Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Lew

Lew 07.23 - 08.23

Horoskop na 2022 rok - Lew

Lew 07.23 - 08.23

ROK 2022

Drogie Lwy – powiem tak – pierwsze miesiące roku dobre, bardzo dobre, środek roku trudniejszy, koniec roku wytchnienie i zasłużony odpoczynek po trudach.

Pierwsze miesiące – zima i początek wiosny to dla Was głównie sprawy związane z dziećmi, wnukami, młodszym pokoleniem. Jeśli macie dzieci to trzeba będzie zwyczajnie ich pilnować bo latorośl wpadnie na szalone pomysły. Więc być obok, pytać i sprawdzać.

Początek wiosny – kasa, pieniądze, przypływ. Bardzo dobre wieści o pieniądzach!

Także karty pism, listów, informacji, mail.

Drugi kwartał roku to karty zmęczenia, zmartwień, stresów i kłopotów. Głównie źródłem zmartwień będzie Wasza praca. Jeśli Waszą bezpośrednią przełożona jest starsza od Was kobieta „przy kości” to karty zaznaczają, że mogą być nieporozumienia na linii Wy – Szefowa. Gdzieś wkradnie się niedomówienie, brak zrozumienia i zmęczenie atmosferą. Spróbujcie znaleźć sposób na relaks, odpoczynek po pracy, spróbujcie aktywności fizycznej, spróbuj nowego hobby, słuchaj muzyki, tańcz. Wszystko co lubicie jest teraz dostępne.

Znowu dzieci, wnuki i kolejne szalone pomysły – im bliżej wakacji tym pomysły przybiorą na sile. Trzymajcie rękę na pulsie i tonujcie zamysły.

Trzeci kwartał roku to karty zagranicy, wieści z daleka, podróży, przemieszczania się, informacji ważnych, urzędowych, spraw sądowy, urzędowych. Trzeba będzie się bardzo skupić na tym co najważniejsze i na bieżąco podejmować decyzję. Jeśli sprawa będzie wymagała pomocy eksperta, to nie wahajcie się uzyskać porady.

Ważny może być starszy od Was mężczyzna lub też osoba urzędowa.

Pisma z daleka, pisma urzędowe, pisma z placówek leczniczych. Dla niektórych z Was kochani jest tu wyjazd do Sanatorium, wyjazd na leczenie. Uważajcie na zdrowie i wszystkie badanie wykonujcie w terminie.


 

Ostatnie miesiące roku to zasłużony spokój, nagroda, radość w domu, miłość jeśli jesteście poszukujący, dobre pieniądze, super prezenty. Karty niosące otuchę, niosące radość i tak jak piszę – wytchnienie, zasłużony odpoczynek.

Niespodzianki do domu, zakupy do domu, może nowe auto. Powtórzę – dla poszukujących miłość, szalony romans.

Lwy – wszystko jest do opanowania, zwłaszcza patrząc na koniec roku wiem, że zaliczycie ten rok do udanych. Uda się zapanować nad chaosem, uda się Wam załatwić pilne sprawy. Ważne jest to by patrzeć na zdrowie, pilnować badań i leczenia.

Chciałabym życzyć Wam wszystkiego co dobre w nowym roku, życzę spełnienia tylko dobrych kart. Dbajcie o siebie kochani.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.