Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Programy na żywo

Wieczor_sd TarocistaSzandor

Tarocista Szandor

Zapraszamy 2019-10-16
na żywo godz. 21:00

Pobierz darmową aplikację na telefon
z horoskopami
i Ekspertami.

google play app store

Logowanie

Pomoc

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się!

Aby skorzystać z usług: Telefon, Chat, Email, Call back, Video-chat należy się zarejestrować.

Usługi: Telefon 0700, SMSCHAT nie wymagają rejestracji i można z nich skorzystać bez logowania.

Zostań klientem

Krok 1. Kliknij w głównym menu w przycisk "Zostań Klientem" aby otworzyć stronę rejestracji.

Krok 2. Wypełnij formularz podając login, jaki chcesz mieć w portalu oraz działający e-mail. Zaznacz wybrane zgody i kliknij przycisk "Rejestracja".

Krok 3. Na podany przez Ciebie e-mail dostaniesz potwierdzenie rejestracji oraz swoje hasło tymczasowe, dzięki któremu zalogujesz się na swoje konto w serwisie wrozbyonline.pl. Hasło możesz później zmienić na własne w zakładce "Moje konto" dostępnej po zalogowaniu.

Krok 4. Możesz już korzystać z usług dostępnych dla zarejestrowanych użytkowników. Doładuj swoje konto, aby móc rozmawiać z Ekspertami. Jeśli chcesz wygodniej korzystać z usług Telefon oraz Callback podaj swój numer telefonu w zakładce "Moje Konto".

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.