Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Agra

Agra

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Twoja przyszłość, Kariera i praca, Wsparcie duchowe, Rozwój duchowy

Metody : Tarot, Astrologia, Karty lenormand, Karty anielskie, Oczyszczanie, Numerologia, Wahadełko

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
6454 Ilość
porad
Ostatnio
online
8 Lat na
portalu
46537 Wyświetleń
profilu

Horoskop prognostyczny /tranzyty/ na pół roku

Proszę o podanie dokładnej daty urodzenia wraz z godziną.

To horoskop przykładowy. Czasem aspektów jest więcej, a czasem mniej.

 

Jowisz koniungcja Uran 29 09: Sporo energii i ekspresja indywidualizmu, niezależność ale sporo nietypowych sytuacji. Mogą się wymykać spod kontroli. niespodziewane sytuacje, nagłe zmiany, potrzeba działania, uwolnienia się od ograniczeń, pragnienie nowych doznań, fascynujące znajomości z osobami mieszkającymi daleko lub za granicą. Możliwe flirty, romanse, fascynacje.

Neptun sekstyl Neptun 7 10, 18 I: Twórcza wyobraźnia, intuicja, działalność artystyczna, wiele zmian, frustracja, wewnętrzny niepokój, wiele szans jednak

Jowisz koniunkcja Neptun 13 X: Może zniknąć praktycyzm i obiektywizm, rozkwit życia duchowego, wzrost intuicji, współczucia, chęć niesienia pomocy. okres na działalność charytatywna, nawrócenie religijne. Dobry okres na zajęcie się sztuką, religią, potrzeba podróży ale możliwa tez ucieczka w świat marzeń, mrzonki, nałogi. Trzeba zapanować nad emocjami

Pluton sekstyl Pluton 20 10: Okazja do transformacji i zmian na wielu polach.

Jowisz sekstyl Pluton 10 11: Wiele zmian w otoczeniu, zwykle korzystnych. Transformacja wewnętrzna i duchowa, za która idą zmiany. Intuicja, siła przebicia, powodzenie w interesach, w kontaktach, korzyści materialne.

Jowisz sekstyl Wenus 24 11: Życzliwość, dobry nastrój, nawiązywanie kontaktów. możliwe powodzenie w pracy , związkach, rodzinie. ciekawe pomysły, inicjatywy, działalność twórcza lub społeczna. Trzeba zdyscyplinowania by czasu nie zaprzepaścić.

Saturn sekstyl Merkury 21 12: Badania naukowe, nauka, realizm i praktycyzm, odpowiedzialność i zorganizowanie, dążenie do celu, ale i krytycyzm czasem zbytni.

Jowisz sekstyl Merkury 21 12: Pozytywne myślenie, optymizm, kontakty z otoczeniem, panowanie i przewidywanie. Pomoc ze strony innych i wiele okazji do działania.

Jowisz kwadratura ascendent 24 12: Możliwe problemy w tym w partnerstwie o ile nie zachowa się rozsądku i będzie przesadzać z wymaganiami. trzeba się hamować, by cos osiągnąć. pewność siebie, swoich racji,. Uwaga na narzucanie czegoś innym i brak taktu, rzetelności, realizmu, źle dobrani znajomi. ryzyko rozczarowań, pomówień, konfrontacji, niechęć, pretensje, dominację.

Saturn kwadratura ascendent 26 12: Możliwe problemy typu psychicznego, pesymizm, depresja, brak wiary w siebie i innych, zgorzkniałość, niechęć do współpracy, brutalność, załamanie sił witalnych. możliwe wiele problemów i ile wszystko wymknie się spod kontroli.

Pluton sekstyl Wenus 23 I: Potrzeba związku partnerskiego, tłumione namiętności domagają się spełnienia, możliwa szalona miłość. możliwe sukcesy na polu artystycznym.

Jowisz sekstyl Księżyc 15 II: Większy spokój i optymizm. pomysły, okazje, satysfakcjonujące kontakty z innymi. Tranzyt stymuluje zainteresowanie zagranicą, religia, filozofia, innymi kultami, dalekimi podróżami.

Jowisz sekstyl Słońce 16 II: sporo powodzenia bez wysiłku, sporo okazji. wigor, zapał do działania, pogodne nastawienie, tolerancja,. okres dobry dla spraw religijnych, kontaktów z zagranica, na naukę, działalności artystycznej, publikowania, realizowania twórczych pomysłów, spraw prawnych.

Jowisz koniunkcja Saturn 26 II: szarpanina pomiędzy ekspansją, a ograniczeniami. Coś będzie raz gnać do rozwoju, a za chwilę coś przyhamuje. Ryzykowny okres, bo sporo zahamowań i stresów. Aspekt dotyczy spraw prawnych, kontaktów z zagranicą, filozofii, religii, duchowości, moralności, podróży, nauki.

 

Sekstyl, koniunkcja itp. to nazwy aspektów. One nie są ważne dla laika. Ważne sa daty obok i to co napisane pod spodem. Daty obok to data gdy wpływy opisane będą najsilniejsze, ale aspekty działają jakiś czas przed podana data i po dacie. Co najmniej miesiąc. Czasem aspekty pozytywne i negatywne nakładają się i działają oba. Wpływy bywają sprzeczne i wtedy możny chaos, szarpanie się.

Cena: 100 zł

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.