Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

Przyjaźń i uczucia

Zodiakalne Byki nie mają zbyt wielu przyjaciół. Głównie dlatego, że nie dopuszczają do siebie i swojego życia nowych osób. Są nieufne i bardzo ostrożne w nawiązywaniu nowych znajomości. Potrzebują długiego czasu, by upewnić się, że dana osoba zasługuje na miano przyjaciela. Byk zawsze na początku spojrzy na Ciebie z dużym dystansem. Jednak, gdy zdasz pozytywnie jego testy, zyskasz naprawdę lojalnego i oddanego kompana.

Osoby spod znaku Byka mają bardzo specyficzną naturę. Nie zaprzyjaźnią się z każdym. Dają szansę tylko tym ludziom, przy których czują się naprawdę dobrze. Komfort w relacjach przyjacielskich jest dla Byków niezwykle ważny, dlatego ich przyjaciel musi być osobą zrównoważoną i spokojną. Byk musi wiedzieć, że na bliskiej osobie będzie mógł polegać i nigdy go ona nie zawiedzie. To samo daje też od siebie. Przyjaciel Byka może liczyć na jego lojalność i wszelką pomoc. Wliczając w to również pomoc finansową – Byki potrafią dzielić się swoim dobytkiem z przyjacielem w potrzebie.

W sferze uczuciowej Byki są również bardzo ostrożne, ale i nieśmiałe. Zwykle nie zagadują jako pierwsze, czekają na krok drugiej strony. I choć w głębi są romantykami, to nie jest łatwo ten romantyzm obudzić. Osoby spod tego znaku bardzo długo rozwijają w sobie uczucia. Ale gdy już kogoś pokochają, to na pewno będzie to uczucie silne i długotrwałe. Byk nie jest flirciarzem i nie szuka wrażeń na chwilę. On szuka miłości do końca życia.

Znak zodiaku a...

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.