Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Baran

Baran 03.21 - 04.20

ROK 2022

Barany pierwsze trzy miesiące roku zaczynacie od załatwiania spraw urzędowych, które mogą „iść” z Wami jeszcze z 2021 roku. Może to być / mogą to być sprawy sądowe, urzędowe, bankowe. Karty wskazują na konieczność zamknięcia tych spraw na ile to będzie możliwe oraz konieczność uporania się z nimi do końca marca / kwietnia.

Wiosna to wyjazd – możliwy daleki wyjazd, możliwa podróż za granicę.

Panie Baranki będące w stałych związkach – uwaga bo może pojawić się rywalka. Natomiast szybko uda Wam się odprawić konkurentkę, ale karty radzą by swojego pilnować.

Drugi kwartał roku to karty typowo monetarne, karty biznesu, pieniędzy, spadków, darowizn, pomnażania majątku. Koniunktura Wam sprzyja, działajcie na polu biznesu, pomnażajcie pieniądze, mądrze inwestujcie. Dla chętnych – krajcie w gry liczbowe.

Przełom drugiego i trzeciego kwartału – wakacje, lato, to dla zainteresowanych – ślub, zaręczyny, oświadczyny, miłość, poczęcie dziecka, narodziny dziecka, chrzciny, wesele, miłość i radość dla Was. Super – piękne karty.

Trzecia część roku - tuż na końcówce lata, na początku jesieni krótka droga w obrębie kraju, wyjazd w odwiedziny, ale i ktoś przyjeżdża do Was z wizytą.

Karta starszej osoby z rodziny i konieczność opieki nad Rodziną, rodem.

Jesień to karty pozytywnej zmiany, dla części z Was przeprowadzka, zmiana domu, kupno nieruchomości, ziemi. Karty dobrej odmiany losu.

Młoda osoba z Waszej rodziny zaczyna naukę i nie wykluczam, że dziecko, wnuk wyprowadzi się z domu rodzinnego i zamieszka w innej miejscowości właśnie ze względu na rozpoczętą naukę.

Ostatnią część roku rozpoczynacie od gorszego samopoczucia, może tu pojawić się choroba, która na chwilę położy Was do łóżka. To czas gdzie trzeba zwolnić, odpocząć i zająć się swoim ciałem i duszą.

Końcówka roku to goście, goście do Waszego domu – grupa ludzi, nowe obowiązki, ruch i wrzawa.

Natomiast moi kochani – pilnujcie pracy – zwłaszcza w dwóch, trzech ostatnich miesiącach roku, pilnujcie pracy, starajcie się jak najlepiej wykonywać powierzone Wam obowiązki. Karty pokazują w pracy nieporozumienia, pretensje. Trzeba będzie dać z siebie więcej niż do tej pory.

Tak wiec sama końcówka roku może być trudna, natomiast wszystko jest do uporania się, jeśli wiemy o tym wcześniej i stosujemy dobre strategie rozwiązywania problemów.

Mili, kochani – wszystkiego dobrego dla Was na Nowy Rok. Zdrówka, miłości, dobra i mądrych ludzi wokół Was. Spełnienia tylko dobrych kart.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.