Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Wodnik 21.01 - 18.02

Wodnik 21.01 - 18.02

Słabości

Zodiakalne Wodniki to osoby bardzo niezależne. Na przykład zawsze szukają nowych rzeczy, których mogą się nauczyć czy spróbować. Uwielbiają również realizować swoje pasje w samotności. Chętnie rozwiązują problemy i nie potrzebują do tego towarzystwa innych. Te wszystkie ich cechy mogą jednak generować kłopoty w relacjach międzyludzkich.

Słabością Wodników jest to, że mogą być dość uparte. Nie słuchają rad bardziej doświadczonych osób i prowadzi ich to prosto w tarapaty. Mają również tendencję do frustracji, gdy sprawy nie idą zgodnie z ich planem lub gdy czują, że są traktowane niesprawiedliwie. To wszystko może generować konflikty z bliskimi i współpracownikami. Zodiakalny Wodnik ma bardzo niezależnego ducha i to może sprawić, że będą wydawać się zdystansowani wobec innych. Nie lubią, gdy mówi się im, co mają robić lub jak to robić, i nie są najlepsi w przestrzeganiu zasad.

Wodniku, pomimo że jesteś bardzo lojalny wobec swoich przyjaciół i rodziny, wiesz, że nie zawsze okazujesz im to w tradycyjny sposób. Ponieważ masz tendencję do bycia bardziej powściągliwym niż osoby spod innych znaków zodiaku, może dobrze będzie, popracować nad swoją otwartością?

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.