Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Panna 24.08 - 23.09

Panna 24.08 - 23.09

20.03 - 26.03

Przesłanie:

Ten tydzień to odpowiedni moment na zrobienie generalnych porządków w życiu. Oczyść swoją głowę ze wszystkich negatywnych i toksycznych emocji. Uwolnij się od poczucia winy i wewnętrznych pretensji. Zakończ znajomości, które sprawiają Ci więcej bólu, niż radości. Pozwól sobie tylko na obcowanie z tymi, którzy napędzają Cię pozytywną energią i służą pomocą. Posprzątaj bałagan w swoim najbliższym otoczeniu. Pozbądź się zbędnych rzeczy, których od dawna nie używasz. Zajmij się czymś, co Cię interesuje, a co od dawna odkładasz „na później”. Spokojnie, małymi krokami dąż do miejsca, w którym od dawna chciałeś się znaleźć. Bądź swoim najwierniejszym kibicem.

 

Uczucia:

W tym tygodniu u osób urodzonych pod znakiem Panny karty wróżą przestój i stagnację, jeśli chodzi o kontakty intymne. Twoja podstawa przedstawia się jako bierna. Nie wykonasz żadnych ruchów, by móc kogoś bliżej poznać. Chociaż samotność momentami będzie doskwierająca, nie będziesz potrafił otworzyć się na drugą osobę.

Osoby urodzone pod znakiem Panny, które tworzą już relację, nie znajdą w tym tygodniu wspólnego języka ze swoją drugą połówką. Mogą pojawić się sprzeczki o błahe sprawy, ciche dni. Atmosfera w domu nie będzie należała do najprzyjemniejszych, a Ty sam zaczniesz uciekać w inne sprawy, by uniknąć konfrontacji.

 

Praca i finanse:

W tym tygodniu w sferze zawodowej karty zwiastują, że wszystko będzie się układać pomyślnie. Uda Ci się zrealizować wszystkie plany i osiągnąć zamierzony cel. Chociaż będzie to dla Ciebie obciążające, będziesz dumny i zadowolony ze swojej konsekwencji. Pozwól sobie na kilka dni odpoczynku i resetu.

W sferze finansowej możesz liczyć na większy przypływ gotówki. Zarobione środki postanowisz odłożyć na konto oszczędnościowe i zbierać je na większy cel. Możesz być spokojny, jeśli chodzi o niespodziewane wydatki.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Panny mogą być bardziej narażone na urazy kończyn górnych. Nie forsuj tych części działa i bądź ostrożny, jeśli chodzi o wszelki wysiłek fizyczny.

Na samopoczucie zodiakalne Panny nie będą mogły w tym tygodniu narzekać. Dobry humor i pozytywne nastawienie będą Ci dopisywać przez cały tydzień, również w trudniejszych momentach, których nie uda Ci się uniknąć.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.