Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Przyjaźń i uczucia: skorpion

Zodiakalne Skorpiony to dość trudni przyjaciele. Nie mówią zbyt wiele o sobie. Nie okazują też swoich emocji. Ciężko jest więc ocenić, jakie nastawienie ma do nas Skorpion. Sam tego wprost nie powie, a jego zachowania mogą być bardzo mylne. Nie potrzebuje on atencji ze strony innych ludzi i sam też niezbyt interesuje się życiem innych. Skupia się przede wszystkim na sobie.

Osoby spod znaku Skorpiona nie dopuszczają do siebie zbyt wielu ludzi. Lista ich przyjaciół jest zawsze bardzo wąska. Jeśli jednak już zaskarbisz sobie przyjaźń zodiakalnego Skorpiona, możesz na pewno liczyć na jego lojalność i szczerość. Szczerość nawet do bólu, bowiem Skorpion zawsze bezwzględnie powie Ci, co myśli. Mimo, że nie jest to osoba, która będzie wysłuchiwała godzinami o Twoich problemach. U Skorpionów liczą się konkrety, a więc warto zwrócić się do nich po rozsądną opinię w trudnej sprawie. Po mentalne wsparcie już niekoniecznie.

W uczuciach u Skorpionów zawsze jest tylko czarne albo białe. Nie ma szarości. Jeśli Skorpion się zakocha, to poświęci wszystko, by zdobyć serce ukochanej osoby. A że lubi wyzwania, to chętnie będzie zabiegać o osoby, które są niedostępne – tajemnicze, jak on sam. Uczucia miłości u Skorpionów są ściśle związane z pociągiem seksualnym. Skorpion nie jest w stanie zakochać się w osobie, która nie jest dla niego atrakcyjna pod kątem fizycznym.

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.