Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Waga 24.09 - 22.10

Waga 24.09 - 22.10

Horoskop na 2023 rok: waga

Wagi, wyciągnę dla Was kartę, która powie jaki może być najbliższy rok.

Dla Wagi mam kartę piękna, kobiecości, kartę szczęścia w domu, kartę miłości i kartę przepełnioną nadzieją. To także czasem jest karta matki. Karta ta niesie dobro i nadzieję, karta mówi o harmonii.
 

Wagi - początek roku przyniesie Wam rozkwit miłości i to zarówno dla Wag w stałych związkach jak i dla Wag stanu wolnego.

Macie szansę, jeżeli jesteście wolne, poznać fantastyczną, wartościową osobę do związku, a jeśli jesteście w stałych związkach, to dawne spory i niepokoje odejdą w zapomnienie.

Karty wskazują także na poprawę sfery finansowej, a to za sprawą bliskiego Wam mężczyzny lub dzięki pomocy ze strony męża, partnera. Może On wam wskazać dobre rozwiązanie na polu finansowym, może zwrócić uwagę na mądre rozwiązania finansowe. Tak czy tak, pieniędzy w pierwszym kwartale roku nie powinno Wam Wagi zabraknąć.
 

2 kwartał roku wskazuje na kłopoty młodego mężczyzny, który mieszka w pewnym oddaleniu od Was i może On wymagać zwrócenia na niego uwagi, pochylenia się nad jego problemami.

Dalej Wagi - karty wskazują na wiadomości typowo urzędowe, na wiadomości sądowe, które będą dla Was korzystne, mam tu korzystny obrót spraw sądowo / urzędowo / finansowych.

Zwróćcie tylko uwagę na osobę w Waszym towarzystwie, która może plotkować na Wasz temat. Wiem też, widzę, że bardzo szybko wyłapiecie plotkarza i uda wam się zakończyć tą znajomość ostatecznie i bez żalu.
 

3 kwartał roku to znowu karta pieniędzy. Pieniędzy, które mogą pochodzić z urzędu, mogą pochodzić z banku, sądu.

Karta podpowiadają by zwrócić uwagę na kłopoty Waszej siostry, mamy, kuzynki, kobiety z Rodziny.

Dodatkowo mam tutaj karty mówiące o tym, że będziecie zaproszeni na rodzinną uroczystość, najszybciej wskazałabym na wesele, ale mogą to być także chrzciny lub też okrągła rocznica.
 

Koniec roku, 4 kwartał to dla osób chętnych możliwość zajścia w ciążę.

Dalej karty mówią o tym by Wagi mocno skupiły się na swojej pracy, bo niestety ktoś zagraża Wam i chce bezpośrednio uderzyć Waszą osobę. Więc koniec roku może być dosyć dla Was nerwowy, karty wskazują, że osoba ta może wytoczyć przeciwko Wam ciężkie działa.

Koniec roku to także możliwe kłopoty, które stoją przy Waszych dzieciach, wnukach. Mam tutaj możliwe zaskoczenie, jeżeli chodzi o drogę życiową, którą właśnie dzieci lub wnuki zechcą wybrać. Warto pozostawić im wybór, ale porozmawiać, na spokojnie porozmawiać o tym wyborze i o konsekwencjach tych wyborów.
 

Nowy 2023 rok na pewno przyniesie poprawę finansów, przyniesie konieczność przyjrzenia się pewnym osobom z Waszego otoczenia, rozliczenia tych osób z tego co mówią i robią względem Waszej osoby. To także rok, który przyniesie dużo miłości, przyniesie zadowolenie i mimo czasem trudniejszych chwil, obiecuje Wam poprawę.

Powodzenia kochane, miłe Wagi.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Waga a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.