Data urodzenia
Byk

Byk 04.21 - 05.21

Przyjaźń i uczucia

Byk wybiera osoby, które lubią spokój tak jak on sam. W harmonijnym otoczeniu czuje się pewniej i łatwiej mu jest zyskać przychylność otoczenia.

Byk ma trudności w zawieraniu znajomości, jest nieufny i drobiazgowy, dlatego najpierw musi każdego przejrzeć niemalże od podszewki. Byk jest konkretny i nie lubi zbytnich wynurzeń, ale serce ma dobre, ale niech uważa ten, co zechce je wykorzystać. Nade wszystko ceni sobie przyjaźnie z dzieciństwa i intensywnie je pielęgnuje. Znajomi cenią w nim cierpliwość, siłę charakteru i prawość. W kontaktach jest szczery i bezpośredni i podobnych ludzi wybiera na swoich przyjaciół. Nie jest obojętny na ludzką krzywdę i zawsze śpiesznie podąża przyjaciołom z pomocą. Zawsze można na nim polegać. Boleśnie przeżywa, gdy tej pomocy ktoś mu odmówi, a zdradę długo pamięta. Potrafi dochować nawet największej tajemnicy, ale sam rzadko się zwierza. Chętnie spędza z przyjaciółmi czas tworząc harmonijną atmosferę. Wspólne wieczory przy wspólnej kolacji to idealny sposób na spędzenie z przyjaciółmi wieczoru. Idealnymi przyjaciółmi dla Barana jest Panna, Rak i Ryby.

 

Byk i zwierzęta domowe

Zwierzęta to idealni przyjaciele dla Byka. To im potrafi okazać czułość, przed którą broni się w stosunku do ludzi. Byk jest odpowiedzialnym właścicielem, zajmuje się swoim pupilem, opiekuje się, ale nie odpuści mu tresury. Najczęściej wybiera psy rasowe. Kocha przyrodę i wieś, więc na szczególną uwagę zasługują psy, które lubią długie spacery, wspólne biegi czy przejażdżki. Przy boku Byka zobaczymy boksery, husky, labradory i nowofundlandy.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.