Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Rozalia
teraz dostępny

Rozalia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 1657

Średnia ocen: 5
(33)
Ilość rozmów na chacie

(27)
Ilość rozmów przez email

(515)
Ilość rozmów przez smschat

(11)
Ilość rozmów przez telefon

(0)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rozalia

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback
Kategorie: Runy, Karty Klasyczne, Karty Anielskie, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Rozalia

Nazywam się Rozalia, jestem kobietą w średnim wieku, doświadczoną wróżką i numerologiem. Pochodzę z rodziny, w której tradycje wróżbiarskie były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Mam dar przewidywania różnych życiowych sytuacji w tym jasnowidzenia. Wróżeniem zajmuję się od 15 lat. Zawsze pamiętam o tym, że wróżenie, to nie tylko karty, to również niesienie pomocy innym, wysłuchanie ich, zrozumienie oraz doradzenie. I właśnie po to tutaj jestem. Pomagam ludziom odnaleźć drogę do szczęśliwego życia, a także znaleźć odpowiedzi na dręczące ich pytania. 
Pracuje na kartach klasycznych, kartach anielskich i wykorzystuję numerologie aby każdy z Was, mógł znaleźć swoją drogę życiową.
Odpowiadając na wasze pytania przede wszystkim jestem szczera a  moje wróżby są odzwierciedleniem tego, co pokazują karty. Służę swoją pomocą, doradzam, a przede wszystkim staram się rozmawiać, tak po ludzku, jak człowiek z człowiekiem. Dlatego jeśli tylko odczuwasz potrzebę podzielenia się swoimi problemami, potrzebę skonsultowania decyzji jaką chcesz podjąć to rozłożę dla Ciebie karty.

Pamiętajcie, wróżba, to nie jest wyrok, to jest wskazówka. Możną ją wziąć pod uwagę albo nie. Nic nie jest z góry przesądzone.

Zapraszam Rozalia


OPINIE:

(2019-11-13 18:24:20) 5
Rozalia zrobiła mi oczyszczanie energetyczne i... Na drugi dzień wstałam jakaś taka...lżejsza o parę kilo!!! Dziś dostałam telefon który normalnie by wyprowadził mnie z równowagi a tu spokój i opanowanie. Rozalio dziękuję Ci ślicznie za pomoc. Czuję naprawdę wielką różnicę.
(2019-11-11 01:11:39) 5

Grafik:

Poniedziałek:
18-23
Wtorek:
18-23
Środa:
18-23
Czwartek:
18-23
Piątek:
18-23
Sobota:
18-23
Niedziela:
18-23Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.