NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:15

Zachód: 21:01

Faza księżyca:

ubywający garb

poniedziałek 24 czerwca 2024

IMIENINY: Bartłomiej, Bartosz, Danuta, Jan, Janina

Skorpion 23.10 - 22.11

Skorpion 23.10 - 22.11

Planety a znaki zodiaku:
skorpion

Patronem planetarnym Skorpiona jest Pluton. Mimo tego, że ostatnio naukowcy zdetronizowali go odbierając mu status planety w astrologii i mitologii nadal odgrywa bardzo istotną rolę. Najbardziej oddalony od słońca, mroczny i tajemniczy kojarzony przez starożytnych ze śmiercią, władca podziemi. Pluton postrzegany jest także jako nieprzenikniony władca czasu, strażnik wrót śmierci.


Kolorem Plutona jest ciemny fiolet – symbol przemijania.


Swych podopiecznych Pluton obdarza dużym poczuciem obowiązku. Potrzebą czuwania nad innymi, pilnowania ich, żeby postępowali mądrze i roztropnie. Osoby, którym patronuje będą posiadały duże poczucie odpowiedzialności za siebie, jak i za innych ludzi. Często niedostępni i chłodni w odbierze, przekładają potrzeby innych nad swoje.


W negatywnych aspektach wpływ Plutona będzie charakteryzował się zamiłowaniem do demagogii, narzucaniem swojej woli innym. Ludzie pod wpływem tej planety mogą sprawiać wrażenie istot pozbawionych ludzkich emocji, majestatyczni , z sercem jak z kamienia. Mogą mieć tendencję do nadmiernego rozliczania i oceniania ludzi.


Mężczyźni, którym patronuje Pluton cechują się dużą solidnością wykonywanej pracy. Z reguły to pracownicy, których warto mieć w swojej firmie. Mają duże poczucie obowiązku, są odpowiedzialni za siebie i za pracę, którą wykonują. Bywają niestety flegmatyczni i powolni, zdarza się, że nie są wylewni w okazywaniu uczuć.

 

Kobiety objęte patronatem Plutona mają bardzo silny i stabilny system wartości. Są bardzo silne i wytrwałe, często znają się na niejednej dziedzinie życia. Niestety bywają despotyczne i zimne, są trudne w budowaniu relacji rodzinnych, często żyją w przekonaniu, że wszystko muszą robić za innych, ponieważ tylko one wiedzą jak daną rzecz należy wykonać.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Skorpion

Najlepszy dzień

Wtorek

Szczęśliwe liczby

2, 7, 9, 45

Najlepsze zawody

Policjant, Detektyw, Inżynier, Doradca finansowy, Bankier

Celebryci

Kayah, Edyta Górniak, Jakub Rzeźniczak, Maja Bohosiewicz, Leonardo DiCaprio

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Pluton

Pluton rządzi domeną Skorpiona 
i pokazuje jak jednocześnie 
pragniemy i radzimy sobie z władzą ...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wierny

Pracowity

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Czarny

Czarny

Rośliny

Bazylia Bazylia Cis Cis

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Trufle Trufle Lotos Lotos

Kamienie szlachetne

Turmalin Turmalin Jaspis Jaspis Opal Opal

Zrób to każdego dnia

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Spaceruj nocą w blasku gwiazd Spaceruj nocą w blasku gwiazd Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Znak Skorpion a...