Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Waga 24.09 - 22.10

Waga 24.09 - 22.10

Przyjaźń i uczucia

Zodiakalne Wagi są bardzo towarzyskie. Bardzo cenią sobie spotkania z innymi ludźmi. Spędzanie czasu w gronie przyjaciół zawsze doładowuje je energetycznie. Gdy Waga ma gorszy nastrój, nie trzeba wiele by go poprawić – wystarczy, że spotkasz się z nią i po prostu porozmawiasz. Dlatego osoby spod znaku Wagi przyjaźnią się z takimi osobami, które zawsze znajdą dla nich czas. I to samo ofiarują też swoim przyjaciołom. Wagi nie odmówią spotkania, chyba że będą miały ku temu naprawdę poważny powód.

Osoby spod znaku Wagi są komunikatywne, troskliwe, ciepłe i gościnne. Potrafią sprawić, że ludzie w ich towarzystwie zawsze czują się dobrze. Dodatkowo są to osoby bardzo otwarte i szczere. Łatwo nawiązują kontakty z nowymi osobami, dzięki czemu nie mogą narzekać na brak znajomych. Waga bywa też bardzo gadatliwa, ale to sprawia, że na spotkaniu z nią nigdy nie ma niezręcznej ciszy.

Zdawałoby się, że zodiakalne Wagi powinny być rozważne. Jednak na pewno nie w miłości. Osoby spod tego znaku dają się ponieść emocjom i uczuciom. Uwielbiają ten stan, gdy są zakochane. Wtedy wszystko inne schodzi na dalszy plan. Nie ma miejsca na kalkulacje. Jak kochają, to nie zastanawiają się nad konsekwencjami swoich decyzji i działań. Wagi mogą mieć za to problem z wiernością. Poprzez swoją kochliwość, potrafią zakochać się w nowej osobie, nawet w momencie, gdy przy ich boku już ktoś jest.

Znak zodiaku a...

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.