Data urodzenia

Bliźnięta 05.22 - 06.22

czerwiec

Miłość: Bliźnięta w stałych związkach, a konkretniej Panie Bliźnięta - karty wskazują na możliwy romans, na chęć skoku w bok. Przy Paniach pojawi się niezwykle przystojny mężczyzna i trudno będzie Wam powstrzymać apetyt. Powiem tak dyplomatycznie - jeśli pozostanie to w sferze marzeń i pragnień - super - nic się nie dzieje, jeśli będzie to jednorazowe skosztowanie smakołyku - także nie powinno się tu nic wydarzyć - jeśli na tym zakończycie. Ale jeśli Pani Bliźniak odda się namiętności i wejdzie w erotyczny romans to zagrozi to poważnie Waszemu związkowi. Wybór karty pozostawiają Wam.

Panowie w stałych związkach -  karty wskazują na Wasze skupienie na pracy, będzie Was mało w domu, będziecie myśleć o obowiązkach zawodowych.

Bliźnięta single -  karty wskazują, że do Waszego serduszka zapuka bardzo interesująca osoba. Będzie to osoba, która albo ma bardzo interesujący zawód, bądź też interesuję się czymś co jest bardzo wyjątkowe i szczególne. Będzie to osoba, która ma szerokie horyzonty, osoba oczytana, osoba ciekawa świata.

Finanse: Karty wskazują na konieczność oszczędzania i to już w pierwszych dniach czerwca. Najprawdopodobniej te pieniądze, które teraz będziecie oszczędzać będą Wam potrzebne w drugiej części miesiąca lub na początku lipca. Zaznaczają się tutaj wydatki związane z leczeniem, wydatki związane z rehabilitacją. Dla części z Was zaznacza się tutaj także zabieg operacyjny, za który trzeba będzie zapłacić. Natomiast od razu podkreślam to nic groźnego i wszystko dobrze się uda, natomiast warto mieć na ten czas zabezpieczenie finansowe.

Praca: Tak jak już wspomniałam - głównie panowie Bliźnięta będą teraz tytanami pracy. Będziecie pracować dużo więcej niż wcześniej, będziecie poszukiwać nowych rozwiązań dla starych spraw, całkiem niewykluczone jest to, że obejmiecie nowe stanowisko czy też obejmiecie nowy zespół pod swoją opiekę. 

Jeżeli Waszym bezpośrednim przełożonym jest mężczyzna odrobinę młodszy od Was to karty wskazują na to, że teraz nawiążecie nić porozumienia. Szef zaakceptuje każdy Wasz pomysł.

Jeśli poszukujecie pracy to karty podpowiadają, że możecie otrzymać ofertę, ale wyraźnie zaznacza się tutaj umowa na czas oznaczony. Myślę że byłaby to albo praca sezonowa, bądź też byłaby to praca za osobę, która obecnie przebywa za granicą, bądź też chwilowo opiekuje się kimś ze swojej rodziny - może to być pani na urlopie macierzyńskim. Powiem tak, karty wskazują, że warto podjąć się tego zobowiązania, bo niewykluczone, że za jakiś czas Wasza osoba może być tam dostrzeżona i możecie otrzymać umowę stałą.

Zdrowie: W pierwszej kolejności zaznaczają się tutaj karty zmęczenia i przemęczenia i to muszę powiedzieć. Naprawdę spróbujcie jak najczęściej i jak najlepiej się relaksować, korzystajcie z pięknej pogody, ze spacerów, ze wspólnych wycieczek.

Dodatkowo zaznaczają mi się tutaj kolana, ból kolan, ból nóg i możliwy ból bioder. Myślę, że trzeba będzie odwiedzić ortopedę i na pewno jest wśród Was osoba, która musi rozpocząć rehabilitację bądź też może nawet odbyć zabieg. Zresztą karty podpowiedziały to już wyżej. Myślę że właśnie to będzie dotyczyło kwestii ortopedycznych. Ponawiam - wszystko przebiegnie sprawnie i uda się.

Rada z karty Tarota: Karta wskazuję na potrzebę znalezienia balansu, równowagi. Mówi o konieczności zachowania balansu w każdej dziedzinie życia, także w kwestiach diety, w kwestiach pracy i odpoczynku. Podpowiada, że odpowiedź na wiele pytań jest już w Was, wystarczy wsłuchać się w siebie. Balans, spokój - to wskazówki na ten miesiąc.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.