Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Bliźnięta 22.05 - 22.06

marzec

Drogie Bliźnięta, w marcu ważne będą dla Was bardzo sprawy finansowe, ważne będą sprawy urzędowe i ważne będą sprawy formalno-prawne. Na pierwszy rzut pokazuje się tutaj kwestia dokumentów urzędowych, które mogą nie do końca być dla Was korzystne, a mogą

one mówić o Waszym zobowiązaniu finansowym. Czegoś będziecie musieli przypilnować, na coś formalnie zwrócić Waszą uwagę lub coś będziecie musieli zapłacić. Może to być tak, że zobowiązanie podatkowe.

Dalej karty wskazują na pracę, na pewne rozstrzygnięcia, na które już od dłuższego czasu czekacie w pracy. Powiem tak, będzie trzeba jeszcze chwilę poczekać, bo karty mówią o tym, że nie uda się zrealizować Waszych zamierzeń właśnie w marcu. Karty mówią - później

niż wcześniej. Karty też ostrzegają przed tym, żeby nie mówić wszystkiego, żeby coś zostawić sobie.

Karty będą sprzyjać osobom zakochanym. Karty mówią, że będziecie chętnie wchodzić na następny etap związku, będziecie szukać porozumienia z partnerem, z partnerką.

Jeżeli jest wśród Was osoba, która czeka na wiadomość od ukochanej osoby, to właśnie w marcu taka wiadomość do Was dotrze.

Drogie Panie, jeśli jesteście samotne i jesteście poszukujecie partnera, to karty mówią, że możecie mieć rywalkę. Mężczyzna, którego poznacie nie będzie do końca uczciwy. Będzie to mężczyzna, który będzie prowadził grę na dwa fronty. Zwróćcie proszę na to uwagę.

W kwestiach zdrowia kochani uważajcie na wszelkiego rodzaju stany zapalne, uważajcie także na gorące płyny, uważajcie na ogień.

Dodatkowo moi mili zwróćcie uwagę na duże sprzęty w domu, sprawdźcie, czy macie gwarancję, poszukajcie rachunków. Bo karty podpowiadają, że jakiś sprzęt może wymagać wymiany lub też może się niestety zepsuć.

Całkiem sympatyczne karty na kwestie rodziny, na kwestie przyjaciół. Będziecie się spotykać z wspaniałymi ludźmi, będziecie wychodzić. Dodatkowo karty pokazują, że w końcówce miesiąca macie szansę na jakiś krótki, może weekendowy wyjazd ze znajomymi, z

osobami z którymi lubicie spędzać czas.

A i najważniejsze! Ktoś z Was dostanie zaproszenie na ważną w uroczystość.

 

Rada z karty Tarota

Bardzo lubię tę kartę i karta ta mówi by patrzeć szerzej, szukać rozwiązań dalej. Koniecznie nie bać się planować, plany wprowadzać w życie, bo wszystko Wam się uda. Ta karta także będzie kogoś z Was zachęcać do założenia działalności gospodarczej.

Karta otwiera przed Wami nowe możliwości, nowe perspektywy, ale jednocześnie zmusza Was do działania. Możecie góry przenosić, ale trzeba wykonać pierwszy krok. Powodzenia! To jest bardzo dobra karta, karta brama, karta otwarcia.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.