Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Sławne pary: bliźnięta

Judy Garland i Vincente Minelli
Bliźnięta - Ryby

Wystąpiła w prawie 40 filmach, częściej można było słyszeć śpiewane przez nią piosenki. Popularność przyniosła jej roli Dorotki w „Czarnoksiężniku z krainy Oz”. Judy Garland była jedną z najsłynniejszych śpiewających aktorek złotej ery hollywoodzkich musicali. Judy jak każda pani Bliźniak miała skomplikowaną osobowość. Rzucona w trudny świat życia gwiazdorskiego potrzebowała poczucia bezpieczeństwa, który z pewnością dał jej Vincente. Ich małżeństwo przypadło na lata jej największego sukcesu, żyła szybko, za szybko jak dla pana spod znaku Ryb. Być może niestabilność jej charakteru i skomplikowana osobowość była przyczyną rozpadu ich małżeństwa.

 

Brooke Shelds i Andre Agassi
Bliźnięta - Byk

Piękna, czarująca aktorka i modelka, królowa salonów musiała zawrócić w głowie uciekającego od monotonii pana Byka. Brooke stała się damą kortów tenisowych gdzie swą obecnością dodawała siły mistrzowi tenisa Agassiemu. W towarzystwie byli nierozłączni, oboje obdarzeni poczuciem humoru odnajdywali wspólny język i zaskakiwali swoją pomysłowością, Mimo dynamicznych charakterów tworzyli zgraną parę, wpatrzeni w siebie, wręcz uzależnieni od siebie, wiedli urocze życie, każdy dzień potrafili uczynić niepowtarzalnym.

 

Johnny Deep i Kate Moss
Bliźnięta - Koziorożec

Która kobieta potrafiła by się oprzeć urokowi Johnnego Deppa , z pewnością żadna. Młodzieńcza twarz , przeszywające spojrzenie, trochę niedbały ale niezmiernie męski wygląd to wszystko musiało też zrobić wrażenie na Kate. On też nie mógł przejść obojętnie koło pięknej modelki. Jej filigranowa, nieprzeciętna uroda i śmiałość charakteru zdobyły serce Deppa. Oszalali na swoim punkcie.

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.