Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Dar uwodzenia: bliźnięta

O sposobach uwodzenia przez zodiakalne Bliźnięta można byłoby rozprawiać godzinami. Z prostej przyczyny – są one tak naprawdę nieobliczalne. Nie da się przypisać im jednego schematu działania. Podrywają w bardzo różny sposób. Co ciekawe, często podryw ze strony zodiakalnego Bliźniaka, przez osobę, którą podrywa, może być odbierany wręcz jako brak sympatii. Bliźnięta bowiem często we flircie stosują dogryzanie, niewybredne żarty czy robienie na złość.

Dwoistość osób spod znaku Bliźniąt sprawia, że potrafią one być jednak też zupełnie inne. Bywają romantyczne i chętnie wchodzą we flirt. Pokazują swoje zainteresowanie w bardzo oryginalne sposoby, dlatego można spodziewać się od nich zaproszenia na nietuzinkową randkę. Lubią prawić komplementy, choć te nie zawsze są przemyślane i szczere. Czasami zdarza się tak, że chcąc sprawić komuś komplement, Bliźnięta zaliczą wpadkę. Nie brakuje im poczucia humoru, a więc czując to, że komplement był nietrafiony, sprawnie obrócą to w żart.

W seksie dla Bliźniąt ważne jest to, by wciąż poszerzać horyzonty. Nie chcą nudy w łóżku. Wciąż chcą próbować nowych rzeczy. Ich dwoista natura sprawia, że są też bardzo elastyczni. Potrafią być  zarówno dominujący, jak i ulegli. Ochoczo rozmawiają o swoich fantazjach, korzystają z gadżetów erotycznych i proponują nowe pozycje seksualne.

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.