Data urodzenia

Lew 07.23 - 08.23

16.05 - 22.05

To będzie udany tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Lwa. Po trudnym okresie w Twoim życiu, wyjdzie słońce, które da Ci nadzieje na lepsze jutro. Uda Ci się dostać na ważne szkolenie/staż, o które się ubiegałeś. To będzie pierwszy krok do zmiany w Twoim życiu, na którym bardzo Ci zależało. Uda Ci się porzuć niezdrowe nawyki i wytrwać w postanowieniach, które kosztują Cię wiele energii.

Miłość: W tym tygodniu zodiakalne Lwy mogą liczyć na miło spędzony czas w towarzystwie swojej drugiej połówki. Zorganizujecie krótki, lecz intensywny wyjazd, który jeszcze mocniej Was do siebie zbliży.

Praca: W tym tygodniu będziesz mieć więcej luzu i pozbędziesz się części obowiązków, które do tej pory pochłaniały sporą ilość Twojej energii.

Finanse: Osoby urodzone pod znakiem Lwa będą mieć szczególne szczęście w konkursach i loteriach. Możesz wykorzystać dobrą passę i zgarnąć większą sumę pieniędzy.

Zdrowie: To może być męczący tydzień dla zodiakalnych Lwów w sferze zdrowotnej. Karty zwiastują dolegliwości związane z alergiami i nietolerancjami. Interweniuj jak najszybciej.

Rada: Mądrze podejdź do wolnego czasu i wykorzystaj go w taki sposób, by być z tego w stu procentach zadowolonym. Nie marnuj energii na rzeczy, które nie sprawiają Ci przyjemności i nic do Twojego życia nie wnoszą.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.