Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).
x Info-premium

Szanowni Państwo! Udostępniamy informacje na temat wprowadzenia w dniu 12.12.2018 r. nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego dla limitów Usług Premium Rate (usługi o podwyższonej płatności SMS i połączenia głosowe typu 708) przez poszczególnych Operatorów oraz sposobie informowania abonentów o limitach.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaLeszek
teraz niedostępny

Tarocista Leszek

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 42200

Średnia ocen: 4.9
(1186)
Ilość rozmów na chacie

(285)
Ilość rozmów przez email

(8620)
Ilość rozmów przez smschat

(131)
Ilość rozmów przez telefon

(815)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarocista Leszek

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Kategorie: Tarot, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Talizmany, Reiki

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Tarocista Leszek

 Od ponad 25 lat zajmuję się dywinacją. Pracuję przeważnie z kartami Tarota, jak również odczytuję symbole ziemi zawarte w Geomancji. Te dwie talie kart są moim najpotężniejszym orężem wróżebnym, pozwalają mi one dotrzeć tam, gdzie inni nie mają dostępu - do TWOJEJ DUSZY. To w niej drzemią odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Przy pomocy kart, razem znajdziemy rozwiązanie, które jest tuż obok Ciebie, tak tuż obok, ale Ty tego nie widzisz, bo patrzysz z innej perspektywy. Proszę Cię pamiętaj, że odczyt Tarota nie jest wyrocznią, to pomoc i wskazówka dla Ciebie, Ty masz wolną wolę, ja przedstawiam Ci tylko możliwy scenariusz Twojego losu. Od Ciebie zależy, czy go przyjmiesz, czy zanegujesz. Wybór należy do Ciebie.

Posiłkuję się również numerologią. Analizując Twój dzień przyjścia na świat, określam Twoje predyspozycje i ukryte potencjały. Pomogę Ci po nie sięgnąć, pokażę Twoje wady i zalety, podpowiem jak je szlifować i jak z nimi pracować, aby uzyskać życiowy balans. Na podstawie daty urodzenia i kart Tarota potrafię odczytać Twoja karmę i wspólnie znajdziemy drogę najwłaściwszą w danym momencie życia, aby złagodzić skutki manifestów karmicznych w Twoim życiu.

Dzięki znajomości energetyki i energoterapii jako Wielki Mistrz Reiki jestem w stanie wykonać dla Ciebie zabieg równoważący prace podstawowych center energetycznych – czakr, oraz zabieg ogólnie poprawiający Twoją biowitalność. Dzięki pracy z energią Reiki możemy wspólnie zmienić Twoje nastawienie do negatywnych wzorców, które zamieszkały w Twojej podświadomości i wprowadzić nowe, właściwe dla Ciebie kody i zmiany w matrycy energetycznej.

Drodzy Państwo sms to tylko 160 znaków, gdy Wasz problem jest bardziej złożony lub wymagacie szczególowego opisu sytuacji zapraszam do wysyłania zapytań e-mail, koszt odpowiedzi na jedno pytanie ze szczegółowym opisem to 30 zł.

Jeżeli po zapoznaniu się z moim opisem czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc - zapraszam. Nie ma przypadków. Z jakiegoś powodu tu jesteś.

 

Leszek Płoński 


OPINIE:

(2018-11-07 16:05:36) 5
Ogromnie polecam uslugi Pana Leszka. Bardzo rzetelny i szczegolowy portret numerologiczny. Serdecznie dziekuje
Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
(2018-11-04 18:01:00) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)
(2018-11-03 16:31:44) 5
Dziekuje za rozklad Tarota i bardzo pomocna interpretacje. 5* Polacam!!!
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję. Życzę tego co Najlepsze.
(2018-10-25 21:35:04) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję, pozdrawiam serdecznie :)

Grafik:

Poniedziałek:
Jestem
Wtorek:
Do
Środa:
Państwa
Czwartek:
Dyspozycji
Piątek:
Serdecznie
Sobota:
Zapraszam
Niedziela:
12.00-00.00

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Tarocista Leszek

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2018 © All Connect Sp. z o.o.