NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Horoskop miesięczny:
bliźnięta - kwiecień

Miłe Bliźnięta, a dla Was mam karty miłości na pierwszym planie – bo układ Wasz zaczynają kiery i w ładnym rzędzie stoją. I mówi to nam, że tematy miłości, bliskich Wam osób będą teraz ważne. Będziecie kochać i będziecie kochani.

Bliźnięta w stałych związkach będą przeżywały renesans uczuć, będziecie szukać bliskości, a co ważniejsze – dawać bliskość i uczucie, troskę i uważność. Wyjaśnicie sobie z partnerem niedomówienia. Porozmawiajcie szczerze – bo coś Wam leży na serduszku – mylę się?

Wolne Bliźnięta będą szukać towarzystwa i takie znajdą. Będziecie biegać z imprezy na imprezę, ze spotkania na spotkanie. Bawcie się, przywitajcie wiosnę trzymając kogoś za rękę. Jedynie na co zwrócę uwagę – nie wybrzydzajcie. Ktoś kogo możecie skreślić tak naprawdę może być osobą wyjątkową.

W materii uda Wam się wszystko co zaplanowaliście. Uda się wszystko zapłacić i wszystko kupić, rachunki także będą opłacone na czas.

Dla grających – mała wygrana, nieduża kwota, w sam raz na małe, słodkie przyjemności.

Na pewno także karty doradzają by pomóc finansowo komuś z Waszej rodziny, ale od razu zaznaczam, że pomoc ta powinna być uzgodniona, nie zaskakujcie nikogo działaniem za plecami, tylko zaoferujcie pomoc i wsparcie, a po uzyskaniu zgody działajcie. Nie odwrotnie, bo narazicie tę osobę na to, że poczuje się gorsza i źle odbierze Wasze intencje. Więc najpierw rozmowa i oferta, a później działanie.

Mam tutaj także możliwych zwroty z lokaty, dodatkową premię, wypłatę za nadgodziny.

W praca spokojny i stabilny okres, takie lekkie nawet odprężenie. Każdy będzie wiedział co do niego należy i każdy będzie skupiony na swoich obowiązkach. Nawet możecie teraz pokazać się ze strony organizatora i zaprosić koleżanki, kolegów z pracy na małe wyjście popołudniowe, na kolację. Tylko nie obgadujcie nikogo, bo może to trafić nie do tych uszu, co potrzeba.

Koniec kwietnia, początek maja to w biurze cisza, chyba Firma „wyjeżdża w całości” na majówkę? Bo karty wskazują na mniejszą ilość pracy i to, że ze wszystkim uda Wam się uprać jeszcze przed czasem. A to Wam zagwarantuje kilka dni wolnego.

Jeśli szukacie pracy to kwiecień nie będzie dobrym miesiącem. Spotkania owszem – mogą być, ale pozostaną one bezowocne. Rozmowy mogą się przeciągać i nie doczekacie się decyzji, bo będzie ona odwlekana na bliżej nie określony czas.

Zwróćcie natomiast w końcówce kwietnia uwagę na ogłoszenia, które już wcześniej widzieliście i wtedy nikt nie odpowiedział na Waszą aplikację. Karty doradzają by ponowić swoje zgłoszenie.

W zdrowiu uwaga na głowę, na uszy, oczy i zatoki. Dla Pań migreny, dla Panów możliwe szumy w uszach i pogorszenie się słuchu. Uważajcie też na gardło i unikajcie jak ognia bardzo zimnych napoi. Nie! Taka przyjemność skończy się zapaleniem gardła i krtani lub co gorsze anginą.

Przełom miesięcy - popchniecie ważną sprawę do przodu, coś pokonacie, pewną trudność.

 

Rada z karty Tarota dla Bliźniąt

 

Karta drogowskazu i karta wyboru. Karta konieczności albo opowiedzenia się po jakiejś stronie albo karta wyboru konkretnej ścieżki. Jeżeli już dokonacie takiego wyboru to bardzo ważne jest to, żeby się tego wyboru trzymać. A jestem przekonana, że wybierzecie dobrze.

Często jest to karta, która zapowiada nowy, intensywny etap życia. Czasem mówi o zmianie stanu cywilnego.

Ale zawsze jest to karta dobrze wróżąca, która przesuwa nas na planszy życia mocno do przodu!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Bliźnięta

Najlepszy dzień

Środa

Szczęśliwe liczby

1, 4, 8, 9

Najlepsze zawody

Dziennikarz, Handlowiec, Pilot, 
Kierowca, Redaktor

Celebryci

Anja Rubik, Dawid Podsiadło, Angelina Jolie, Agnieszka Chylińska, Michał Żebrowski

ŻYWIOŁ: Powietrze

Jeśli masz za dużo powietrza, 
możesz zbyt dużo rozmyślać 
zamiast działać...

PLANETA: Merkury

Merkury rządzi towarzystwem 
Bliźniąt i Panien, oferując wgląd 
w ich komunikację, ciekawość, 
i do pewnego...

NAJLEPSZE CECHY

Pomysłowy

Wierny

Błyskotliwy

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Żółty

Żółty

Rośliny

Aloes Aloes Bluszcz Bluszcz

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Kwiat pomarańczy Kwiat pomarańczy Lawenda Lawenda

Kamienie szlachetne

Agat Agat Bursztyn Bursztyn Amazonit Amazonit

Zrób to każdego dnia

Rozwijaj swój umysł 
grając w planszówki, 
sudoku i krzyżówki Rozwijaj swój umysł 
grając w planszówki, 
sudoku i krzyżówki Ćwicz i relaksuj się 
tańcząc zumbę Ćwicz i relaksuj się 
tańcząc zumbę Podróżuj i zwiedzaj tajemnicze miejsca na ziemi Podróżuj i zwiedzaj tajemnicze miejsca na ziemi Znajdź chwilę na odpoczynek z książką Znajdź chwilę na odpoczynek z książką

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.