Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Dar uwodzenia: wodnik

Zodiakalne Wodniki potrafią być bardzo intrygujące. To osoby, które kochają niezobowiązujące flirty. Lubią inicjować rozmowy z osobami, które są dla nich z poziomu fizycznego atrakcyjne. Nawet gdyby miało nie wyjść z tego nic konkretnego. Jednak sam sposób w jaki uwodzi Wodnik, nie będzie zrozumiały dla każdego. Kiedy zaczyna flirt, na pierwszy rzut oka widać w nim pobudzenie. Nie tylko w sposobie mówienia, ale również w gestykulacji. Dodatkowo Wodniki kochają sarkazm i mają niewybredne poczucie humoru, więc przez pewną część osób mogą zostać uznane za dziwolągów.

Osoby spod znaku Wodnika mają tendencję do szybkiego rozbudzania w sobie emocji, ale równie szybko emocje w nich opadają. Nie są to osoby trwałe w swoich uczuciach i dążeniach. Wodnik nie będzie zabiegał o Twoje względy w nieskończoność. Jeśli nie dasz mu żadnego znaku o swoim zainteresowaniu, szybko znajdzie sobie inny obiekt westchnień. Choć nawet jeśli okażesz mu swoje zainteresowanie, nie wpłynie to na jego wytrwałość uczuciową.

W seksie zodiakalnym Wodnikom nie brakuje fantazji. Są otwarte na nowe doświadczenia i wszelkiego rodzaju eksperymenty – nawet te bardziej perwersyjne. Nudzi ich przewidywalny seks, wciąż w tych samych pozycjach i cały czas w tym samym miejscu. Wodnik jest otwarty na spontaniczne zbliżenia w różnych, dziwnych miejscach. Kocha to ryzyko, które podwyższa poziom adrenaliny.

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.