Pomocnik
Sugestia

Programy na żywo

Wieczor_hd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy dziś
na żywo godz. 21:30

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 03-09.08.2020 r. opracowała Wróżka Julianna

Horoskop tygodniowy dla Barana 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 03-09.08.2020 r.

Miłość: Jeśli jesteś w stałym związku musisz być czujny. Może za bardzo pomijasz pragnienia i potrzeby drugiej połowy. Singiel nie będzie mógł zdecydować kogo wybrać.

Praca: Czekają Cię nowe wyzwania. Nowe propozycje podjęcia ciekawszej pracy. Uważaj na "życzliwych" współpracowników.

Finanse: Odrzuć obawy. Jeżeli podejdziesz do tematu ze spokojem, wszystko ułoży się po Twojej myśli.

Zdrowie: Wprowadź w swoje życie więcej ruchu. Warto wybrać się na przejażdżkę rowerową. Twoje nogi tego potrzebują.

Horoskop tygodniowy dla Byka 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 03-09.08.2020 r.

Miłość: Problemy z przeszłości powrócą, ktoś może mieć do Ciebie szereg pretensji. Musisz zamknąć sprawę ostatecznie bo nie odzyskasz spokoju.

Praca: Sprawy prywatne zbyt mocno wpływają na Twoją wydajność w pracy. W połowie tygodnia przeszkody formalne mogą Cię bardzo obciążyć.

Finanse: W tej dziedzinie życia zagości harmonia. Możesz pozwolić sobie na nową, od dawna wypatrzoną rzecz.

Zdrowie: Zwróć uwagę na chwilowe przeziębienie. Może ono mieć poważniejsze konsekwencje niż zatkany nos. Unikaj klimatyzacji.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 03-09.08.2020 r.

Miłość: Możesz poczuć się samotny i opuszczony. Relacje z ukochaną osobą mogą ulec zawieszeniu.

Praca: Będziesz musiał podjąć ważną decyzję, która będzie Ci bardzo ciążyła. Szef będzie nieugięty.

Finanse: Nagły przypływ gotówki, nie powinien być znakiem i możliwością kupna np. nowych spodni. Pojawią się nagłe, konieczne wydatki.

Zdrowie: Zwróć uwagę na sprawy hormonalne. Może nie wyjaśnione do tej pory dolegliwości mają swoje podłoże właśnie w tym elemencie. Możliwa konieczność odwiedzenia specjalisty.

Horoskop tygodniowy dla Raka 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 03-09.08.2020 r.

Miłość: Atmosfera w związku będzie gorąca, kłótnia będzie wisiała w powietrzu. Musisz koniecznie zwolnić. Naucz się słuchać drugiej osoby. Ją także trzeba czasem zrozumieć.

Praca: Masz szanse na nową posadę. Pojawi się propozycja wyjazdu służbowego. To może dodać Ci nowej energii i dystansu do dotychczasowych zdarzeń.

Finanse: Ktoś będzie potrzebował pożyczki i zwróci się z tym do Ciebie. Zastanów się dwa razy zanim się zdecydujesz. Wypisz sobie wszystkie plusy i minusy, aby nie być potem stratnym.

Zdrowie: Sprawy kobiece wymagają uwagi. Nie odkładaj wizyty u ginekologa. W połowie tygodnia pojawią się uciążliwe migreny. Musisz więcej czasu przeznaczyć na sen.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 03-09.08.2020 r.

Miłość: Możesz kogoś tak urazić, że nie odezwie się do Ciebie przez kilka dni. Musisz bardziej słuchać i nie narzucać swojego zdania. Czyż Ty tego również nie oczekujesz od tej drugiej strony?

Praca: Szef może zaskoczyć Cię nową propozycją. Twoje starania zostaną docenione. Nie osiadaj tylko na laurach to Ci nie pomoże na dłuższą metę.

Finanse: Nie przesadź z wydatkami. Miłe zakupy mogą się skończyć kacem moralnym.

Zdrowie: Uważaj na nerwy i zbytnią agresje do otoczenia i błahych spraw. Warto zainwestować w sen i dobrą warzywną dietę. Unikaj mięs możesz je zamienić na ryby morskie.

Horoskop tygodniowy dla Panny 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 03-09.08.2020 r.

Miłość: Partner może okazać wiele troski i opieki. Poczujesz się wyjątkowo. Zyskasz moc do działania. Dawno tak się tak nie czułeś. Uśmiech nie będzie schodził z Twej twarzy cały tydzień.

Praca: Jakieś sprawy papierkowe nie dadzą Ci spokoju. Ktoś może knuć przeciw Tobie. Rozejrzyj się uważnie.

Finanse: W tym tygodniu z finansami trochę "krucho". Trzeba koniecznie przeczekać ten okres. Nowe perspektywy nadejdą niebawem.

Zdrowie: Bóle głowy mogą wiązać się z wydarzeniami z przeszłości i z przepracowaniem. Musisz nauczyć się odpoczywać. Zwróć uwagę również na układ hormonalny.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 03-09.08.2020 r.

Miłość: Odrzuć złe emocje i otwórz się na tę drugą osobę. Ona na pewno to doceni. To ty musisz wyciągnąć rękę do zgody.

Praca: Masz za dużo obaw. Nie wiesz w którą pójść stronę. Porzuć nieintratne oferty. Musisz poczekać sukces jest Ci pisany.

Finanse: Jakaś kobieta pomoże Ci w zdobyciu potrzebnych funduszy. Teraz nadszedł lepszy czas. Portfel stanie się cięższy.

Zdrowie: Przeziębienie, łamanie w krzyżu, bóle stawów ? Chyba się trochę zaniedbałeś. Zmień tryb życia.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 03-09.08.2020 r.

Miłość: Jeśli myślałeś, że ślub tuż tuż, to się myliłeś. Ktoś kogo darzysz uczuciem może Cię trochę zawieść.

Praca: Otworzą się przed Tobą nowe horyzonty. Możesz dostać nową propozycję pracy. Skorzystaj z okazji druga taka może się długo nie pojawić.

Finanse: Przystopuj. Nie wydawaj wszystkiego bo możesz obudzić się z pustym portfelem i brakiem nadziei nowe pieniądze.

Zdrowie: Układ pokarmowy może odmówić posłuszeństwa. Ostatnio w Twoim życiu za dużo stresów. Koniecznie wycisz się a wszystko minie jak ręką odjął.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 03-09.08.2020

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 03-09.08.2020

Miłość: Pojawi się ktoś kto zburzy dotychczasowy spokój. Czas czekania na miłość minął. Otwórz się na nową dojrzałą miłość.

Praca: W tej dziedzinie harmonia, obawy są bezzasadne. Nastał czas spokojnej pracy. Owocne dni w połowie tygodnia.

Finanse: Możesz dostać dokument, który obciąży Cię finansowo. Będzie to dość niespodziewana sprawa, więc przygotuj gotówkę.

Zdrowie: Będziesz czuł się pełen sił witalnych. Jedynie na co musisz uważać to sprawy wątrobowe. Może jadłeś za ciężkie i tłuste potrawy. Dobra dieta pomoże.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 03-09.08.2020 r.

Miłość: Sprawy nabiorą rozpędu. To co wydawało się niepewne okaże się warte uwagi i zaangażowania. Porzuć nieśmiałość i spróbuj.

Praca: Nie nadejdą żadne zmiany jeśli nie odrzucisz tego co Cię obciąża. Może to co robisz zawodowo nie sprawia Ci żadnej satysfakcji. Nadszedł czas na szukanie nowych rozwiązań.

Finanse: Znajdziesz fundusze na od dawna planowaną podróż. W tym tygodniu będziesz zdecydowanie na plus.

Zdrowie: Bóle głowy możesz łagodzić ziołami. Nie faszeruj się już tak dużą ilością tabletek może sobie poważnie zaszkodzić. Już czujesz ich negatywny wpływ. Przewartościuj swój sposób odżywiania. Zacznij biegać.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 03-09.08.2020 r.

Miłość: Musisz pogodzić się z tym, że pewne sprawy już nie powrócą. W tym tygodniu poczujesz doskwierającą samotność. Przeczekaj ten czas bo jest ktoś kto o tobie myśli, ale na razie boi się ujawnić.

Praca: Pojawi się młody mężczyzna i pokaże Ci nowe sposoby na problemy w pracy. Idź za jego radą.

Finanse: Będziesz czuł, że wszystko układa się po Twojej myśli. Zastopuj jednak bo możesz przesadzić z wydatkami na sprawy mało ważne a przeoczysz te nie cierpiące zwłoki.

Zdrowie: Jedz więcej owoców i warzyw. Zacznij biegać a na pewno kilka kilogramów zgubisz jeszcze przed wymarzonym urlopem.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 03-09.08.2020 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 03-09.08.2020 r.

Miłość: Harmonia w uczuciach doda Ci skrzydeł i przełoży się na życie w różnych jego aspektach. Możliwość zajścia w ciąże z ukochaną osobą.

Praca: Szef Cię doceni i przymknie oko na niedociągnięcia, które czasem Ci się przydarzają. Czarne chmury już się rozproszyły.

Finanse: Uważaj na portfel. Może się okazać, że nie ma go w kieszeni, torbie, kurtce, szafce ani nawet na półce. Możesz utracić sporą gotówkę.

Zdrowie: Będziesz zdrów jak ryba. To oklepane powiedzenie naprawdę odzwierciedli się w Twoim życiu. Żadna choroba nie będzie Ci straszna.


x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.