Data urodzenia

Byk 04.21 - 05.21

20.06 - 26.06

U zodiakalnych Byków tydzień bardzo niespokojny, dynamiczny i intensywny. To moment, w którym będziesz podejmować sporą ilość działań. Nie będzie czasu na odpoczynek. Możesz być w ciągłym ruchu, załatwiając kolejne niecierpiące zwłoki sprawy. Będą pojawiać się wciąż nowe możliwości, które będziesz dostrzegał, ale też śmiało po nie chwytał i wykorzystywał.

Miłość: W tym tygodniu zodiakalne Byki będą duszami towarzystwa. Częściej będziesz przebywał wśród ludzi i korzystał z życia w rozrywkowy sposób. Uda Ci się nawiązać znajomość, która szybko przerodzi się w płomienny romans.

Praca: W pracy nie zabraknie wrażeń. Będziesz miał szansę wziąć udział w nowym projekcie, który umożliwi Ci pokazanie swoich umiejętności praktycznych. Warto się postarać, bo nagroda będzie bardzo wartościowa.

Finanse: Możesz spodziewać się zdecydowanie większego przypływu gotówki w tym tygodniu. Pozwoli Ci ona na podjęcie inwestycji, nad którą do tej pory się zastanawiałeś.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym karty wróżą możliwe dolegliwości związanych z ciśnieniem tętniczym. Możesz też miewać przejściowe bóle głowy.

Rada: Działaj i wykorzystuj nadarzające się okazje. To moment na Twój rozkwit, ale i na ciężką pracę.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.