Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Bliźnięta 22.05 - 22.06

20.03 - 26.03

Przesłanie:

Zacznij wykonywać realne działania i nie trzymaj wszystkich swoich planów wyłącznie w sferze myśli. Tylko jeden krok dzieli Cię od tego, by wprowadzić zmiany, które na stałe odmienią Twoje życie. Zaakceptuj swoje lęki i odnajdź w sobie motywację, która popchnie Cię do przodu. Nie tkwij w jednym miejscu bez żadnych perspektyw. Odważ się sięgnąć po to, o czym od dawna marzysz, a na co zawsze brakowało Ci odwagi. Niech wszystko, co robisz, będzie spójne z Tobą i Twoim temperamentem. Wszystko możesz robić w swoim czasie, liczy się jednak konkretne działanie. Bierna postawa nie doprowadzi Cię do miejsca, do którego zmierzasz. Nagradzaj się za każdy, nawet najmniejszy sukces i zauważaj postępy.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt będą zamknięte na nowa relacja. Obawa przed odrzuceniem i zranieniem będzie na tyle silna, że nie będziesz potrafił się zbliżyć do kogokolwiek. Chociaż samotność może być momentami zbyt mocno doskwierająca, postanowisz pozostać w swojej strefie komfortu i skupić się wyłącznie na sobie.

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt, które tworzą już relację, będą mogły liczyć w tym tygodniu na pomoc i wsparcie ze strony swojej drugiej połówki. Dzięki skutecznej komunikacji i wzajemnym zrozumieniu unikniecie sprzeczek i zbędnych kłótni.

 

Praca i finanse:

W sferze zawodowej osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt postanowią sprawdzić się w czymś dotąd nieznanym. To może być uczestnictwo w nowym projekcie lub całkowita zmiana branży. Nie unikniesz stresu i obawy przed porażką, lecz mimo to, odważysz się zrobić pierwszy krok i spróbować czegoś nowego. Będziesz dumny ze swojej upartości i konsekwencji.

W sferze finansowej karty wróżą w tym tygodniu przestój, stagnację. Nie musisz się jednak obawiać, Twoja sytuacja nadal klaruje się stabilnie i możesz stać spokojnie. Potraktuj to jak etap przejściowy.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt powinny zwrócić większą uwagę na swoją gospodarkę hormonalną. Karty podpowiadają, byś wykonał badania kontrolne i sprawdził swój stan zdrowia. Nie zwlekaj z wizytą u specjalisty.

Jeśli chodzi o samopoczucie, będziesz w tym tygodniu przepełniony pozytywną energią. Zmiana podejścia i uwolnienie się od toksycznych relacji sprawi, że zaczniesz dostrzegać i doceniać więcej, niż przedtem. To będzie dla Ciebie dobry tydzień.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.