Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Słabości: wodnik

Zodiakalne Wodniki to osoby bardzo niezależne. Na przykład zawsze szukają nowych rzeczy, których mogą się nauczyć czy spróbować. Uwielbiają również realizować swoje pasje w samotności. Chętnie rozwiązują problemy i nie potrzebują do tego towarzystwa innych. Te wszystkie ich cechy mogą jednak generować kłopoty w relacjach międzyludzkich.

Słabością Wodników jest to, że mogą być dość uparte. Nie słuchają rad bardziej doświadczonych osób i prowadzi ich to prosto w tarapaty. Mają również tendencję do frustracji, gdy sprawy nie idą zgodnie z ich planem lub gdy czują, że są traktowane niesprawiedliwie. To wszystko może generować konflikty z bliskimi i współpracownikami. Zodiakalny Wodnik ma bardzo niezależnego ducha i to może sprawić, że będą wydawać się zdystansowani wobec innych. Nie lubią, gdy mówi się im, co mają robić lub jak to robić, i nie są najlepsi w przestrzeganiu zasad.

Wodniku, pomimo że jesteś bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół i rodziny, wiesz, że nie zawsze okazujesz im to w tradycyjny sposób. Ponieważ masz tendencję do bycia bardziej powściągliwym niż osoby spod innych znaków zodiaku, może dobrze będzie, popracować nad swoją otwartością?

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.