Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Agra

Agra

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Kariera i praca, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Astrologia, Karty lenormand, Karty anielskie, Oczyszczanie, Numerologia, Wahadełko

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
6496 Ilość
porad
Ostatnio
online
8 Lat na
portalu
46814 Wyświetleń
profilu

Witam serdecznie,

Jestem Agra. Ezoteryką zajmuje się od wielu lat. Jestem dyplomowanym naturopatą. Do tych spraw mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką. Jako dziecko widywałam anioły i duchy. Miałam intuicję i często coś przewidywałam. Już jako nastolatka byłam ezoteryką zafascynowana i chciałam pomagać ludziom.

Najpierw była astrologia, później karty klasyczne, tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki i uzdrawianiem pranicznym. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Ukończylam wiele kursów. Obecnie kończę szkołę parapsychologii i psychotroniki.

Moje wróżby są konkretne, rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Piszę wszystko prosto z mostu, bez upiększania. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie.

Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży, a także osobom agresywnym i nastawionym negatywnie. Proszę o datę urodzenia i imię. Jeśli wróżba ma dotyczyć osób trzecich to także w miarę możności datę urodzenia i imię tej osoby.  Na życzenie łączę wróżbę z astrologią to daje większe prawdopodobieństwo sprawdzalności.

Rozkłady rozbudowane typu czakralny, na zdrowie, istota problemu, analiza związku,  partnerstwo rozpoznanie, szansa na nowy związek, praca proszę napisać email - podam pytania i wycenię...

Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu. Piszę szybko...

Jeśli chodzi o SMS chat to nie warto zadawać kilku pytań, bo odpowiedź się nie zmieści.

Zapraszam serdecznie

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
zazwyczaj od 20 do 1
Wtorek
zazwyczaj od 20 do 1
Środa
zazwyczaj od 20 do 1
Czwartek
zazwyczaj od 20 do 1
Piątek
zazwyczaj od 20 do 1
Sobota
zazwyczaj od 20 do 1
Niedziela
bywam

Opinie klientów (184)

loading
1 z 21
1 2 3 4 5