Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaLeszek
teraz niedostępny

Tarocista Leszek

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 58164

Średnia ocen: 4.9
(1379)
Ilość rozmów na chacie

(362)
Ilość rozmów przez email

(11671)
Ilość rozmów przez smschat

(209)
Ilość rozmów przez telefon

(1012)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Analiza Numerologiczna - diagnostyka Karmy


Tarocista Leszek

Twoja data urodzenia jest dla mnie kluczem do bram Twojej duszy. Przecież w Twojej duszy żyją odpowiedzi na najtrudniejsze i najbardziej nurtujące Ciebie pytania. Już w dniu urodzenia Twoje obecne ziemskie wcielenie wybrało taką, a nie inną drogę karmiczną. 

Łatwiej byłoby żyć gdybyś znał predyspozycje swojej inkarnacji lub obciążenia, które spotkasz?

Zdecydowanie tak.

Już dziś skorzystaj z życiowego drogowskazu, którym jest Twój Osobisty Portret Numerologiczny. Dzięki wiedzy, którą posiądziesz, będziesz w stanie zrozumieć dlaczego w  Twoim życiu dzieje się tak, a nie inaczej, będziesz w stanie uniknąć najbardziej zawiłych sytuacji życiowych. Zrozumiesz również co masz do przepracowania w tym wcieleniu oraz jak to przepracować.

 

Koszt 60 zł

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.