NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Bliźnięta

Rozwijaj swój umysł 
grając w planszówki, 
sudoku i krzyżówki

Rozwijaj swój umysł 
grając w planszówki, 
sudoku i krzyżówki

Puzzle/Gry Video - Bliźnięta mają bardzo analityczny umysł i kochają wyzwania, więc każdy rodzaj rozrywki, czy to krzyżówka, czy sudoku lub tradycyjne puzzle jest dla nich świetnym wyborem. Jednocześnie gry komputerowe to na wiele sposobów ogromne puzzle z nowymi światami i społecznością internetową skupioną wokół nich. Dla Bliźniąt nie ma nic lepszego.

Medytacja - Bliźnięta rzadko mają cierpliwość do treningów polegających na skupianiu się. Medytacja to nie jest dla nich prosta. Dlatego ćwiczenia oddechowe, które można wykonywać wszędzie, rozwijają koncentrację, zmniejszają niepokój i pomagają z czasem rozwijać uważność, to świetna opcja dla Bliźniąt.

Ćwicz i relaksuj się 
tańcząc zumbę

Ćwicz i relaksuj się 
tańcząc zumbę

Intensywny trening interwałowy/trening wytrzymałościowy - Bliźnięta czasami mają problemy z koncentracją, więc długie, proste ćwiczenia nie są dla nich dobre. Dlatego intensywny trening interwałowy lub trening wytrzymałościowy to doskonały wybór dla rozbieganych Bliźniąt. Chociaż trudno im się skupić na pojedynczym treningu przez zbyt długi czas, to nigdy się nie nudzą.

Zumba - Zumba może być kolejnym świetnym ćwiczeniem dla Bliźniąt, bo to szybki taniec, tworzący świetną atmosferę, a podczas zajęć mogą spotkać nowych ludzi. Bliźnięta lubią tańczyć, a ponieważ zumba ma swoje źródła w tańcach latynoamerykańskich, może im służyć jako aktywność odświeżająca ich ciało i umysł.

Podróżuj i zwiedzaj tajemnicze miejsca na ziemi

Podróżuj i zwiedzaj tajemnicze miejsca na ziemi

Podróżowanie - Bliźnięta rodzą się z zamiłowaniem do podróży, zawsze poszukując czegoś nowego, fascynującego i niezwykłego. Dla niektórych może się to wydawać słabością, ale dla Bliźniąt rozrywki takie jak nurkowanie, uliczne jedzenie i festiwale to niezbędna część ich życia. Nawet tak denerwujące rzeczy jak długie kolejki, lotniska i zła pogoda nie przeszkodzą im w spotykaniu nowych ludzi i doświadczaniu nowych wrażeń.

Piesze wycieczki - Gdy Bliźnięta potrzebują się zrelaksować, piesza wycieczka jest bardzo kojącą aktywnością. Chociaż wszystkie znaki powietrzne kochają przebywać na świeżym powietrzu, Bliźnięta nawet, gdy chcą się zrelaksować, potrzebują odrobiny wyzwania i przygody, więc im bardziej interesujący teren na wycieczkę, tym lepiej.

Znajdź chwilę na odpoczynek z książką

Znajdź chwilę na odpoczynek z książką

Podcasty/Książki/Badania – Bliźnięta mają nienasycone pragnienie wiedzy. Gdy chodzi o dbanie o swój umysł, nie widzą różnicy pomiędzy informacjami, które mogą im pomóc rozwiązać problem, a interesującymi faktami, które będą mogli użyć podczas quizu w barze. Oba rodzaje informacji mają dla nich równorzędne znaczenie. Nie jest niczym niezwykłym znalezienie Bliźniąt zakopanych pod górą materiałów źródłowych. Lubią prowadzić swoje własna badania, tak bardzo jak lubią słuchać tego, co eksperci mają do powiedzenia. 

Strumień świadomości - Przy całej wiedzy i myślach tłoczących się w głowach Bliźniąt, warto znaleźć dla nich ujście. Wśród wielu rzeczy, które lubią, choć każdy rodzaj pisania jest dobry (prowadzenie dziennika, pisanie bloga, itd.), to strumień świadomości jest najlepszą metodą pisania, gdy Bliźnięta mają zbyt wiele rzeczy na głowie w danym momencie.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie