Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Horoskop miesięczny: bliźnięta - wrzesień

Moi mili – wrzesień dla Was przyniesie opóźnienie w realizacji planów, pewne spowolnienie. Wykorzystajcie ten czas na to by przyjrzeć się Waszym sprawom z innej perspektywy. Sądzę, że część z tych spraw zbyt mocno Was absorbowała, a inne mogły w tym czasie nie być wystarczająco widoczne? Karty wskazują na to, że trzeba teraz spojrzeć na to co Was absorbuje, ale jeszcze nie podejmować ostatecznej decyzji. Na razie patrzymy.


Jeśli spojrzymy na pracę to na pewno karty będą wskazywały na to, by pomyśleć o własnej działalności gospodarczej, by zgłębić ten temat, rozeznać się w przepisach, może poszukać dotacji, wsparcia, kredytu. To o czym myślicie, co od dawna chodzi Wam po głowie jest zdecydowanie dobrym pomysłem i możecie znaleźć źródła finansowania, pomoc, wsparcie. Zaznacza się branża beauty, zaznacza się branża finansowa, doradcza, usługi. Byłaby to jednoosobowa działalność.

Dla osób pracujących, karty obiecują uspokojenie, karty pokazują, że pewne dawne spory odejdą w zapomnienie, zapanuje harmonia. Dodatkowo – do Waszego zespołu może dołączyć nowa osoba, z którą od razu się polubicie.


W finansach karty obiecują dobre decyzje, dobre inwestycje, założenie konta oszczędnościowego, dobre zyski z lokat. Tu są zyski, ale zyski, które nie są zagrożone, bezpieczne i pewne inwestycje – tylko takich szukajcie.


Kochani – uważajcie natomiast wszyscy – i Panie i Panowie na ciemnowłosą kobietę. Ta kobieta może zadziałać na Waszą szkodę, może przynieść nagłą zmianę planów, spowodować szkody. Zastanówcie się co i komu mówicie, słuchajcie dokładnie co wokół Was się dzieje, pilnujcie papierów, dokumentów.


W zdrowiu uwaga na układ pokarmowy – cały układ pokarmowy. Mam tu pokazane zatrucie, możliwy nieżyt żołądka, zgagę, biegunki – i to może trwać nawet kilka dni. Zwracajcie baczną uwagę na to co jecie, szukajcie świeżych produktów.


W miłości będziecie wybrańcami. Tu karty zaręczyn, karty wspólnego zamieszkania, karty uczestniczenia w uroczystościach. Dużo czasu spędzonego wspólnie, dużo romantycznych sytuacji, a wieczory w sypialni… niezapomniane. Uważajcie – bo jest tu układ kart na ciąże, na poczęcie dziecka.

A jeśli jesteście stanu wolnego to do Waszego serca zapuka prawdziwa miłość – od razu będziecie wiedzieć, że to jest to. Osoba, która na długo zagości w Waszym serduszku, może nawet już na stałe – kto wie?


Koniec września – list, wiadomość, pismo. Dla jednych to miłosne wyznanie, dla innych dawno oczekiwana decyzja, zgoda, a dla innych przyznana premia, zapomoga. Koniec września – dla chętnych rozpoczęcie nauki, szkolenie, kurs, studia, nowe wyzwania – tak jak planowaliście.


Rada z karty Tarota

Karta powściągliwości, karta kontrolowania sytuacji, to karta zysku właśnie z lokat, to karta lokowania gotówki, karta, która mówi – teraz trzymaj, teraz się nie dzielimy. Będzie ona także mówiła o tym, co napisałam wyżej – nie zwierzamy się wszystkim, uważamy na to co i komu mówimy.

Czasem to karta porządkowania piwnic, schowków, przeglądania dokumentów.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.