Akia

Akia

prowadzi rozmowę
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI

Ostatnio online:

Ilość wyświetleń profilu: 83009

Średnia ocen: 4.9

435 Rozmów na chat
803 Zrelizowanych e-maili
3760 Odpowiedzi na SMS
271 Rozmów przez telefon
885 Rozmów przez 700
0 Wizyt w saloniku
0 Udziałów w imprezach

Akia

POLSKI 
Akia

Gorąca prośba organizacyjna: proszę uprzejmie o sprawdzanie statusu na portalu wrozbyonline.pl. Jeśli mam status "zajęty", to nie odbieram połączeń telefonicznych/zgłoszeń na czat, bo już pracuję, czyli rozmawiam przez telefon, odpisuję na maile, SMS-y, prowadzę czat. Jeśli sprawa jest pilna, to można wysłać mail lub darmową wiadomość, aby umówić się na konkretną godzinę rozmowy. Z góry dziękuję za zrozumienie w tej kwestii.

 

Kochani :),

Świat i Życie mogą być cudownymi doświadczeniami, każdy z Nas jest bowiem Darem. Mogę pomóc Wam odnaleźć to poczucie spełnienia i radości. Nie ma przypadków beznadziejnych, zawsze jest INNE wyjście na drodze ku spełnieniu i radości, jeśli jesteśmy gotowi porzucić dotychczasowe wzorce postępowania.

Jeśli pragniecie samodzielnie i odpowiedzialnie korzystać ze Wolnej Woli i odnaleźć z moją pomocą rozwiązania męczących sytuacji, i odnaleźć Siebie na Ścieżce Życia, to zapraszam serdecznie :). 

Posługuję się głównie runami oraz tarotem i astrologią. Jestem także jasnowidzem i terapeutką z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w uzdrawianiu.

Mail: mogę spokojnie przeanalizować każdą sytuację, a Wy możecie dokładnie opisać, co chcielibyście zmienić lub na co uzyskać wpływ w Waszym życiu. Odpowiadam na bieżąco, zawsze wskazując, do kiedy mogę realnie przygotować odpowiedź i co odpowiedź będzie zawierać.

Rozmowa telefoniczna: jeśli zaś chodzi o rozmowę telefoniczną - mam ciepły, wyciszający i harmonizujący głos. Dzięki niemu mogę Was w kilka chwil wyciszyć i dać Wam wytchnienie.  Jednak dla własnego dobra postarajcie się spojrzeć na sprawę z dystansem...wtedy otrzymacie najlepsze możliwe rozwiązanie lub wskazówkę.

Chat: mogę przeanalizować każdą sytuację. Nie przyjmuję chatów poniżej 5 minut. Proszę też, aby zadawać pytania kolejno, po uzyskaniu odpowiedzi na wcześniejsze.

SMS: jedno, konkretne pytanie, ponieważ na odpowiedź mam wyłącznie 160 znaków. Zatem na pewno w SMS-ie nie przeanalizuję przyczyn trudności w związku...

Rytuały, afirmacje, uzdrawianie: serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją zakładką "Usługi dodatkowe".

Nie ma jednej wersji przyszłości, bo przyszłość nie jest z góry ustalona. Zaglądamy w nią po to, aby świadomie podejmować decyzje. W każdej chwili, za pomocą myśli, emocji, uczuć i decyzji, tworzymy przyszłość. Każdy z nas ma jednak zapisane doświadczenia konieczne do przeżycia w tym Życiu. Dzięki wiedzy o przyszłości możemy wzmocnić to, co dobre i zminimalizować skutki negatywów.

Nie ma problemu, jest tylko wyzwanie wymagające od Was podjęcia kroków - z szacunkiem i miłością do Samego Siebie oraz Świata. 

Nie uznaję niektórych pojęć, popularnie stosowanych w dywinacji; np.: "partner docelowy"... Nie ma takiej osoby, bo każdy człowiek został obdarzony Wolną Wolą i nigdzie nie jest z góry napisane, że osoba X musi być i będzie zawsze z osobą Y. Miłość to wolność, a nie toksyczna niewola, uzależnienie od drugiego człowieka... Każdy z nas jest Samoistnym Darem dla Wszechświata i został powołany do Miłości.

Związek karmiczny - to każda relacja, którą tworzymy. Karma to każdy akt woli. Tworzymy ją tu i teraz. Związki karmiczne bywają także toksyczne. Wówczas dobrze jest zrozumieć przyczyny zależności - toksyczności i rozwiązać węzły karmiczne, uwolnić Siebie i innych z zależności, odzyskać Wolną Wolę.

Przepraszam z góry, ale nie wszystkim z Was mogę pomóc. Otwarcie wtedy to mówię. Każdy z nas ma Swoją Drogę i nie zawsze mogę Wam w Waszej towarzyszyć. Na pewno na tym portalu znajdziecie pomocne Wam osoby. Życzę powodzenia :).

Proszę stanowczo, aby nie kontaktowały się ze Mną osoby o silnych zaburzeniach emocjonalnych, mające złą wolę oraz pozbawione szacunku. 

Pamiętajcie, że wróżba to nie wyrocznia i w każdej chwili macie wpływ na przyszłość. Także w negatywny sposób: zbyt intensywnie napinając, a przede wszystkim pytając o to samo co chwilę i kilku osób. Zwykle wówczas kolejne odpowiedzi są nieprawdziwe, odpowiadają iluzjom, "chciejstwu", a nie rzeczywistej energetyce sytuacji. 

 

Z serdecznym pozdrowieniem,

 

Akia

 

P.S.

Jeśli chodzi o pytania o zdrowie, ciążę, śmierć itp. - tu działają siła wyższa i wola Wasza. 

Staram się, aby codziennie była aktualna moja dostępność. W miarę możliwości staram się spełniać prośby o kontakt w wybranych przez Was terminach.

Akia 

Grafik:

Poniedziałek
17.01 17 - 22
Wtorek
18.01 10 - 22
Środa
19.01 18 - 22
Czwartek
20.01 10 - 15 i 21 - 23
Piątek
21.01 10 - 13 i 18 - 23
Sobota
15.01 18 - 01
Niedziela
16. 01 17 - 01

Pozostałe usługi eksperta: Imprezy firmowe
Kategorie: Sennik, Runy, Tarot, Astrologia - horoskop, Karty Anielskie, Wahadełko, Jasnowidzenie, Biała Magia, Astrologiczne biuro matrymonialne, Talizmany, Reiki, Imiennik, Horoskop partnerski, Wróżba dla biznesmenów, Miłosne talizmany

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Opinie eksperta:

loading


FacebookYoutubeInstagram
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.