Data urodzenia
Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Planety a znaki zodiaku

Patronem planetarnym Wodnika jest Uran – mitologiczny władca Niebios, który pomagał wychowywać Zeusa. Usunął się w cień, pozwalając rządzić młodszemu pokoleniu bogów. Kojarzony z siłą i prędkością. Władał powietrzem i wiatrami. Nieposkromiony i nieokiełznany tworzył z Gają opozycję Nieba i Ziemi.


Kolorem Urana jest granat – kolor wietrznego nieba.


Uran obdarza swoich podopiecznych silnym charakterem. Niezłomna osobowość, którą trudno urazić. Osoby, którym patronuje Uran mogą być niespokojne, będą często szukać swojego miejsca w świecie. Posiadają dużą wiedzę, często ich rady i opinie są bardzo trafne.

 

W negatywnych aspektach swego patronatu Uran powoduje zamiłowanie do tego co tajemnicze i niekoniecznie bezpieczne. Ze względu na dużą niezależność, osoby, którymi opiekuje się Uran mogą mieć skłonność do szemranych interesów, myślenia, że są ponad prawem, co często kończy się kłopotami. Poszukiwanie nieznanego niekiedy powoduje wewnętrzne zagubienie.

 

Uran sprawia, że Panowie objęci jego patronatem mają bogatą, tajemniczą osobowość. Mają dużo do powiedzenia, mówią ciekawie i porywająco. Niestety mają dużą trudność z budowaniem trwałych relacji, ciężko jest dotrzeć do ich emocji.

 

Panie, którymi opiekuje się Uran są niezależne i niezwykle inteligentne. Mają dużą charyzmę, cenią sobie niezależność i swobodę działania. Trudne do usidlenia, bardzo wymagające. Chcą adoracji i opieki, potrafią zmienić swój tok myślenia w ciągu zaledwie sekundy.

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.