Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Baran 21.03 - 20.04

Baran 21.03 - 20.04

ROK 2023

Ogólna prognoza zawodowa: rok przyniesie trudności, które mogą pojawić się w życiu zawodowym. U wielu osób pojawią się problemy z finansami. Problemy z pracą to niestety także możliwość utraty głównego źródła utrzymania otrzymanie wypowiedzenia z pracy. Dla osób, które chcą zmienić swoją pracę bez uprzedniego upewnienia się o nowym zatrudnieniu jest wyraźne ostrzeżenie niepowodzeniach w rozmowach o pracę i problemach ze znalezieniem nowego zatrudnienia. Część z Was odczuje stratę finansową i mniejsze wpływy gotówki. Niektóre osoby mogą czuć silny dyskomfort związany z poczuciem utraty statusu społecznego. W sytuacji walki zrobicie jednak wszystko, by odpowiedzialnie uchronić bliskich przed negatywnymi skutkami gorszej sytuacji finansowej. Rodzina i grono najbliższych współpracowników okażą się osobami lojalnymi i wspierającymi.
Wolne zawody i osoby na kierowniczych stanowiskach: nie jest to najlepszy okres w ogólnym rozrachunku, dla rozwoju kariery, lub też dokonywania spektakularnych zmian. Najlepszym pomysłem wydaje się przeczekać najgorsze momenty minimalizując straty. W obliczu decyzji, czy zrobić coś nielegalnego, łamiącego zasady lub prawo, lecz opłacalnego, lepiej będzie tego nie robić, ponieważ sytuacja grozić będzie trwałym uszczerbkiem na reputacji.


I kwartał: początek niezbyt korzystnego okresu w przestrzeni zawodowej. Szykują się niepowodzenia na tej płaszczyźnie życiowej. Prawdopodobnie znajdziesz się zagmatwanym położeniu. Koniecznie trzeba pokonać poczucie bezsilność i niemoc. Mogą pojawić się problemy z regularną spłatą kredytów, a w związku z tym problemy na tle nerwowym i kłopoty ze snem.


II kwartał: sytuacja, która przynosi przełom. Pojawi się wiele pozytywnych okazji dla poprawy finansów i umocnienia się w pracy zawodowej. Szansą są nowe, obiecujące znajomości, które mogą zaprocentować w sferze zawodowej. Pojawia się dobry monet na rozpoczęcie nowego projektu. Należy wykorzystać wszelkie okazje, również możliwość zdobycia nowych umiejętności.


III kwartał jeśli dobrze wykorzystasz swoje szanse, uda Ci się ponownie odnaleźć swoje miejsca w sferze zawodowej. Znów poczujesz spełnienie na polu zawodowym i uzyskasz perspektywę na osobisty rozwój. Możesz liczyć na awans albo podwyżkę, otrzymaną przy niewielkim wysiłku.


IV kwartał: czas zastanowienia się nad rzeczywistym stanem finansów i podsumowanie w sposób rzetelny zysków, strat tego roku, a także realnych perspektyw. Jest to moment na podejmowanie dobrych decyzji finansowych, rozważne inwestowanie, a także podpisywanie korzystnych kontraktów. To wszystko ma długofalowe znaczenie. Jeśli ktoś poprosi, by mu pomóc finansowo, zrób co możesz, by pomóc.


Ważne miejsca zdarzeń: miejsca, gdzie wydarzenia dzieją się szybko i gdzie trzeba uważać na własne bezpieczeństwo, np. ruchliwe ulice, zakłady produkcyjne, a także miejsca udzielania pomocy.


Talizman energetyczny: kryształ turmalinowy. Oczyszcza zarówno ciało, umysł, jak i pomieszczenia. Jest kwarcem o najsilniejszym działaniu oczyszczającym, działa neutralizująco na negatywne energie w nas i wokół nas. Kryształ Górski ma siłę wzmacniania korzystnych, sprzyjających nam energii. Energia kryształu górskiego umożliwia realizację planów zwiększając naszą zdolność wprowadzania ich w życie. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną (zarówno tej zewnętrznej - w pomieszczeniach, jak i tej pochodzącej od innych ludzi). Umysł oczyszczony z negatywnych myśli może efektywnie pracować nad pozytywnymi zmianami wewnętrznymi oraz tymi, które chce przeprowadzić w swoim otoczeniu. W otoczeniu energii tego kamienia pojawia się w nas obiektywizm odbioru wydarzeń oraz gotowe rozwiązania dla problemów nas dotykających. Powiększa się zdolność koncentracji, rodzi optymizm i wiara we własne możliwości. Dzięki oczyszczającej energii Kryształu Górskiego możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Powrót do natury i do siebie nie jest już zadaniem do wykonania, ponieważ oczyszczenie z zakłócających energii sprawia, że stajemy przed sobą jakimi jesteśmy i dokładnie w tym miejscu, jakie zajmujemy w świecie człowieka i natury, której jest częścią. Życie nabiera sensu, gdyż posiadamy samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. To kombinacja, która oczyści ochroni, ukierunkuje, da siłę i przestrzeń do przywrócenia upragnionej harmonii. Kryształ górski z czarnym turmalinem, pozwala na otaczających nas oczyszczenie energii i myśli, ale także ich wzmocnienie. Daje poczucie naładowania i ochrony przed negatywnymi wpływami z zewnątrz. Kryształ turmalinowy wpływa na ciało, umysł i pomieszczenia. Neutralizuje złe energie i wzmacnia dobre poprzez ich akumulację. Umożliwia osobisty rozwój poprzez transformację negatywnej energii w pozytywną. Powiększa zdolność koncentracji, optymizm i wiarę we własne możliwości, dodaje odwagi. Pozwala znaleźć sens, przez samoświadomość tego, co dzieje się w nas i wokół nas. Dzięki oczyszczającej energii kryształu możemy żyć w zgodzie z sobą, innymi ludźmi i naturą. Czarny turmalin to kamień mocno naładowany energią, przy czym nie kumuluje w sobie tych negatywnych. Stanowi skuteczna tarczę ochronną, ponieważ nie przepuszcza szkodzących nam wibracji. Usuwa negatywne emocje i energie oraz chroni przed zewnętrznymi złymi wpływami. Przyciąga przyjaźń inspirację i wszystkie inne dobre energie. Turmalin to kamień doskonały dla zdrowia i równowagi psychicznej. Wzmacnia, uzdrawia i oczyszcza podnosi jakość życia i przynosi ukojenie. Leczy z bezsenności, ponieważ pomaga w zasypianiu rozwiewając uczucie strachu.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.