Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Byk 04.21 - 05.21

Byk 04.21 - 05.21

30.01 - 05.02

Przesłanie:
Osoby urodzone pod znakiem Byka w tym tygodniu powinny przejąć stery w swoim życiu. Czas, byś wziął na siebie pozycje lidera. Przejmij kierownictwo, by móc uzdrowić lub zmienić przebieg trudnej sytuacji. Na początku dokładnie określ swoje oczekiwania, by zmianę przeprowadzić w sposób dobry dla siebie i dla Twojego otoczenia. Śmiało określaj warunki, które są dla Ciebie do przyjęcia, a które całkowicie nie są dla Ciebie akceptowalne. Nie bój się mówić, że coś jest dla Ciebie niekorzystne. Otrzymasz siłę do działania wtedy, kiedy uświadomisz sobie jakie są Twoje cele i zamierzenia. Ważne jest jednak to, byś nie zwlekał teraz z działaniem.

Uczucia:
W tym tygodniu w sferze uczuciowej u zodiakalnych Byków pokazuje się energetyka czekania.

Single spod znaku Byka nie będą wykonywały w tym czasie działań, by kogoś poznać. Mimo, że będziesz odczuwać chęć na nawiązanie z kimś bliższej znajomości, to mimo to będziesz czekać aż to zadzieje się samo. Pamiętaj, że miłość jednak rzadko puka sama do drzwi.

Z kolei zodiakalne Byki, które są obecnie w relacji, zdecydowanie bardziej się w nią teraz zaangażują. Karty wskazują, że będziesz podejmował konsekwentne i wytrwałe działania, by odbudowywać szczęście w Twoim związku. Nie zabraknie Ci przy tym cierpliwości. Będziesz świadomy, że to proces, który wymaga czasu.

Praca i finanse:
Osoby urodzone pod znakiem Byka otrzymają w tym tygodniu zupełnie nowe zadania do wykonania. To czas, w którym będziesz sprawdzał się w nowych dla siebie sytuacjach. Uda Ci się z pozytywnym efektem wykonać obowiązki, z którymi dotąd nie miałeś żadnej styczności. Niektóre z zodiakalnych Byków mogą spodziewać się w tym czasie nowej propozycji pracy, jednak z takiej branży, w której nigdy nie pracowały.

W finansach energetyka szaleństwa. Nie do końca będziesz panował nad swoimi wydatkami. Możesz dać się ponieść spontaniczności i wydawać pieniądze bez większego przemyślenia. Co prawda Twoja sytuacja nie pogorszy się, ale mimo wszystko wielu z tych wydatków możesz później żałować.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowia karty zwracają uwagę zodiakalnych Byków przede wszystkim na układ nerwowy i krwionośny. Na tym tle mogą pojawić się problemy z ciśnieniem tętniczym, jak i z krążeniem.

Dobre samopoczucie w przypadku zodiakalnych Byków przyniesie w tym tygodniu odpuszczenie. Odpuść innym, ale odpuść również sobie. Uda Ci się usunąć ze swojego życia ten element, który do tej pory wpływał na Ciebie negatywnie.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.