Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Rozalia

Rozalia

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Wsparcie duchowe, Finanse

Metody : Tarot, Karty klasyczne, Numerologia, Rytuały

Styl porady : Łagodnie i spokojnie

STATYSTYKI
8044 Ilość
porad
Ostatnio
online
4 Lat
na portalu
31895 Wyświetleń
profilu

Nazywam się Rozalia, jestem kobietą w średnim wieku, doświadczoną wróżką i numerologiem. Pochodzę z rodziny, w której tradycje wróżbiarskie były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Mam dar przewidywania różnych życiowych sytuacji a wróżeniem zajmuję się od 15 lat. Zawsze pamiętam o tym, że wróżenie, to nie tylko karty, to również niesienie pomocy innym, wysłuchanie ich, zrozumienie oraz doradzenie. I właśnie po to tutaj jestem. Pomagam ludziom odnaleźć drogę do szczęśliwego życia, a także znaleźć odpowiedzi na dręczące ich pytania. 


Pracuje na kartach klasycznych, kartach lenormand, kartach anielskich i wykorzystuję numerologie aby każdy z Was, mógł znaleźć swoją drogę życiową.


Odpowiadając na wasze pytania przede wszystkim jestem szczera a  moje wróżby są odzwierciedleniem tego, co pokazują karty. Służę swoją pomocą, doradzam, a przede wszystkim staram się rozmawiać, tak po ludzku, jak człowiek z człowiekiem. Dlatego jeśli tylko odczuwasz potrzebę podzielenia się swoimi problemami, potrzebę skonsultowania decyzji jaką chcesz podjąć to rozłożę dla Ciebie karty.

Pamiętajcie, wróżba, to nie jest wyrok, to jest wskazówka. Możną ją wziąć pod uwagę albo nie. Nic nie jest z góry przesądzone.

Zapraszam Rozalia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
17-22
Wtorek
17-22
Środa
17-22
Czwartek
17-22
Piątek
17-22
Sobota
9-16
Niedziela
9-16

Opinie klientów (57)

loading
1 z 7
1 2 3 4 5
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.