Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Horoskop tygodniowy: bliźnięta - 04.12-10.12

Dla osób urodzonych pod znakiem Bliźniąt to będzie owocny i rozwojowy tydzień. Nabierzesz wiatru w żagle i odzyskasz motywację do działania. Uda Ci się zamknąć wszystkie nurtujące Cię sprawy i z czystą kartą rozpocząć procesy, które od dawna chodziły Ci po głowie. Kreatywnie podejdziesz do wszelkich zadań, przed którymi staniesz. Wszystko, co trudniejsze, potraktujesz jak wyzwanie.

 

Karty sugerują, byś więcej czasu poświęcił w tym tygodniu na naukę skutecznych metod negocjacji i komunikacji. Te dwie umiejętności przydadzą Ci się zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. Przed ważnymi dla Ciebie rozmowami, zaopatrz się w solidne argumenty, które pomogą Ci osiągnąć zamierzony cel.

 

Możesz mieć w tym tygodniu problemy z postawieniem wyraźnych granic osobom, które próbują nadwyrężyć Twoją życzliwość. Nie bój się asertywności i jasno wyrażaj swoje zdanie. Karty sugerują, byś był konsekwentny w swoich postanowieniach i trzymał się ustalonych zasad. Nie rób wyjątków i nie zmieniaj zdania pod naciskiem innych.

 

W miłości zodiakalne Bliźnięta będą czuły się spełnione i kochane. Twój związek zmierza w dobrym kierunku, a wsparcie, jakim wzajemnie się obdarzacie, pozwala Wam przetrwać trudne chwile. Mogą pojawić się pierwsze rozmowy dotyczące powiększenia rodziny. Będziesz zadowolony i szczęśliwy z tego, jak rozwija się ta relacja.

 

Single odpuszczą sobie randkowanie i poznawanie nowych ludzi. Będziesz zmęczony nieudanymi relacjami i rozczarowaniem, jakie ze sobą niosą. Skupisz się w tym tygodniu na sobie i własnym rozwoju. Odpoczniesz od niezobowiązujących spotkań i flirtu. Docenisz chwile spędzone w swoim towarzystwie.

 

W pracy karty wróżą intensywny okres. Mimo napiętego grafiku i natłoku obowiązków, będziesz zadowolony z zadań, jakie Ci powierzono. Poczujesz, że znajdujesz się w miejscu, w którym masz realne szanse na dalszy rozwój i zdobywanie nowego doświadczenia. Atmosfera w firmie również będzie Cię motywować do tego, by nie osiadać na laurach i poszerzać kompetencje.

 

Zodiakalne Bliźnięta, które są w tym tygodniu skupione na poszukiwaniu dodatkowego źródła dochodu, będą pozytywnie zaskoczone propozycją, jaką otrzymają. Możesz liczyć na atrakcyjne warunki i ciekawe zlecenia. Nie spiesz się z ogłoszeniem tej wiadomości innym, dopóki nie dopełnisz wszelkich formalności.

 

Pod kątem zdrowotnym karty zwracają w tym tygodniu uwagę na sposób odżywiania. Zadbaj o zbilansowaną dietę. Ogranicz mało wartościowe produkty i wprowadź do swojej codzienności więcej ruchu.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.