Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

05.06 - 11.06

Przesłanie:

Nie trzymaj się kurczowo relacji, które Cię nie rozwijają i zbyt mocno obciążają emocjonalnie. Daj sobie prawo wyboru do tego, komu poświęcasz swój czas i energię. Nie pozwól na to, by inni wykorzystywali Twój brak asertywności. Naucz się stawiać jasne granice i wyciągać konsekwencje. Bądź dla siebie łagodny. Nie obwiniaj się za decyzje innych, nie bierz na siebie odpowiedzialności za ich działania. Konsekwentnie trzymaj się swoich postanowień. Nie czuj się winny przez zbyt wygórowane oczekiwania innych. Stawiaj sobie cele i realizuj się w ważnych dla siebie obszarach.

 

Uczucia:

Dla singli urodzonych pod znakiem Barana to będzie intensywny tydzień. Zajmiesz się swoimi sprawami i potrzebami. Nie znajdziesz przestrzeni na życie towarzyskie i poznawanie nowych osób. Wizja wejścia w jakikolwiek bliższy związek będzie dla Ciebie na tyle odległa, że nie zrobisz żadnego kroku w tym kierunku, mimo że samotność może Ci momentami dokuczać.

Z kolei zodiakalne Barany, które są już w związku, będą poważnie zastanawiać się w tym tygodniu nad zakończeniem tej relacji. Spędzanie czasu ze swoim partnerem przestanie sprawiać Ci radość. Wzmożona ilość kłótni i niewyjaśnionych spraw doprowadzi do tego, że nie będziesz chciał kontynuować tej relacji.

 

Praca i finanse:

W sferze finansowej zodiakalne Barany będą mieć w tym tygodniu sporo formalności do załatwienia. Przed Tobą również masa spotkań biznesowych i negocjacji, które nie będą dla Ciebie łatwe. Musisz się dobrze przygotować do odbycia tych rozmów. Zadbaj o detale, by nic nie mogło Cię zaskoczyć. Pamiętaj o ustalonych zasadach i pewności siebie.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, sytuacja w tym tygodniu pozostanie stabilna. Na większe zastrzyki gotówki będziesz musiał jeszcze poczekać. Mimo to, nie rezygnuj z dalszych przedsięwzięć i inwestycji. Wszystko wróci do Ciebie w odpowiednim czasie.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Barana sumiennie podejdą do tematu swojego zdrowia i profilaktyki. Przed Tobą szereg badań kontrolnych. Możesz liczyć na dobre wieści. Jeśli chodzi o samopoczucie, to będzie dla Ciebie wymagający tydzień. Duża ilość pracy i presja, jaką sobie narzucisz będą dla Ciebie sporym obciążeniem. Pozwól sobie na kilka dni odpoczynku.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.