Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Dar uwodzenia: baran

Zodiakalne Barany zdecydowanie się nie patyczkują. Jeśli próbują zdobyć czyjeś zainteresowanie, to owa osoba doskonale będzie o tym wiedziała. Nie planują, nie rozmyślają, tylko idą na żywioł. Nie boją się zrobić tego pierwszego kroku. Nie są też wcale mistrzami w długim flirtowaniu. Baran lubi od razu przejść do rzeczy. Jest odważny i bezpośredni, dlatego po chwili flirtu, możesz od niego otrzymać propozycję seksu.

Osoby urodzone pod znakiem Barana nie narzekają na brak zainteresowania. Potrafią one przyciągać uwagę ludzi. Mimo, że wcale nie są romantykami. Potrafią jednak pograć romantyka, by zdobyć to, na czym im zależy. Chętnie komplementują osobę, którą chcą zdobyć. A w tych komplementach zazwyczaj są szczere. Barany też chętnie przyjmują komplementy. Zachwyt nad nimi daje im zielone światło, by we flircie przejść o krok dalej.

Baran uwielbia seks. Jest na to gotowy praktycznie zawsze i wszędzie. Ma duży popęd seksualny, dlatego zbliżenie nie jest dla niego romantycznym uniesieniem. Zwykle traktuje to jako niezobowiązującą zabawę, która ma go spełnić. Zodiakalny Baran nie będzie skłonny do długiej gry wstępnej – chyba, że na jego zasadach. W łóżku zwykle jest tą dominującą stroną, która nadaje klimat i tempo zabawy.

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.