Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop tygodniowy: baran - 25.09-01.10

Osoby urodzone pod znakiem Barana będzie w tym tygodniu rozpierać energia i chęć do działania. Nie będziesz potrafił sobie poradzić z buzującymi w Tobie emocjami, ciężko będzie Ci zadbać o wyciszenie. Podejmiesz się kilku zadań jednocześnie, co może się negatywnie odbić na Twoim samopoczuciu. Nie będziesz potrafił sprostać wszystkiemu, czego się podjąłeś.

 

Możesz mieć w tym tygodniu problemy z ustaleniem priorytetów i trzymaniem się wcześniej ustalonych zasad. Będziesz chciał się realizować na kilku płaszczyznach, co w praktyce tylko zablokuje Twój progres. Ciężko będzie Ci usiedzieć w miejscu i cierpliwie kontynuować tylko jedno zadanie.

 

Brak odpoczynku i odprężenia negatywnie odbije się na Twoim samopoczuciu i poczuciu własnej wartości. Stale będziesz podnosił poprzeczkę i frustrował się brakiem postępów. Nierealne oczekiwania wobec siebie sprawią, że poczujesz się niekompletny i niewystarczający. Ciężko będzie Ci dostrzec schemat swojego działania.

 

Pod kątem finansowym to nie będzie najlepszy tydzień dla zodiakalnych Baranów. Nieudane inwestycje uszczuplą Twój portfel i podburzą poczucie bezpieczeństwa. Skupisz się przede wszystkim na odrabianiu strat i zdobywaniu dodatkowego źródła dochodu.

 

Jeśli chodzi o kwestie zawodowe, to będzie dla Ciebie ważny tydzień. Spadną na Ciebie nowe obowiązki, będziesz mógł się wykazać i w pełni zaprezentować swoje umiejętności. Możesz liczyć na pomoc ze strony pozostałych pracowników, co w niektórych momentach będzie nieocenione. Nawiążesz nowe relacje, a część z nich przeniesiesz do życia prywatnego.

 

Karty sugerują, byś był w tym tygodniu konsekwentny i nie poddawał się, jeśli tylko coś nie idzie po Twojej myśli. Nastaw się na realizację konkretnych celów i zadbaj o to, by nic Cie nie rozpraszało.

 

W sferze uczuciowej to będzie trudny tydzień dla zodiakalnych Baranów. Rozczarujesz się postawą drugiej osoby, możesz czuć się zraniony i odrzucony. Desperacko będziesz zabiegać o uwagę. Potrzeba atencji będzie na tyle silna, że zapomnisz o swoich zasadach i wartościach, którymi na co dzień się kierujesz.

 

Dużo czasu poświęcisz w tym tygodniu na sport i dbanie o swoje ciało. Pokonywanie kolejnych barier będzie dla Ciebie ekscytujące i napędzające do dalszego działania. Odnajdziesz się dziedzinie, która do tej pory w ogóle z Tobą nie rezonowała.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.