Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Horoskop tygodniowy: lew - 25.09-01.10

Osobom urodzonym pod znakiem Lwa będzie brakować w tym tygodniu odwagi. Nie będziesz potrafił wziąć spraw w swoje ręce i samodzielnie decydować o swoim życiu. Możesz utkwić w krzywdzących schematach w strachu przed czymś nowym.

 

Pozwolisz na to, by przekraczano Twoje granice. Postawisz dobro innych ponad swoje i nie będziesz potrafił odnaleźć się w swoim życiu. Zabraknie Ci samoświadomości i wiary w to, że nie musisz nic nikomu udowadniać. Podupadnie Twoje poczucie własnej wartości.

 

Karty sugerują, byś małymi krokami zaczął odzyskiwać kontrolę nad swoim życiem. Nie zostawiaj tego w rękach innych i nie pozwól, by to inni o Tobie stanowili. Zacznij od prostych, codziennych decyzji, które pokażą Ci, że potrafisz. Nie rzucaj się na głęboką wodę i stawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko. Bądź dla siebie wyrozumiały.

 

W sferze zawodowej nie zabraknie w tym tygodniu wyzwań i nowych możliwości. Otrzymasz szansę na rozwinięcie swoich kompetencji i zdobycie doświadczenia. Tylko od Ciebie zależy, w jaki sposób ją wykorzystasz. Bądź czujny, by niczego nie przegapić. Przygotuj się na intensywną pracę i skrupulatnie podchodź do swoich obowiązków.

 

W tym tygodniu możesz zbyt emocjonalnie podchodzić do wielu rzeczy. Poczujesz się odpowiedzialny za sprawy, na które nie masz wpływu, co tylko wpędzi Cię w poczucie winy. Tym bardziej powinieneś o siebie zadbać i wspomóc swoje samopoczucie.

 

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, tutaj karty wróżą chwilowy przestój. Nie wpłynie to jednak negatywnie na Twoją sytuację, może natomiast budzić różne emocje. Postaraj się ze spokojem podejść do tej sytuacji i nie działać zbyt pochopnie. Każdy ruch w sferze finansów powinien być przemyślany.

 

W miłości zodiakalne Lwy nie znajdą w tym tygodniu przestrzeni na poznanie kogoś nowego. Otoczysz się dobrze znanymi Ci ludźmi i nie będziesz skory do nawiązywania nowych relacji. Będziesz unikać spotkań w większym gronie, chaos zacznie Cię przytłaczać. Skupisz się w tym czasie na sobie i swoich przemyśleniach.

 

Jeśli chodzi o zdrowie, karty uczulają Cię w tym tygodniu na wybory, jakich dokonujesz. Głównie chodzi o wybory żywieniowe i o to, czym karmisz swój organizm. Wprowadź do swojej diety zdrowe produkty, które wspomogą pracę całego organizmu. Zacznij od drobnych rzeczy i obserwuj swoje samopoczucie.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.