Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Horoskop tygodniowy: panna - 25.09-01.10

Osoby urodzone pod znakiem Panny powinny skupić się w tym tygodniu na przełamywaniu własnych barier. Sięgaj po rzeczy, których się obawiasz i wychodź ze swojej strefy komfortu. Otwórz się na nowe rozwiązania i próbuj nowości. Zbieraj doświadczenia i to na ich podstawie wyrabiaj sobie opinie.

 

Nie zamykaj się w starych schematach, które ciągle doprowadzają Cię do tego samego miejsca. Przełam rutynę i zrób coś inaczej, niż dotychczas. Obserwuj siebie i swoje najbliższe otoczenie. W trudnych chwilach nie miej oporów w proszeniu o pomoc. Przyznaj się do swoich słabości i staw im czoła.

 

Sam napędzaj się do działania i bądź szczery w tym, co robisz. Konsekwentnie dąż do wcześniej wyznaczonych celów. Pamiętaj jednak o zdrowej równowadze. Odpoczynek i regeneracja to składowe drogi do osiągnięcia sukcesu. Nie skupiaj się wyłącznie na pracy, miej czas na złapanie oddechu.

 

Karty ostrzegają Cię w tym tygodniu przed manipulacją. Możesz być podatny na sugestie i za bardzo kierować się tym, co mówią inni. Tym bardziej poświęć czas na obserwację siebie i swoich zachowań. Nie podążaj w kierunku, który nie jest z Tobą zgodny.

 

Pod kątem finansowym to będzie wymagający tydzień dla zodiakalnych Panien. Staniesz przed wieloma trudnymi dylematami w związku z tym, gdzie ulokować swoje środki. Karty sugerują, byś kierował się chłodną kalkulacją, a emocje odłożył na bok. Brak opanowania i niepewność swoich poczynań mogą generować spore straty.

 

Jeśli chodzi o sferę zawodową, tutaj karty wróżą sporo zmian. Możesz otrzymać propozycję nowej pracy, a warunki będą na tyle kuszące, że poważnie zaczniesz się nad nią zastanawiać. Nie wpłynie to negatywnie na Twoją motywację do pracy w obecnym miejscu. Nadal pozostaniesz sumiennym i dokładnym pracownikiem.

 

W uczuciach zodiakalne Panny będą otwarte i chętne do nawiązywania nowych znajomości. Wśród ludzi będziesz się w tym tygodniu czuć najlepiej. Sam zaczniesz inicjować spotkania i poznawać nowe osoby. Nie pozostaniesz bierny wobec swoich pragnień. Weźmiesz sprawy w swoje ręce.

 

W ogólnej energetyce karty wróżą chwile zwątpienia i chęć rezygnacji. Nie wszystko pójdzie po Twojej myśli, co nieco podetnie Ci skrzydła. Dzięki bliskim uda Ci się jednak wrócić na odpowiednie tory i nie rezygnować ze swoich działań.

 

Duże zainteresowanie wzbudzą w Tobie sporty ekstremalne. Małymi krokami zaczniesz ich smakować i utwierdzać się w przekonaniu, że to coś dla Ciebie.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.