Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Przyjaźń i uczucia: wodnik

Zodiakalne Wodniki to bardzo niezależne osoby. Nie lubią czuć na sobie zobowiązań względem innych. Osoby, które Wodnik darzy przyjacielskimi uczuciami, nie zawsze zostaną przez niego nazwane przyjaciółmi. Nie znaczy to, że nie będzie ich tak traktować. Wodnik bardzo lubi dawać od siebie. Ważne jest dla niego to, by wszyscy w jego otoczeniu czuli się dobrze. Chętnie angażuje się w rozwiązywanie problemów swoich przyjaciół i nie robi tego po to, by oni zrewanżowali mu się tym samym. W przyjaźni jest całkowicie bezinteresowny.

Wodniki mają głowę pełną ciekawych, a czasami nawet bardzo dziwnych pomysłów. Jako przyjaciel Wodnika, nigdy nie będziesz w stanie przewidzieć, na jak szalony pomysł wpadnie. Ale za to nigdy też nie będziesz się nudzić. Zodiakalne Wodniki często wychodzą ze spontanicznymi inicjatywami na wspólne spędzenie czasu. Nie lubią długo czekać i planować, dlatego na przygody z Wodnikiem trzeba decydować się od razu.

W uczuciach zodiakalne Wodniki są bardzo niezdecydowane. Z jednej strony chcą prawdziwie pokochać. Z drugiej jednak boją się prawdziwej miłości, myśląc że ta za bardzo zmieni ich życie. A Wodnik bardzo ceni sobie wolność. Nawet w relacji uczuciowej zawsze musi mieć dużo wolnej przestrzeni tylko dla siebie. Wodnikom trudno mówić o swoich uczuciach. Szybciej ich uczucia można zobaczyć w czynach, niż usłyszeć w słowach.

 

 

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.