie Baranie spadną dodatkowe obowiązki. Jednak nie narzekaj tylko dobrze się zorganizuj. Szef pod koniec tygodnia pokarze, że docenia twoje zaangażowanie. To może zaprocentować w przyszłości podwyżką lub awansem.

Jeżeli szukasz pracy, to teraz masz dobry czas by potencjalnemu pracodawcy pokazać się od dobrej strony.

Finanse: W tym tygodniu będziesz miał stabilną sytuację. Nie widać większych wydatków. Będziesz trzymać się ustalonego budżetu i planowanych płatności.

Jeżeli starasz się o kredyt to teraz będziesz miał kiepski czas na formalności. Dokładnie czytaj umowę i w razie wątpliwości wszystko wyjaśniaj.

Zdrowie: W tym tygodniu obserwuj organizm i postaw na regenerację. Masaż, wypad do spa i diety oczyszczające dobrze na Ciebie wpłyną.

Dbaj też o zdrowy sen.

Jak tylko zauważysz pierwsze oznaki przeziębienia nie lekceważ ich tylko od razu zacznij przeciwdziałać i cieplej się ubieraj.

Horoskop tygodniowy dla Byka 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Byka 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Byki w związkach zamiast myśleć o partnerze i miłym spędzeniu czasu z nim postanowią wziąć się za porządki i przemeblowanie.

Może to doprowadzić do drobnych konfliktów, szczególnie, jeżeli postanowicie wymienić nagle meble lub zmienić radykalnie wystrój wnętrza mieszkania.

Jednak po rozmowie z partnerem dojdziecie do kompromisu i weekend spędzicie w miłej atmosferze.

Wolne Byki postawią na kulturę i zaczną odwiedzać muzea i wystawy. Tam będą mogły poznać kogoś bardzo wrażliwego i czułego na sztukę, co zrobi na nich dobre wrażenie.

Praca: Zaczniesz się Byku zastanawiać nad swoja karierą i nad tym, co do tej pory zrealizowałeś ze swoich planów. Przez to przejrzysz kontakty i zastanowisz się czy nie zmienić pracy. Zanim podejmiesz ostateczną decyzję porozmawiasz z szefem i zapytasz, na co możesz dalej tu liczyć. Szef może nie do końca spełnić twoje oczekiwania, ale poczujesz się doceniony. Przez to wstrzymasz się z gwałtownymi ruchami i przemyślisz sprawę jeszcze raz.

Finanse: W finansach postanowisz zainwestować w przyszłość. Zastanowisz się nad dodatkowymi pieniędzmi na emeryturę lub funduszem inwestycyjnym dla dzieci.

Większe wydatki Ci nie grożą, jednak unikaj promocji.

Miłe spędzenie czasu nie musi się wiązać z dużymi wydatkami.

Zdrowie: Mniej cukru i zdrowa kuchnia. Przyjrzyj się temu, co jesz i ile jesz. Może czas sprawdzić poziom cholesterolu. Lekki ruch i ćwiczenia dobrze Ci zrobią.

Zamiast zajadać stresy i dogadzać sobie, idź na spacer lub zapisz się na siłownie.

Dbaj też o kręgosłup i stawy. One mogą Ci się troszkę przypomnieć w tym tygodniu.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Bliźnięta postanowią popracować nad poprawą relacji w swoim związku. Nagle zapragną wyjaśnić wszystkie niedomówienia i sporne sprawy. Dzięki temu w weekend będą mogły spędzić mile czas z partnerem. Niektóre Bliźnięta postanowią nawet porozmawiać z partnerem o powiększeniu rodziny.

Wolne Bliźniaki rzucą się w wir życia towarzyskiego. Imprezy ze znajomymi i spotkania z przyjaciółmi będą dla was pretekstem do poznania kogoś nowego.

Praca: W pracy będziecie niezastąpieni. Wszystko szybko załatwicie i na dodatek pomożecie współpracownikom. Nawet szefowi zaprezentujecie się od najlepszej strony i zaproponujecie jakieś rozwiązanie, które może zaowocować premią.

Jeżeli będzie w pracy impreza służbowa to koniecznie się na nią wybierzcie tylko uważajcie na plotki. Bo potem, mogą wyjść z tego nieprzyjemności. Ale za to chętnie słuchajcie nowinek.

Finanse: Tu wydatków będzie sporo i to takich nieplanowanych. A to na promocji pojawi się sukienka, tu nowy gadżet po okazyjnej cenie, super telewizor i tp.

Łatwą ręką będziesz wydawać i podpisywać umowy kredytowe. Uważaj, bo może się po tym tygodniu okazać, że nagle przybyło Ci rat kredytowych a pensja pozostanie ta sama.

Zdrowie: Zdrowie będzie Ci dopisywać tak długo jak długo nie dasz się jesiennej chandrze. Do tego będą Ci potrzebni przyjaciele i znajomi, którzy rozumieją twoją potrzebę bycia w ruchu i centrum uwagi.

Jeżeli pozwolisz by twoje samopoczucie popsuło się, to nagle może się okazać, że ze złapanej małej infekcji może się rozwinąć choroba.

Wtedy koniecznie idź do lekarza i nie licz, że wszystko samo przejdzie. Zadbaj o siebie.

Horoskop tygodniowy dla Raka 23.10.17- 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Raka 23.10.17- 29.10.17

Miłość: W waszych związkach zapanuje miłość, harmonia, zrozumienie i ogólna sielanka. Będziecie szczęśliwi i gotowi partnerowi nieba przychylić. Zresztą wasi partnerzy będą w identycznym nastroju, dlatego ten tydzień będzie dla was jak z bajki.

Nawet wrócicie do dyskusji o realizacji wspólnych planów, które z różnych przyczyn odłożyliście na później.

Wolne Raki zamiast szukać miłości w Internecie powinny wybrać się do kina lub teatru.

Tu nie tylko miło spędzicie czas, ale również poznacie kogoś interesującego.

Praca: Tu będzie spokojnie i monotonnie. Wszystko będzie toczyło się swoim rytmem i jesienny nastrój udzieli się współpracownikom. Na szczęście szef będzie w podobnym humorze i nie zarzuci cię Raku dodatkowymi obowiązkami.

Jeżeli szukasz pracy to ten tydzień lepiej przeznaczyć na rozsyłanie CV. Teraz odbyte rozmowy nie będą należały do najbardziej udanych.

Finanse: Zrobisz dokładny remanent i sprawdzisz, na co wydajesz za dużo. Wprowadzisz oszczędności i nawet domowników namówisz do nich.

Za to będzie to idealny czas na inwestycje lub podpisywanie umów. Nikt nie namówi Cię do niczego, czego nie chcesz a dzięki dokładnemu czytaniu pism, będziesz negocjować lepsze warunki i to skutecznie.

Zdrowie: Zwróć uwagę na swoja odporność i unikach osób z katarem lub grypą. Teraz łatwo możesz się zarazić. A ta infekcja nie będzie chciała tak szybko odpuścić. Stawiaj na

przeciwdziałanie, ciepłe herbatki, zdrowa dieta, odpowiednia ilość snu i ciepłe ubrania. To pomoże Ci unikać przeziębień.

W weekend postaw na aktywny wypoczynek. Spacer lub wypad na miasto bez względu na pogodę pomoże Ci zregenerować siły i zrelaksować się.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23.10.17 r. - 29.10.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 23.10.17 r. - 29.10.17 r.

Miłość: Lwy w związkach postawią na intymność i pielęgnowanie miłości, jaka jest między nim i partnerem. Będzie się liczył tylko partner i czas jaki możecie spędzić razem, sami z dala od świata i jego przyziemnych problemów.

Nawet przełożycie wszystkie spotkania z przyjaciółmi, jakie mieliście zaplanowane w tym tygodniu. Będziecie w swoim własnym raju i nic więcej nie będzie wam potrzebne do szczęścia.

Taka atmosfera będzie przez cały tydzień a w weekend pomyślicie nad romantycznym wyjazdem.

Wolne Lwy będą w romantycznym nastroju i będą szukały prawdziwej miłości. A okazji do tego im nie zabraknie. Spotkania z przyjaciółmi i plany w weekend ułatwia wam szukanie partnera na przyszłość.

Praca: W tym tygodniu ciężko wam będzie zająć się pracą. Myślami będziecie gdzie indziej i żadne ambitne zadania nie będą teraz dla was istotne. Mimo wszystko postarajcie się wykonywać swoje obowiązki sumiennie, bo inaczej szef może pomyśleć, że nie staracie się i wam to wypomnieć.

Jeżeli szukacie pracy to w tym tygodniu nie liczcie na wysyp ofert. Lepiej pracujcie nad nowymi prezentacjami na przyszłe rozmowy.

Finanse: Tu będzie spokojnie i bez rewelacji. Ani dużych wydatków ani dużych przychodów. Nawet wyjazd na romantyczny weekend nie obciąży waszych budżetów.

Jeżeli negocjujecie jakieś umowy to wstrzymajcie się z ich podpisaniem. Przez wasz romantyczny nastrój stracicie czujność i możecie popełnić kosztowny błąd.

Zdrowie: Romantyczne spacery- nawet w deszczu, dbanie o ciało i dusze, dopieszczanie zmysłów. To będzie wasz sposób na jesień i kiepską pogodę. Dzięki temu nie grożą wam infekcje ani nawet małe przeziębienia.

Dodatkowo wprowadzicie zdrową dietę dla siebie i swoich partnerów.

Horoskop tygodniowy dla Panny 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Panny 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Panny połączą obowiązki domowe z dbaniem o miłą i romantyczna atmosferę w związku. Ich partner to doceni i odwdzięczy się w weekend. Romantyczne wyjście do restauracji lub wyjazd na dwa dni pozwoli wam poczuć się kochane i doceniane.

Wolne Panny tym razem postanowią postawić na flirt i dopiero potem zobaczą, co z tego wyniknie. Będą urocze i romantyczne, jednak nie będą angażować się od razu. W tym tygodniu nie będą się śpieszyć tylko cieszyć dobrą zabawą i poznawaniem nowych osób.

Praca: Będziesz z siebie zadowolona i w łatwy sposób pozostawisz konkurencję za sobą w tyle. Nowe pomysły i ciekawe rozwiązania same będą się pojawiać w twojej głowie, co zostanie zauważone przez szefa.

Dzięki temu będziesz mogła w przyszłości szybciej postarać się o awans lub odpowiednia podwyżkę.

Panny szukające pracy będą doskonale prezentowały się na rozmowie o pracę i dzięki temu mają szanse dostać taką posadę o jakiej od dawna marzyły.

Finanse: Zanim podejmiesz decyzję w sprawie zaciągnięcia kredytu lub większego wydatku, porozmawiaj z kimś, kto ma większe doświadczenie od Ciebie Panno.

Nie śpiesz się z podpisywaniem umów i decyzjami.

Co prawda zawsze mogłaś liczyć na swoją intuicję w tym zakresie, jednak teraz będziesz mogła popełnić błąd, którego od razu nie wyłapiesz a który może okazać się kosztowny w przyszłości.

Zdrowie: Relaks, sen i unikanie stresu. Teraz najbardziej musisz uważać na nerwy, bo przez nie możesz stać się wybuchowa i reagować nieadekwatnie do sytuacji.

Pomyśl więcej o sobie i zadbaj o swoje nerwy a unikniesz infekcji.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Wagi 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Wagi w związkach pokażą pazurki i zaczną bardziej walczyć o swoje. Uznacie, że dość już poświęcania się kosztem swoich planów i realizacji marzeń. Poważnie porozmawiacie z partnerem i jeżeli rozmowa nie przyniesie oczekiwanych rozwiązań, czekają was ciche dni.

Wolne Wagi zaczną intensywniej rozglądać się wśród swoich znajomych. Nagle zauważą, że jest obok nich ktoś, na kogo do tej pory nie zwracały uwagi a ta osoba ma wiele zalet i jest bardzo interesująca.

Praca: Jeżeli prowadzisz własną działalność to teraz poczujesz, że nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Plany same zaczną się układać, marketing okaże się bardzo prosty i skuteczny a klienci sami będą Cię znajdować.

Jeżeli jesteś na etacie to ten tydzień będzie spokojny, a szef mało wymagający.

Jak szukasz pracy to raczej skup się na przeglądaniu ofert i rozsyłaniu CV. W tym tygodniu będą się do Ciebie odzywać, ale nie z tych miejsc, które Cię najbardziej interesują.

Finanse: Może pojawić się nieoczekiwana gotówka: ktoś może oddać dług lub szef doceni Cię dodatkową premią. Pieniądze te bardzo się przydadzą, bo postanowisz zainwestować w nowe ubrania i wizyty u kosmetyczki.

Nagły wypad do fryzjera też może się przytrafić, gdy postanowisz coś zmienić w swoim wyglądzie.

Zdrowie: Będziesz pełna energii Wago. Postanowisz zacząć uprawiać nową dyscyplinę sportu lub wykupisz karnet na siłownię. Kosmetyczka, dietetyczka to będzie teraz twój czas by zadbać o siebie i cieszyć się odrobiną relaksu. Dzięki temu unikniesz stresu a przeziębienia będą Cię omijać z daleka.

Nie przesadź tylko z nagłą restrykcyjną dieta.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Skorpiony będą starały się z początku tygodnia spędzić romantyczne chwile z partnerem. Jednak nie za bardzo to się uda, ponieważ partner będzie wiecznie niezadowolony lub zmęczony. Przez to Skorpiony staną się drażliwe i pod koniec tygodnia zacznie miedzy nim a partnerem mocno iskrzyć.

Jeżeli do piątku nie wyjaśnią sobie paru spraw z partnerem to raczej czekają ich ciche dni w weekend.

Wolne Skorpiony będą w tym tygodniu raczej myślały nad szukaniem bratniej duszy, niż działały. Wszystko będzie się u nich działo w sferze wyobraźni i planowania.

Praca: W pracy Skorpiony zaczną męczyć szefa o podwyżkę, awans lub chociaż szkolenie. Przez to staną się męczące i sfrustrowane. Dla współpracowników będą mało wyrozumiałe i na dodatek zaczną obserwować, kto ma lepiej w pracy niż oni.

Przez to mogą powiedzieć coś komuś, z czego urośnie wielka plotka i dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji.

Jeżeli szukasz pracy to bardziej będziesz skupiony na tym, co ta praca może Ci dać niż na zaprezentowaniu swoich umiejętności u potencjalnego pracodawcy.

Finanse: Tu będziesz czujny i ostrożny Skorpionie. Zanim coś kupisz przeszukasz cały Internet w poszukiwaniu tańszej ceny. Będziesz wybredny i drobiazgowy.

Jeżeli nie znajdziesz interesującej promocji to wstrzymasz się z wydatkami i poczekasz na obniżki.

Zdrowie: Ćwicz, relaksuj się, wprowadź dietę oczyszczającą a wszelkie przeziębienia będą omijać Cię szerokim łukiem. Unikaj wyjątkowo słodyczy i ciast, tu możesz nie zauważyć, jak bardzo Cię kuszą i zanim się obejrzysz to przybierzesz na wadze.

Unikaj wyjątkowo stresujących sytuacji. Jeżeli ktoś będzie Cię prowokować lub irytować to tym razem ustąp nie warto się kłócić i szarpać swoich nerwów.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23.10.17-29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 23.10.17-29.10.17

Miłość: W związku Strzelce poczują potrzebę rozmowy i podzielenia się swoimi obawami. Będą oczekiwały od partnera pocieszenia i zrozumienia. Ważna będzie dla nich możliwość wypłakania się na ramieniu partnera i usłyszenia, że wszystko będzie dobrze.

Jeżeli partner nie stanie na wysokości zadania i nie okaże odpowiedniego zrozumienia, to Strzelce zamkną się w sobie i staną się milczące. A taki humor może się u nich utrzymać do końca tygodnia lub do poważnej rozmowy z partnerem.

Wolne Strzelce będą miały dużo zaproszeń na spotkania i wypady na miasto. Chętnie z nich skorzystają by miło spędzić czas.

Praca: Tu będzie spokojnie jednak pojawi się osoba, która spróbuje zrzucić na was swoje obowiązki. Jeżeli się zgodzisz na taką pomoc to pod koniec tygodnia poczujesz się wypalony i wykończony. A na dodatek będziesz się czuć wykorzystany, bo za pomoc nie usłyszysz nawet słowa „dziękuję”.

Finanse: Tu może Cię kusić by poprawić sobie humor zakupami. A ponieważ uznasz, że nowe ubrania to za mało postanowisz kupić coś do mieszkania. Może to będzie nowa kuchenka albo telewizor. Coś, co sprawić Ci przyjemność.

W weekend zastanowisz się nad SPA. Jeżeli podejmiesz taką decyzję bez wahania wydasz pieniądze na wyjazd i odrobinę luksusu.

Zdrowie: Tu będziesz się czuć przemęczony, wypalony i zupełnie bez energii. Postanowisz wypoczywać i spać. I to będzie dla Ciebie najlepszym remedium na przemęczenie.

W wolnej chwili możesz odpocząć w domu na kanapie z gorącą czekoladą w ręku dobrą książką.

Na pewno nie przemęczaj się forsownymi ćwiczeniami i nadmierną dietą. To nie jest dobry czas na to.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23.10.17 - 29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 23.10.17 - 29.10.17

Miłość: Dla Partnera będziesz gotowy na wszystko. Nawet jak poprosi o „gwiazdkę z nieba” to zaczniesz się zastanawiać jak ją zdobyć.

On i jego potrzeby będą na pierwszym miejscu. Jednak to wyjdzie Ci na dobre, bo pod koniec tygodnia partner zrewanżuje się romantycznym weekendem i rolę się odwrócą.

Wolne Koziorożce zaczną rozwijać niedawno zawarte znajomości i sprawdzać, czy wśród tych osób jest ktoś, kto spełnia wasze oczekiwania.

Praca: Tu spokojnie. Ze wszystkim sobie poradzisz i pod koniec tygodnia poczujesz zadowolenie z efektów swoich wysiłków. Szef też zwróci na to uwagę i sprawi Ci przyjemność miłym słowem.

A w przyszłości będzie pamiętał o Twoim zaangażowaniu w pracę.

Jeżeli szukasz pracy to teraz masz doskonały tydzień na jej znalezienie. Pamiętaj jednak by nowa praca nie tylko sprawiał Ci przyjemność, ale też by stanowiła odpowiednie źródło dochodów.

Finanse: Tu zobaczysz co się dzieje i troszkę się przestraszysz. Twoje finanse są w zupełnie innym stanie niż Ci się wydawało. Pomyśl o dodatkowych dochodach lub o zmianie pracy na lepiej płatną.

Jeżeli masz na sobie kilka kredytów pomyśl o ich konsolidacji a jak uznasz, że twoje finanse są naprawdę w złym stanie porozmawiaj z doradca finansowym.

Zdrowie: Tu postanowisz zainwestować wygląd. Mimo kiepskich finansów kupisz sobie jakiś super kosmetyk lub wydasz ostatnią gotówkę na zabieg u kosmetyczki. Mimo to nie pożałujesz tej decyzji, bo to bardzo poprawi Ci samopoczucie i sprawi dużo radości.

Postanowisz też bardziej dbać o dietę i odstawisz jedzenie na mieście.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23.10.17-29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 23.10.17-29.10.17

Miłość: Wodniki w związkach czeka spokojny i monotonny tydzień. Będziesz zajęty pracą i codziennymi obowiązkami. Nie będziesz mieć nawet zbytnio czasu na dłuższą rozmowę z partnerem.

Dopiero w weekend wykradniecie chwilkę tylko dla siebie. Bez dzieci, rodziny i znajomych. Ten czas spędzony we dwoje będzie dla was cenny i bardzo potrzebny.

Wolne Wodniki będą chodziły na spotkania ze znajomymi a nawet ktoś postanowi was umówić na randkę w ciemno. Nie odmawiaj, bo może być naprawdę przyjemnie.

Praca: Unikaj plotek i wiecznych marud. Te osoby będą pozbawiały Cię energii i chęci do działania. Przez nie praca będzie przykrym obowiązkiem i to na dodatek obarczonym ogromnym wysiłkiem.

Dopiero w czwartek poczujesz, że coś się zmienia na lepsze. Jeżeli jednak szef będzie chciał ci dać dodatkowe zadania przyjmij je. Może to zaprocentować w przyszłości.

Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu będzie mało ciekawych ofert. Chodź na rozmowy, jednak nie oczekuj po nich zbyt wiele.

Finanse: Tu spokojnie i będziesz trzymać się zaplanowanego budżetu. Nie grożą Ci większe wydatki, bo nie będziesz mieć najmniejszej ochoty na zakupy.

Dopiero pod koniec tygodnia możesz wydać troszkę więcej na spotkanie z przyjaciółmi. Ale ten wydatek akurat będzie dobry, bo wspólnie spędzony czas sprawi Ci ogromną przyjemność.

Zdrowie: W tym tygodniu nie forsuj się a ni nie bierz na siebie dodatkowych obowiązków. Regularny sen i relaks to teraz dla ciebie będzie najważniejsze. Tym bardziej, że będziesz się czuć przemęczony Wodniku, a przez to staniesz się bardziej podatny na wszelkie infekcje.

Ciepło się ubieraj i jak zobaczysz pierwsze objawy przeziębienia to od razu przeciwdziałaj.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 23.10.17-29.10.17

Horoskop tygodniowy dla Ryb 23.10.17-29.10.17

Miłość: W tym tygodniu postawisz na przyjemność i zmysłowość. Będziesz prowokować partnera i namawiać na wspólne romantyczne spędzanie wolnego czasu. Jeżeli nie masz jeszcze dzieci zaczniesz o nich rozmawiać. Zaskoczysz tym partnera jednak nie pozostanie on obojętny na twoje działania. Dzięki temu miło spędzicie ten tydzień.

Wolne Ryby wyruszą na łowy i zaczną intensywnie poszukiwać prawdziwej miłości. Nawet poproszą znajomych o randki w ciemno, co sprawi im wiele przyjemności i dzięki temu będą się doskonale bawić.

Praca: „Oby do piątku” to motto tego tygodnia. Zrobisz tylko to, co musisz i nic więcej O nadgodzinach nie będzie mowy a już tym bardziej o dodatkowych obowiązkach. Wykonasz tylko to, co do ciebie należy, ale nic ponadto.

Jeżeli szukasz pracy to w tym tygodniu poczujesz się tym znużony i odpuścisz sobie. Postanowisz nabrać dystansu i zastanowisz się nad tym, czy może nie zacząć szukać czegoś nowego.

Zaczniesz też rozważać możliwość miejsca zamieszkania ze względu na pracę, a nawet wyjazd za granicę.

Finanse: Tu uważaj na wszelkiego rodzaju umowy. Zanim podpiszesz umowę kredytową lub zainwestujesz pieniądze to poważnie się zastanów, czy to jest dla Ciebie odpowiednia decyzja. Lepiej przemyśleć wszystko dwa razy niż potem żałować.

Nie wierz też w cudowne okazje i oferty do zarabiania pieniędzy. Możesz łatwo dać się oszukać.

Zdrowie: Będziesz roztargniona i zdezorganizowana rybo. Wiecznie będzie brakowało Ci czasu i pośpiech może się dla Ciebie okazać zbyt męczący.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.