Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

TarocistaLeszek
teraz niedostępny

Tarocista Leszek

Promocja TV

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 58164

Średnia ocen: 4.9
(1379)
Ilość rozmów na chacie

(362)
Ilość rozmów przez email

(11671)
Ilość rozmów przez smschat

(209)
Ilość rozmów przez telefon

(1012)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Uwolnienie od nałogów


Tarocista Leszek

Proponuję Państwu serię 11 zabiegów Reiki neutralizujących nałóg (alkoholowy, papierosy, kompulsywne objadanie się, narkotyki) Każdy nałóg można pokonać przy odpowiednim wsparciu energetycznym i chęci współpracy osoby uzależnionej. Jeżeli uznasz, że nadszedł już czas, aby stać się osobą wolną i szczęśliwą, zapraszam do skorzystania z serii zabiegów uwalniających. Zabiegi , które są w 100 procentach bezpieczne wykonuję w godzinie najbardziej komfortowej dla osoby zamawiającej, po wcześniejszym ustaleniu terminu. Po każdym zabiegu osoba, na której wykonuję zabieg dostaje ode mnie informację zwrotną nad czym pracowaliśmy i co działo się w organizmie. Zabiegi są wykonywane codziennie przez 11 kolejnych dni.

Koszt: 110 zł

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.