3c6841e4bddb5edacd8d1f2ce8eb9f77
Pomocnik
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

Akia
teraz niedostępny

Akia

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 78469

Średnia ocen: 4.9
(417)
Ilość rozmów na chacie

(807)
Ilość rozmów przez email

(3565)
Ilość rozmów przez smschat

(242)
Ilość rozmów przez telefon

(775)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Akia

POLSKI 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie i Wizjonerstwo, Biała Magia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Reiki, Imiennik, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany, Wibracja imienia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Zdrowie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Akia

Będę dostępna na portalu od 1 maja 2019 roku. 

Gorąca prośba organizacyjna: proszę uprzejmie o sprawdzanie statusu na portalu wrozbyonline.pl. Jeśli mam status "zajęty", to nie odbieram połączeń telefonicznych/zgłoszeń na czat, bo już pracuję, czyli rozmawiam przez telefon, odpisuję na maile, SMS-y, prowadzę czat. Jeśli sprawa jest pilna, to można wysłać mail lub darmową wiadomość, aby umówić się na konkretną godzinę rozmowy. Z góry dziękuję za zrozumienie w tej kwestii.

 

Kochani :),

Świat i Życie mogą być cudownymi doświadczeniami, każdy z Nas jest bowiem Darem. Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i radości. Nie ma przypadków beznadziejnych, zawsze jest INNE wyjście na drodze ku spełnieniu i radości, jeśli jesteśmy gotowi porzucić dotychczasowe wzorce postępowania.

Jeśli pragniecie samodzielnie i odpowiedzialnie korzystać ze Wolnej Woli i odnaleźć z moją pomocą rozwiązania męczących sytuacji, i odnaleźć Siebie na Ścieżce Życia, to zapraszam serdecznie :). 

Posługuję się głównie runami oraz tarotem i astrologią. Jestem także jasnowidzem i terapeutką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w uzdrawianiu.

Mail: mogę spokojnie przeanalizować każdą sytuację, a Wy możecie dokładnie opisać, co chcielibyście zmienić lub na co uzyskać wpływ w Waszym życiu. Odpowiadam na bieżąco, zawsze wskazując, do kiedy mogę realnie przygotować odpowiedź i co odpowiedź będzie zawierać.

Rozmowa telefoniczna: jeśli zaś chodzi o rozmowę telefoniczną - mam ciepły, wyciszający i harmonizujący głos. Dzięki niemu mogę Was w kilka chwil wyciszyć i dać Wam wytchnienie.  Jednak dla własnego dobra postarajcie się spojrzeć na sprawę z dystansem...wtedy otrzymacie najlepsze możliwe rozwiązanie lub wskazówkę.

Chat: mogę przeanalizować każdą sytuację. Nie przyjmuję chatów poniżej 5 minut. Proszę też, aby zadawać pytania kolejno, po uzyskaniu odpowiedzi na wcześniejsze.

SMS: jedno, konkretne pytanie, ponieważ na odpowiedź mam wyłącznie 160 znaków. Zatem na pewno w SMS-ie nie przeanalizuję przyczyn trudności w związku...

Rytuały, afirmacje, uzdrawianie: serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją zakładką "Usługi dodatkowe".

Nie ma jednej wersji przyszłości, bo przyszłość nie jest z góry ustalona. Zaglądamy w nią po to, aby świadomie podejmować decyzje. W każdej chwili, za pomocą myśli, emocji, uczuć i decyzji, tworzymy przyszłość. Każdy z nas ma jednak zapisane doświadczenia konieczne do przeżycia w tym Życiu. Dzięki wiedzy o przyszłości możemy wzmocnić to, co dobre i zminimalizować skutki negatywów.

Nie ma problemu, jest tylko wyzwanie wymagające od Was podjęcia kroków - z szacunkiem i miłością do Samego Siebie oraz Świata. 

Nie uznaję niektórych pojęć, popularnie stosowanych w dywinacji; np.: "partner docelowy"... Nie ma takiej osoby, bo każdy człowiek został obdarzony Wolną Wolą i nigdzie nie jest z góry napisane, że osoba X musi być i będzie zawsze z osobą Y. Miłość to wolność, a nie toksyczna niewola, uzależnienie od drugiego człowieka... Każdy z nas jest Samoistnym Darem dla Wszechświata i został powołany do Miłości.

Związek karmiczny - to każda relacja, którą tworzymy. Karma to każdy akt woli. Tworzymy ją tu i teraz. Związki karmiczne bywają także toksyczne. Wówczas dobrze jest zrozumieć przyczyny zależności - toksyczności i rozwiązać węzły karmiczne, uwolnić Siebie i innych z zależności, odzyskać Wolną Wolę.

Przepraszam z góry, ale nie wszystkim z Was mogę pomóc. Otwarcie wtedy to mówię. Każdy z nas ma Swoją Drogę i nie zawsze mogę Wam w Waszej towarzyszyć. Na pewno na tym portalu znajdziecie pomocne Wam osoby. Życzę powodzenia :).

Proszę stanowczo, aby nie kontaktowały się ze Mną osoby o silnych zaburzeniach emocjonalnych, mające złą wolę oraz pozbawione szacunku. 

Pamiętajcie, że wróżba to nie wyrocznia i w każdej chwili macie wpływ na przyszłość. Także w negatywny sposób: zbyt intensywnie napinając, a przede wszystkim pytając o to samo co chwilę i kilku osób. Zwykle wówczas kolejne odpowiedzi są nieprawdziwe, odpowiadają iluzjom, "chciejstwu", a nie rzeczywistej energetyce sytuacji. 

 

Z serdecznym pozdrowieniem,

 

Akia

 

P.S.

Jeśli chodzi o pytania o zdrowie, ciążę, śmierć itp. - tu działają siła wyższa i wola Wasza. 

Staram się, aby codziennie była aktualna moja dostępność. W miarę możliwości staram się spełniać prośby o kontakt w wybranych przez Was terminach.

Akia 


OPINIE:

(2018-09-21 20:07:01) 5
wspaniała osoba, trafna ocena i spostrzeżenia które się zgadzają ze stanem faktycznym . Polecam i pozdrawiam serdecznie
(2018-01-20 10:34:34) 5
Wspaniala!!!.
(2018-01-17 18:32:08) 5
Bardzo tresciwe i dokladne odpowiedzi. Polecam.
Odpowiedź eksperta: Jestem z Panią :).
(2018-01-15 16:09:27) 5
a ja wracam i wracam :) Fantastyczna osoba, polecam!
Odpowiedź eksperta: Na zdrowie :) i dziękuję, dziękuję, dziękuję :).

Grafik:

Poniedziałek:
8 - 22 gdy zalogowana
Wtorek:
8 - 22 gdy zalogowana
Środa:
8 - 22 gdy zalogowana
Czwartek:
8 - 22 gdy zalogowana
Piątek:
niedostępna
Sobota:
niedostępna
Niedziela:
8 - 22 gdy zalogowanaStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.