Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Byk 21.04 - 21.05

Dar uwodzenia: byk

Zodiakalny Byk nie jest typem flirciarza. Osoby spod tego znaku nie mają zbyt dużego daru uwodzenia, ale też wcale nie starają się, by to zmienić. Zdecydowanie nie są nastawione na budowanie krótkich i niezobowiązujących relacji. Z tego powodu nie zależy im na byciu postrzeganym jako ktoś, kto ma na swoim koncie liczne podboje uczuciowe. Byki są nieśmiałe i ciężko jest im wykonać ten pierwszy krok. Czekają na to, aż ktoś zainicjuje z nimi kontakt. Często zdarza się tak, że są cichymi wielbicielami, a obiekt ich westchnień nigdy się o tym nie dowie.

Gdy Byk poczuje coś do drugiej osoby, zamiast przechodzić do intensywnego flirtu, będzie próbował zwrócić jej uwagę nieśmiałym uśmiechem czy drobnymi gestami – tak, by to ona przejęła inicjatywę lub choćby po to, by upewnić się, że zainteresowanie to może być obustronne. Wykazanie zainteresowania może napełnić Byka odwagą i ten w końcu zdecyduje się zaproponować randkę.

W seksie zodiakalne Byki zdecydowanie są romantykami. Przed zbliżeniem zadbają o każdy detal. Tu wszystko jest ważne, począwszy od samego miejsca, poprzez dobranie odpowiedniej muzyki, skończywszy na kolorze i materiale pościeli. Sam akt jest dla nich duchowym przeżyciem, dlatego zbliżenie zawsze następuje u nich z osobą, którą darzą głębokim uczuciem.

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.