Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Lew 07.23 - 08.23

Lew 07.23 - 08.23

30.01 - 05.02

Przesłanie:
Osoby urodzone pod znakiem Lwa powinny w tym czasie odpuścić to, co sprawia, że czują wewnętrzne napięcie. To koniec szarpaniny i nacisków. Przestań kłócić się, osądzać czy zadawać innym ból. Takie działania doprowadzają do tego, że czujesz frustrację i narastające w Tobie i wokół Ciebie blokady. Zamiast oceniać innych, związanych z sytuacją, która Cię w tym momencie frustruje, postaraj się znaleźć dla nich współczucie. Nie oceniaj negatywnie również samego siebie. Podejdź do siebie z miłością i łagodnością. Przestań zamartwiać się tym, co zrobiłeś. Nie obwiniaj się też za to, że czegoś nie udało Ci się zrobić.

Uczucia:
Zodiakalne Lwy, które są singlami, wdadzą się w wir szaleństwa i zabawy. To czas, w którym znacznie bardziej otworzysz się na nowe znajomości, bez nastawienia na wielką miłość. Bardziej będziesz chciał przeżywać przygody. Będziesz eksperymentować i doświadczać. W tym tygodniu możesz poznać osobę, która będzie miała takie samo nastawienie, jak Ty. Spotkasz ją wśród ludzi – na imprezie bądź na spotkaniu w szerszym gronie znajomych.

W relacjach zodiakalnych Lwów w tym tygodniu może pojawić się nieco zamieszania. Niepewność w Twoich uczuciach uczuciach spowodowana będzie pojawieniem się nowej osoby, która bardzo Cię zainteresuje. Pomimo tego, że jesteś w stałej relacji, możesz wdać się w niezobowiązujący romans.

Praca i finanse:
Przed zodiakalnymi Lwami w sferze zawodowej w tym tygodniu trudne, wymagające zadania. To czas, w którym wiele będzie zależało od Twojej postawy. Obejmiesz w tym czasie rolę mentora, przewodnika. Przyjdzie Ci zarządzać grupą osób, które będą otwarte na słuchanie Twoich poleceń,

ale będą Cię też bacznie obserwować. Często nie to, co powiesz, a to co pokażesz, będzie dla nich najważniejszą lekcją. Uważaj więc na to, co robisz i pokazujesz.

Sfera finansowa nie przyniesie w tym tygodniu żadnych, większych zmian. Karty wskazują przy Tobie stabilną sytuację. Teraz jednak nie pieniądze będą dla Ciebie ważne. W swoim rozwoju będziesz poszukiwać czegoś więcej, niż tylko zysków materialnych.

Zdrowie i samopoczucie:
W zdrowiu karty nie wskazują żadnych poważnych dolegliwości u osób urodzonych pod znakiem Lwa. Karty wróżą tu oczekiwanie na wyniki badań. Może zdarzyć się tak, że będą one nie do końca jasne, a lekarz zasugeruje Ci kolejny komplet badań do wykonania.

W samopoczuciu o zodiakalnych Lwów karty w tym tygodniu pokazują spokój. Pomimo niektórych zawirowań, jakie mogą się w tym czasie wydarzyć, Tobie uda się pozostać w równowadze.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.