Agra

Agra

teraz niedostępny
Agra

Witam serdecznie. Jestem Agra. Ezoteryką zajmuje się od wielu lat. Do tych spraw mam predyspozycje rodzinne, bo moja mama jest bioterapeutką. Jako dziecko widywałam anioły i duchy. Miałam intuicję i często coś przewidywałam. Już jako nastolatka byłam ezoteryką zafascynowana i chciałam pomagać ludziom. Najpierw była astrologia, później karty klasyczne, tarot, wahadełko i magia. Od kilku lat zajmuję się też Reiki i uzdrawianiem pranicznym. Trzy lata temu zrobiłam kurs znachorski u szeptunki z Podlasia. Ukończylam sporo kursów. Moje wróżby są konkretne, rzetelne i treściwe. Nie leję wody. Piszę wszystko prosto z mostu, bez upiększania. Sprawdzalność jest duża. Proszę jednak mieć świadomość, że ja tylko radzę, a decyzję podejmujecie Państwo sami. Sami też za nią odpowiadacie.

Zastrzegam sobie prawo do nie wróżenia z powodów etycznych. Nie wróżę w imieniu osób trzecich poza najbliższymi. Nie wyrokuję daty śmierci. Nie podaję numerów totolotka. Nie wróżę kobietom w ciąży, a także osobom agresywnym i nastawionym negatywnie. Proszę o datę urodzenia i imię. Jeśli wróżba ma dotyczyć osób trzecich to także w miarę możności datę urodzenia i imię tej osoby. Warto być świadomym, że zbyt emocjonalne podejście do wróżby może sprawić, że karty nie powiedzą prawdy. Nie zawsze tak bywa, ale to się zdarza, bo pokażą wtedy teraźniejsze emocje, a nie przyszłość. Poza tym karty znają odpowiedź na każde pytanie. Na życzenie łączę wróżbę z astrologią to daje większe prawdopodobieństwo sprawdzalności.

Jeśli chodzi o chat to na to potrzeba co najmniej kilku minut. Choćby potasowanie kart trwa, a i napisanie odpowiedzi też wymaga czasu. Piszę szybko...

Jeśli chodzi o SMS chat to nie warto zadawać kilku pytań, bo odpowiedź się nie zmieści. 

Jeśli chodzi  rozbudowane rozkłady typu partnerski, czakralny, na zdrowie  itp proszę napisać email

Jeśli potrzebujecie Państwo pomocy, a nie jestem dostępna, proszę się umówić na konkretną godzinę. Jestem w stanie zwykle się dostosować. Proszę napisać wiadomość,  lub email który wycenię na 0 zł.

 

Zapraszam serdecznie

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Samopoczucie, Praca, Finanse, Wsparcie duchowe

Metody: Tarot, Sex horoskop, Astrologia - horoskop, Horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Biała Magia, Numerologia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Zimowe przepowiednie Tarota, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Przyjaźń i uczucia, Odcienie męskości, Wróżba weekendowa, Jak ją/ jego uwieść?, Horoskop miesięczny miłosny, Wibracja imienia, Horoskop roczny miłosny 2022

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
zazwyczaj od 12 do 1:30
Wtorek
zazwyczaj od 12 do 1:30
Środa
zazwyczaj od 12 do 1:30
Czwartek
zazwyczaj od 12 do 1:30
Piątek
zazwyczaj od 12 do 1:30
Sobota
zazwyczaj od 12 do 1:30
Niedziela
zazwyczaj od 12 do 1:30

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.