Data urodzenia
Byk

Byk 04.21 - 05.21

Dar uwodzenia

Byk jest prostolinijny, pełen uroku, tajemniczej zmysłowości co sprawia, że nie sposób mu ulec. Jego bliskość jest wręcz pożądana mimo, że wzburza zmienne uczucia, z jednej strony niepokój a z drugiej bezpieczeństwo. Można powiedzieć, że ma wrodzony dar uwodzenia ale nie wykorzystuje go, działa bezpiecznie, etapami, najpierw musi poznać grunt zanim zacznie zabiegać o uczucie.

 

Pan spod znaku Byka – jeśli pojawi się obiekt jego zainteresowania najpierw musi wybadać grunt, jeśli okaże się bezpieczny zaczyna zabiegać ale w subtelny sposób. Nie lubi flirtować gdyż uważa to za ryzykowną grę dlatego działa otwarcie. Jest sentymentalny, wręcz romantyczny i trochę powolny w swych działaniach. Długo adoruje swoją wybrankę okazując jej zainteresowanie przy lada okazji. Stawia na czyny : kwiaty, prezenty, niespodzianki. Nie wypowie deklaracji słownych dopóki nie będzie pewny swych uczuć. A zastanawia się długo. Pani może zdobyć jego serce uwydatniając swoją kobiecość. Piękne stroje, które odsłonią troszkę ciała działają na jego zmysły. Najlepszy sposób to przez żołądek do serca, jest wytrawnym smakoszem i dla niego dobra gospodyni to skarb bo przecież w swojej wybrance widzi swoją przyszłą żonę, która będzie miała zadbać o dom.

 

Pani spod znaku Byka – ufa swoim emocjom i sercu. Ma olbrzymi urok osobisty i wie, jak z niego korzystać. To urodzona uwodzicielka. Jeśli zobaczy obiekt zainteresowania przyodziewa lekkie, zwiewne suknie, by podkreślić swoje wdzięki. Zdaje sobie sprawę, że łatwo trafić przez żołądek do serca mężczyzny, więc skrupulatnie wykorzystuje ten fakt. Buduje harmonię barw u siebie w mieszkaniu, co działa relaksująco i odprężająco u mężczyzn.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.