Wróżbita Mateusz Algiz

Wróżbita Mateusz Algiz

teraz dostępny
Wróżbita Mateusz Algiz

Nazywam się Mateusz Algiz. Algiz to jedna z najsilniej działających run, która od wielu lat jest moim talizmanem ochronnym. Wzmacnia jasność i czytelność moich wizji.

Moim głównym narzędziem są karty Tarota, dzięki którym mogę dokładnie zbadać niemal każdą dziedzinę życia i wyciągnąć z nich konkretne informacje czy pomocne wskazówki. Wróżę i doradzam też w oparciu o karty Lenormand, karty Anielskie oraz Numerologię, wspieram energią Aniołów i Run. Moja wiedza w połączeniu z intuicją pozwoli mi pomóc w rozwiązaniu Twojego problemu. Każdą sytuację analizuje szczegółowo, by móc przekazać Ci najważniejsze wiadomości, rady czy też ostrzeżenia.

Choć pierwszymi kartami jakie miałem w ręku był Tarot, to poważna przygoda z wróżeniem rozpoczęła się od kart Lenormand. Poczułem ich symbolikę od razu, tak jakby same do mnie przemawiały. Odczyty moich wizji z rozkładów okazały się bardzo trafne, co zachęciło mnie do dalszego rozwoju w kierunku prognozowania przyszłości. Do kart Lenormand mam ogromny sentyment i do dzisiaj wspieram się nimi w swoich przepowiedniach.

Niedługo potem zawołały mnie do siebie, czekające już od dawna, karty Tarota. Obecnie Tarot jest moją główną metodą wróżenia. Jego niezwykła energia i głęboka symbolika sprawiła, że moje wizje stały się jeszcze bardziej czytelne i konkretne. Karty Tarota jak żadne inne potrafią wskazać rzeczy, wydarzenia, relacje, emocje, miejsca, czy wpływy, które na nas obecnie oddziałują. Dzięki analize kart Tarota jestem w stanie przewidzieć wydarzenia, które czekają Cię w przyszłości, ale także pomóc Ci zrozumieć schematy, które do nich doprowadzają. Tarot jest wyjątkowym narzędziem, które traktuję jako drogowskaz. Ogromna wiedza w nich zapisana daje mi możliwość sprawdzenia zarówno przyczyn, jak i skutków sytuacji, które obecnie dzieją się w Twoim życiu lub tych, które dopiero Cię czekają. Przewidując przyszłe zdarzenia mogę pomóc Ci przygotować się na nie. W oparciu o karty Tarota jestem w stanie doradzić Ci rozwiązania i wskazać odpowiednią drogę.

Doradzam w każdej dziedzinie życiowej. Możesz pytać mnie o sferę miłości, pracy, finansów, relacji międzyludzkich, seksualności, przyjaźni i wielu innych. W przypadku pytań o zdrowie mogę sprawdzić jak wygląda Twoja energetyka, na co warto zwrócić szczególną uwagę w organizmie.

Statek stojący w porcie jest bezpieczny, ale nie po to buduje się statki, by stały w portach.” – John Augustus Shedd
A więc nie czekaj. Wyrusz w drogę, a ja pomogę Ci wyznaczyć odpowiedni kierunek do osiągnięcia Twojego celu.

Możesz zwrócić się do mnie z każdym problemem i pytaniem. Gwarantuję Ci zachowanie pełnej dyskrecji. Do każdej osoby i każdego problemu podchodzę indywidualnie. Nie ma dla mnie problemów ważnych i mniej ważnych - to, co jest ważne dla Ciebie, jest tak samo priorytetowe również dla mnie. Nigdy nikogo nie oceniam, do każdego człowieka podchodzę z tolerancją, szacunkiem i empatią. Nie bój się pytać, Tarot nie jest wyrocznią - to mądry przyjaciel, który da Ci niezbędną wiedzę, aby uchronić Cię przed negatywnymi wydarzeniami, a przyciągnąć te, które dadzą Ci poczucie szczęścia i spełnienia.

W życiu nic nie dzieje się przypadkowo. To, że w tym momencie jesteś akurat tutaj, również nie jest przypadkowe. Jeżeli czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc, skontaktuj się ze mną. Jestem tu, by Cię wysłuchać, doradzić, udzielić wsparcia i odpowiedzieć na Twoje pytania.

Wróżbita Mateusz Algiz

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Runy, Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Biała Magia, Numerologia, Horoskop tygodniowy, Talizmany, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop dzienny, Wróżba weekendowa, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop andrzejkowy, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Gdy jestem dostępny
Wtorek
Gdy jestem dostępny
Środa
Gdy jestem dostępny
Czwartek
Gdy jestem dostępny
Piątek
Gdy jestem dostępny
Sobota
Gdy jestem dostępny
Niedziela
Gdy jestem dostępny

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.