Data urodzenia
Skorpion

Skorpion 10.23 - 11.22

Przyjaźń i uczucia

Skorpiony wśród swoich przyjaciół szukają takich którzy nade wszystko ceni lojalność i jest gotów stanąć po stronie Skorpiona nawet gdy ten nie ma racji.

Twój przyjaciel nigdy nie będzie żałował że cię poznał. Zawsze znajdziesz dla niego czas i zawsze pomożesz Nigdy nie będziesz szukał wymówki w postaci korków na ulicy, ani późnej pory, zawsze jesteś gotów do pomocy choćby wymagało to poświęceń z Twojej strony. Nie znosisz sprzeciwu. Niektórzy boją się Twojej zmienności. Przyjaźń z Tobą jest trudna bo jeśli ktoś z Twoich przyjaciół choć raz postąpi nie po twojej myśli pożałuje że stanął na Twojej drodze. Jesteś zdolny do zemsty jeśli ktoś mocno Cię zawiedzie. Wiec najlepiej Cię nie zawieść. Ty sam nigdy nie zawiódł byś swojego przyjaciela nawet jeśli by Cię torturowano nie wyjawisz żadnej powierzonej Ci tajemnicy. Na śmierć i życie oto Twoja dewiza. Zawsze trzymasz język za zębami.

 

Skorpion i zwierzęta domowe

Skorpion wybierając zwierze dla siebie na pewno wybierze zwierze silne i dostojne. Nie zainteresuje Cię pudelek leżący na kanapie. Wybierzesz czworonoga który będzie dla Ciebie przydatny np. do pilnowania domu. Psa osobiście wytresujesz i poddasz dyscyplinie i będziesz w tym bardzo konsekwentny. Szczycić się będziesz potem jego osiągnięciami. Jeśli nie możesz pozwolić sobie na psa sprawisz sobie pytona lub włochatego pająka w rodzaju ptasznika.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.