Data urodzenia

Byk 04.21 - 05.21

08.08 - 14.08

U zodiakalnych Byków będzie to bardzo dynamiczny tydzień. W tym czasie będziesz miał do załatwienia sporo ważnych spraw. Bardzo często będziesz też kierował się emocjami, co nie zawsze będzie wychodziło Ci na dobre. Karty pokazują, że będziesz bardzo często się przemieszczał. Mogą pojawić się w tym tygodniu zarówno wyjazdy służbowe, jak i też prywatne wycieczki. Podróżowanie będzie w tym czasie czymś, co będzie dodawało Ci pozytywnej energii i wiatru w żagle. Warto pomyśleć o wyjeździe w jakieś ciekawe miejsce, w którym odpoczniesz. Choć zdecydowanie w Twoim przypadku powinien być to odpoczynek aktywny.

Uczucia
Osoby urodzone pod znakiem Byka, które są obecnie samotne, mogą liczyć na pojawienie się w ich życiu bliskiej osoby. To będzie bardzo emocjonalny tydzień, w którym będziesz kierować się uczuciami. Karty jednak ostrzegają Cię przed tym, by nie narzucać swoich uczuć nowo poznanej osobie. Pozwól na bardziej spokojny, swobodny rozwój nowej znajomości. W momencie, kiedy za bardzo otworzysz swoje uczucia możesz zarówno wystraszyć drugą osobę, jak i przysporzyć sobie miłosnego rozczarowania.
U zodiakalnych Byków, które budują obecnie relację partnerską, można liczyć na piękny i spokojny czas spędzony z drugą połową. Wzajemne uczucia będą w tym tygodniu między Wami bardzo odczuwalne. Mogą paść decyzje o powiększeniu rodziny bądź już nadejść konkretne wiadomości o zajściu w ciążę.

Praca i Finanse
W pracy u zodiakalnych Byków w tym tygodniu karty nie wróżą tu nic szczególnego. To będzie spokojny, a wręcz nudny okres. Praca, którą będziesz wykonywać, będzie wykonywana przez Ciebie głównie z powodów finansowych. Nie będziesz czerpać satysfakcji z wykonywanych obowiązków.
Pod kątem finansowym karty wróżą u Ciebie stabilną sytuację. Nie będziesz potrafił się jednak z niej cieszyć, wciąż za bardzo skupiając się na tym, co będzie w przyszłości. Przez to możesz mieć problem z nadmiernym oszczędzaniem.

Zdrowie i Samopoczucie
Pod kątem zdrowotnym karty u zodiakalnych Byków zwracają uwagę przede wszystkim na układ oddechowy. Mogą pojawić się problemy związane z gardłem oraz z płucami. Możesz mieć trudności z oddychaniem.
Twoje samopoczucie będzie pozytywne, choć możesz bardzo szybko się zapalać, denerwować, przez co łatwiej będzie o konflikty.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.