Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaLeszek
teraz niedostępny

Tarocista Leszek

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 58164

Średnia ocen: 4.9
(1379)
Ilość rozmów na chacie

(362)
Ilość rozmów przez email

(11671)
Ilość rozmów przez smschat

(209)
Ilość rozmów przez telefon

(1012)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Podstawowy portret numerologiczny


Tarocista Leszek

Zachęcam Państwa do skorzystania z usługi osobistego portretu numerologicznego, Każdy z nas chce przeżywać wyłącznie pozytywne chwile w życiu. Aby tak było musimy najpierw przerobić pewne lekcje życiowe i nauczyć się wielu rzeczy, które stają nam na naszej codziennej drodze. Portret numerologiczny stanie się dla Ciebie codziennym drogowskazem, dzięki któremu w najmniej dotkliwy sposób przerobisz wszystkie lekcje, które zostały nadane na obecne wcielenie. Zrozumiesz jak szukać miłości oraz poznasz metody bogacenia się. Wykonam Twoją urodzeniową analizę osobowości wraz z opisem obecnego roku numerologicznego, w którym się znajdujesz. Dostaniesz porady jak wykorzystać potencjał, który los dla Ciebie przygotował. Opis zajmuje około 2 stron A4

Koszt 80 zł

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.