Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Lew 23.07 - 23.08

Lew 23.07 - 23.08

ROK 2023

Lwy - na początek wybiorę dla Was kartę, która będzie prowadziła Was w nowym roku.

I tak - dla Lwów mam świetną kartę, kartę, którą ja czasem nazywam kartą przyjaciela, kartą dobrego ducha, opiekuna. Zawsze jest to karta sprzyjających sytuacji, dobrych okoliczności, karta niosąca optymizm, nadzieje i obiecuje nam tylko dobro.

Jest to także karta silnego mężczyzny, mężczyzny z dobrymi zasobami finansowymi, jest to karta mężczyzny, który podejmuje wyłącznie dobre i mądre decyzje. Karta dobrego opiekuna.
 

Lewki, pierwszy kwartał roku to przede wszystkim wyzdrowienie wygładzenie nieporozumień, powrót do „normalności”. Także właśnie za sprawą dobrego zbiegu okoliczności, za sprawą dobrych i mądrych ludzi wokół Was.

Będą Wam teraz sprzyjały wszelkie urzędy, sprawy formalne potoczą się dobrze, ale wspomóżcie się fachowcem.

Tak jak wspomniałam w pierwszym zdaniu, układ ten chorym obiecuje wyzdrowienie, obiecuje poprawę zdrowia, ale jednocześnie będzie zwracał uwagę Waszą na serduszko i na układ krążenia.
 

2 kwartał roku to nadal sprawy urzędowe, sprawy mocno finansowe, wracam tu uwagę na słowo mocno finansowe.

Wasza uwaga będzie skierowana w stronę materii, w stronę gromadzenia materii i decydowania o tym jak i na co wydać zasoby, które posiadacie.

Kochani uważajcie natomiast, bo jest przy Was układ kart, który mówi o tym, że możecie zostać oszukani, ktoś może chcieć pozbawić Was znacznej kwoty, pieniędzy. Uważajcie, uważajcie i jeszcze raz uważajcie, nie wchodźcie w żadne podejrzane, szybkie interesy, bo stracicie dużą kwotę.
 

3 kwartał roku, lato i początek jesieni to zdecydowanie wyjazdy, rozjazdy, urlopy.

Dalej zwróćcie uwagę na bliską Wam kobietę - Waszą partnerkę, żonę, bądź też na Waszą koleżankę i przyjaciółkę. Pani ta, może mieć przejściowe kłopoty i ważna będzie tutaj Wasza reakcja na Jej kłopoty. Spróbujcie Jej pomóc, na bieżąco reagujcie.

Tu także mamy karty pokazujące rozkwit uczuć dla wolnych Lwów, a dla Lwów już zajętych podpowiada stabilizację w związku, wspólne plany i realizację tych planów.
 

Ostatnie 3 miesiące roku tu na powrót pojawia się stabilizacja. Karty wskazują na to, że tematy, które mogły być dla Was kłopotliwe, powoli zaczną się rozwiązywać, właśnie dzięki Waszemu dużemu zaangażowaniu.

Tu także proszę zwrócić baczną uwagę na Wasze dzieci, zwłaszcza w końcówce roku.

Karty mówią także o tym, że w ostatnich dniach grudnia możecie otrzymać pismo, które popsuje wam humor.
 

Lwy - rok będzie stawiał przed Wami wymagania, ale i obiecuje pomoc. Nie zostaniecie sami ze swoimi kłopotami, a co ważne Wy także będziecie mogli pomóc innym.

Karty zwracają Waszą uwagę na pieniądze, na sprawy związane z materią, które mogą być bardzo ważne w nowym roku. Dodatkowo karty mówią, by nie dopuszczać osób postronnych do Waszych zasobów majątkowych.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.