NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Waga

Tańcz, ćwicz, rozciągaj 
swoje ciało

Tańcz, ćwicz, rozciągaj 
swoje ciało

Taniec - Gdy chodzi o bycie w formie, najlepsze ćwiczenie dla Wagi nie ma nic wspólnego ze sportami zespołowymi lub kręceniem się po siłowni. Taniec z całą swoją gracją i elegancją, to typ ćwiczeń, które bardziej pasują do Wagi. A ponieważ to nadal bardzo wymagająca aktywność, to można to nazwać intensywnym treningiem.

Drążek – Wadze bardzo zależy na znalezieniu równowagi w życiu i dobrym wyglądzie. Na jej szczęście drążki są świetne do tego celu. Ponieważ ćwiczenia na drążku skupiają się na sile i rozciąganiu, to pozwalają jej rozluźnić mięśnie, które są napięte przez cały dzień. 

Spaceruj, poznawaj 
naturę wokół siebie

Spaceruj, poznawaj 
naturę wokół siebie

Przebywanie na świeżym powietrzu – Przebywanie na świeżym powietrzu jest bardzo kojące dla Wagi. Krótkie wypady takie jak piesze wycieczki, wizyta w ogrodzie botanicznym lub przejażdżka rowerem to doskonałe sposoby, aby choć na chwile zapomnieć o trudnościach dnia codziennego. 

Spędzanie czasu w samotności - Waga lubi towarzystwo innych ludzi jednak czasem potrzebuje samotności, aby uporać się z wymaganiami dnia codziennego.  Najlepszym miejscem do samotnych rozważań jest las, łąka, wszędzie, gdzie ziemia pachnie.

Spełniaj się aranżując, dekorując 
i zmieniając wnętrza

Spełniaj się aranżując, dekorując 
i zmieniając wnętrza

Dekorowanie wnętrz – Waga jest bardzo dumna ze swojej przestrzeni życiowej. Lubi otaczać się luksusem, więc jest bardzo ostrożna (można powiedzieć wybredna) przy wyborze mebli i dekoracji do domu. To jej azyl, miejsce, do którego się udaje, najlepiej ze swoim partnerem, gdy potrzebuje odpoczynku od świata. Waga to również znak, który traktuje najbardziej poważnie praktykę Feng Shui, podczas dekorowania i aranżacji pomieszczeń, ponieważ chce, by energia w nich była odpowiednio zbalansowana.

Robienie zakupów – Tak jak planeta, która nią kieruje, Waga lubi ładne rzeczy i nie lubi sobie niczego odmawiać. Nowiutka szafa, nowy zegarek lub piękna biżuteria, nowy dywanik do domu, nie jest ważne dokładnie co. Jeśli Waga uważa, że coś piękne i warte swojej ceny, nie będzie jej szkoda wydać żadnej sumy.

Książki, filmy i seriale 
zrelaksują Cię po ciężkim dniu

Książki, filmy i seriale 
zrelaksują Cię po ciężkim dniu

Dramaty sądowe – Waga jest przedstawiona za pomocą skali, która od zawsze symbolizowały sprawiedliwość. Nie jest więc raczej zaskoczeniem, że Waga lubi oglądać dramaty sądowe. Książki, filmy lub seriale, tak długo, jak sprawiedliwości staje się zadość, a czarne charaktery dostają w końcu to na co zasłużyli, Waga chłonie je jak gąbka.

Leniwy dzień - Waga może być jednym z bardziej dobrodusznych znaków, ale mimo to jest bardzo ambitna i pracowita. Walczy w końcu o sprawiedliwy i zrównoważony świat. Każdy jednak potrzebuje odpocząć, dlatego Waga bierze wolny dzień, żeby odpocząć i nie robić praktycznie nic. Jeśli w ogóle wstanie wtedy z łóżka, to tylko po to, żeby przejść na kanapę, gdzie obejrzy film lub coś przeczyta, zamówi lunch i nie będzie odczuwać skruchy, gdy zmieni jedną parę piżamy na drugą.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie