Akia

Akia

teraz niedostępny
Akia

Kochani :), 

od 1997 roku zajmuję się udzielaniem wsparcia, szkoleniami w różnych dziedzinach ezoteryki i wróżbami.

Moje motto brzmi: Nie ma problemu, jest tylko wyzwanie wymagające od Was podjęcia kroków - z szacunkiem i miłością do samego siebie oraz świata. Każdy z nas jest samoistnym darem dla wszechświata i został powołany do miłości.

Nie ma jednej wersji przyszłości, bo przyszłość nie jest z góry ustalona. Zaglądamy w nią po to, aby świadomie podejmować decyzje. W każdej chwili, za pomocą myśli, emocji, uczuć i decyzji, tworzymy przyszłość. Każdy z nas ma jednak zapisane doświadczenia konieczne w tym życiu. Dzięki wiedzy o przyszłości możemy wzmocnić to, co dobre i zminimalizować skutki negatywów.

Jeśli zatem chcecie:

- poznać stojące przed Wami możliwości,

- zmienić kurs spraw dla Was ważnych,

- zrozumieć naturę doświadczeń (wydarzeń, odczuć, snów),

- lepiej poznać i zrozumieć siebie,

- rozwijać się duchowo,

- oczyścić energetycznie na różnych poziomach życia,

to zapraszam serdecznie. Chętnie podzielę się wiedzą i doświadczeniem.

Uważam, że świat i życie mogą być cudownymi doświadczeniami, każdy z nas jest bowiem darem. Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i radości. Nie ma przypadków beznadziejnych, zawsze istnieje wyjście na drodze ku spełnieniu i radości, jeśli jesteśmy gotowi porzucić dotychczasowe wzorce postępowania.

Jeśli pragniecie samodzielnie i odpowiedzialnie korzystać ze wolnej woli i odnaleźć z moją pomocą rozwiązania męczących sytuacji, i odnaleźć siebie na ścieżce życia, to zapraszam serdecznie :). 

Posługuję się głównie runami oraz tarotem i astrologią. Jestem także jasnowidzem i terapeutką z bogatym, wieloletnim doświadczeniem w uzdrawianiu.

Mail: mogę spokojnie przeanalizować każdą sytuację, a Wy możecie dokładnie opisać, co chcielibyście zmienić lub na co uzyskać wpływ w Waszym życiu. Odpowiadam na bieżąco, zawsze wskazując, do kiedy mogę realnie przygotować odpowiedź i co odpowiedź będzie zawierać.

Rozmowa telefoniczna: jeśli zaś chodzi o rozmowę telefoniczną - mam ciepły, wyciszający i harmonizujący głos. Dzięki niemu mogę Was w kilka chwil wyciszyć i dać Wam wytchnienie.  Jednak dla własnego dobra postarajcie się spojrzeć na sprawę z dystansem...wtedy otrzymacie najlepsze możliwe rozwiązanie lub wskazówkę.

Chat: mogę przeanalizować każdą sytuację. Nie przyjmuję chatów poniżej 5 minut. Proszę też, aby zadawać pytania kolejno, po uzyskaniu odpowiedzi na wcześniejsze.

SMS: jedno, konkretne pytanie, ponieważ na odpowiedź mam wyłącznie 160 znaków. Zatem na pewno w SMS-ie nie przeanalizuję przyczyn trudności w związku...

Rytuały, afirmacje, uzdrawianie: serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją zakładką "Usługi dodatkowe".

Nie uznaję niektórych pojęć, popularnie stosowanych w dywinacji; np.: "partner docelowy"... Nie ma takiej osoby, bo każdy człowiek został obdarzony wolną wolą i nigdzie nie jest z góry napisane, że osoba X musi być i będzie zawsze z osobą Y. Miłość to wolność, a nie toksyczna niewola, uzależnienie od drugiego człowieka... 

Związek karmiczny - to każda relacja, którą tworzymy. Karma to każdy akt woli. Tworzymy ją tu i teraz. Związki karmiczne bywają także toksyczne. Wówczas dobrze jest zrozumieć przyczyny zależności - toksyczności i rozwiązać węzły karmiczne, uwolnić siebie i innych z zależności, odzyskać wolną wolę.

Przepraszam z góry, ale nie wszystkim z Was mogę pomóc. Otwarcie wtedy to mówię. Każdy z nas ma swoją drogę i nie zawsze mogę Wam towarzyszyć. Na pewno na tym portalu znajdziecie pomocne osoby.

Proszę stanowczo, aby nie kontaktowały się ze mną osoby o silnych zaburzeniach emocjonalnych, mające złą wolę oraz pozbawione szacunku. 

Z serdecznym pozdrowieniem,

Akia

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody: Sennik, Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Karty Lenormand, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Horoskop klasyczny na 2022 rok, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Reiki, Horoskop partnerski, Horoskop Anielski na 2022 rok, Horoskop miłosny, Horoskop urodzeniowy, Kojarzenie Par, Numerologia dla firm, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
16.05 20 - 22
Wtorek
17.05 8 - 12 i 21 - 23
Środa
18.05 8 - 10 i 21 - 22
Czwartek
19.05 21 - 23
Piątek
20.05 21 - 23
Sobota
21.05 po 20
Niedziela
22.05 19 - 23

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.