Akia

Akia

teraz niedostępny
Akia

"Znajdź w swojej duszy spokój, a wtedy spokój przyciągnie do Ciebie wszystko, czego potrzebujesz".

Kochani :)

od 1997 roku zajmuję się udzielaniem wsparcia, szkoleniami w różnych dziedzinach ezoteryki i wróżbami.

Moim zdaniem problemy to w istocie wyzwania wymagające podjęcia kroków - z szacunkiem i miłością do samego siebie oraz świata.

Każdy z nas jest samoistnym darem dla wszechświata i został powołany do miłości.

Nie ma jednej wersji przyszłości, bo przyszłość nie jest z góry ustalona. Zaglądamy w nią po to, aby świadomie podejmować decyzje. W każdej chwili, za pomocą myśli, emocji, uczuć i decyzji, tworzymy przyszłość. Każdy z nas ma jednak zapisane doświadczenia konieczne w tym życiu. Dzięki wiedzy o przyszłości możemy wzmocnić to, co dobre i zminimalizować skutki negatywów.

Jeśli zatem chcecie:

- poznać stojące przed Wami możliwości,

- zmienić kurs spraw dla Was ważnych,

- zrozumieć naturę doświadczeń (wydarzeń, odczuć, snów),

- lepiej poznać i zrozumieć siebie,

- rozwijać się duchowo,

- oczyścić energetycznie na różnych poziomach życia,

to zapraszam serdecznie. Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem.

Uważam, że świat i życie mogą być cudownymi doświadczeniami, każdy z nas jest bowiem darem. Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i radości. Nie ma przypadków beznadziejnych, zawsze istnieje wyjście na drodze ku spełnieniu i radości, jeśli jesteśmy gotowi porzucić dotychczasowe wzorce postępowania.

Jeśli pragniecie samodzielnie i odpowiedzialnie korzystać ze wolnej woli i odnaleźć z moją pomocą rozwiązania męczących sytuacji, i odnaleźć siebie na ścieżce życia, to zapraszam serdecznie :). 

Posługuję się głównie runami oraz tarotem i astrologią. Jestem także jasnowidzem i terapeutką z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w uzdrawianiu.

Mail: mogę spokojnie przeanalizować każdą sytuację, a Wy możecie dokładnie opisać, co chcielibyście zmienić lub na co uzyskać wpływ w Waszym życiu. Odpowiadam na bieżąco, zawsze wskazując, do kiedy mogę realnie przygotować odpowiedź i co odpowiedź będzie zawierać.

Rozmowa telefoniczna: jeśli zaś chodzi o rozmowę telefoniczną - mam ciepły, wyciszający i harmonizujący głos. Dzięki niemu mogę Was w kilka chwil wyciszyć i dać Wam wytchnienie.  Jednak dla własnego dobra postarajcie się spojrzeć na sprawę z dystansem...wtedy otrzymacie najlepsze możliwe rozwiązanie lub wskazówkę.

Chat: mogę przeanalizować każdą sytuację. Nie przyjmuję chatów poniżej 5 minut. Proszę też, aby zadawać pytania kolejno, po uzyskaniu odpowiedzi na wcześniejsze.

SMS: jedno, konkretne pytanie, ponieważ na odpowiedź mam niewiele znaków. Zatem na pewno w SMS-ie nie przeanalizuję przyczyn trudności w związku...

Nie uznaję niektórych pojęć, popularnie stosowanych w dywinacji; np.: "partner docelowy"... Nie ma takiej osoby, bo każdy człowiek został obdarzony wolną wolą i nigdzie nie jest z góry napisane, że osoba X musi być i będzie zawsze z osobą Y. Miłość to wolność, a nie toksyczna niewola, uzależnienie od drugiego człowieka... 

Związek karmiczny - to każda relacja, którą tworzymy. Karma to każdy akt woli. Tworzymy ją tu i teraz. Związki karmiczne bywają także toksyczne. Wówczas dobrze jest zrozumieć przyczyny zależności - toksyczności i rozwiązać węzły karmiczne, uwolnić siebie i innych z zależności, odzyskać wolną wolę.

Przepraszam z góry, ale nie wszystkim z Was mogę pomóc. Otwarcie wtedy to mówię. Każdy z nas ma swoją drogę i nie zawsze mogę Wam towarzyszyć. Na pewno na tym portalu znajdziecie pomocne osoby.

Proszę stanowczo, aby nie kontaktowały się ze mną osoby o silnych zaburzeniach emocjonalnych, mające złą wolę oraz pozbawione szacunku. 

Z serdecznym pozdrowieniem,

Akia

Dziedziny: Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Miłość i partnerstwo, Biznes i kariera, Finanse, Twoja przyszłość, Rodzina i przyjaciele, Wróżby ogólne

Metody: Jasnowidzenie, Astrologia, Tarot, Karty klasyczne, Oczyszczanie, Czytanie ze zdjęcia, Rytuały

Styl porady: bezpośrednio i szczerze

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
8.08 8 - 9 i po 21
Wtorek
9.08 8 - 10 i po 21
Środa
10.08 8 - 9 i po 21
Czwartek
11.08 8 - 10 i po 16
Piątek
12.08 8 - 22
Sobota
13.08 po 18
Niedziela
14.08 13 - 22

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.