Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

05.06 - 11.06

Przesłanie:

W tym tygodniu osoby spod znaku Byka nie powinny zamykać się na nowości. Tkwienie w starych, sprawdzonych schematach w żaden sposób nie popchnie Cię do przodu. Odważ się zrobić pierwszy krok w nieznane. Dzięki stałemu aktualizowaniu wiedzy jesteś w stanie osiągnąć więcej. Śledź trendy i rozwijaj w sobie cechę szybkiej adaptacji. Stopniowo oswajaj swój lęk przed tym, co nowe. Nie pozwól, by to on ograniczał Twoje wybory. Współpracuj z innymi. Dzięki pracy grupowej jesteś w stanie zajść dalej, niż w pojedynkę. Nie odrzucaj pomocy, jaką oferują Ci bliscy. Pozwól, by odciążyli Cię z części obowiązków.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Byka mogą czuć się nieco zagubione, jeśli chodzi o bliższe relacje. Nie będziesz potrafił się otworzyć przed drugą osobą, mimo szczerych chęci na zbudowanie czegoś więcej. Dobrze prosperująca znajomość nie będzie miała szans się rozwinąć, a Ty całą winą obarczysz siebie. Przyjrzyj się swoim emocjom i bądź dla siebie łagodny. Nie stawiaj sobie poprzeczki zbyt wysoko. Małymi krokami spróbuj przepracować swoje demony.

Jeśli chodzi o zakochanych, zodiakalnych Byków, tutaj sytuacja klaruje się nieco bardziej optymistycznie. Zaczniesz więcej czasu poświęcać swojej drugiej połówce i doceniać jej obecność. Zorganizujecie krótki wypad tylko we dwoje.

 

Praca i finanse:

W sferze zawodowej zodiakalne Byki będą zmagać się z nieprawdziwymi plotkami na swój temat i kłótnią z zespołem. Nie będziesz potrafił dojść do porozumienia z innymi pracownikami. Atmosfera w firmie stanie się ciężka do zniesienia. Mogą pojawić się myśli dotyczące zmiany pracy lub wzięcia dłuższego urlopu. Daj sobie czas na przeanalizowanie tej decyzji.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, tutaj sytuacja wygląda obiecująco. Jeśli jesteś na etapie poszukiwania dodatkowych zleceń, możesz liczyć na pomyślny finał. Pamiętaj, by nie zaniżać swoich kompetencji i odpowiednio wyceniać swoją pracę.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu zodiakalne Byki mogą zmagać się z objawami alergii. Pod tym kątem to będzie dla Ciebie trudny okres. Możliwe, że z niektórych przedsięwzięć będziesz musiał zrezygnować z powodu złego samopoczucia. W Twojej głowie może pojawić się również wiele nurtujących Cię myśli. Wnioski, do których dojdziesz, wskażą Ci drogę, która powinieneś podążąć.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.