Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Planety a znaki zodiaku: baran

Opiekunem znaku Barana jest Mars, planeta przypisywana greckiemu Aresowi – bogowi wojny.
Mars Bóg wojny patronujący zniszczeniu i zagładzie wzbudzał postrach całego panteonu bóstw. Rządzący ogniem, władał siłą, którą mało kto był w stanie okiełznać. Reprezentujący pierwiastek męski, również utożsamiany był z namiętnym, ognistym kochankiem. Niepohamowany gniew i agresja czyniły go istotą nieobliczalną, zdecydowanie lepiej było unikać konfrontacji z nim. Cechowała go duma, czasem pycha. Był bardzo honorowy w swym postępowaniu.


Kolorem Marsa jest czerwień – kolor kojarzony z ogniem, siłą, energią, walką i erotyzmem.


W pozytywnych aspektach, Twój patron Mars, daje Ci siłę i dynamizm do działania. Powoduje, że kierujesz się w swym życiu honorem. Ogniste wibracje tej planety dają Ci ogromną determinację w realizacji celów, które sobie wyznaczasz. Nie można nudzić się z Tobą w sypialni, mars czyni z Ciebie osobę niezwykle namiętną.

 

W negatywnych aspektach Mars wzbudza u Ciebie pokłady agresji, powoduje, że łatwo dajesz ponieść się emocjom. Ze względu na swój wpływ Mars może powodować, że bywasz osobą mściwą, z trudem przychodzi Ci wybaczenie krzywd.


Panowie, którym patronuje Mars będą cechowali się silną osobowością, sztywnymi zasadami, którymi kierują się w życiu, niestety porywczym charakterem, skłonnością do agresywnych reakcji. Potrafią zapewnić poczucie bezpieczeństwa, pod warunkiem, że nie narusza się ich osobistej przestrzeni.

 

Panie, którym patronuje Mars obdarzone są przywódczym charakterem, wytrwałości ą w dążeniu do celu. Namiętne w łóżku, szukają osoby, która sprosta ich przywódczemu charakterowi.

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.