Pomocnik
Sugestia

PROFIL

WrozbitaIvo
teraz dostępny

Wróżbita Ivo

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 3287

Średnia ocen: 5
(188)
Ilość rozmów na chacie

(8)
Ilość rozmów przez email

(1254)
Ilość rozmów przez smschat

(0)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Wróżbita Ivo

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail
Kategorie: Sennik, Tarot, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Wróżbita Ivo

Witaj piękna duszo.

Zapraszam do skorzystania z moich usług.

Moje zdolności jasnowidzenia, polączone z biegłą znajomością tarota są do twojej dyspozycji. Od 20 lat pomagam ludziom rozwiązywać ich problemy, a teraz robię to także za pomocą internetu. W każde pytanie jakie otrzymam lub problem do rozwiązania włożę całę serce i całą moją uwagę, wspólnie znajdziemy najlepszą ściężkę jaką można obrać, by twoje przeznaczenie poprowadziło cię do szczęścia i spełnienia.

Nie ma dla mnie trudnych pytań, zachowuje pełną dyskrekcje, więc o nic nie musisz się martwić. Nic co ludzkie nie jest mi obce.

W swojej pracy korzystam z pomocy tarota, kart klasycznych, kart anielskich oraz tarota egipskiego, potrafie też czytać ze zdjęć. Wykonuje  rytuały i każdy rytuał tworze indywidualnie z największą starannością, aby jak najlepiej dopasować go do danej osoby i sytuacji.

Moje odpowiedzi są konkretne i szczere, bez owijania w bawełnę. Jestem tu aby ci pomóć i porowadzić, a moją prace traktuje jak misje. Poprowadzę cię mądrze przez meandry życia. Chce być dla ciebie drogowskazem, ale też przyjacielem na którego zawsze możesz liczyć.


OPINIE:

(2020-07-15 00:32:32) 5
Bardzo dziękuję za cierpliwość do mnie - a przede wszystkim wielkie uznanie dla Pana talentu. Serdeczności, M
(2020-07-06 01:08:42) 5
To, co aktualne, sprawdziło się zaskakująco. Nawet fakt, że ktoś miał w budynku uciążliwy remont, o którym nie wiedziałam, został zauważony przez Pana :)
(2020-03-26 12:41:33) 5
Polecam zaczyna się sprawdzać. Mam nadzieję, że jesienią potwierdzę pozostałą część wróżby

Grafik:

Poniedziałek:
10-23
Wtorek:
10-23
Środa:
10-23
Czwartek:
10-23
Piątek:
10-23
Sobota:
12-22
Niedziela:
12-22x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.