Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Horoskop kariera i praca na 2023 rok: ryby

Ogólna prognoza zawodowa: ten rok, to czas nowych pomysłów, jednak nie w przestrzeni idei, ale już widzianych jako strategie. Jeśli zatem masz gotowe pomysły na rozwój w przestrzeni biznesowej, teraz czas ustalić jak będą one realizowane. Wytycz cele, znajdź metody i stwórz plany działania. Skup się na zdobywaniu wiedzy i informacji, ponieważ Twój umysł w nadchodzącym roku będzie działać wyjątkowo ostro i precyzyjnie. Zdobyte informacje pozwolą Ci doprecyzować strategię tak, by mogła być z sukcesem wprowadzona w życie. Pamiętaj jednak, że wszystko, co ma stałą wartość wymaga pracy i czasu, dlatego i od Ciebie nadchodzący czas wymagać będzie stałości. Bez niej prawdopodobnie zmarnujesz jedną z dużych życiowych okazji. Ne trać zainteresowania, nie zmieniaj celu i pamiętaj o systematyczności i odpowiedzialności. Ten rok nie będzie łatwy, ponieważ w Twoją przestrzeń zawodową wkradnie się lęk o utrzymanie tego co masz poukładane, a także o przyszłość Twojej kariery a nawet kierunki, w jakich chcesz iść. Tak wiele wątpliwości musi więc być wspierane stałością działań.
Wolne zawody i osoby na kierowniczych stanowiskach: będziesz się uczyć, doszkalać, zdobywać wiedzę, ale nie będzie to wiedza edukacyjna, która podnosi Twoje kwalifikacje, a raczej przestrzeń informacji, które pozwolą Ci lepiej się dostosować, wykonywać swoją pracę lepiej i w sposób wyróżniający się. W wielu przypadkach od tego zależeć będzie Twoja przyszłość zawodowa. W trudniejszych momentach, niech poczucie odpowiedzialności Cię wspiera i umacnia, nie przytłacza.


I kwartał: poczujesz się w swojej pracy nieco gorzej, a to dlatego, że uznasz swoje zadania za podrzędne i niesatysfakcjonujące. Poczujesz głębokie niezadowolenie z tego, że w swym odczuciu nie dostajesz tego na co zasługujesz, w kwestii zadań, a także wynagrodzenia i uznania w oczach przełożonych. Zwróć uwagę na nieodpowiednią organizację pracy i złe zarządzanie, szczególnie, jeśli przed Tobą długofalowe plany związane z inwestycjami.


II kwartał: sugerowana jest możliwość wielkiej zmiany w życiu zawodowym. Może to być całkowita pracy, przekwalifikowanie się, a także zmiana zakresu działalności. Mogą się tez pojawić nowe koncepcje, a także podróże związane z pracą. Poświęcisz czas zdobywaniu informacji i doszkalaniu się dla podniesienia nie tyle kwalifikacji, co pozycji zawodowej.


III kwartał: zwróć szczególną uwagę na właściwą ocenę sytuacji, upewnij się, że wszystkie dane, jakich potrzebujesz są prawidłowe, że Ty, ani nikt inny niczego nie zapomina i że informacje, które masz są prawdziwe. W przeciwnym razie możesz postąpić bardzo ryzykownie w oparciu o błędna informację o rzeczywistości. Plany biznesowe nie będą miały pozytywnych finałów, pojawią się straty.
Poważne ostrzeżenie dla osób, które ryzykują prestiżowym stanowiskiem.


IV kwartał: osoby, które popełniły błędy poniosą konsekwencje. Bardzo możliwe, że ważny element Twojego życia zawodowego odejdzie bezpowrotnie. Jeśli tak się stanie nie trać czasu na rozpamiętywanie, ale otrząśnij się i buduj dalej w tym miejscu, gdzie nadal masz stabilność. Możliwe odejścia z pracy, definitywne zakończenia projektów, lub współpracy.


Ważne miejsca zdarzeń: miejsca prywatnych wydarzeń, które odbywają się w wąskim zaufanym gronie. Kongresy, ale też urodziny i wydarzenie towarzyskie.


Talizman energetyczny: Otwiera umysł na informację i wiedzę, uspokaja, uczy cierpliwości. Uodparnia też na złą energię i agresję. Dlatego to doskonała tarcza, dzięki której nie pozwolisz sobie popsuć humoru, planów i nic ci nie przeszkodzi na drodze do sukcesu. Uodparnia nas gdy mamy do czynienia z osobami wybuchowymi a nawet skłonnymi do agresji. Kamień wprowadza energię otwartości, spokoju i czułości. Czułość ta jest skierowana do wewnątrz, dzięki czemu odkrywamy przyczyny zranień i podłamujących nas momentów życiowych. Wspiera też czułość okazywaną na zewnątrz, dzięki czemu wykazujemy się wyższa empatią i zrozumieniem innych oraz świata a także naszego miejsca w nim, ponieważ eliminuje nasz egoizm i bezmyślność. Wspiera otwartość, przez to ciekawość i odwagę, której celem jest zdobywanie kolejnych doświadczeń. Pomaga nam to uwolnić się od przesadnego krytycyzmu wobec samych siebie. Howlit pomaga przezywać każdy dzień i sytuację jak przygodę, dzięki czemu czyni nasze życie barwniejszym, pełnym doznań, interakcji. Wspiera nasze aktywne uczestniczenie w sprawach świata, a także aktywne uczestniczenie w naszym własnym życiu. Howlit umie dać nam też siłę do uwolnienia się od niezdrowych przywiązań i starych bólów emocjonalnych. Może dopomóc przetworzyć emocje, aby zapewnić spokój, szczęście i zadowolenie we wszystkich aspektach życia. Potrafi złagodzić lub usunąć gniew, agresję i zaślepienie. Energie howlitu wzmocnią pozytywne cechy charakteru, nasze mocne strony, by stały się siłą napędową, zaś ze słabości uczyni inspirację do działania. Przezwycięża trudności komunikacyjne, pozwala wyrazić to, co chcemy powiedzieć, swobodniej i efektywniej. Umie zwiększyć naszą kreatywność i zwiększyć chęć wyrażania siebie. To świetny kamień, jeśli szukamy inspiracji lub motywacji. Zapewni nam wsparcie potrzebne do przyciągnięcia bogactwa, szczęścia, obfitości i dobrobytu. Kamień ten wspiera kontrolę nad ciałem i umysłem. Pomoże w bezsenności i usystematyzuje gonitwę myśli. Howlit pomaga przy odprężeniu i regeneracji mięśni, wzmacnia zęby i kości.

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.