Data urodzenia

Panna 08.24 - 09.23

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Przesłanie dla osób urodzonych pod znakiem Panny zapowiada rozwiązanie pewnej kłótni lubi wyjaśnienie nieporozumienia. Zarówno Ty, jak i druga strona tego sporu, jesteście gotowi wybaczyć i zapomnieć. Postaraj się spojrzeć na sytuację od strony tej drugiej osoby, zobacz jej punkt widzenia. Okazuj współczucie – osobom, które są powiązane z daną sytuacją, ale także sobie samemu. Bądź otwarty na wybaczenie, ale także na przeprosiny. Przepraszaj i przyjmuj słowa przeprosin z ufnością. Dobrym sposobem na złagodzenie tej sytuacji będzie także dostrzeżenie w niej aspektu komicznego.

Uczucia:
Intensywny czas przed zodiakalnymi Pannami w sferze uczuciowej. Poczujesz nagły przypływ chęci, do tego by nawiązać z kimś bliższą relację. A za sprawą swoich inicjatyw, nie będziesz musiał na to długo czekać. Ten tydzień może obfitować w randki, flirty i nowe znajomości, które mogą prowadzić do płomiennego romansu.
W relacjach osób urodzonych pod znakiem Panny będzie równie płomiennie. Karty wskazują rozbudzenie namiętności w związku. To czas, w którym poprawi się Wasza sfera seksualna. Wykaż się na tym polu większą inicjatywą, a Twoja druga połowa szybko ją podejmie. To bardzo Was do siebie zbliży.

Praca i finanse:
Trudności mogą pojawiać się w sferze zawodowej. Zwłaszcza u Panien, które obecnie poszukują pracy. Karty zwiastują, że przez brak pewności siebie, będzie trudno otrzymać Ci konkretną propozycję. Bądź bardziej śmiały i postaraj się umiejętnie akcentować swoje umiejętności, wiedzę i doświadczenie. Na rozmowach rekrutacyjnych pokaż siebie jako osobę konkretną i znającą swoje cele.
Przez Twoje poczucie niepewności i obawy przed przyszłością, nie najlepiej będzie układało się w sferze finansowej. Nie chodzi nawet o większe wydatki, bowiem karty nie wskazują, by miały one w tym czasie u Ciebie wzrosnąć. Będziesz miał jednak problem z tym, by przyciągnąć do siebie pieniądze, przez co ostatecznie możesz wyjść na minus.

Zdrowie i samopoczucie:
W zdrowiu karty na ten tydzień wróżą u zodiakalnych Panien pomyślną energetykę. To, na co warto zwrócić jednak uwagę, to sprawy hormonalne oraz narządy płciowe. Mogą pojawić się również dolegliwości w obrębie układu moczowego, zwłaszcza związane z pracą nerek.
Dobre samopoczucie będzie zapewniała Ci sfera uczuciowa. To właśnie stan zauroczenia czy zakochania będzie Cię w tym tygodniu bardzo uskrzydlać. Otwórz się na te uczucia, by napędzić się do działania również w innych sferach życia.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.