Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Horoskop na 2024 rok: lew

Lwy, dla Was ten rok, nadchodzący rok rozpocznie się do spraw finansowych, od przypływów, gromadzenia zysków, od przychodów. Tak – pierwsze dwa miesiące roku pokazują się jako czas ważny i dobry dla Waszych finansów.

 

Natomiast już marzec / kwiecień to czas, gdzie możecie ulegać zbytniej pokusie wydawania i z zysków już wypracowanych zrobi się strata. Tak więc pierwsze dwa miesiące roku to czas odkładania, gromadzenia i pomnażania finansów - pamiętajcie o tym.

 

Tu też ważne będzie Wasze zdrowie i nie zaniedbujcie pierwszych objawów, odwiedzajcie lekarza, róbcie badania profilaktyczne.

 

II kwartał roku to możliwość otrzymania awansu, to druga praca, kolejny etat, zlecenie, to pozyskanie nowych klientów lub też wyjście z Waszym biznesem do nowych osób.

 

To także będzie dobry czas na naukę, zdobywanie wiedzy, zdobywanie nowych umiejętności.

 

Maj / czerwiec – uważajcie podczas jazdy samochodem, uważajcie także na ostrze przedmioty.

 

Lato to czas, gdzie trudno Wam się będzie skupić – bo będzie się działo więcej niż do tej pory. Każdy coś od Was będzie chciał, każdy będzie próbował przekonać Was do swoich racji i każdy będzie chciał coś ugrać – może Waszym kosztem. Unikacie pochlebców – nie mówią prawdy.

 

Koniec lata to wyjazd, upragnione wakacje i odpoczynek – w tym roku wybierzecie Polskę, ciche, kameralne i zielone miejsce. Szukajcie takich lokalizacji, szukajcie wytchnienia.

 

Jesień to sprawy domu, rodziny, dzieci, wnuków oraz starszych członków rodziny – i tu będzie skierowana Wasza uwaga. Coś może dziać się ze zdrowiem starszych osób w Waszej rodzinie i trzeba będzie zająć się tym tematem, trzeba będzie pomóc. Wszystko uda się załatwiać, ale pamiętajcie by obowiązki rozdzielać na pozostałych członków rodziny. Nie może być wszystko tylko na Waszej głowie.

 

Zima i koniec roku to dla Lwów czas na miłość – tak, czas na miłość. Zwłaszcza osoby wolne poznają kogoś, kto na długo zagości w Waszym sercu, a stałe związki odczują renesans uczuć. Będziecie teraz blisko z ukochaną osobą.

 

Ostatnie dni grudnia to wiadomości, których się nie spodziewacie, może z daleka, może zaproszenie, coś o czym nawet nie myśleliście. To może dotyczyć Waszych przyjaciół lub dalekich członków rodziny. Oczekujcie niespodziewanego.

 

Wszystkiego dobrego!!!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Lew a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.