NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Ryby

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało

Ćwiczenia - Ryba to prawdopodobnie jeden z mniej skorych do konkurowania znaków zodiaku, więc sporty zespołowe to nie jest dla nich najlepszy wybór. Łagodniejsze ćwiczenia, na przykład joga, Tai Chi lub nawet taniec pozwalają na chwilowe odcięcie się od problemów i są tym, co Ryby lubią najbardziej.

Woda – Dla Ryb każdy rodzaj aktywności w wodzie lub w jej pobliżu jest idealny. Uwielbiają spacerować wzdłuż plaży z rodziną i przyjaciółmi lub choćby poleniuchować podczas opalania - wystarczy, że słyszą szum fal. Mogą pływać długimi godzinami w basenie lub jeziorze, pozwalając wodzie, by ich oczyściła.

Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty

Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty

Prowadzenie dziennika – Ryba nie potrzebuje wymówki, żeby spędzić trochę czasu w samotności, gdy tego potrzebuje. Ryby są bardzo dobre w introspekcji, ale mają zły nawyk gromadzenia negatywnych myśli w swoich głowach. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest prowadzenie dziennika, ponieważ pozwala to przelać swoje myśli na papier. Dziennik to w gruncie rzeczy osobisty powiernik, niewymagający wymawiania słów na głos i chociaż Ryby to nie są skromnisie, chronią swoje myśli. Prowadzenie dziennika jest dla nich dobre, tylko gdy dzielą się swoimi myślami z innymi, co pozwala im zrzucić z siebie trochę napięcia.

Komedie romantyczne - Ryby to niepoprawni romantycy i jeśli nie mają nic lepszego do zrobienia w deszczowy dzień, to z radością położą się na kanapie i włączą film. Nie ma nic lepszego dla Ryb niż pochłanianie komedii romantycznych, zwłaszcza siedząc w piżamie i jedząc lody. Może się to wydawać przesadą, ale kogo to naprawdę obchodzi? Nikt nie ma prawa tego oceniać, ponieważ każdy ma swoje grzeszne przyjemności, a Ryba nie wstydzi się swojego zamiłowania do komedii romantycznych.

Śpiewaj co Ci 
w duszy gra

Śpiewaj co Ci 
w duszy gra

Muzyka – Muzyka przemawia do kreatywnej duszy Ryby. Czasami puszczają muzykę na cały regulator i tańczą, pozbywając się stresu. Innym razem pozwalają, by spokojniejsze melodie pobudzały ich wyobraźnie. Będąc naturalnym artystą, Ryby często potrafią grać na jednym lub więcej instrumentach i nawet tworzą swoją własną muzykę. Muzyka to zmienna, magiczna rzecz, a nieskończone możliwości, jakie w niej drzemią, przemawiają do duszy każdej Ryby.

Zainteresowanie parapsychologiczne - Ryba to jeden z najbardziej duchowych i zainteresowanych parapsychologią znaków zodiaku. Ryby uwielbiają rozprawiać o snach, kryształach, Tarocie, numerologii lub duchach. Stawianie kart lub poszukiwanie duchów razem z przyjaciółmi to ich ulubione zajęcia, gdy potrzebują relaksu.

Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Medytacja wizualizacyjna – Jedną z ulubionych rzeczy, jakie Ryby lubią robić to leżenie w łóżku, a tę medytację można wykonać właśnie w łóżku! Znakomita opcja do porannego planu dnia. Ryby powinny spędzić trochę czasu, gdy się obudzą wyobrażając sobie, jak minie im dzień i przejawiając pozytywną energię. Zwiększ siłę tej medytacji używając pięciu zmysłów. Po jej opanowaniu, medytacja wizualizacyjna może pomóc zamanifestować postęp w karierze, związku lub nawet sytuacji finansowej.

Przyjaciele - Przyjaciele mogą mieć duży wpływ na poczucie własnej wartości Ryb. Opinie na ich własny temat często zależą od tego, co inni o nich myślą, jak również od energii, która je otacza. Ryby są bardzo empatyczne i lojalne wobec swoich przyjaciół i lubią się dla nich poświęcać. Czasami jednak wszystko, czego Ryby potrzebują od swoich przyjaciół to wspólne spotkanie na plaży lub tworzenie czegoś. To są dni, kiedy mogą po prostu się zrelaksować i odpocząć.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie