Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Byk 21.04 - 21.05

Przyjaźń i uczucia: byk

Zodiakalne Byki nie mają zbyt wielu przyjaciół. Głównie dlatego, że nie dopuszczają do siebie i swojego życia nowych osób. Są nieufne i bardzo ostrożne w nawiązywaniu nowych znajomości. Potrzebują długiego czasu, by upewnić się, że dana osoba zasługuje na miano przyjaciela. Byk zawsze na początku spojrzy na Ciebie z dużym dystansem. Jednak, gdy zdasz pozytywnie jego testy, zyskasz naprawdę lojalnego i oddanego kompana.

Osoby spod znaku Byka mają bardzo specyficzną naturę. Nie zaprzyjaźnią się z każdym. Dają szansę tylko tym ludziom, przy których czują się naprawdę dobrze. Komfort w relacjach przyjacielskich jest dla Byków niezwykle ważny, dlatego ich przyjaciel musi być osobą zrównoważoną i spokojną. Byk musi wiedzieć, że na bliskiej osobie będzie mógł polegać i nigdy go ona nie zawiedzie. To samo daje też od siebie. Przyjaciel Byka może liczyć na jego lojalność i wszelką pomoc. Wliczając w to również pomoc finansową – Byki potrafią dzielić się swoim dobytkiem z przyjacielem w potrzebie.

W sferze uczuciowej Byki są również bardzo ostrożne, ale i nieśmiałe. Zwykle nie zagadują jako pierwsze, czekają na krok drugiej strony. I choć w głębi są romantykami, to nie jest łatwo ten romantyzm obudzić. Osoby spod tego znaku bardzo długo rozwijają w sobie uczucia. Ale gdy już kogoś pokochają, to na pewno będzie to uczucie silne i długotrwałe. Byk nie jest flirciarzem i nie szuka wrażeń na chwilę. On szuka miłości do końca życia.

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.