Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

teraz dostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Wsparcie duchowe, Kariera i praca, Finanse, Twoja przyszłość, Rozwój duchowy, Rodzina i przyjaciele, Rozstania i rozwody

Metody : Tarot, Karty lenormand, Numerologia, Karty anielskie, Wahadełko, Oczyszczanie, Runy, Karty wyrocznie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
15392 Ilość
porad
Ostatnio
online
3 Lat na
portalu
60141 Wyświetleń
profilu

Co było, co jest, co będzie... Przez karty przemawia do Ciebie Twoja dusza. W kartach zapisana jest Twoja historia. Pozwól, a zostanę Twoim łącznikiem i przekażę Ci wiedzę.

Od lat czytam historie zapisane w kartach Tarota. Odkrywam to, co ukryte. Uświadamiam to, co nieuświadomione. Rozmawiając z kartami, mogę dowiedzieć się wiele. Zobaczyć, co wydarzy się w Twoim życiu. Dotrzeć do źródła ważnych dla Ciebie spraw i usłyszeć odpowiedzi na Twoje pytania.

Wróżę również z kart Lenormand, kart Anielskich i Numerologii. Wspieram energią Aniołów i Run. Wspomagając się tymi metodami, widzę, co niesie przyszłość. Potrafię głębiej wejrzeć w Twoje życie i przekazać Ci ważne wiadomości. Doradzić i ostrzec. Pokazać drogowskaz, dzięki któremu uda Ci się rozwiązać trudne sytuacje.

Pracuję z wahadłem egipskim, przy pomocy którego mogę oczyścić Twoją energetykę z blokad, podczepień i klątw oraz nałożyć barierę ochronną. Możesz poprosić mnie również o analizę, oczyszczenie i harmonizację pracy Twoich czakr.

Możesz zwrócić się do mnie z każdym problemem i pytaniem. Nie ma tematów tabu, których powinieneś się wstydzić. Nie będę Cię oceniać, wysłucham i postaram się pomóc. Nie ma problemów ważnych i mniej ważnych - to, co jest ważne dla Ciebie, jest tak samo ważne również dla mnie. Nie bój się pytać. Tarot nie jest wyrocznią - to mądry przyjaciel, który da Ci potrzebną wiedzę, aby uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami, a przyciągnąć te, które dadzą Ci poczucie harmonii i spełnienia.

Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.” – John Augustus Shedd
A więc nie czekaj. Wyrusz w drogę. Jeśli jeszcze nie wiesz jak i gdzie podążać, pomogę Ci.

Jestem, by rozświetlić ścieżkę, którą podążasz. Jestem, by odkryć przed Tobą wiedzę, która przyniesie Ci spokój. Jestem, by Cię wysłuchać, doradzić, udzielić wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.
Jeżeli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, skontaktuj się ze mną.

Mateusz Algiz

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10:00-01:00
Wtorek
10:00-01:00
Środa
10:00-01:00
Czwartek
10:00-01:00
Piątek
10:00-01:00
Sobota
10:00-01:00
Niedziela
10:00-01:00

Opinie klientów (275)

loading
1 z 31
1 2 3 4 5