Fc1502de88562718f87a4a2ab543775b
Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Agra
teraz niedostępny

Agra

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29098

Średnia ocen: 4.8
(748)
Ilość rozmów na chacie

(132)
Ilość rozmów przez email

(2584)
Ilość rozmów przez smschat

(81)
Ilość rozmów przez telefon

(186)
Ilość rozmów przez 700

(5)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Agra

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: video-chat pryw. e-mail callback
Kategorie: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2019 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop numerologiczny, Horoskop miłosny, Wróżby Andrzejkowe, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Horoskop dzienny, Zdrowie a znak zodiaku, Przyjaźń i uczucia w zodiaku, Odcienie męskości, Praca a znak zodiaku, Wróżba weekendowa, Wibracja numerologiczna w oparciu o adres mailowy, Horoskop andrzejkowy, Jak ją/ jego uwieść?, Miłosne talizmany, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia, Horoskop roczny miłosny 2019

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Zdrowie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe
Agra

Witam serdecznie. Jestem Agra. Ezoteryką zajmuje się od ponad 30 lat. Do tych spraw mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką, a ciotka od strony mamy była znanym jasnowidzem. Jako dziecko widywałam anioły i duchy. Miałam intuicję i często coś przewidywałam. Już jako nastolatka byłam ezoteryką zafascynowana i chciałam pomagać ludziom. Najpierw była astrologia, później karty klasyczne, tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Moje wróżby są konkretne, rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Piszę wszystko prosto z mostu, bez upiększania. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie. Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży. Proszę o datę urodzenia i imię. Jeśli wróżba ma dotyczyć osób trzecich to także w miarę możności datę urodzenia i imię tej osoby. Warto być świadomym, że zbyt emocjonalne podejście do wróżby może sprawić, że karty nie powiedzą prawdy. Nie zawsze tak bywa, ale to się zdarza, bo pokażą wtedy teraźniejsze emocje, a nie przyszłość. Poza tym karty znają odpowiedź na każde pytanie. Na życzenie łączę wróżbę z astrologią to daje większe prawdopodobieństwo sprawdzalności.

Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu.

Jeśli chodzi o SMS chat to nie warto zadawać kilku pytań, bo odpowiedź się nie zmieści. 

Jeśli chodzi  rozbudowane rozkłady typu partnerski, czakralny, na zdrowie, osobowość,  itp proszę napisać email...

 

Zapraszam serdecznie...


OPINIE:

(2019-09-12 18:36:51) 5
Dziekuje
(2019-09-05 12:42:51) 5
Prawdziwa przenikliwosc. Wszystko sie zgodzilo
(2019-09-05 12:36:51) 5
Dziekuje
(2019-08-29 20:29:11) 5
Dziekuje bardzo

Grafik:

Poniedziałek:
zazwyczaj od 14 do 3
Wtorek:
zazwyczaj od 14 do 3
Środa:
zazwyczaj od 14 do 3
Czwartek:
zazwyczaj od 14 do 3
Piątek:
zazwyczaj od 14 do 3
Sobota:
zazwyczaj o 14 do 3
Niedziela:Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.