Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Vera
teraz dostępny

Vera

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 66103

Średnia ocen: 4.9
(605)
Ilość rozmów na chacie

(86)
Ilość rozmów przez email

(4099)
Ilość rozmów przez smschat

(183)
Ilość rozmów przez telefon

(830)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Vera

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Astrologia - horoskop, Numerologia

Dziedziny: Uczucia, Zdrowie, Finanse

Vera

INWOKACJE  OCZYSZCZAJĄCE,  ODCINANIE  NEGATYWNYCH  ENERGII !  WRÓŻKA ZNANA Z WIELU PROGRAMÓW TELEWIZYJNYCH - EKSPERT EZOTERYCZNY  W - EZO TV, TVN, TVN7, POLONIA 1, METEO ACTIV.   ANALIZUJE PROBLEMY W ZWIĄZKACH, TRUDNOŚCI W PRACY, KŁOPOTY FINANSOWE, ZMARTWIENIA. POMAGA ! DORADZA ! INSPIRUJE !   

 

Jestem dyplomowanym psychotronikiem, zajmuję się Astrologią, czytam z kart Tarota i Run, dokonuję analiz numerologicznych - określam jak liczby wpływają  na nasz los, piszę portrety numerologiczne.

Energię kart wykorzystuję do odpowiedzi na wszystkie trudne pytania, pomagam przywrócić i utrzymać kontrolę nad naszym życiem, doradzam i poszukuję przyczyn i sposobu wyjścia z każdej sytuacji, która nas przytłacza i z której, wydaje się, że nie ma wyjścia.

Wyznaczam korzystne cykle naszego życia, interpretuję Zodiak Chiński, udzielam porad z dziedziny Feng-Shui. Określam co oznacza imię i jakie cechy charakteru mają osoby o tym imieniu.

Jestem numerologiczną mistrzowską 11-ką.

Jeśli chcecie Państwo sięgnąć po magię, poczuć jej siłę i wykorzystać ją aby odwrócić zły los - zapraszam na spotkanie i rozmowę.  Pomogę rozwiązać problem i podjąć decyzję w ważnych sprawach uczuciowych, partnerskich, materialnych, zawodowych. Naprowadzę na drogę powodzenia, miłości i sukcesu.

                    Serdecznie pozdrawiam,

                                                          VERA

 


OPINIE:

(2018-06-28 11:33:53) 5
Dziękuję. Wspaniała, dogłębna analiza dająca dużo do myślenia i ukierunkowująca na działanie. Los w naszych rękach trzeba tylko wiedzieć jak z nim postępować :) Jestem pełna wiary i optymizmu, jeszcze raz dziękuję.
(2018-05-17 13:03:19) 5
(2018-02-14 20:07:02) 5
Bardzo wnikliwie rzeczowo co do sprawdzalności muszę poczekać
(2017-04-14 13:55:01) 5

Grafik:

Poniedziałek:
każdego
Wtorek:
dnia
Środa:
gdy
Czwartek:
mnie
Piątek:
potrzebujesz
Sobota:
również
Niedziela:
w weekend

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Vera

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.