Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop tygodniowy: byk - 04.12-10.12

To nie będzie łatwy tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Byka. Możesz czuć się zagubiony wśród natłoku spraw i niezrozumiany przez swoich najbliższych. Zamkniesz się w sobie i przestaniesz komunikować swoje potrzeby. Może to tylko nasilić napiętą atmosferę i spowodować jeszcze większą frustrację. Przestaniesz słuchać siebie i tego co podpowiada Ci intuicja. Karty wskazują, że stracisz zapał do pracy i chęć do aktywnego działania.

 

Dużym utrudnieniem w tym tygodniu może być Twoje ogólne samopoczucie, które przełoży się na brak decyzyjności i stawiania granic. Możesz nie mieć przestrzeni na asertywne wyrażanie swojego zdania. Łatwo będzie Cię wyprowadzić z równowagi i zaburzyć Twój spokój.

 

W tym tygodniu możesz być bardziej podatny na manipulacje ze strony innych. Karty sugerują, byś nie angażował się w konflikty i unikał konfrontacji. Skup się na sobie i odbudowaniu własnego komfortu. Poświęć się temu, by w pełni zadbać o swoje potrzeby i w pierwszej kolejności kierować się własnym dobrem.

 

Zodiakalne Byki, które są w długotrwałej relacji, będą mogły liczyć w tym tygodniu na pomoc i wsparcie ze strony swojej drugiej połówki. Docenisz obecność swojego partnera i jego zaangażowanie. Pamiętaj jednak, by zachować zdrową granicę i nie zrzucać swoich problemów na bliskie Ci osoby. Weź odpowiedzialność za swoje działania i staw im czoła.

 

Single nie będą w tym tygodniu chętne na poznawanie nowych osób. Zamkniesz się w swoim bezpiecznym gronie bliskich Ci ludzi i to z nimi spędzisz większość swojego czasu. Zrezygnujesz z aktywności na wszelkich portalach randkowych i skupisz się wyłącznie na sobie.

 

Osoby urodzone pod znakiem Byka, które myślą o założeniu własnej firmy, powinny dać sobie więcej czasu na dopięcie wszystkich formalności. Pośpiech w tym przypadku nie będzie Twoim sprzymierzeńcem, a pominięcie detali może sprowadzić na Ciebie kłopoty. Bądź cierpliwy i nie próbuj za wszelką cenę zmieścić się w terminach, które początkowo zakładałeś.

 

W sferze zawodowej u zodiakalnych Byków karty wróżą brak stabilności i stanięcie przed podjęciem trudnych decyzji. To może być dla Ciebie wyczerpujący tydzień, a decyzja, czy nadal pozostać we współpracy z obecnym pracodawcą, jedną z najtrudniejszych. Daj sobie jednak czas i nie działaj pod wpływem emocji. Postaraj się dokonać chłodnej kalkulacji i trzeźwo ocenić fakty.

 

Mimo wielu perturbacji, na kwestie finansowe nie będziesz mógł w tym tygodniu narzekać. Finansowa poduszka zapewni Ci bezpieczeństwo i komfort działania w razie skomplikowania spraw na tle zawodowym.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.