Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Wiktor

Wiktor

teraz niedostępny

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Kariera i praca, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe, Rodzina i przyjaciele, Rozstania i rozwody

Metody : Tarot, Oczyszczanie

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
2863 Ilość
porad
Ostatnio
online
10 Miesięcy na
portalu
13590 Wyświetleń
profilu

Wartość życia zależna jest od nas samych. Wartość życia tkwi w Tobie, ponieważ to Ty jesteś jego największą wartością. Bardzo często o tym zapominamy i gubimy naszą prostą ścieżkę życiową.


Mam na imię Wiktor i od 8 lat pracuję z Tarotem. Staram się pytających przywrócić na właściwą drogę ich życia. Uważam, że spotkanie z Tarotem jest spotkaniem z samym sobą. Jeśli zaufasz Tarotowi, będziesz w stanie opanować swoje lęki i obawy, poznać swoją drogę i odnaleźć szczęście dla samego siebie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak z Twoim życiem lub nie potrafisz poradzić sobie z problemem, a wsparcie rodziny i przyjaciół nie wystarcza, zaufaj Kartom i znakom, które Tarot wskaże dla Ciebie.

Poza Tarotem, moją wielką miłością jest zachowana od wieków starożytna hawajska sztuka wróżenia z Kamieni, znana jako hailona, którą pogłębiałem i rozwijałem przez ostatnie 5 lat. Kamienie i minerały są obecne na naszej planecie od zarania dziejów i drzemie w nich niezwykła energia. Jeśli otworzysz swą duszę na ich wpływ i obdarzysz je zaufaniem, staną się one przewodnikiem w Twojej życiowej podróży.


Porozmawiaj ze mną, a moje Karty i Kamienie pomogą Ci spojrzeć w głąb siebie i odnaleźć to, czego szukasz.

Wiktor

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
10-16
Wtorek
10-16
Środa
10-16
Czwartek
10-16
Piątek
10-16
Sobota
Niedziela

Opinie klientów (38)

loading
1 z 5
1 2 3 4 5