Pomocnik
ZALOGUJ MENU
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 19.02.-25.02.18 r. opracowała Sylwia Kulesza

Horoskop tygodniowy dla Barana 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Przyszedł czas zbierania owoców pracy nad związkiem. Trudny okres minął i w najbliższych dniach okaże się, że przeszłe poświęcenia były warte swojej ceny. Ciesz się dobrą atmosferą w związku, zabierz swoją połówkę na randkę, żeby jeszcze lepiej wykorzystać ten czas. Osoby samotne mogą spodziewać się wiadomości od swojej dawnej miłości.

Praca: Obecna atmosfera w pracy staje się coraz bardziej nie do zniesienia, a prawda jest taka, że swoją bezpośredniością i nadmierną szczerością dolewasz tylko oliwy do ognia. Najlepsze, co możesz teraz zrobić to po prostu przeczekać, jak najmniej angażując się w problemy innych. Rozwiązanie problemów zostaw swoim przełożonym.

Finanse: Zapowiada się bardzo dobry czas, szczęście będzie Ci sprzyjało, możliwe odzyskanie dawnego długu. Barany, które zastanawiają się nad wzięciem kredytu mogę śmiało decydować się na to w najbliższych dniach.

Zdrowie: Czasem nie trzeba wiele, by pomóc swojemu ciału i rozładować skumulowane w nim napięcie. Bardzo dobrym sposobem jest rozmowa z przyjacielem, kimś bliskim albo doradcą życiowym. Takie otwarcie i podzielenie się tym, co leży Ci na sercu bardzo korzystnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Teraz łatwiej niż kiedykolwiek będzie Ci zapomnieć o tym, co było i do czego nie warto już wracać. Porzucisz krzywdzące myśli, pożegnasz niemiłe wspomnienia. Byki, które tkwią w niezdrowych relacjach mają wyjątkową szansę definitywnego ich zakończenia.

Praca: Oj, będzie się działo! Nie będziesz wiedział, za co się zabrać. Twoja kreatywność ma szansę się zmaterializować. Możliwe, że otrzymasz bardzo korzystną propozycję w obecnej pracy. Doda Ci to obowiązków, ale będzie warto je podjąć.

Finanse: Może się okazać, że będziesz musiał, drobi Byku zrezygnować z niektórych planów. Nie zawsze można mieć wszystko. Postaw na priorytety, a realizację całej reszty odłóż na przyszłość.

Zdrowie: Każdy z nas potrzebuje bliskości, miłości, dotyku. W najbliższych dniach możesz bardziej odczuwać te potrzeby. Pozwól sobie na to, przytulaj się do bliskich, a Twoje samopoczucie znacznie się poprawi.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Wolne osoby spod znaku Bliźniąt mogą spodziewać się spotkania prawdziwej miłości i wejścia w trwały związek. Ci z Was, którzy są już w związku poczuję się w nim jeszcze pewniej i szczęśliwiej. Nie bój się planować, bo wszystkie podjęte w najbliższych dniach zobowiązania mają wyjątkowe szanse powodzenia.

Praca: Nadchodzę zmiany. W najbliższych dniach zmianie może ulec dosłownie wszystko: zakres Twoich obowiązków, ludzie, z którymi pracujesz, a nawet godziny pracy. Choć w pierwszej chwili nie będziesz zadowolony, to z czasem okaże się, że to dla Ciebie bardzo korzystne.

Finanse: Otrzymasz pieniądze, na które od dawna czekasz. Może to być dawny, zapomniany dług, albo coś, na czego odzyskanie przestałeś już liczyć.

Zdrowie: Uważaj na nogi, stopy. Odpocznij, zadbaj o nie, ponieważ najbliższe dni mogą wywołać kontuzje i bóle tych części ciała.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Nachodzą zmiany i nie należy się ich bać. Jeśli chcesz, by Twój związek rozkwitł na nowe, to musisz coś zmienić. Rutyna i powtarzalność to wrogowie namiętności. Nie wahaj się więc przystać na propozycję partnera, a i Ty sam zaproponuj coś, czego do tej pory nie robiliście.

Praca: Raki mają teraz bardzo korzystny czas dla spraw zawodowych. Otworzą się przed Tobą nowe możliwości, zobaczysz szanse tam, gdzie wcześniej ich nie było. Nie bój się dużych kroków, teraz wskazane jest działanie z rozmachem.

Finanse: Najbliższe dni niosą ze sobą powodzenie w sprawach finansowych. Możliwy zastrzyk gotówki z nieoczekiwanego źródła, albo pojawienie się szansy na zarobienie dodatkowych pieniędzy.

Zdrowie: Najbliższe dni mogą przynieść Rakom problemy ze snem. Nie walcz z tym, tylko zawczasu się na to przygotuj. Weź do łóżka dobrą książkę albo pójdź na długi wieczorny spacer.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Nadchodzi burzliwy dla Lwów okres. Kolejne dni przynoszą tendencje do walki, rywalizacji i kłótni. Im mniej powiesz, tym lepiej, bo wielce prawdopodobne jest, że będziesz żałować swoich słów, kiedy emocje opadną. Przeczekaj ten tydzień i nie poruszaj trudnych dla związku tematów.

Praca: W pracy czeka Cię bardzo miła atmosfera. Ciepły kontakt z pracownikami sprawi, że będziesz się w swojej pracy jak w drugim domu. Może i nie sprzyja to efektywności zawodowej, ale buduje siłę zespołu, dlatego nie powinieneś mieć z tego powodu wyrzutów sumienia.

Finanse: Dobry czas pod względem finansowym, będzie stabilnie. Ani nie stracisz, ani nie zyskasz, ale poczujesz się materialnie zabezpieczony.

Zdrowie: Jeśli w najbliższych dniach planujesz jakąś imprezę, to lepiej uważaj z alkoholem. Będziesz bardziej niż w innych okresach podatny na działanie używek i może się to nieprzyjemnie skończyć.

Horoskop tygodniowy dla Panny 19.02-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 19.02-25.02.18 r.

Miłość: W czasie nadchodzących dni poczujesz się dowartościowana i zauważona. Masz wyjątkową szansę na zwrócenie na siebie uwagi swojego wybranka. Osoby samotne spod znaku Panny będą w tym tygodniu przyciągać płeć przeciwną jak magnes. Ciesz się tym!

Praca: Panny zostaną zauważone również i na tym polu. Twoje wysiłki w końcu zdobędą uznanie przełożonych a Twoje pomysły spotkają się z podziwem współpracowników. Możliwe, że dzięki nim otrzymasz ciekawe propozycje rozwoju.

Finanse: Będzie powód do radości. Możliwa niespodziewana wygrana w grach losowych albo drogocenny prezent.

Zdrowie: Przypadłość, z którą mierzysz się od dłuższego już czasu będzie wymagać konsultacji ze specjalistą. Nie lekceważ sygnałów płynących z ciała.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Sytuacja w związku zmusi Cię do wyznaczenia granic. Zbyt długo godziłaś się na ustępstwa, dłużej już tak być nie może. Choć możesz czuć się nierozumiana ze swoimi decyzjami, bądź konsekwentna i nie ulegaj znów, tylko broń swojego stanowiska. Wkrótce partner zaakceptuje Twoją zmianę.

Praca: Nerwowa atmosfera w pracy będzie dawać Ci się wyraźnie we znaki. Możesz mieć nawet ochotę zacząć się rozglądać za czymś innym. Spokojnie, warto przeczekać, bo ta nerwówka wkrótce się skończy, a Ty znowu poczujesz się dobrze w pracy.

Finanse: W najbliższych dniach pieniądze nie przyjdą Ci łatwo i będziesz musiał ciężko się napracować, by osiągnąć stałe wyniki. Nie pozwól innym decydować o tym, na co przeznaczasz swoje pieniądze.

Zdrowie: Odczujesz wyraźny przypływ energii i chęci do działania. Dobrze to wykorzystaj, realizując długo odkładane zadania.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Skorpiony będące w stałym związku czeka kolejny krok naprzód. Wspólne mieszkanie, zaręczyny, a może nawet wyznaczenie daty ślubu… nadchodzące dni będę sprzyjały takim działaniom. Osoby samotne mają okazję poznać odpowiednią dla siebie osobę.

Praca: Spodziewaj się wyróżnienia albo ciekawej propozycji. Twoje dotychczasowe działania zostaną zauważone, poczujesz, że jesteś we właściwym dla siebie miejscu.

Finanse: To nie do końca korzystny czas dla spraw finansowych. Wstrzymaj się lepiej z dużymi wydatkami i przełóż zaplanowane płatności na kolejny tydzień.

Zdrowie: Możesz odczuć podenerwowanie i rozdrażnienie. Nawet drobne niepowodzenia mogą Cię w najbliższych dniach wyprowadzić z równowagi. Postaraj się wyciszać i kontrolować swoje emocje, by nie doprowadziły do niepotrzebnych spięć.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19.02-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 19.02-25.02.18 r.

Miłość: Zdrada wisi w powietrzu. Miej się na baczności, bo nadchodzące dni mogą wywołać nieufność i brak pewności w związku. Jeśli masz wątpliwości co do szczerość swojego partnera, to lepiej od razu mu to powiedz i postaraj się odbudować zaufanie w związku.

Praca: Trzymaj swoje pomysły dla siebie i nie dopuszczaj nikogo do swoich projektów. Konkurencja nie śpi, może się okazać, że ktoś, kto pozornie Cię wspiera jest tak naprawdę Twoim rywalem.

Finanse: Niezbyt korzystny czas dla spraw finansowych, lepiej wstrzymaj się z nieplanowanymi wydatkami, odłóż zakupy na przyszłość.

Zdrowie: Miłość, bliskość i dotyk to niezawodne lekarstwa. Korzystaj z nich jak najczęściej

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Twój związek czekają ciche dni. Nie walcz z tym i nie zmuszaj nikogo do bliskości. To dobry czas, by zająć się sobą i swoimi sprawami. Kilka chwil separacji dobrze wam zrobi. Już po kilku dniach wrócicie do siebie stęsknienie, z dawną, zapomnianą już świeżością w oczach.

Praca: Długo nosisz się z pewną zawodową decyzją i ciągle nie wiesz, jak postąpić. Nic dziwnego, bo w tej sprawie nie ma dobrego rozwiązania. Co być nie zrobił, w jakiś sposób stracisz. Zaakceptuj to i nie czekaj na lepszy moment, tylko już teraz zrób to, o czym od dawna myślisz.

Finanse: Dobry okres dla finansów, możliwy przypływ gotówki, otrzymanie propozycji dodatkowej pracy.

Zdrowie: Twoje ciało będzie Cię wspierać, odczujesz przypływ sił witalnych, będziesz pełen energii i chęci do działania. Pamiętaj o dobrym nawodnieniu.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Będzie blisko.., jeszcze bliżej. Samotne wodniki spotkają wyczekiwaną osobę, a te, które już są w związku mogą spodziewać się przejścia na kolejny etap. Możliwe zaręczyny, propozycja romantycznego wyjazdu, rozmowy o wspólnej przyszłości.

Praca: Czeka Cię bardzo dużo obowiązków. W tym tygodniu nie będzie łatwo. Będziesz dawał z siebie wszystko i ciągle czuł, że brakuje Ci na wszystko czasu. Możliwe, że będziesz poproszony o pracę po godzinach albo przejęcie obowiązków nieobecnego kolegi.

Finanse: Czeka Cię stabilna i pewna sytuacja finansowa, możesz z powodzeniem planować poważniejsze wydatki.

Zdrowie: Nie odkładaj dłużej badań. Jeśli jakieś dolegliwości nie dają Ci spokoju, już teraz umów się na badania profilaktyczne i spraw, co może być tego przyczyną.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19.02.-25.02.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 19.02.-25.02.18 r.

Miłość: Twój partner potrzebuje więcej przestrzeni i nie możesz mieć do niego o to pretensji. Nie każdy potrzebuje spędzać razem każdą wolną godzinę. Nie doszukuj się ukrytych znaczeń, tylko zaakceptuj fakt, osoba, która Cię kocha, chce czasem spędzić czas z przyjaciółmi, albo książką. Wykorzystaj momenty oddzielenia na odbudowanie kontaktów z przyjaciółmi.

Praca: Czeka Cię sukces. Coś, nad czym długo pracowałeś przyniesie upragnione rezultaty. Masz wszelkie podstawy do radości i świętowania. Nie bój się chwalić swoimi osiągnięciami.

Finanse: Wyskoczą nieprzewidziane wydatki i będziesz musiał rozbić skarbonkę. Dobrze, że masz odłożone pieniądze – dzięki temu nie odczujesz dużej zmiany.

Zdrowie: Przemęczenie, ciemność, zima, natłok obowiązków, to wszystko trwa już tak długo, że nic dziwnego, że miewasz migreny i brakuje Ci energii na codzienne obowiązki. Postaraj się więcej spać i lepiej odżywiać, a dzięki temu łatwiej będzie Ci dotrwać do wiosny.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.