Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd Ayla

Ayla

Zapraszamy 2018-10-21
na żywo godz. 21:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 15.10.18 r. - 21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 15.10.18-21.10.18 r. opracowała Wróżka Aleksa

Horoskop tygodniowy dla Barana 15.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 15.-21.10.18 r.

Miłość: W miłości upartość nie ma sensu. Wolne Barany powinny otworzyć się w tym tygodniu na płeć przeciwną. Macie szansę dowartościować się i poznać kogoś bardzo interesującego. Barany w związkach muszą pomyśleć o sobie. Warto wyrwać się na kilka dni za miasto z drugą połówką i odnaleźć się na nowo.

Praca: Zawodowe sprawy w tym tygodniu odłożyć na później. Skup się na tym co najważniejsze i daj sobie troszkę luzu. Warto pomyśleć o dodatkowych kursach czy szkoleniach aby w przyszłości zainwestować w swoje zawodowe „ja”.

Finanse: Finansowo ten tydzień da o sobie znać. Poczujesz wiatr w żaglach i zaszalejesz na zakupach. Szalej. Nie martw się tym co będzie później. Warto czasem zrezygnować z nadmiernego oszczędzania.

Zdrowie: Dawka świeżego powietrza jeszcze nikomu nie zaszkodziła. Pomimo, że za oknem plucha i wiatr nie rezygnuj ze spacerów. Twoje zdrowie w tym tygodniu powinno być pod znakiem „fit”. Ruch i zdrowe jedzenie spowodują, że poczujesz się jak nowo narodzony.

Horoskop tygodniowy dla Byka 15.10.18-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 15.10.18-21.10.18 r.

Miłość: W tym tygodniu Byki nie będą miały łatwo. Z miłością będzie pod górkę. Wolne Byki poczują spadek formy miłosnej i zechcą pobyć same ze sobą. To też nie będzie dobry czas na szukanie drugiej połówki. Byki w związkach powinny unikać kłótni. Nie będziecie umiały wyjść z konfliktu obronną ręką.

Praca: W pracy dobry czas na to aby popracować nad podwyżką lub awansem. Ten tydzień to czas, w którym Twój szef posłucha Cię jak nikt inny. Warto postawić na siebie i przez korytarz firmowy do biura szefa wejść z dużą pewnością siebie i swoich umiejętności.

Finanse: Lubisz pieniądz, a pieniądz w tym tygodniu powinien polubić Ciebie. Warto pomyśleć o jakiejś lokacie czy inwestycji, a już za kilka tygodni uda ci się poczuć grubszy portfel w swoim zasięgu.

Zdrowie: Uważaj na infekcję. Zakładaj czapkę i szalik kiedy poczujesz chłód. Katar i ból gardła murowany dla Byków, które wciąż czują że nic im nie grozi ze strony słoty. Mniejsza odporność w tym tygodniu jest ci mocno pisana.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 15.10.18 r. -21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 15.10.18 r. -21.10.18 r.

Miłość: Bliźnięta w tym tygodniu obudzi mocne bicie serca. Będziesz pełen miłości, będziesz szukał miłości, będziesz odczuwał miłość. Wiosna zawita do Ciebie w środku jesiennej zawieruchy. Brak słońca będzie dla Ciebie nie zauważalny. Lekko jak na skrzydłach przejdziesz w tym tygodniu z nową osobą lub u boku stałego partnera. Pełnia szczęścia.

Praca: W pracy dramat Ci nie grozi choć musisz uważać na swoich współpracowników. Ktoś gra nie do Twojej bramki. Plotki w pracy mogą popsuć Twoje relację z innymi. Odczujesz, że jesteś dla kogoś zagrożeniem w drodze do awansu.

Finanse: Odrzuć myśl o kredycie w tym tygodniu. To nie jest dobry czas na zaciąganie pożyczek. Dokładnie przelicz swoje finanse, bo może nie będzie takiej potrzeby, aby znów się zadłużać. Zagraj w gry liczbowe: 23, 7, 11

Zdrowie: Nie dbasz o siebie w ostatnim czasie. W tym tygodniu bliska osoba przypomni Ci o badaniach kontrolnych. Nie odwlekaj tego i udaj się do lekarza ot tak profilaktycznie. Warto zainwestować w sportowe buty.

Horoskop tygodniowy dla Raka 15.10.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 15.10.-21.10.18 r.

Miłość: Przed laty ktoś mocno Cię skrzywdził. To w tym tygodniu dowiesz się, że karma wraca. Nie poczujesz satysfakcji nie będziesz zacierał rąk. Poczujesz, że droga którą poszedłeś była dla Ciebie wygraną na loterii, a ten ktoś i jego postępowanie względem Ciebie było Twoją drogą do szczęścia.

Praca: Czas na zmiany dobry tydzień na rozpoczęcie poszukiwań do zmiany pracy. Warto pomyśleć o dalszym rozwoju zawodowym. Bliska Ci osoba pomoże w podjęciu tej decyzji. Pamiętaj pierwsza myśl jest najlepsza.

Finanse: Wybierz się do Banku i skorzystaj z planu oszczędnościowego. W przyszłości te oszczędności pomogą Tobie i bliskim spełnić marzenia. To dobry czas na inwestycje.

Zdrowie: Nie masz problemów ze zdrowiem, jednak kontrolna wizyta u dentysty odkładana z dnia na dzień nie jest Twoją dobrą decyzją. Nie nawarstwiaj sobie problemów z uzębieniem. Twój dentysta dawno Cię nie widział.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15.10.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 15.10.-21.10.18 r.

Miłość: Zbytnio ingerujesz w miłość innych osób, a sam zapominasz o swoim sercu. Warto abyś przypomniał sobie, że tuż obok Ciebie jest ktoś kto dawno nie odczuł jak potrafisz kochać. Romantyczna podróż, kolacja, ą może zwykły wypad do kina pozwoli Ci poczuć miłość na nowo.

Praca: Zawodowo szykuje się tydzień nowego otwarcia. Dostaniesz nowy projekt i zostaniesz doceniony. Nie będziesz zadowolony jednak uwierz gwiazdom i wiedz, że to co dziś cię przeraża za chwilę stanie się Twoim konikiem. Przyszłość zawodowa należy do Ciebie.

Finanse: Uważaj na złodzieja. Gwiazdy wskazują utratę niewielkiej ilości pieniędzy. Mocno widoczna strata małych środków finansowych. Warto się przed tym uchronić i być bardziej uważnym i bardziej ostrożnym.

Zdrowie: W zdrowiu trzymasz poziom. Jednak warto abyś wykupił karnet na basen. Będą dwie korzyści. Pierwsza to wzmocnisz ciało i kondycję, po drugie pobędziesz wśród ludzi a to da Ci poczucie szczęścia.

Horoskop tygodniowy dla Panny 15.10.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 15.10.-21.10.18 r.

Miłość: W miłości duża stabilizacja. Dla związków z duży stażem widoczne ekscytujące wrażenia cielesne. Odkryjecie tajemnice alkowy na nowo. Panny szukające swojej połówki powinny skupić się na dużych wydarzeniach we własnym mieście. To tam podczas zabawy odkryjecie miłość na nowo.

Praca: Praca to Twój żywioł. Praca dodaje Ci skrzydeł, jednak w tym tygodniu zawodowe sprawy zejdą na plan dalszy. W Twoim miejscu pracy ustalicie gdzie i kiedy najlepiej będzie Wam się zintegrować. Wspólny wyjazd ze współpracownikami wisi w powietrzu.

Finanse: Jeśli masz komuś udzielić pożyczki zrób to. Osoba, którą wspomożesz finansowo jest tego warta i nie zawiedzie Twojego zaufania. Wiec zaszalej z finansami nie bój się ryzyka. Ono zawsze się opłaci.

Zdrowie: Twoje serce bije jednak warto skonsultować się z lekarzem. Gwiazdy wskazują na większe osłabienie i problem z nadwagą. Kardiologiczne przebadanie uchroni Cię na przyszłość przed większym problemem zdrowotnym.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 15.10-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 15.10-21.10.18 r.

Miłość: Nie wahaj się przed spotkaniami towarzyskimi. W tym tygodniu szczególnie bądź uczulona na to co dzieje się wokół Ciebie. Ktoś już dawno zwrócił na Ciebie uwagę. Wagi w związku czeka dość udany tydzień. Twoja druga połówka spowoduje, że Twoje serce zabije dużo mocniej.

Praca: Musisz zwiększyć czujność w swoim miejscu pracy. Uważaj na kobietę o jasnych włosach czuje w Tobie zagrożenie i może starać się popsuć Twoje plany zawodowe.

Finanse: Czas abyś poprawił swoje finanse. Praca dodatkowa o jakiej myślisz od dłuższego pomoże Ci poprawić Twoje finanse. Przestań się wahać podołasz obowiązkom. Otworzysz się na nowe co dodatkowo poprawi Twój nastrój.

Zdrowie: W zdrowym ciele zdrowy duch. Zbyt apatyczna, zbyt zmęczona? Czujesz, że dopada Cię depresja? Koniecznie wybierz się na długi spacer, zrelaksuj się i skup na sobie. Odrobina ruchu zmieni Twoje spojrzenie na świat.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15.10.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 15.10.-21.10.18 r.

Miłość: W stałych związkach nie zadzieje się najlepiej. Widać widmo separacji i chwilowe rozstania. Nie bój się. Ten czas w pojedynkę da Ci z dystansem spojrzeć na Twoje życie uczuciowe i uda Ci się podjąć odpowiednie decyzje. Wolne Skorpiony swoim urokiem osobistym zaszaleją w znanym sobie gronie. Osoba, na której się skupiasz od dłuższego czasu zobaczy Twój błysk w oku.

Praca: Dobiegną końca Twoje zabiegi dotyczące zmiany pracy. W tym tygodniu podpiszesz umowę i wejdziesz w wir pracy. Widać, że nowa praca mocno Cię uskrzydli i dasz popis swoim zawodowym umiejętnościom.

Finanse: To czas, w którym czas przycisnąć finanse. Nie szalej na zakupach. Sprawdź na czym możesz zaoszczędzić i staraj się nie wydawać na głupoty. Czas zakupowych szaleństw na ten czas musi się dla Ciebie skończyć.

Zdrowie: Nie odkładaj swojego zaległego urlopu na następny rok. Warto wybrać się w jakąś podróż połączona z wypoczynkiem zdrowotnym. Twoje zdrowie jest najważniejsze i czas podreperować je na górskich wędrówkach lub spacerze daleko od miasta.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15.10-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 15.10-21.10.18 r.

Miłość: Konflikty w tym tygodniu znikają. Jeszcze troszkę ciszy w stałych związkach widać lecz pod koniec tygodnia pełna harmonia w związkach i bardzo udany weekend. Wolne Strzelce będą błyszczeć, będą szaleć niestety jeszcze w pojedynkę, ale jednak w doborowym towarzystwie.

Praca: W tym tygodniu udasz się w delegację. To będą tylko 3 dni, ale uda Ci się w ciągu tego czasu przekonać szefa jak bardzo oddana jesteś temu projektowi i Twój awans to tylko kwestia czasu.

Finanse: Tak dobrego czasu jeśli chodzi o finanse dawno nie miałeś drogi Strzelcu. Poczujesz to w połowie tygodnia. Ktoś bliski poprosi Cię o pożyczkę i poczujesz że jesteś gotowa pomóc. Nie obawiaj się pożyczkobiorca okaże się solidny.

Zdrowie: Proponowany wyjazd do SPA w tym tygodniu może wprawić Cię w zakłopotanie. Jednak nie wahaj się i wyjedź. Troszkę relaksu, zadbanie o ciało da Ci mocnego na kolejne tygodnie. Z czasem takie wypady będziesz praktykować regularnie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15.10.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 15.10.-21.10.18 r.

Miłość: Znów uciekasz przed miłością. Boisz się, obawiasz bo rany wciąż są głębokie. To nie jest dobra droga. Musisz wyjść już do ludzi, otworzyć się na nich i poczuć, że jednak jesteś jeszcze w stanie pokochać. Koziorożce w związkach po krótkich przygodach odczują jednak, że rodzina jest najważniejsza.

Praca: W pracy nie wiedzie Ci się najlepiej. Konflikty, nieporozumienia z szefem, za dużo pracy i za dużo obowiązków? Ten czas minie i pod koniec tygodnia znów poczujesz, że Twoja praca potrafi Cię uskrzydlać.

Finanse: Konieczna jest w Twoim przypadku dyscyplina finansowa, aby poprawić swoje finanse musisz zrezygnować z wielu przyjemności, którym się oddajesz. To pozwoli Ci z czasem szybciej zaciągnięty dług.

Zdrowie: Spożywaj mniej soli ma ona ogromnie negatywny wpływ na Twój organizm. Warto więc skupić się na odpowiedniej diecie. Potrzebujesz bardziej urozmaiconej diety.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15.10-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 15.10-21.10.18 r.

Miłość: Twoje poukładane jak Ci się wydaje życie uczuciowe zaskoczy Cię w tym tygodniu. Spodziewaj się przykrej niespodzianki i tego, że druga osoba bardzo Cię zawiedzie. Wolne Wodniki wejdą w miłosną grę. Poczujesz dużo namiętności i chęci do bycia we dwoje.

Praca: To czas aby upomnieć się o swoje. Bądź tam gdzie znajdują się ludzie, którzy odpowiadają za Twoja ścieżkę kariery. W niedalekiej przyszłości dobrze wykorzystany czas w pracy w tym tygodniu spowoduje, że Twoja pozycja w pracy znacznie się zmieni na lepsze.

Finanse: W tym tygodniu odłóż decyzję wzięciu kredytu. Przemyśl to jeszcze raz i dobrze przelicz swoje finanse. Nie warto iść na łatwiznę lepiej przycisnąć pasa.

Zdrowie: W tym tygodniu możesz się spodziewać poprawy zdrowia. Gorączka minie i poczujesz się znacznie lepiej. Warto jeszcze chwilę poleżeć aby choroba nie powróciła. Zadbaj na przyszłość o swoją odporność. Zastosuj inhalacje.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 15.10.18.-21.10.18 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 15.10.18.-21.10.18 r.

Miłość: W miłości czekają Cię pozytywne zmiany. Wolne Ryby poczują, że jeszcze są w grze i odnajdą w tym tygodniu osobę z którą rozpoczną coś niezwykłego. Ryby w związkach wybiorą się z drugą połówką w podroż w nieznane odkrywając siebie na nowo.

Praca: W pracy zupełna stabilizacja. Tydzień pełen luzu i mniejszej ilości obowiązków. Warto wykorzystać ten czas na zaległości i uporządkowanie miejsca wokół siebie. W końcówce tygodnia wypad ze współpracownikami do miasta.

Finanse: Finanse nieźle. Widać że Twój plan oszczędzania działa. Oby tak dalej. W tym tygodniu uda Ci się zaoszczędzić troszkę pieniążków gdyż sam bez pomocy fachowca naprawisz usterkę w domu.

Zdrowie: W zdrowiu lekkie osłabienie uważaj więc na swoją odporność. Warto abyś droga Rybo sięgnęła po soki i witaminy zawarte w warzywach. Więcej ruchu w stosownej dawce poprawi twoją wytrzymałość i kondycje.


Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.