Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Dar uwodzenia: ryby

Osoby spod znaku Ryb są bardzo uczuciowe. Można powiedzieć, że miłość jest dla nich sensem życia. Z tego powodu bardzo chętnie nawiązują nowe znajomości i flirtują. Sposób, w który uwodzą jest bardzo zmysłowy. Ryba zdecydowanie najlepiej odnajduje się we flircie twarzą w twarz. Wtedy ma znacznie szersze pole manewru, ze względu na to, że przy uwodzeniu ważna jest dla niej bliskość fizyczna. Niekoniecznie od razu seks. Ryba uwielbia dotyk, przytulenie, pocałunki. Dlatego gdy uwodzi, sama nawet nie zauważa kiedy przekracza barierę cielesności.

Zodiakalne Ryby są wylewne uczuciowo i z reguły dość szybko się zakochują. W ich przypadku nawet niewinny flirt szybko może przeistoczyć się w głęboką miłość. Należy więc uważać przy bliższych kontaktach z Rybami. Są bardzo wrażliwe i łatwo je w sobie rozkochać. Ryba nie będzie kryła swoich uczuć. Pokaże je zarówno w słowach, jak i w czułych gestach. Nie zdziw się więc, kiedy nawet po kilku randkach, z jej ust padną uczuciowe wyznania.

Ryby uwielbiają seks, ale ma on dla nich zupełnie inny wymiar. Nie służy tylko fizycznemu zaspokojeniu potrzeb. Seks dla Ryb to istny rytuał. Osoby spod tego znaku każdemu swojemu zbliżeniu nadają niemal mistyczną energię. Dla nich to połączenie dusz, scalenie dwóch ciał w jedność. Uwielbiają delikatny, ale zarazem intensywny seks z długą grą wstępną, pełną namiętności i czułości. Romantyczna, niemal baśniowa sceneria, sprawi że Ryba od razu nabierze ochoty na zbliżenie.

 

 

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.