Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Byk 04.21 - 05.21

Byk 04.21 - 05.21

styczeń

Miłość: Zacznę od wolnych Byków - karty podpowiadają mi, że w styczniu macie szansę spotkać prawdziwą miłość, dobrą miłość. Nie wykluczam, że osoba ta zagości w Waszych serduszkach na długo, długo, a może i … na zawsze?? Jest to osoba z przeznaczenia, osoba, która staje na drodze życia i mówi „jestem”. Rozglądajcie się uważnie, wychodźcie do ludzi, szukajcie towarzystwa, uśmiechajcie się i angażujcie się w poznawanie nowych osób. Karty mówią – owszem osoba z przeznaczenia, ale trzeba to szczęście złapać!

Byki w stałych związkach – po pierwsze sprawy domowe, decyzje czym zająć się w pierwszej kolejności, decyzje jak gospodarować finansami. Będzie to miesiąc planowania i zechcecie planować razem z Waszą drugą połówką, bo karty wskazują na to, że ukochana osoba chętnie Wam pomoże i doradzi – przecież co dwie głowy to nie jedna.
Styczeń pokazuje się jako czas, gdzie trzeba będzie zaplanować pewne wydarzenia, które dotyczą Was, Waszej rodziny, domu. Nie wykluczam też, że część z Was dowie się o tym, że Wasze dzieci planują ślub, zaręczyny i nie wykluczam także, że Wasza rodzina się powiększy i możecie zostać dziadkami. To będzie miesiąc sprzyjający rodzinie.

 
Pieniądze: Kochani – wydatki. Niestety karty wskazują na to, że komuś może zepsuć się sprzęt domowy i pilnie trzeba będzie kupić nowy, bo naprawa zwyczajnie się nie opłaca. Część z Was będzie musiała wstawić samochód do mechanika, część kupić coś do domu - nową sofę, fotele, łóżko. Co by to nie było, na pewno czekają Was wydatki na dom i około domowe sprawy.

Byki – uważajcie na mandaty! Także te za jazdę na gapę, nie tylko te drogowe, także te za niezgodnie z przepisami parkowanie. Pilnujcie się, sprawdźcie, czy macie ważny bilet i noga z gazu.

 

Praca: Myślę, że wśród Was jest osoba, która nie chce już pracować w obecnym miejscu pracy. Macie zwyczajnie dość wiecznych napięć, nieporozumień, humorów szefa i naburmuszonych kolegów. Od pewnego czasu w firmie nie dzieje się dobrze i atmosfera udziela się wszystkim. Co można z tym zrobić? Zmiany zawsze zaczynaj od siebie – możesz odciąć się o tego i skupić się na swojej pracy, ale to nie rozwiąże wszystkich problemów. Możesz też poszukać nowej pracy, poszukać nowych wyzwań w nowym miejscu. I myślę, że jest tu Byk, który zmienią pracę i pożegna się raz na zawsze z obecną pracą. Więc jeśli jesteście tymi osobami, które myślały o zmianie pracy, to zróbcie to Byki w styczniu lub w lutym, bo właśnie teraz zmiana ta będzie dla Was bardzo korzystna.

Pozostałym karty podpowiadają zmiany na górze – przetasowanie, nowe osoby nad Wami, zmiana Prezesów, nowe obowiązki, karta nowości.

Byki, które poszukują pracy mają tu karty wskazujące na możliwość objęcia pracy w handlu i usługach. Byłoby to miejsce, którego nazwa może być obco brzmiąca lub też byłoby to miejsce z nietypowym wizerunkiem w logo. Handel, usługi, zlecenia – to wskazówka.
 

Zdrowie: Karty wskazują na serduszko, na wyższe ciśnienie, na konieczność dokonywania pomiarów ciśnienia. To ważne by dbać o serce, regularnie przyjmować leki.

Panie – dbajcie o skórę, uważajcie na trudno gojące się rany.

Panowie – uwaga na zatrucie pokarmowe, pokazuje się nieświeża żywność, coś nieświeżego. Uważajcie na to co jecie i gdzie jecie.
 

Rada z karty Tarota: Kochani – pewna trudność zbliża się już ku końcowi, ale jeszcze trzeba zachować pełną uwagę. Nie rozpraszajcie się w końcówce, jeszcze moment, jeszcze ostatni wysiłek i widać już metę.

Czasem – dla mnie – to karta Sądu, karta wyroku sądowego i zakończenia sprawy sądowej.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.