Data urodzenia

Bliźnięta 05.22 - 06.22

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Zodiakalne Bliźnięta w tym tygodniu mają przesłanie dotyczące pracy z energią. Warto zastanowić się nad zapisaniem się na kurs związany z uzdrawianiem energetycznym. Może to być na przykład praca z energią Reiki, Qi Gong, uzdrawianie dotykiem czy też leczenie energią Prana. Skup się na tym, by w tym tygodniu oczyścić swoją przestrzeń – zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Do tego możesz wykorzystać białą szałwię, wesprzeć się Feng Shui czy też wykorzystać inną, znaną Ci metodę oczyszczania energetycznego. Unikaj w tym czasie miejsc i ludzi z toksyczną energią.

Uczucia:
Zodiakalne Bliźnięta, które są singlami, w tym tygodniu znacznie bardziej otworzą się na miłość. Będzie to efektem tego, że w końcu uda się Ci zamknąć stary etap. Odetniesz się od poprzedniej relacji, przepracujesz stratę oraz wszelkie złe wzorce, po to, by ich nie powielać. Uda Ci się poznać w tym czasie osobę, z którą złapiesz bardzo dobry kontakt. Będzie to osoba poza kraju.
W relacjach u zodiakalnych Bliźniąt wstąpi w tym tygodniu nowa energia. To czas, w którym Twój związek odżyje i zacznie na nowo kwitnąć. Wybierzesz się ze swoją drugą połową w podróż, nawet dłuższą i dalszą. Będzie to świetnym rozwiązaniem dla Waszej relacji, bo właśnie będąc z dala od codziennego otoczenia i sytuacji, uda Wam się poprawić jakość Waszego związku.

Praca i finanse:
Bliźnięta nie będą stawiały w tym tygodniu na pracę. Bliźnięta zdecydowanie postawią w tym tygodniu na miłość. Jednak w pracy możesz spodziewać się pomyślnych zdarzeń. Będziesz mógł liczyć na przychylność swoich współpracowników, jak i przełożonych, którzy dokładnie będą rozumieli Twoje potrzeby. Dadzą więc Ci możliwość wzięcia wolnego, byś mógł oddać się pielęgnowaniu swojej relacji.
Na finanse Bliźnięta nie będą mogły narzekać. Możesz liczyć na przypływy, a zwłaszcza takie, których się nie spodziewasz. Możesz otrzymać w tym czasie bardzo wartościowy prezent. W tym czasie pozwolisz sobie także na większe wydatki, ale bez obaw – nie wpłyną one negatywnie na Twoją ogólną sytuację finansową.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym Bliźnięta powinny zwrócić uwagę na swój układ nerwowy. Mogą pojawiać się dolegliwości związane z ciśnieniem tętniczym oraz w obszarze głowy. Mogą dokuczać Ci nagłe i bolesne migreny, choć szczęśliwie będą też nagle i szybko znikały.
Zodiakalne Bliźnięta będą cieszyły się w tym tygodniu bardzo dobrym samopoczuciem. Przede wszystkim ładować się będziesz energią miłości, dzięki której poczujesz, że w Twoim życiu nareszcie wszystko układa się tak, jak powinno.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.