NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop miesięczny:
byk - maj

Miłe moje Byki – maj przyniesie ukojenie, uspokojenie i wyciszenie – i to na każdym polu. Poczujecie się dobrze, dobrze sami ze sobą, dobrze w pracy, z Bliskimi, poczujecie ze macie kontrole nad tym co się dzieje wokół Was.

Będziecie ładować akumulatory i odpoczywać, bo będzie mniej pracy, więcej chwil do spędzania czasu z ludźmi, na których Wam zależy i z którymi lubicie dzielić czas i chwilę.

Sprawy trudne rozwiążą się dla Was korzystnie, sprawy przewlekłe znajdą swój koniec, a drobne i błahe kłopoty odejdą w zapomnienie. Oczywiście – wymagany jest w tym Wasz udział, odrobina pomocy, ale zobaczycie sami z jaką łatwością udaje Wam się załatwić sprawunki wokół Was.

Bardzo ładne karty na tematy miłości, na związki – i tu zarówno dla Singli jak i osób w stałej relacji czy też małżeństwie. Będą okazje do wspólnego i aktywnego bycia razem, wsłuchania się w drugą osobę, z szacunkiem i miłością. I w stałych związkach nie wykluczam, że dla Par starających się o dzieci właśnie maj przyniesie tak długo wyczekiwaną i upragnioną ciążę.

Teraz ważna będzie dla Was Rodzina, bliskość i sprawy codzienne, tu postanowicie się „zatrzymać” – i to bez znaczenia czy jesteście wolni czy zajęci. Wykorzystajcie ten czas i sprzyjające Wam Gwiazdy.

W pracy także zapanuje już powoli wakacyjny nastrój. Współpracownicy będą pomocni, Szef nie będzie dokładał co raz to nowych zadań, a i Wam nie ukrywam uda się szybciej skończyć projekt co pozwoli Wam pomóc komuś, kto niedawno dołączył do zespołu.

Osoby pracujące w handlu i usługach – tu wzrost Klientów, wzrost zamówień, „ruch w interesie”.

Jeśli poszukujecie pracy to karty radzą by nie rezygnować, nie poddawać się „gorszemu nastrojowi” bo praca jest. Nawet będzie możliwość wyboru pomiędzy dwiema ofertami, ale szybko dokonacie tego właściwego!

Natomiast – mała wskazówka dla kogoś z Was - zmienicie działanie, sposób, poszukiwanie, porę, miejsce. Zmieńcie coś i to spowoduje nową energię.

W materii poprawa. Jest tutaj pokazany Byk, który otrzyma zwrot z lokaty, wypłatę zaległej premii, dodatkową pensję. Jest przy Was przypływ finansowy – może nie są to bardzo duże kwoty, ale jest to plus. Dodatkowo – szukajcie, bo gdzieś możecie mieć jeszcze w banku rachunek, o którym zapomnieliście a jest tam niewielka kwota, którą można teraz wypłacić i jednocześnie zamknąć ten rachunek.

W zdrowiu karty wskazują układ pokarmowy, na serduszko, skoki ciśnienia – i to się pokazuje dwa razy. Tu trzeba będzie naprawdę pilnować ciśnienia i przede wszystkim regularnie brać leki.

Panie – układ hormonalny, uwaga na skórę i kondycje włosów – ale to może być powiązane z układem hormonalnym także.

 

Rada z karty Tarota

Karta nowości, karta nauki, wiedzy, karta zdobywania nowych umiejętności, karta poszukiwana osób o podobnej pasji. Dla mnie to karta osób, które mocno się czymś interesują, które żyją swoją pasją i na pasje są gotowe wydać więcej pieniędzy bądź poświęcić więcej czasu.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Byk

Najlepszy dzień

Piątek

Szczęśliwe liczby

2, 35, 8, 36

Najlepsze zawody

Bankier, Finansista, Pisarz, Budowniczy, Stylista

Celebryci

Anna Mucha, Joanna Krupa, Adele, 
Robert Pattison, Gigi Hadid

ŻYWIOŁ: Ziemia

Zaburzenia równowagi ziemi mogą się objawić jako letarg, zmęczenie i bycie...

PLANETA: Wenus

Wenus rządzi zarówno Bykiem, 
jak i Wagą, i może sprawić, że 
odkryjesz piękno i miłość. 
Podczas swojego...

NAJLEPSZE CECHY

Sumienny

Pracowity

Optymistyczny

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Zielony

Zielony

Rośliny

Słonecznik Słonecznik Jabłoń Jabłoń

Zapachy

Ylang ylang Ylang ylang Różowy pieprz Różowy pieprz Lukrecja Lukrecja

Kamienie szlachetne

Agat Agat Awenturyn Awenturyn Chryzopraz Chryzopraz

Zrób to każdego dnia

Ćwicz, bądź aktywny Ćwicz, bądź aktywny Żyj zgodnie z naturą, korzystaj z mocy Żyj zgodnie z naturą, korzystaj z mocy Medytuj i dbaj 
o swój rozwój duchowy Medytuj i dbaj 
o swój rozwój duchowy Rozwijaj talenty 
kulinarne Rozwijaj talenty 
kulinarne

Znak Byk a...