Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Panna 24.08 - 23.09

Panna 24.08 - 23.09

Przyjaźń i uczucia: panna

Zodiakalne Panny są dobrymi przyjaciółmi, choć o samo przejście do relacji przyjacielskiej wcale nie jest łatwo. Panny bardzo selekcjonują ludzi w swoim życiu. Czasami można odnieść wrażenie, że na niektórych patrzą z wyższością. Dzieje się tak jednak ze względu na to, że Panny nie lubią rozczarowań i marnowania czasu. Są pragmatyczne i konkretne, więc przyjaźnie nie opierają się tu na głębokich, emocjonalnych więziach, a bardziej na intelektualnym połączeniu.

Panny nie lubią, gdy ich przyjaciele są zbyt natarczywi. Gdy mają ochotę na spotkanie lub pomysł na konkretne spędzenie wolnego czasu, same zainicjują kontakt. Na pewno nie staniesz się dobrym przyjacielem Panny, gdy będziesz codziennie dzwonić czy pisać do niej bez żadnego celu. Co innego, jeśli Wasza rozmowa będzie dotyczyła ciekawego tematu, który zafascynuje Pannę – wtedy może poświęcić Ci swoje skupienie na długie godziny.

Osoby spod znaku Panny są bardzo uczuciowe, choć ich uczucia są też bardzo głęboko schowane. Nie tak łatwo je otworzyć. To ludzie nieśmiali i ciężko idzie im nawiązywanie emocjonalnych więzi. Panny potrzebują długiego czasu, by komuś zaufać i naprawdę pokochać. Jednak kiedy już się tak stanie i Panna powie magiczne „kocham Cię” - można być pewnym, że to szczera deklaracja płynąca prosto z serca. A za tym idzie wierność i oddanie swojej drugiej połowie.

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.