Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Baran 03.21 - 04.20

Baran 03.21 - 04.20

21.11 - 27.11

Przesłanie:

Bądź w tym tygodniu uważny i bacznie obserwuj siebie. Zauważ nowe pomysły, które same przychodzą Ci do głowy. To może być niewinny początek wielkiego przedsięwzięcia. Skupienie i zregenerowany organizm pozwolą Ci tego nie przeoczyć. Wyszukuj znaki, jakie wysyła Ci wszechświat. Nic nie dzieje się bez przyczyny, przypadkowe rozmowy i spotkania – wszystko ma swój cel. To też dobry moment na podjęcie trudnych decyzji i wprowadzenie zmian. Zaufaj sobie i zauważ, jak łatwo otwierają się przed Tobą drzwi do lepszego życia. Z entuzjazmem i otwartością podejdź do zmian, jakie na Ciebie czekają. Nie bój się ich.

 

Uczucia:

Dla osób urodzonych pod znakiem Barana to będzie pozytywny i przełomowy tydzień. Będziesz bardziej otwarty na kontakty towarzyskie i gotowy na stworzenie bliższej relacji. Karty zwiastują, że uda Ci się kogoś poznać szybciej, niż przypuszczałeś. Będziesz chodzić z głową w chmurach i patrzeć na świat przez różowe okulary.

Dla zodiakalnych Baranów, które tworzą już relację, będzie to ciężki i energetycznie wyczerpujący tydzień. Trudne decyzje i rozmowy, to wszystko, z czym będziesz się musiał zmierzyć. Mogą pojawić się myśli dotyczące rozstania lub tymczasowej separacji. Zaufaj swojemu sercu, nie rób nic wbrew sobie.

 

Praca i finanse:

W sferze zawodowej wszystko zacznie układać się po Twojej myśli. W dużej mierze zdasz się na swoją intuicję i zawodowe doświadczenie. Szybko odniesiesz sukces, odblokujesz się na nowe projekty i spotkania z kontrahentami. Twoja postawa zostanie zauważona i doceniona. Ponownie zaczniesz czerpać radość i satysfakcję z wykonywanych obowiązków. Poprawie ulegnie również Twoja sytuacja finansowa. To może być jednorazowa premia lub stała podwyżka. Będziesz zadowolony i dumny z tego, co udało Ci się osiągnąć. Pomyśl o jakimś prezencie dla samego siebie.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Barana powinny zwrócić szczególną uwagę na górne drogi oddechowe. Większość infekcji, jakie w ostatnim czasie Ci towarzyszą, mogą mieć swoje źródło właśnie w tych obszarach. Nie ignoruj sygnałów, jakie wysyła Ci organizm i zgłoś się do specjalisty. Jeśli chodzi o samopoczucie, nie unikniesz w tym tygodniu ciężkich i trudnych momentów. Możesz mieć wahania nastroju i trudności w radzeniu sobie z emocjami. Zaopiekuj się sobą.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.