Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROGRAMY NA ŻYWO

Wieczor_hd TarocistaLeszek

Tarocista Leszek

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 20:00

Wieczor_sd WrozkaApolonia

Wróżka Apolonia

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 14:00

Wieczor_sd JasnowidzMajaPracon

Jasnowidz Maja Pracoń

Zapraszamy 2017-09-23
na żywo godz. 17:00

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 18.09.17- 24.09.17 r. opracowała Perełka

Horoskop tygodniowy dla Barana 18.09.17 r. – 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 18.09.17 r. – 24.09.17 r.

Miłość: W tym tygodniu trudniej Ci się będzie włączyć w życie rodzinne, bo wszyscy będą zaganiani i przejęci swoimi sprawami. Osoby samotne mogą mieć mniej okazji do randek, ale propozycje, jakie otrzymają, mogą być bardzo poważne. Być może spotkasz na swojej drodze kogoś, kto pokaże Ci świat z zupełnie innej strony. Masz szansę postąpić mądrze, ale nie spiesz się zbytnio z podejmowaniem ostatecznych i radykalnych decyzji.

Praca: W bieżącym tygodniu będziesz potrzebować dobrego planu i dyscypliny, aby dobrze wykorzystać czas. Inaczej okaże się w połowie tygodnia możesz mieć zaległości. Przyłóż się w pracy bo szef może testować twoją lojalność i gotowość do wytężonego wysiłku. Nawet jeśli będziesz musiał trochę dłużej w niej zostać lub przejąć tymczasowo czyjeś obowiązki, na pewno Ci się opłaci być w gotowości. Osoby, które szukają pracy, powinny zintensyfikować swoje działania. Z pewnością pojawi się więcej ofert dla specjalistów i osób z nietypowym wykształceniem. Wytrwali odbiorą swoją nagrodę i będą spać spokojnie. Może być to także okres kiedy masz dosyć pracy i odczujesz potrzebę wycofania się z aktywności zawodowej, czyli konieczność urlopu, bądź przejścia na emeryturę lub rentę.

Finanse: Nie powinieneś mieć kłopotów ze zdobywaniem pieniędzy, ale raczej nie będzie interesować Cię wielka fortuna. Wykorzystaj więc ten czas na zwrócenie się do swojego wnętrza i przewartościowanie dotychczasowych wyobrażeń o sukcesie i ambicji, oraz dobrobycie materialnym.

Zdrowie: Mogą nasilić się i aktywować choroby o podłożu psychosomatycznym i przewlekłym charakterze. Może też towarzyszyć Ci poczucie zniechęcenia, zmęczenia oraz brak zainteresowania życiem zewnętrznym. Nie uciekaj więc w samotność. Na swoje zdrowie powinni zwrócić szczególną uwagę seniorzy.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Nie zaniedbuj rodzinnych spraw, nie odwołuj spotkań z krewnymi i pamiętaj o wspólnym niedzielnym obiedzie. Nie lekceważ swoich obowiązków wobec bliskich. Ktoś może potrzebować Twojej pomocy, a Ty tego nie dostrzegasz. Poświęć więcej czasu rodzinie, a zapobiegniesz konfliktom i problemom. Jeśli wybierasz się w podróż, wykup ubezpieczenie. Nie pakuj się w tarapaty. Jeśli jesteś w związku, wykasuj z telefonu numer do byłego partnera, bo będzie Cię kusić, aby do niego zadzwonić. Bądź szczery z ludźmi, szczególnie bliskimi, bo zatajanie prawdy może doprowadzić do przykrych konsekwencji.

Praca: W tym tygodniu nie lekceważ wrogów i konkurencji. Postaraj się, aby ważne wiadomości szybko do Ciebie docierały. W ten sposób unikniesz niespodzianek i będziesz wiedział, jak właściwie zachować się w nowej sytuacji. Nie wierz we wszystko co usłyszysz, ponieważ ktoś będzie próbował zamydlić Ci oczy lub zrobić wrażenie mimo braku podstaw.

Finanse: Zapowiada się powodzenie w tej sferze, możesz spodziewać się nagłego przypływu gotówki – spadek, zwrot nadpłaty lub pieniędzy w wyniku korzystnego rozstrzygnięcia sporów majątkowych. Dla miłośników gier losowych - niespodziewana wygrana.

Zdrowie: Będziesz cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Zwróć jednak uwagę na dietę, aby nie przeciążyć żołądka i nie narazić się na dolegliwości ze strony układu trawiennego.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: W tym tygodniu możesz stać się gotowy do podjęcia ryzyka i w sposób afektywny wyrazisz swoje uczucia do drugiej osoby. Jeśli jesteś w związku i dzieje się między Wami coś niedobrego, lepiej zareagować zawczasu na sygnały od partnera iż Cię opuści. Jeżeli przemilczałeś pewne fakty, teraz być może podejmiesz decyzję o ich ujawnieniu. W sposób otwarty zakomunikujesz swojemu partnerowi głęboko skrywane potrzeby i uczucia. Możesz tym samym rozpętać burzę, po której nastanie pogodny dzień. Będzie to jednak zależało od tego, czy wyrazisz swe myśli, aby wytknąć partnerowi błędy i ukazać siebie w lepszym świetle, czy też aby zakończyć grę i przejawić miłość oraz wyrazić siebie. Niestety możesz się liczyć również z rozpadem związku, w którym uczucie nie było wzajemne lub w którym partnerzy nie ubogacali się wewnętrznie. Prawdopodobnie również w sposób nagły dowiesz się czegoś o mężczyźnie lub kobiecie, którą kochasz, bądź też zobaczysz ją taką, jaka jest w rzeczywistości. Jeżeli jesteś samotny, zwróć uwagę na osoby które Cię otaczają, jeżeli jest jakaś osoba która próbuje skraść Twoje serce, zastanów się nad tym czy rzeczywiście jest ona tego warta.

Praca: Wokół Ciebie z całą pewnością będzie dużo się działo. Bądź jednak czujny ponieważ możesz zostać wciągnięty w chaotyczne działania, które pochłoną Twoją uwagę i oddalą Cię od realizacji konkretnych planów. Unikaj ludzi natarczywych i hałaśliwych, którzy wprowadzają zamęt w Twoje życie, bo nie pomożesz im teraz, a tylko zaszkodzisz sobie samemu.
Możesz zostać wyrwany z ograniczających Cię układów lub działań dążących jedynie do poczucia bezpieczeństwa, aby nieskrepowanie rozwinąć się w bardziej inspirującym otoczeniu. Jeżeli nastąpi upadek jakiegoś przedsięwzięcia lub w mniej znaczących przypadkach spalenie na panewce prawie pewnych nadziei, możesz być pewny, że pozbierasz się z rzekomego nieszczęścia i odetchniesz z ulgą, a także poczujesz, że wyzwoliłeś się z co prawda znajomego, niemniej jednak, więzienia.

Finanse: Niestety w tym tygodniu, mogą czekać Cię finansowe tarapaty, szczególnie związane z nieruchomościami. Jeżeli szykuje Ci się jakaś umowa do podpisania, uważaj na każdy jej haczyk. Prawdopodobnie będziesz musiał stawić czoło kryzysowi, który lada chwila się pojawi. Jeżeli tej pory wszystko próbowałeś robić zgodnie ze swoimi ambicjami i z swoją inteligencją, to jest to właściwy moment by zaufać również intuicji.

Zdrowie: Możliwe, że stan Twojego zdrowia się pogorszy. Możesz być szczególnie podatny na schorzenia -urazy układu kostnego. Ostrożnie obchodź się ze sprzętem elektronicznym oddaj na przegląd samochód lub rower, bo nie warto ryzykować i korzystać z niesprawnych urządzeń.
Może również dać Ci się we znaki kręgosłup. Niezbędnym może okazać się zasięgnięcie opinii specjalisty. Pamiętaj, nie rób nic na własną rękę.

Horoskop tygodniowy dla Raka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Bieżący tydzień będzie sprzyjał bardziej przemyśleniom – analizie dotychczasowej sfery uczuciowej niż „porywom serca”, możesz być równocześnie nadwrażliwy i wykazywać się brakiem zdecydowania .Obudź się więc i otwórz bardziej na świat zewnętrzny, na nowe znajomości oraz na Twojego partnera.

Praca: W tej sferze będziesz bardziej polegał na innych, prawdopodobnie powstrzymasz się od aktywności i zdecydujesz się na przeczekanie. Wykażesz się przy tym taktem i dyplomacją w postępowaniu. Możliwa jest też zmiana stylu pracy. Weź pod uwagę konieczność zachowania zwiększonej ostrożności w podejmowanych działaniach biznesowych - zachowaj w tajemnicy plany zawodowe. Jeżeli poszukujesz pilnie zatrudnienia może pojawić się okazja pozyskania pracy sezonowej lub na czas określony.

Finanse: Być może szykuje Ci się jakaś nagła okazja sprzyjająca szybkiemu pozyskaniu środków finansowy, zachowaj jednak rozwagę, przyjrzyj się okolicznościom oraz dokumentom, które przygotowano Ci do podpisania. Nie podejmuj zbyt szybko decyzji bo może być ona zgubna. Uważaj także ze swoimi genialnymi pomysłami które niby mają przyciągnąć pieniądze – one tak szybko nie przyjdą.

Zdrowie: Jeżeli coś Ci dolega, idź do lekarza, nie lekceważ żadnej dolegliwości bo może ona się przerodzić w coś poważniejszego. Będziesz podatny na infekcje bakteryjne, mogą pojawić się stany depresyjne. Zwróć uwagę, aby ograniczyć ilość spożywanego alkoholu.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18.09.17 - 24.09.17

Horoskop tygodniowy dla Lwa 18.09.17 - 24.09.17

Miłość: Zapewne będziesz poszukiwać sensu życia oraz głębszego znaczenia zdarzeń, które Cię spotykają. W tym tygodniu istotne będzie dla Ciebie, aby zadbać w szczególny sposób o siebie i bliskie Ci osoby, poświęcić więcej czasu na rozmowy, okazywać sobie dobroć i życzliwość oraz ciepło. Możesz spodziewać się propozycji małżeństwa, zaręczyn i być pewnym, iż będzie to szczególnie udany i trwały związek małżeński. Warto więc przyjąć tą propozycję.

Praca: Wystrzegaj się osób, które krytykują innych i chcą być na siłę autorytetem, bo mogą się one od Ciebie odwrócić w niespodziewanym momencie. Postępuj zgodnie z sumieniem, trzymaj swój pion moralny, bądź szczery i uczciwy. Wszystko co masz do zrobienia w tym tygodniu powinno być przemyślane i zaplanowane. Może się okazać że będziesz musiał poszerzać wiedzę i w związku z tym poweźmiesz decyzję o podjęciu studiów, kursu lub szkolenia. Jeżeli poczujesz się nieco zagubiony w pewnych kwestiach musisz szukać wsparcia u kogoś mądrego, autorytetu lub po prostu fachowca. Warto posłuchać kogoś mądrego do kogo masz zaufanie. Jeżeli szukasz pracy możesz ją znaleźć i będzie ona dla Ciebie z pewnością w pełni satysfakcjonująca.

Finanse: Najwyższy czas zrobić porządki w rachunkach, zadbać o lepsze oprocentowanie lokat lub rozpocząć oszczędzanie. Ktoś doradzi Ci zmianę banku lub pokaże, jak zaoszczędzić na codziennych zakupach. Warto posłuchać specjalisty, dzięki jego radom szybko staniesz na nogi. To właściwy moment na ubieganie się o kredyt, nie przesadź jednak z jego wysokością i realnie oceń szansę na spłatę rat.

Zdrowie: Mogą pojawić się przejściowe problemy natury dermatologicznej oraz wszelkiego rodzaju schorzenia związane ze skórą. W przypadku stwierdzenia zmian w tym obszarze zalecana jest wizyta u dermatologa.

Horoskop tygodniowy dla Panny 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Możesz liczyć na opieką Opatrzności, szczególnie w momencie, gdy jesteś właśnie po trudnych przejściach w życiu. Z pewnością otrzymasz pocieszenie i zapewnienie, że to co złe już się zakończyło, a przed Tobą lepsze czasy pełne optymizmu, nadziei i opieki Sił Wyższych. Szykuje się nowe uczucie, którego się nie spodziewasz, a które już jest na wyciągnięcie ręki. Miłość na razie duchowa ale bardzo szczęśliwa i radosna, idealna, czysta, prawdziwa i romantyczna. Dla osób w związkach stałych, zapowiada się szczęśliwy czas, czas wzajemnego zaufania i harmonii, sprzyjający również poczęciu. To także zapowiedź udanych relacji rodzinnych Jeżeli chodzi o relacje koleżeńskie, również zapowiada się prawdziwa i głęboka wspierająca przyjaźń na którą możesz liczyć.

Praca: W tym tygodniu czekają Cię dobre i przyjazne relacje w pracy. Od nowa znajdziesz sens i motywację do dobrych, nowych zdarzeń. Zapewne otworzy się możliwość dokształcenia lub poszerzenia wiedzy w celu zdobycia lepszego stanowiska Ten tydzień to zapowiedź sukcesu, dobrej passy, natchnienia, a także dobrych i trafionych pomysłów, które pozwolą Ci się wznieść się wyżej .

Finanse: W finansach może pojawić się nowe źródło dochodów, dobre inwestycje, wysokie odsetki - możliwa jest też w tej sferze znacząca pomoc kobiety. Prawdopodobnie otworzy się przed Tobą możliwość zarabiania na tym co lubisz się robić.

Zdrowie: Jeżeli ktoś miał problemy zdrowotne w bieżącym tygodniu zapowiada się znaczna poprawa i wyzdrowienie. Osoby, które w tym czasie decydują się na zabieg chirurgiczny mogą być pewne, że operacja się powiedzie. Mogą wystąpić dolegliwości kończyn górnych, a więc wszelkiego rodzaju urazy, złamania, bóle reumatyczne. Możliwe również dolegliwości układu oddechowego - płuca , oskrzela..

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Wiele nowych osób pojawi się na Twojej drodze. Dzięki nim nie tylko będziesz miał dobry humor i więcej rozrywek ale także okazję do wejścia w nowe towarzystwo. Na dyskotekach, przyjęciach, wernisażach, premierach czy w pubach pełno będzie osób chętnych do rozmowy i nawiązywania bliższych relacji. Jeśli szukasz wymarzonej połówki, nie będziesz rozczarowany. Jednak największe szczęście w miłości będą mieli Ci, którzy będą swatani przez przyjaciół i rodzinę Jeśli jesteś samotny, rozglądaj się dookoła i przyjmij zaproszenia na sąsiedzkie spotkania i weekendowe wyprawy ze znajomymi, bo w Twoim otoczeniu znajdzie się ktoś, z kim będziesz mógł stworzyć związek. Nawet jeśli od razu nie porwie Cię wir namiętności i uczuć, nowa znajomość będzie rozwijać się we właściwym kierunku. W stałych związkach silniej zaangażujesz się w swoją relację, skorzystaj więc z możliwości odświeżenia i urozmaicenia relacji - w wyborze życiowej drogi licz się z partnerem i pielęgnuj Waszą Miłość.

Praca: Negocjacje, które prowadzisz od dawna, mają szansę zakończyć się sukcesem. Nie zwlekaj, znajdź korzyści dla obu stron, a podpiszesz intratną umowę, dostaniesz dobrą pracę lub załagodzisz niekorzystny dla wszystkich spór. Nie obawiaj się zmian, ale też nie rzucaj się na to, co ładnie świeci, gdyż pod maską obietnic, pokus i zewnętrznych korzyści, może nie przedstawiać większej wartości.

Finanse: Polegaj na swojej intuicji, rozważ argumenty za i przeciw przed podjęciem decyzji o większej inwestycji. Bądź rozważny, aby nie popełnić błędu i nie być zbyt rozrzutnym lub hojnym, gdyż to co zdobędziesz możesz równie szybko utracić. Możliwe założenie spółki, trafnie wybrany wspólnik, nawiązanie współpracy biznesowej z osobami, z którymi łączy Cię silna więź emocjonalna. Pojawią się nowe perspektywy na szybki rozwój firmy, korzystna zmiana siedziby firmy. Jeżeli dopiero myślisz o założeniu firmy ten czas będzie sprzyjał otworzeniu sklep, hurtowni, a przede wszystkim obrotowi i handlowi nieruchomościami

Zdrowie: Możesz być wyjątkowo narażony na infekcje górnych dróg oddechowych – płuca, oskrzela oraz urazy kończyn górnych i żeber. Szczególnie w tym czasie powinny zadbać o siebie Panie, warto sprawdzić termin ostatniego badania u ginekologa i zaplanować termin kolejnej wizyty w celu wykonania rutynowych badań okresowych.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Pewne wiadomości z zagranicy poprawią Ci humor i pomogą w rozwiązaniu rodzinnego problemu. W relacjach partnerskich warto zrobić kolejny krok. To dobry moment na planowanie wspólnej przyszłości i podejmowanie decyzji, uporządkowanie życia i dążenie do harmonii. Towarzyszyć będzie Ci poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego , spełnienie oraz rozumienie się bez słów. Niestety może zdarzyć się również, że zaufanie jakim obdarzysz partnera może okazać się pomyłką i rozczarowaniem, gdyż Wasze drogi nagle mogą „rozejść się w świat”.

Praca: Warto doprowadzić ważne sprawy do końca. Masz szansę dopiąć swego i cieszyć się spokojem. Poradź się prawnika, jeśli masz wątpliwości, czy robisz słusznie. Podejmuj szybko decyzje, bo sukces jest na wyciągnięcie ręki. Nawet jeśli inni robią sobie przerwę i odpuszczają, Ty trwaj na posterunku. Jeśli szukasz pracy, teraz szczęście się do Ciebie uśmiechnie. Znajdziesz rozwiązanie trudnej sprawy. Niesprzyjające okoliczności, w których się znalazłeś, zmienią się na Twoją korzyść. Zyskają osoby, które są wszechstronne i chętnie się uczą, często podróżują i zdobywają wiedzę z różnych źródeł oraz posiadły mądrość życiową. Możliwa podróż służbowa, poczucie dobrze spełnionego obowiązku, szybki sukces. Możesz spotkać cudzoziemca lub kogoś, kto przyjechał z zagranicy, dzięki któremu Twój los odmieni się na lepsze.

Finanse: W sposób swobodny i wolny od uprzedzeń będziesz czerpał ze Źródła Nieograniczonego Bogactwa. Masz szansę odzyskać dług, dostać premię, zarobić na giełdzie lub wygrać w lotto. Pamiętaj jednak, iż jest to możliwe jedynie pod warunkiem, że upomnisz się o swoje.

Zdrowie: Możesz być narażony w tym czasie na różnego rodzaju urazy i złamania. Mogą się również uaktywnić choroby przewlekłe. Zwróć uwagę na racjonalne gospodarowanie czasem, unikaj stresujących sytuacji, gdyż wzrośnie ryzyko zapadalności na choroby psychosomatyczne.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Przed singlami dużo zmian oraz związanego z nimi zamieszania, będziesz podatny na kuszenie ze strony potencjalnych partnerek. Jeżeli jesteś w związku, pomyśl nad tym czy jesteście dobraną parą, jeśli nie to może lepiej zerwać ze sobą niż ciągnąć taki związek w nieskończoność?

Praca: W sferze zawodowej pojawi się pełny sukces, będziesz trzymał rękę na pulsie. Wykażesz się determinacją pomocną przy rozwiązaniu problemów. Umiejętnie przeciwstawisz się niesprzyjającym okolicznościom, podejmiesz skuteczną walka z przeciwnościami i utrudnieniami. Możesz spodziewać się zasłużonej pochwały lub nagrody. Zapowiada się dynamiczny, „skokowy” rozwój Twojej firmy, a w związku z tym ciężka, ale satysfakcjonująca praca. Warto postawić na biznes związany ze sportem lub dowolnego rodzaju produkcją.

Finanse: Nagły przypływ gotówki, będący efektem Twojej wytężonej pracy i starań. Okażesz się skutecznym przedsiębiorcą, możesz liczyć więc na duże dochody i spektakularne zyski z inwestycji. Miej też na uwadze, że czasami lepiej nie ryzykować, dobrze jest po prostu robić to co nam inni narzucili z góry i nie wychodzić na przód. Działanie pochopne oraz niezorganizowane może tylko pogorszyć Twoją pozycję

Zdrowie: Na Twojej drodze pojawi się dużo pokus, z którymi będziesz musiał walczyć. Weź się w garść je w tym roku pokonasz, co wpłynie pozytywnie na twoje zdrowie i samopoczucie. Jeśli zrobisz odpowiedni plan treningowy, zaplanujesz zmianę diety na zdrowszą czy spróbujesz bardziej efektywnie zarządzać swoim czasem, sukces jest w Twoim zasięgu. Pojawia się nadzieja na rychły powrót do zdrowia przed osobami, które przechodzą kuracje zdrowotną lub poddają się rehabilitacji.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Plotki i niedomówienia mogą pogorszyć Twoje relacje z pewną ważną dla Ciebie osobą. W domu poświęć czas i zwróć większą uwagę na swoje dzieci, czy nie mają problemów z nauką, zaległości. Możliwe oświadczyny, podjęcie decyzji o wspólnym zamieszkaniu lub wyznaczenie daty ślubu. W stałym związku zadbaj o poprawienie relacji, porozmawiaj z partnerem, przygotuj miłą niespodziankę, okaż dobroć, wyrozumiałość … bo być może zakradła się rutyna. Zastanów się także czy zawsze masz rację, czy nie jesteś zbyt radykalny w ocenach i uparty? Może czasami warto też posłuchać drugiej strony? Pomyśl czy nie warto zmienić podejścia do życia, może warto coś odpuścić i zmienić swoją postawę.

Praca: Będziesz musiał restrykcyjnie przestrzegać prawa, jeśli chcesz zachować stanowisko lub przekonać do siebie ważne osoby. Twoja pozycja może się zachwiać, jeśli nie będziesz postępował zgodnie z obowiązującymi regułami i prawem. Nie dyskutuj bezpodstawnie z kimś, kto ma więcej władzy i kompetencji od Ciebie. Możliwy proces lub konieczność wniesienia sprawy do sądu, aby odzyskać pieniądze lub walczyć z pracodawcą o swoje prawa. Dla bezrobotnych może pojawić się szansa na zasiłek lub szkolenie zawodowe.

Finanse: W tym tygodniu rozważnie zarządzaj pieniędzmi. Rozlicz się ze wszystkiego, co zarobiłeś, bo inaczej możesz mieć kłopoty. Nie bagatelizuj wezwań do urzędu skarbowego czy z gminy. Wyjaśnij szybko niejasności w dokumentach i osobiście rozmawiaj z urzędnikami, wówczas szybko pozbędziesz się problemu. Uporządkuj dokumenty, zapłać zaległe faktury, aby Twojego budżetu nie obciążyły odsetki czy kary.

Zdrowie: Ubieraj się ciepło, stosownie do aury, gdyż możesz mieć problemy z układem moczowym, szczególnie zagrożone są nerki.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: Oczekuj niespodziewanych zdarzeń. Może w Twoim życiu pojawić się ktoś z przeznaczenia, z kim masz do przepracowania związek karmiczny. W udanych relacjach czekają Cię miłe chwile i umocnienie, ale w raniących i toksycznych licz się z decyzją o rozstaniu. Pamiętaj… jedyną stałą w życiu jest stałość zmian…

Praca: Przed Tobą wiele nowych szans, masz możliwość wykazania się na wielu polach. Jeżeli starałeś się o pracę właśnie w tym tygodniu możesz ją mieć Nie siedź więc cicho, warto zaznaczyć swoją obecność. Sygnalizuj swoje zastrzeżenia, zgłaszaj wnioski i opowiadaj o planach, bo los będzie Ci sprzyjał. Dzięki nagłym zmianom znajdziesz się w miejscu, które umożliwi Ci wspięcie się wyżej. Pamiętaj jednak, że nie na wszystko masz wpływ i nieraz warto poczekać na ten odpowiedni moment do działania. Weź udział w konkursie, zgłoś swoją kandydaturę na ważne stanowisko lub ubiegaj się o dofinansowanie.

Finanse: Możesz liczyć na wyjątkowe szczęście i przełom. Może pojawić się wiele szans i okazji albo też zła passa na którą w obecnej sytuacji nie masz już wpływu. Czyli „raz na wozie raz pod wozem”. Płyń z nurtem… Jeśli jednak pojawi się szansa to ją łap i wykorzystaj bo drugi raz może się nie trafić. Ten tydzień to czas sprzyjający dla gier losowych oraz korzystnych inwestycji na giełdzie.

Zdrowie: Możliwe nawroty chorób o przewlekłym charakterze, mogą też ujawnić się dolegliwości ze strony wątroby i trzustki oraz układu krwionośnego.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 18.09.17 r. - 24.09.17 r.

Miłość: W sferze uczuciowej zapowiadają się nagłe i nieprzewidziane zmiany, mające bardziej charakter porządkujący niż niszczący. Zmiany mające na celu w sposób nagły i trwały uwolnić Cię od tego co go ogranicza. Mogą być one niekiedy być bolesne, ale otwierające nowe możliwości i przynoszące zaskakujące rozwiązania. Warto je więc zaakceptować i uświadomić sobie, że przemiany nie są nieszczęściem, a dokonują się po to, aby zrobić miejsce dla czegoś nowego. Dla osób poszukujących partnera życiowego może nadejść nowe uczucie, może pojawić się ktoś wyjątkowy, ktoś kto zawładnie Twoim sercem, umysłem i ciałem. W związkach partnerskich może nastąpić przejście we wzajemnej relacji z jednego etapu w drugi. Pomyśl czy to nie czas podniesienia go na wyższy poziom.

Praca: W sferze zawodowej w tym tygodniu zapowiada się transformacja, nieuniknione przejście z jednego etapu kariery na drugi. Odetniesz się od starych problemów i kłopotów. Zakończysz realizację dawnych planów i projektów. Uzyskasz niezależność finansowa. Otworzą się przed Tobą nowe perspektywy dzięki temu, że uwolnisz się od starych obciążeń i obowiązków, a także zakończysz mało konstruktywne układy zawodowe Prawdopodobnie zmierzać będziesz do rozszerzenia prowadzonej działalności lub zmiany profilu firmy albo też jej reorganizacji.

Finanse: W tej sferze przed Tobą nieuniknione, nagłe i nieprzewidziane zmiany – niespodziewany przypływ gotówki lub niestety, nieuwzględnione w budżecie wydatki i nagła utrata pieniędzy.

Zdrowie: Mogą pojawić się małe dolegliwości, które wkrótce powinny ustąpić, nie zapominaj jednak o tym, aby się nie nadwyrężać, a najlepiej zacznij myśleć o relaksie i spacerze na świeżym powietrzu.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.