Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozbitaMateuszAlgiz
teraz niedostępny

Wróżbita Mateusz Algiz

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 821

Średnia ocen: 5
(25)
Ilość rozmów na chacie

(5)
Ilość rozmów przez email

(247)
Ilość rozmów przez smschat

(14)
Ilość rozmów przez telefon

(12)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Mateusz Algiz

Promocja
✪✪✪ PROMOCJA ✪✪✪ ★ 3 Pytania do kart Tarota + Przesłanie Anielskie na miesiąc: 49 zł (usługa poprzez e-mail) ★ Usługa telefon tylko 3,99 zł brutto/min
POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Cyfrologia, Talizmany, Masaż, Imiennik, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Sławni ludzie, Odcienie męskości, Numerologia dla firm, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Mateusz Algiz

Witaj,
Nazywam się Mateusz Algiz. Mój pseudonim pochodzi od nazwy jednej z najsilniej działających run ochronnych, dających wsparcie, bezpieczeństwo i energię uzdrowienia.

Moja przygoda z ezoteryką rozpoczęła się wiele lat temu. Pierwsza talia z jaką miałem styczność to Mistyczne Karty Lenormand. Poczułem ich symbolikę od razu, tak jakby same do mnie przemawiały. Odczyty moich wizji z rozkładów okazały się bardzo trafne, co dało mi energię i zapał do dalszego rozwoju. Mam do kart Lenormand ogromny sentyment i do dzisiaj wspieram się nimi w swoich przepowiedniach.

Z czasem przyszedł do mnie Tarot, który obecnie jest moją główną metodą wróżenia. Jego niezwykła energia i głęboka symbolika sprawiła, że moje wizje stały się jeszcze bardziej czytelne i konkretne. Karty Tarota jak żadne inne potrafią wskazać rzeczy, wydarzenia, relacje, emocje, miejsca, czy wpływy, które na nas obecnie oddziałują. Dzięki analize kart Tarota jestem w stanie przewidzieć wydarzenia, które czekają Cię w przyszłości, ale także pomóc Ci zrozumieć schematy, które do nich doprowadzają. Tarot jest wyjątkowym narzędziem, które traktuję jako drogowskaz. Ogromna wiedza w nich zapisana daje mi możliwość sprawdzenia zarówno przyczyn, jak i skutków sytuacji, które obecnie dzieją się w Twoim życiu lub tych, które dopiero Cię czekają. Przewidując przyszłe zdarzenia mogę pomóc Ci przygotować się na nie. W oparciu o karty Tarota jestem w stanie doradzić Ci rozwiązania i wskazać odpowiednią drogę. 
Jednym z moich ulubionych rozkładów jest rozkład porównawczy. Dzięki niemu mogę dokładnie przeanalizować dwie lub więcej dostępnych możliwości i pomóc Ci wybrać najlepszą z nich. Sprawdza się to w wielu sytuacjach, przykładowo przy dylemacie wyboru partnera do stałej i szczęśliwej relacji, czy też przy wyborze lepszej propozycji pracy. 

W swoich wizjach często wspieram się Numerologią. Jest to rozległa nauka, która bardzo trafnie pozwala określić cechy czy potencjały, które w danym momencie naszego życia są kluczowe. Analizując datę urodzenia jestem w stanie jeszcze głębiej wniknąć w dany problem i tym samym uzyskać istotne informacje. 

Zajmuję się wykonywaniem rytuałów z zakresu Białej Magii. W zależności od konkretnej intencji mogę wykonać rytuał na przyciągnięcie miłości, poprawy w związku partnerskim, poprawy relacji międzyludzkich, przyciągnięcia energii finansów, poprawy w pracy/sferze zawodowej, czy też doenergetyzowanie i poprawę w zdrowiu. Skontaktuj się ze mną i opowiedz mi o swoim problemie bądź potrzebie, wspólnie opracujemy drogę do polepszenia danej sytuacji.
Mogę również dopasować do Ciebie i Twojej energii indywidualny skrypt runiczny. Runy mają bardzo mocną energetykę. Skrypty runiczne są talizmanami ochronnymi i przyciągającymi konkretne intencje. Są w stanie wspomóc w każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji życiowej.

Doradzam w każdej dziedzinie życiowej. Możesz pytać mnie o sferę miłości, pracy, finansów, relacji międzyludzkich, seksualności, przyjaźni i wielu innych. W przypadku pytań o zdrowie mogę sprawdzić na co warto zwrócić szczególną uwagę w organizmie - nie stawiam konkretnych diagnoz.

Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.” – John Augustus Shedd
A więc nie czekaj. Wyrusz w drogę, a ja pomogę Ci wyznaczyć odpowiedni kierunek do osiągnięcia Twojego celu.

Możesz zwrócić się do mnie z każdym problemem i pytaniem. Gwarantuję Ci zachowanie pełnej dyskrecji. Do każdej osoby i każdego problemu podchodzę indywidualnie. Nie ma dla mnie problemów ważnych i mniej ważnych - to, co jest ważne dla Ciebie, jest tak samo priorytetowe również dla mnie. Nigdy nikogo nie oceniam, do każdego człowieka podchodzę z tolerancją, szacunkiem i empatią. Nie bój się pytać, Tarot nie jest wyrocznią - to mądry przyjaciel, który da Ci niezbędną wiedzę, aby uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami, a przyciągnąć te, które dadzą Ci poczucie szczęścia i spełnienia. 

W życiu nic nie dzieję się przypadkowo. To, że w tym momencie jesteś akurat tutaj, również nie jest przypadkowe. Jeżeli potrzebujesz wróżby, rozmowy, wsparcia duchowego lub chcesz poznać odpowiedzi na swoje pytania - skontaktuj się ze mną.

Wróżbita Mateusz Algiz


OPINIE:

(2020-09-23 09:25:23) 5
Bardzo staranna i wnikliwa ocena. Miły kontakt.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za opinię :)

Grafik:

Poniedziałek:
Gdy jestem dostępny
Wtorek:
Gdy jestem dostępny
Środa:
Gdy jestem dostępny
Czwartek:
Gdy jestem dostępny
Piątek:
Gdy jestem dostępny
Sobota:
Gdy jestem dostępny
Niedziela:
Gdy jestem dostępnyx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.