Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

Chcesz otrzymywać horoskop na swój e-mail?

Horoskop tygodniowy 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy klasyczny 17.07.17- 23.07.17 r. opracował Tarocista Dariusz

Horoskop tygodniowy dla Barana 17.07.17 r. – 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Barana 17.07.17 r. – 23.07.17 r.

Miłość: Podczas wakacyjnych podróży w tym tygodniu czekać Was będzie kilka upojnych chwil. Karty przestrzegają, by nie zatracić się całkowicie w miłosnych uniesieniach, bo może się to źle skończyć również dla Waszego portfela. Dla osób w związkach karty wskazują na pozytywne miłosne zmiany, uspokojenie sytuacji jeśli była ostatnio napięta.

Praca: Dostaniecie dobrą wiadomość w pracy, to może być wizyta kontrahenta lub informacja o awansie albo podwyżce. Ale ten okres zapowiada też odpoczynek i pracę w domu. Szczególnie Panie spod znaku Barana będą na wymarzonych urlopach.

Finanse: Będziecie mieli w tym tygodniu kilka ważnych i kluczowych decyzji finansowych do podjęcia. Może to być umowa do podpisania, kontrakt, pojawią się też nieuniknione zobowiązania. Być może wybieracie się na czyjś ślub i trzeba będzie wydać parę złotych. Ogólnie tydzień finansowo będzie dobry.

Zdrowie: Karty pokazują by uważać na oparzenia słoneczne. Osoby wypoczywające nad morzem powinny zabezpieczyć się leżąc na plaży. Powinniście też dbać o uzupełnianie płynów, ponieważ w okresie cieplejszych dni Wasze serce jest bardziej obciążone. Gdyby jednak doszło do jakiś problemów koniecznie udajcie się do specjalisty i nie bagatelizujcie nawet drobnych urazów.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17.03.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Byka 17.03.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Zapowiada się tydzień obfitujący w poznanie drugiej połówki. Będzie to jednak krótkotrwałe i nagłe uniesienie. Niektóre Byki postanowią zakończyć przyjaźnie, które nie prowadziły ich do głębszego uczucia. Uważajcie na łut szczęścia, który może się w tym okresie przydarzyć.

Praca: To będzie tydzień, w którym praca będzie Wam przychodziła z ogromnym trudem. Być może pracujecie nad jakimś niełatwym projektem, który idzie jak po grudzie. Z pracy nie będziecie zadowoleni, ale ostatecznie możliwy jest przypływ pieniędzy zatem bądźcie cierpliwi.

Finanse: Pieniądze mogą spłynąć z wykonywanej przez Was pracy. Nie liczcie na wielkie profity w tym tygodniu, ale koniec miesiąca może być w tym względzie obiecujący.

Zdrowie: Panie szczególnie powinny zatroszczyć się o swoje sprawy kobiece. Sercowcy też nie powinni bagatelizować trudności z tym ważnym narządem. Będzie być może potrzebna konsultacja lekarska.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Bliźniąt 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: W tym tygodniu okopiecie się i nie dacie się wciągnąć w żadne nowe uczucia. Może być więcej samotności niż otwartości na ludzi. Możliwość też spotkania kogoś z dużym bagażem doświadczeń życiowych, ale ostatecznie poczujecie, że osoba ta niekoniecznie ma względem Was dobre zamiary.

Praca: Karty pokazują, że zawodowo może to być trudny okres. Niektóre osoby spotka nieprzedłużenie umowy o pracę. Uważajcie na niespodziewanie wiadomości i nie wdawajcie się w pracy w ostre spory.

Finanse: Tutaj możecie poczuć spokój. Przypływ pieniędzy jest zapowiadany w kartach.

Zdrowie: Ból kręgosłupa może Wam dokuczać w tym tygodniu, nie forsujcie się za bardzo i zadbajcie o wypoczynek. Możliwe też problemy żołądkowe oraz krążeniowe. Zalecane spacery na świeżym powietrzu.

Horoskop tygodniowy dla Raka 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Raka 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Zapowiada się wspaniały tydzień na uczucia. Możliwe odnowienie przyjaźni z kimś, z kim już wcześniej mieliście kontakt. Podczas wakacyjnego wygrzewania się na słońcu zwrócicie uwagę innych osób, a z tego może powstać wspaniała relacja lub wakacyjna przygoda.

Praca: Możecie czuć osłabienie w pracy. To pewnie wynik tego, że intensywnie wykonujecie swoje obowiązki zawodowe i potrzebujecie odpoczynku. Starannie jednak pilnujcie spraw zawodowych, bo fałszywych osób wokół Was nie brakuje.

Finanse: Zapowiada się tydzień stagnacji finansowej. Ale ostatnie nie jest źle z Waszymi pieniędzmi zatem nie ma się czym martwić. Możliwe są wydatki związane ze zdrowiem.

Zdrowie: Odpoczynek i jeszcze raz odpoczynek. Uważajcie na kręgosłup i przeciążenia organizmu, a także gardło i struny głosowe.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Lwa 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: To może być strzała amora, która Was ustrzeli w tym tygodniu. Spodziewajcie się ważnych decyzji jeśli jesteście w związku. To będą rozmowy o stabilizacji i przyszłości, więc bądźcie otwarci na siebie.

Praca: Mogą być chwilowe trudności w pracy, ale nie przejmujcie się tym zbytnio. To sezon urlopowy i możliwe są przestoje w załatwianiu interesów.

Finanse: Przybędzie wam gotówki. Ale nie szalejcie z wydatkami. To nie jest okres na większe zakupy.

Zdrowie: Odżywiajcie się zdrowo, popracujcie nad kondycją.

Horoskop tygodniowy dla Panny 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Panny 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Zakończycie związki lub relacje, które od jakiegoś czasu nie rokują na przyszłość. Wyciszycie na chwilę swoje uczucia. Zastanowicie się nad tym czego oczekujecie od partnera lub partnerki. Więcej przyjacielskich niż miłosnych spotkań.

Praca: Nie wchodźcie w konflikty z przełożonymi i współpracownikami. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta. Nerwy na wodzy w tym tygodniu.

Finanse: Będzie stabilnie. Otrzymacie jakiś rachunek do zapłacenia, ale Wasza sytuacja finansowa nie powinna niepokoić.

Zdrowie: Zadbajcie o układ krążenia. Panie i panowie zwróćcie też uwagę na swoje sprawy hormonalne.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wagi 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Panie będą oczarowywać Panów i przyciągać ich swoim blaskiem i urokiem. To będą piękne, romantyczne uniesienia nad wodą. Niejedna z Wag zakocha się w tym czasie i nawiąże przyjacielskie relacje. Osoby w związkach powinny odnowić swoje uczucia.

Praca: Trud jaki w ostatnim czasie ponieśliście w pracy przyniesie zadowolenie i stabilizację. Możliwa dodatkowa praca, ale trzeba będzie pogodzić obowiązki. Perspektywy zawodowe w dalszym okresie ułożą się pomyślnie.

Finanse: Stabilnie w sprawach finansowych. Ten tydzień nie przyniesie Wam większego przypływu gotówki. Może będziecie wspierać swoich starszych członków rodziny. Ogółem jeśli wydacie jakieś pieniądze, to głównie na potrzeby domu.

Zdrowie: Uważajcie na kończyny dolne. Spacery, a w zasadzie biegi przełajowe wskazane, ale z umiarem. Nie przejedzcie się, wprowadźcie zdrową dietę. Nie przeziębiajcie się.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Skorpiona 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Romantyczne spacery, nowe znajomości - to tydzień dla samotnych Skorpionów. Cieszcie się tymi chwilami. Osoby w związkach odnowią swoje uczucia, a pary będą chciały podejmować kluczowe decyzje na przyszłość.

Praca: W pracy stabilnie. Może czekać Was jakiś wyjazd służbowy lub praca w terenie. Uważajcie na starsze kobiety, które mogą nie być przychylne Waszej sytuacji zawodowej.

Finanse: Możliwy przypływ gotówki. Panie zostaną obdarowane prezentami, również finansowymi. Zapowiada się dobry tydzień w kwestiach finansowych.

Zdrowie: Odpocznijcie w tym tygodniu. Znajdźcie czas na więcej relaksującego snu. Nie przebywajcie za długo na słońcu. Uważajcie na biodra i miednicę.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Strzelca 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Zapowiada się dobry tydzień na uczucia. Panowie mają szansę poznać starszą Panią. Panie również doznają romantycznych uniesień, co może doprowadzić do ważnych zmian w Waszym życiu uczuciowym. Osoby w związkach muszą ustalić między sobą hierarchię i tchnąć nieco uczuć w swoje relacje.

Praca: Czekają Was rozmowy w pracy, zarówno z szefostwem jak i kontrahentami. Będziecie potrzebowali zasięgnąć opinii innych i poszerzyć swoją wiedzę w danym temacie. Możliwe, że zostaniecie oddelegowani na jakieś dodatkowe szkolenie.

Finanse: W finansach zapowiada się dobry tydzień. Przypływ niewielkiej gotówki. Sposobów na zarobienie pieniędzy nie powinno Wam brakować.

Zdrowie: Panowie powinni zadbać o układ hormonalny. Karty pokazują też osłabienie odporności organizmu. Zwróćcie uwagę na to co jecie, bo w przeciwnym wypadku zarysują się trudności z trawieniem. Ograniczcie palenie.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Koziorożca 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: To będzie trudny tydzień dla Waszych uczuć. Jedne koziorożce postanowią przerwać trudne relacje. Szczególnie Panie będą w tym czasie chciały wywrzeć większy wpływ na partnerów. Osoby w związkach czekają trudne rozmowy o przyszłości.

Praca: Nie dajcie się wciągnąć w intrygi w pracy. Zmiany mogą mieć niekorzystny wpływ na Waszą zawodową stabilność.

Finanse: Nie wydawajcie więcej niż macie. Nie widać przypływu gotówki w tym tygodniu, a raczej jej odpływ. Dlatego bardzo skrupulatnie liczcie na co wydajecie pieniądze.

Zdrowie: Możliwe problemy z kręgosłupem, przemęczenie. Zwróćcie uwagę na układ krwionośny. Jeśli możecie poświećcie trochę czasu na spacery.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Wodnika 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Poznacie w tym tygodniu osoby, które wykażą zainteresowanie wejściem w związek. Będziecie bardziej wyczuleni na gesty ze strony osób płci przeciwnej. Jedne Wodniki zapragną namiętnego romansu a inne zatopią się w swoich uczuciach i będą się rozglądać za stałą partnerką. To tydzień obfitujący w uczuciowe relacje.

Praca: Możliwe dodatkowe projekty, niewielkie ale za to obiecujące na przyszłość. Będziecie musieli być cierpliwi. Zanim się rozkręcicie minie chwilę czasu.

Finanse: Na razie finansowo nie ruszycie z miejsca. Są blokady w tej kwestii. Pieniądze z wykonywanej pracy dopiero przyjdą. Dokonujecie zmian, ale nie przyniosą one od razu oczekiwanego efektu.

Zdrowie: Uważajcie na złamania nóg, na rozcięcia skóry. Możliwe, że potrzebne będzie w tym czasie wykonanie jakiegoś badania.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Horoskop tygodniowy dla Ryb 17.07.17 r. - 23.07.17 r.

Miłość: Panie będą myśleć o sformalizowaniu swoich relacji. Osoby w związkach mogą się spodziewać utrzymania wszystkiego tak jak jest. Ogólnie to dobry okres na uczucia dla małżeństw. Wszystkie dłuższe relacje będą planować śluby.

Praca: Trudności i nieporozumienia, ale to może być stały obraz Waszej pracy. Trochę nerwów, ale nie bierzcie tego wszystkiego do siebie.

Finanse: Jakiś przypływ gotówki jest możliwy. Osoby w trudnym położeniu finansowym będą mogły liczyć na wsparcie przyjaciół. Będziecie snuć finansowe plany na przyszłość.

Zdrowie: Jeśli będziecie nad wodą to uważajcie na skaleczenia. Słońce też nie powinno Was zbytnio opalić. Wątroba, trzustka i śledziona mogą być osłabione, a zatem kłania się zmiana stylu żywienia.


Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.