Data urodzenia

Lew 07.23 - 08.23

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Karty dla zodiakalnych Lwów mówią o tym, że ten tydzień to dobry czas na to, by poznać i pokazać swoje prawdziwe uczucia i przekonania. Pokaż innym kim naprawdę jesteś, co w Tobie drzemie. Umów się na rozmowę z osobą, której potrzebujesz wyznać coś, co siedzi w Tobie bardzo głęboko. Coś, czego sam boisz się przed sobą przyznać. Pozwól w tym czasie innym poznać siebie takim, jakim jesteś naprawdę. Twoja autentyczność sprawi, że wzmocni się Twoja energia, a Ty sam będziesz mógł odnosić coraz większe sukcesy. Mów swoje prawdy odważnie, ale z miłością.

Uczucia:
Będzie to naprawdę szczęśliwy tydzień pod kątem uczuciowym dla zodiakalnych Lwów. W tym czasie na swojej drodze spotkasz osobę, z którą bardzo szybko złapiesz wspólny język. Osoba ta od razu Cię zauroczy i będzie to odczucie wzajemne. Zauroczenie to szybko będzie rozwijało się w coś głębszego, a sama relacja będzie miała bardzo duże perspektywy na rozwój w kierunku czegoś poważniejszego.
W relacjach partnerskich u zodiakalnych Lwów karty wróżą również pomyślną energetykę. To czas, w którym wraz ze swoją drugą połową będziecie dbali o to, by uczucia między Wami wciąż rozkwitały. Możesz też liczyć na wsparcie swojej drugiej połowy w trudniejszych sprawach. Stanie ona po Twojej stronie i będzie starała się zrobić wszystko, by Ci pomóc.

Praca i finanse:
Zodiakalne Lwy mogą być nieco rozkojarzone w tym tygodniu. Co prawda będziesz wykonywać swoje obowiązki należycie, jednak z tyłu głowy będziesz miał myśli o potrzebie jakiejś zmiany w sferze zawodowej. Możesz rozglądać się za nowymi propozycjami pracy. Nie będzie to jednak dobry czas na zmianę, ze względu na to, że nie będziesz miał jasno sprecyzowanych oczekiwań i celu.
W sferze finansowej będzie układało się pomyślnie. Zodiakalne Lwy w tym tygodniu będą miały pomyślność we wszelkich negocjacjach dotyczących pieniędzy. Zdecydowanie warto będzie w tym tygodniu umówić się na rozmowę z przełożonym, która będzie dotyczyć podwyżki.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym zodiakalne Lwy nie mają powodów do obaw. Karty nie wróżą żadnych przykrych niespodzianek. Wręcz przeciwnie, Twoje zdrowie będzie ustabilizowane. W przypadku chorujących Lwów, można spodziewać się dojścia do równowagi, uleczenia.
Twoje dobre samopoczucie będzie w tym czasie wynikiem Twojego wewnętrznego spokoju i pozytywnego podejścia. Będziesz potrafił cieszyć się tym, co masz. Ważne będzie dla Ciebie poczucie bezpieczeństwa, dzięki któremu spędzisz ten tydzień z uśmiechem na twarzy.
 

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.