Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop na 2023 rok: baran

Barany kochane zacznę od tego jaka karta będzie was prowadzić w Nowym Roku.

I tak - kartą przewodnią dla Baranów będzie karta mówiąca o urzędzie, karta mówiąca o sprawach ważnych, karta, która będzie na Was nakładała obowiązek pilnowania spraw urzędowych. Działajcie od razu, nie czekajcie ze sprawami urzędowymi na później. To także sprawy sądowe, sprawy majątkowe sprawy wysokiej rangi.
 

Barany, początek roku to sprzeczne informacje, sprawdźcie każdą wiadomość, którą dostaniecie. Luty / marzec to dla singli poznanie bardzo wyjątkowej osoby do związku, a dla osób już będących związku możliwość zajścia w ciążę.

Uważajcie także na wizytę kobiety w Waszym domu. Starsza od Was kobieta może nie do końca mieć dobre zamiary, ale to będzie zależało od tego jak Wy poprowadzicie rozmowę. Karty wskazują, żeby kontrolować sytuacje na bieżąco. Nie pozwólcie nikomu przekroczyć Waszych granic.
 

Wiosna to dla Was wyjazd, może nawet wyjazd daleki. Uważajcie w drodze, uważajcie podczas prowadzenia samochodu.

Dla Was także Baranki nowe wiadomości na temat dzieci, wnuków.

Dla osób chcących założyć działalność gospodarczą będzie to bardzo dobry okres. Teraz warto się tym zająć.

Dla kogoś prezent, dobra wiadomość, niespodzianka - także od losu, radość i sukces. 
 

Trzeci kwartał roku to wspomniane wyżej sprawy urzędowe, sprawy wysokiej wagi i rangi. Nie pozostawiajcie niczego przypadkowi, a uda Wam się każdą sprawę wygrać, obronić swoje stanowisko i zyskać może nawet pewną kwotę finansową.

Tutaj także dobre karty na miłość, na związek i na partnerstwo.

Dawne zmartwienia i troski powoli wraz z początkiem zimy będą się od Was oddalały.
 

Koniec roku to przede wszystkim dla was zyski finansowe, dla części z Was zakup domu, mieszkania. Będzie to czas, gdzie sprawy rodzinne będą dla Was bardzo ważne.

Sprawy, które do tej pory sprawiały Wam kłopot, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki rozwiążą się pozytywnie dla Was, ale podkreślam trzymajcie rękę na pulsie, bo nadal mam pokazane sprawy urzędowe.

Tutaj także karty dobrego zdrowia, kart dobrych wyników badań, karty dbania o własne zdrowie. Dla osób, które miały dolegliwości zdrowotne karty podpowiadają wyzdrowienie.
 

Na koniec jeszcze kochane Barany dodam, że macie układ 4 Asów obok siebie w pozycji prostej zaznaczam, który mówi o spełnieniu marzeń, o wielkim szczęściu, które do Was przyjdzie, o pozytywnym obrocie spraw. To jest taki układ, który mówi - teraz świat stoi u Twoich stóp, przychodzi do Ciebie dobra energia i powodzenie.

Barany to będzie naprawdę bardzo dobry dla Was. Żadna z kart tym układzie nie niesie złych informacji, jedynie karty zwracają Wam uwagę, że pewne sprawy musicie naprawdę przypilnować i jeżeli pojawią się sprawy urzędowe, to skorzystajcie z pomocy osoby kompetentnej. Pilnujcie tych spraw, a powtarzam wygrana będzie po Waszej stronie.

Dobry rok, jeżeli chodzi o inwestycje i finanse, dobry rok, jeżeli chodzi o zdrowie, i świetny rok na powiększenie rodziny. Świetne karty.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.