Data urodzenia

Byk 04.21 - 05.21

sierpień

Miłość: Byki – zacznę od singli – i tak dla osób poszukujących swojej połowy będzie to miesiąc, gdzie poznacie wybranka serca. Całkiem przyjemna osoba, spodoba się Wam od razu. Od razu wpadniecie sobie w oczy, od razu będzie ten magnetyzm. Czy to coś na lata? Tego teraz nie wiem, czas pokaże. Na razie karty radzą się cieszyć tym co jest i korzystać z uroków romantycznych, wakacyjnych chwil. Zwłaszcza że to będzie / jest bardzo wartościowa osoba.

W związkach ożywienie, dostaniecie nowy zastrzyk. Połączy Was pewna sprawa, kwestia – złączycie siły, zjednoczycie się we wspólnej sprawie. ALE – od razu zaznaczam, że to będzie coś pozytywnego.

Nie pokazują się burze, może czasem maleńkie chmurki. Ale to codzienność każdego z nas. Spróbujcie załatwiać sprawy trudne humorem, rozładujcie napięcie. Warto wspólnie wybrać się na wieczorny spacer, a może wycieczka, może basen z całą rodzinką?

Tak jak pisze – po raz drugi pokazuje się konieczność podjęcia decyzji – coś będzie ważne w sierpniu i trzeba będzie wspólnie postanowić.

Pieniądze: Pojawi się pokusa wydania więcej niż posiadacie, karty wskazują na zbyt lekką rękę i uleganie promocjom. Spokojnie, prześpijcie się z tym czy koniecznie tego potrzebujecie. Miesiąc upłynie pod znakiem myślenia o wydatkach i o pokusach - wasz rozum będzie "walczył" z sercem i oczami. Czy potrzebujesz kolejnych kolczyków i torebki? Może masz IDENTYCZNĄ w szafie. Czy ta sukienka jest Ci tak bardzo niezbędna? Znacie odpowiedź?

 Jest też ostrzeżenie przed pożyczaniem innym pieniędzy - będzie trudno o zwrot – i tu dość mocne karty – uważajcie.

Praca: Kochani – w biurze względny spokój, część z towarzystwa będzie na letnich wakacjach więc i Wam udzieli się wakacyjny nastrój. Wszystko tak jakby wokół Was zwolni.

Jeśli to Wy planujecie wakacje w sierpniu to świetnie wybraliście. Odpoczniecie, doładujecie akumulatory na jesień i dobrze bo jesienią czeka Was duża zmiana w pracy – już na horyzoncie widać zmiany, na które warto się przygotować. A do tego czasu odpoczywajcie.

Dla szukających pracy nie mam dobrych wieści - to jeszcze nie ten czas. Pokazują się możliwe spotkania, rozmowy, wysyłanie CV, ale taki jednocześnie czas bez odzewu ze strony potencjalnych pracodawców. Tak jakby to wszystko wpadało w pustkę. Może to po prostu przez czas letnich wakacji takie opóźnienie się zaznacza. Tak czy tak próbuj, bo nie jest powiedziane, że na początku września ktoś ważny nie przypomni sobie o rozmowie z Tobą i nie zaproponuje ponownego spotkania i w konsekwencji pracy.

Zdrowie: Zdecydowanie Kochani uważajcie na słońce i pijcie dużo, dużo wody. Karty pokazują oparzenia słonecznie, możliwe nawet duże poparzenia – zwłaszcza jeśli spędzacie urlop pod palmami.

Dalej – karty wskazują na trudności z płucami i oskrzelami, na alergie, na kaszel i trudność w oddychaniu.

Dalej – dieta – za dużo cukru lub też osoby z rozpoznaną cukrzycą powinny szczególnie uważać w sierpniu.

Panie – uważajcie na skórę – na rany, które trudno się goją.

Rada z karty Tarota: Karta drogi, karta przemieszczania się, podróży, karta odwiedzania. Czasem to także podróż w głąb siebie, odkrywanie siebie. Karta mówi ze warto odbyć tą drogę bo wiele się dzięki niej nauczymy. Wyrusz w trasę, czeka Cię coś dobrego po drugiej stronie tęczy.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.