Data urodzenia
Bliźnięta

Bliźnięta 05.22 - 06.22

Dar uwodzenia

Bliźnięta uwodzą dla sztuki, jakby zmuszała je do tego potężna, nadprzyrodzona siła. Uwielbiają flirtować i robią to z wrodzoną lekkością ale także z pewną beztroską. Potrafią rozpalić najbardziej oziębłe serca, lecz rozkochanym nie pozwolą zgłębić swej złożonej osobowości i tylko czasami ktoś dostrzeże, z jak powierzchownym człowiekiem ma do czynienia.

 

Pan spod znaku Bliźniąt – to doskonały organizator romantycznych spotkań z kobietami. Zawsze znajdzie jakieś urokliwe miejsce, by zabrać tam wybrankę swego serca. Jest pogodnie nastawiony, więc i czas łagodnie się z nim obchodzi. Wygląda na dziesięć lat młodszego od swych rówieśników. Jest to na pewno olbrzymi atut w walce o serca pięknych kobiet. Pani, która chce zdobyć pana spod znaku Bliźniąt, powinna zwrócić jego uwagę swą odmiennością, improwizować i zaskakiwać go i starać się nie zanudzić. Musi być błyskotliwa, inteligentna i sprawiająca wrażenie zmiennej. Niechaj pamięta też, że warto zbudować wrażenie, że drugiej takiej nie znajdzie.

 

Pani spod znaku Bliźniąt – to osoba czarująca, szykowna i elegancka aż ciężko nie zwrócić na nią uwagi. Jedni uważają ją za czarodziejkę, a ci, których odrzuciła, za kokietkę. Jest to urodzona dusza towarzystwa za co cenią ją znajomi i bliscy. Potrafi także okazać czułość i wrażliwość, gdy ktoś się jej zwierza. Aby uwieść panią spod znaku Bliźniąt, trzeba walczyć o nią i traktować jak królewnę z bajki. To ona musi grać pierwsze skrzypce, bo podrzędne role absolutnie jej nie odpowiadają. Kiedy zapragnie poczuć się bezpiecznie, należy wziąć ją w ramiona, które muszą być silne, gdy tego chce, a delikatne i łagodne gdy zmieni się jej nastrój.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.