Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 72140 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

PROFIL

Agra
teraz dostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 15632

Średnia ocen: 4.6
(265)
Ilość rozmów na chacie

(45)
Ilość rozmów przez email

(927)
Ilość rozmów przez smschat

(4)
Ilość rozmów przez telefon

(18)
Ilość rozmów przez 0700

(1)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Poleć Mnie Znajomemu

Agra

POLSKI
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Runy, Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2017 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Talizmany, Reiki, Horoskop Partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Wróżba weekendowa, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia, Horoskop roczny miłosny 2017

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Agra

Witam serdecznie. Jestem Agra. Ezoteryką zajmuje się od ponad 30 lat. Do tych spraw mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Jako dziecko widywałam anioły i duchy. Miałam intuicję i często coś przewidywałam. Już jako nastolatka byłam ezoteryką zafascynowana i chciałam pomagać ludziom. Najpierw była astrologia, później karty klasyczne, tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Moje wróżby są konkretne, rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Piszę wszystko prosto z mostu, bez upiększania. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie. Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży. Proszę o konkretne, rozsądne pytanie, które nie wymaga odpowiedzi typu tak  czy nie. Od tego są pasjanse. Proszę o datę urodzenia i imię. Jeśli wróżba ma dotyczyć osób trzecich to także w miarę możności datę urodzenia i imię tej osoby. Warto być świadomym, że zbyt emocjonalne podejście do wróżby może sprawić, że karty nie powiedzą prawdy. Nie zawsze tak bywa, ale to się zdarza, bo pokażą wtedy teraźniejsze emocje, a nie przyszłość. Poza tym karty znają odpowiedź na każde pytanie. Na życzenie łączę wróżbę z astrologią to daje większe prawdopodobieństwo sprawdzalności.

Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu.

Jeśli chodzi o SMS chat to nie warto zadawać kilku pytań, bo odpowiedź się nie zmieści. 

 

Zapraszam serdecznie...


OPINIE:

anni8
(2017-09-12 23:04:02) 5
dziekuje za pomoc :)
jak4
(2017-08-01 23:21:29) 5
dobrze Pani oceniła osobę i charakter trafnie .
ewal123
(2017-07-26 02:48:30) 5
ewal123
(2017-07-21 12:19:52) 5
Dziekuje bardzo za porade i zrozumienie..polecam

Grafik:

Poniedziałek:
zazwyczaj od 9 do 1
Wtorek:
zazwyczaj od 9 do 1
Środa:
zazwyczaj od 9 do 1
Czwartek:
zazwyczaj od 9 do 1
Piątek:
zazwyczaj od 9 do 1
Sobota:
zazwyczaj od 9 do 1
Niedziela:
zazwyczaj od 9 do 1Strona jest zarządzana przez firmę Scenic Group Sp. z o.o.
Copyright 1998-2017 © Scenic Group Sp. z o.o.