Data urodzenia
Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Przyjaźń i uczucia

Angażujesz się w przyjaźń jak mało kto. Starasz się stworzyć idealną grupę, w której każdy będzie dla ciebie tak samo ważny. W przyjaźni szukasz poczucia bliskości, oddania i solidarności.

Wodnik czuje się dobrze kiedy swoje przyjaźnie zawiązuje z grupą ludzi. Najczęściej sam ją tworzy na zasadzie wspólnoty, której przyświecają jego idee. Dla Wodnika najważniejsza jest wolność, dlatego też tak ceni przyjaźń, która nie ogranicza jego niezależności . Nie lubi zobowiązań dlatego wszystkich traktuje jednakowo, że czasem trudno zorientować się kogo darzy uczuciem a kogo przyjaźnią. Oddanie dla grupy sprawia, że nie dostrzega siebie i swoich najbliższych. Jego partner życiowy często bywa zazdrosny o przyjaciół. Jest lubiany w towarzystwie i potrafi wykazać się niebanalnymi pomysłami, które bywają czasem dość ekscentryczne i mogą przerażać. Wodnik jest wyrozumiały ale nie potrafi wybaczyć zdrady. Nie skrywa urazy i mówi o tym prosto w oczy.

 

Wodnik i zwierzęta domowe

Wodnik unika ograniczeń i kocha wolność dlatego rzadko zdarza mu się być posiadaczem czworonoga. Jeśli już z jakiś powodów zdecyduje się na to wybierze jakieś egzotyczne zwierzę np. małpkę . Będąc wrażliwym na cierpienie innych zdarza mu się przygarnąć psa z schroniska. Będzie dobrym i cierpliwym właścicielem.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.