Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Baran

Baran 03.21 - 04.20

Baran

Baran 03.21 - 04.20

Dar uwodzenia

Baran jest śmiały w działaniach jeśli pragnie podbić czyjeś serce. Czym trudniejsza zdobycz tym wykazuje większy zapał i zaangażowanie. Nie boi się rywali wręcz przeciwnie podnieca go perspektywa walki, czym cięższe zwycięstwo tym bardziej je ceni.

 

Pan spod znaku Barana – nie bez przyczyny kobieta dla niego jest jak forteca do zdobycia, przecież ma na niego wpływ bóg wojny – Mars. Dlatego nigdy nie walczy bez odpowiedniej broni, wie czym ująć kobietę, wynajmie ekskluzywną limuzynę, kupi bukiet róż i zaprosi swą wybrankę na wystawną kolację. W miłości kieruje nim pożądanie i dopóki obiekt jego uczuć nie ulegnie będzie adorował, rozpieszczał i zaskakiwał na wszelkie sposoby. Niestety kiedy osiągnie zwycięstwo szybko się nim nudzi i robi się dość leniwy w działaniu. Niejedna Pani może zauważyć postępującą z dnia na dzień obojętność. Jednak jeśli któraś z pań chce zdobyć pana Barana nie może pokazać zainteresowania. Bycie w jego otoczeniu ale w otoczce tajemnicy to sygnał dla niego, że przyszedł czas do „boju” , wtedy sam zaczyna zabiegać. A tym będzie dłużej zabiegał im okres miłosnych zalotów będzie trwał dłużej, dlatego wobec pana Barana należy zachować nieprzystępność.

 

Pani spod znaku Barana – walczy zacięcie o swojego wybranka i jest skłonna podjąć największe ryzyko by zdobyć jego miłość. Nie jest taka kochliwa jak pan Baran ale bywa skłonna do miłosnych przygód. Jest jednak bardziej stała w uczuciach. Niekiedy chce narzucić partnerowi swoją miłość, lubi dominować co niejednokrotnie spotyka się ze sprzeciwem i zostaje odrzucona. Lecz mimo niepowodzeń nie rezygnuje szybko, próbuje postawić na swoim, choćby znów miało przynieść jej to rozczarowanie. Pan który zapragnie zdobyć panią Baran musi postawić na indywidualność, jeśli będzie wyróżniał się z tłumu sama się nim zainteresuje. Lubi tajemniczych mężczyzn, wręcz chłodnych w obyciu, bo zdobywanie musi mieć dla niej poczucie wyzwania.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.