Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Waga

Waga 09.24 - 10.22

ROK 2022

Wagi kochane – będzie pewna trudność, będą wiadomości przykre, ale to jedyny niepozytywny układ w kartach. Reszta jest dobra, bardzo dobra, a końcówka roku wyśmienita.

Od początku zacznijmy – Wagi – początek roku możliwy romans – zarówno dla wolnych jak i Wag w stałych związkach. Więc jeśli jest Wam dobrze w obecnej parze, związku to pozostańcie na stopie znajomości luźnej, koleżeńskiej. A jeśli natomiast nie ma przy Was obecnie nikogo to śmiało bawcie się chwilą, spokojnie możecie oddać się przyjemności. Uważajcie tylko bo ta osoba może w pewnym momencie grać na dwa fronty.

Połowa zimy – coś do domu, niespodzianka do domu, może gość, może wiadomości dotyczące domu.

Wiosna, od końca zimy do początku lata wspomniane wyżej przykre wiadomości, coś z czym trzeba się zmierzyć, karty smutku, karty stresów, karty niosące konieczność uporania się z kłopotami. Zacznie się od wiadomości, mogą to być wiadomości z daleka, z drogi.

Wagi uważajcie na drodze, na jezdni – zarówno kierowcy jak i pasażerowie, piesi. Uwaga na drodze!!!

Trudniejszy czas w pracy – reorganizacja, zmiany, nowe, ale trudne wyzwania, nieporozumienia, może nawet sprzeczki. Będziecie przemęczeni całą tą sytuacją. Nic na siłę kochani – jeśli potrzebujecie to weźcie wolne z pracy, urlop, L4 – cokolwiek co pozwoli Wam złapać balans, odetchnąć i odpocząć.

Lato, trzeci kwartał roku zawita u Was słoneczko, zawita w sercu, w domu, przy Was. Odchodzą w zapomnienie wydarzenia, zaczynacie żyć na nowo, zaczynacie widzieć sprawy w jasnych barwach.

Dla Wolnych Wag kolejna szansa na poznanie fajnej osoby, czyżby kolejny romans? Myślę, że raczej stawiałabym na stały związek, może nawet... kto wie, na długo, długo.

Trudniejsza energia przy kartach dotyczących Waszych bliskich – mam tu pokazane starsze małżeństwo, starszą parę. Karty zdrowia tych osób wychodzą na pierwszy plan, jest pokazane leczenie szpitalne.

Końcówka roku to spory przypływ finansowy, dobre wieści dotyczące finansów, dotyczące kapitału, lokat, kont bankowych. To także świetny czas na zakup nieruchomości, na inwestycję, na założenie nowych lokat. Czas sprzyja finansom, a dla grających wygrana. Wskazówka dla grających to liczba 2, 8, 9, 10 i 28, litera B i kolor czerwony. Coś młodego, nowego, para … - taka wskazówka dla grających.

Koniec roku – ostatnie dni to pismo, urząd, wieści – trzeba się przyjrzeć sprawom bliżej, zacząć pewne rzeczy na poważnie traktować.

Wagi – trzymajcie się – wiem, że wszystko przed Wami, wszystko się uda. A trudniejsze karty??? Gdzieś muszą być w rozkładzie.

Wszystkiego co najmilsze i ważne – spełnienia tylko dobrych kart!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.