Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaLeszek
teraz niedostępny

Tarocista Leszek

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 62807

Średnia ocen: 4.9
(1445)
Ilość rozmów na chacie

(376)
Ilość rozmów przez email

(12419)
Ilość rozmów przez smschat

(236)
Ilość rozmów przez telefon

(1083)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Tarocista Leszek

POLSKIANGIELSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Tarot, Karty Cygańskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Numerologia, Talizmany, Reiki

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Tarocista Leszek

 Od ponad 25 lat zajmuję się dywinacją. Pracuję przeważnie z kartami Tarota, jak również odczytuję symbole ziemi zawarte w Geomancji. Te dwie talie kart są moim najpotężniejszym orężem wróżebnym, pozwalają mi one dotrzeć tam, gdzie inni nie mają dostępu - do TWOJEJ DUSZY. To w niej drzemią odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Przy pomocy kart, razem znajdziemy rozwiązanie, które jest tuż obok Ciebie, tak tuż obok, ale Ty tego nie widzisz, bo patrzysz z innej perspektywy. Proszę Cię pamiętaj, że odczyt Tarota nie jest wyrocznią, to pomoc i wskazówka dla Ciebie, Ty masz wolną wolę, ja przedstawiam Ci tylko możliwy scenariusz Twojego losu. Od Ciebie zależy, czy go przyjmiesz, czy zanegujesz. Wybór należy do Ciebie.

Posiłkuję się również numerologią. Analizując Twój dzień przyjścia na świat, określam Twoje predyspozycje i ukryte potencjały. Pomogę Ci po nie sięgnąć, pokażę Twoje wady i zalety, podpowiem jak je szlifować i jak z nimi pracować, aby uzyskać życiowy balans. Na podstawie daty urodzenia i kart Tarota potrafię odczytać Twoja karmę i wspólnie znajdziemy drogę najwłaściwszą w danym momencie życia, aby złagodzić skutki manifestów karmicznych w Twoim życiu.

Dzięki znajomości energetyki i energoterapii jako Wielki Mistrz Reiki jestem w stanie wykonać dla Ciebie zabieg równoważący prace podstawowych center energetycznych – czakr, oraz zabieg ogólnie poprawiający Twoją biowitalność. Dzięki pracy z energią Reiki możemy wspólnie zmienić Twoje nastawienie do negatywnych wzorców, które zamieszkały w Twojej podświadomości i wprowadzić nowe, właściwe dla Ciebie kody i zmiany w matrycy energetycznej.

Drodzy Państwo sms to tylko 160 znaków, gdy Wasz problem jest bardziej złożony lub wymagacie szczególowego opisu sytuacji zapraszam do wysyłania zapytań e-mail, koszt odpowiedzi na jedno pytanie ze szczegółowym opisem to 30 zł.

Jeżeli po zapoznaniu się z moim opisem czujesz, że jestem osobą, która może Ci pomóc - zapraszam. Nie ma przypadków. Z jakiegoś powodu tu jesteś.

 

Leszek Płoński 


OPINIE:

(2019-12-20 15:45:23) 5
Cenię Pana Leszka za zaangażowanie, obszerne analizy i dużą sprawdzalnosc. Dziękuję za każdą pomoc.
Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję za miłe słowa i życzę wszelkiej pomyślności.
(2019-11-19 22:12:44) 5
dziękuję za oczyszczanie! niech się Panu darzy!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie. Samych dobrych energii dla Pani. Pozdrawiam ciepło
(2019-10-22 16:41:02) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję serdecznie. Wszelkiej pomyślności
(2019-09-30 19:45:49) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję i życzę samych dobrych energii. Pozdrawiam serdecznie
(2019-09-06 13:50:34) 5

Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję, pozdrawiam ciepło.
(2019-08-11 16:38:33) 5
Polecam Pana Leszka:)))
Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję. Życzę tego co najpiękniejsze.
(2019-08-05 20:17:01) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję, serdeczności :)
(2019-07-14 19:33:01) 5
Ponownie z całego serca polecam Pana Leszka. Pan Leszek towarzyszy mi już od kilku miesięcy, podczas których z ogromną cierpliwością analizował ze mną mój problem w relacji. Podczas gdy inni snuli czarne scenariusze, Pan Leszek zawsze dodawał otuchy i zapewniał, że to nie koniec. Kilka dni temu, kiedy ja już całkowicie straciłam nadzieję, powiedział, że kontakt będzie i to bardzo szybko. Kontakt przyszedł już na drugi dzień. Pan Leszek rownież trafnie opisał sytuację zawodową mojego brata, dodając mu wiary i pewności siebie. Czas może nie zawsze się zgadzać, bo często sami próbujemy coś „wymuszać”, żeby wróżba się spełniła, ale energie i opisy sytuacji są u Pana Leszka niesamowicie trafne. Dziękuję Panu za to, co Pan robi i że robi Pan to z tak ogromnym szacunkiem i empatią do drugiego człowieka. Pozdrawiam
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję, jest mi niezmiernie miło to czytać. Pozdrawiam ciepło i życzę spełnienia.
(2019-06-23 18:20:01) 5
Polecam Pana Leszka, wracam bardzo często i zawsze jestem zadowolona. Wróżby są szybkie i trafne. Doceniam również sposób przekazu informacji. Pan Leszek nie ocenia, nie straszy, nie narzuca swoich personalnych opinii. Odczytuje po prostu to, co pokazują karty i robi to z ogromnym profesjonalizmem.
Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa. Życzę wszelkiej pomyślności.
(2019-04-28 15:46:32) 5
Trafność opisu osób i sytuacji jest niesamowita. Ogromna wiedza ezoteryczna, również pod względem karmicznych zobowiązań. Jestem pod wrażeniem i pełna nadziei jednocześnie. Bardzo polecam - dodam też, że odpowiedzi e-mail są rozbudowane, a cena nie jest duża.
Odpowiedź eksperta: Serdecznie dziękuję za tak miłe słowa i życzę Najlepszego :)

Grafik:

Poniedziałek:
Jestem
Wtorek:
Do
Środa:
Państwa
Czwartek:
Dyspozycji
Piątek:
Serdecznie
Sobota:
Zapraszam
Niedziela:
12.00-00.00

Lista nagrań z naszych wieczorów wróżb doradcy Tarocista Leszek

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.