Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Waga 24.09 - 22.10

Waga 24.09 - 22.10

Przyjaźń i uczucia: waga

Zodiakalne Wagi są bardzo towarzyskie. Bardzo cenią sobie spotkania z innymi ludźmi. Spędzanie czasu w gronie przyjaciół zawsze doładowuje je energetycznie. Gdy Waga ma gorszy nastrój, nie trzeba wiele by go poprawić – wystarczy, że spotkasz się z nią i po prostu porozmawiasz. Dlatego osoby spod znaku Wagi przyjaźnią się z takimi osobami, które zawsze znajdą dla nich czas. I to samo ofiarują też swoim przyjaciołom. Wagi nie odmówią spotkania, chyba że będą miały ku temu naprawdę poważny powód.

Osoby spod znaku Wagi są komunikatywne, troskliwe, ciepłe i gościnne. Potrafią sprawić, że ludzie w ich towarzystwie zawsze czują się dobrze. Dodatkowo są to osoby bardzo otwarte i szczere. Łatwo nawiązują kontakty z nowymi osobami, dzięki czemu nie mogą narzekać na brak znajomych. Waga bywa też bardzo gadatliwa, ale to sprawia, że na spotkaniu z nią nigdy nie ma niezręcznej ciszy.

Zdawałoby się, że zodiakalne Wagi powinny być rozważne. Jednak na pewno nie w miłości. Osoby spod tego znaku dają się ponieść emocjom i uczuciom. Uwielbiają ten stan, gdy są zakochane. Wtedy wszystko inne schodzi na dalszy plan. Nie ma miejsca na kalkulacje. Jak kochają, to nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich decyzji i działań. Wagi mogą mieć za to problem z wiernością. Poprzez swoją kochliwość, potrafią zakochać się w nowej osobie, nawet w momencie, gdy przy ich boku już ktoś jest.

Znak Waga a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.