Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

czerwiec

Byki, już pierwsze karty wskazują na to, że w czerwcu trzeba będzie włożyć więcej pracy w to, by uzyskać dobre efekty. Teraz pewne sprawy będą wymagały większej uwagi.

Na pewno sprawy Waszych dzieci, wnuków wychodzą tu na pierwszy plan. Trzeba będzie ustawić plan działania na najbliższe tygodnie / miesiące. Weźcie pod uwagę wszystkie za i przeciw, zastanówcie się jakie są najlepsze opcje. Będziecie musieli załatwić pilną sprawę, którą uda się załatwić, pod warunkiem, że będziecie na spokojnie i na bieżąco oceniać sytuację. Nerwy zostawiamy za drzwiami.

W kartach Rodziny ważne wydarzenie, uroczystość. Będziecie spotykać się z dawno niewidzianymi członkami Rodziny, będzie dużo wspominania i momentami dużo wzruszeń. I tu także trzeba będzie włożyć trochę wysiłku by wszystko udało się tak, jak zostało to zaplanowane. Zaoferujcie pomoc, bądźcie obecni.

Jeśli spojrzę na temat dotyczący pracy, to podpowiem Wam kochane Byki, że pracy może być momentami więcej. Tu musicie się skupić.

Możliwe też, że trzeba będzie rozstrzygnąć pewien spór, zająć stanowisko, przedstawić swój punkt widzenia. Ale zaznaczam, że sprawy przybiorą korzystny dla Was obrót i warto trzymać rękę na pulsie.

Koniec miesiąca awans, rozmowa o zmianie stanowiska, rozmowa o podwyżce.

Dla Byków, które szukają zatrudnienia nie mam dobrych kart. Raczej karty wskazują, że oferty, które teraz mogą zostać Wam przedstawione nie spełnią Waszych oczekiwań, nawet wręcz karty ostrzegają przed nadmiernym zaufaniem w obietnice przyszłego pracodawcy. Dopytujcie i sprawdzajcie oferty, bo nie wygląda to tak różowo jak będzie Wam początkowo przedstawione.

Jeśli spojrzymy na zdrowie to na pewno na początku wskażę Wam układ pokarmowy, trawienie, problemy z jelitami i ostrzeżenie przed zatruciem pokarmowym.

Panie Byki – ginekolog i badania okresowe.

Panowie - uwaga na układ ruchu, na skręcenie, uszkodzenie kostki, stopy.

Byki – na pewno podpowiem by uważać na drodze. Pokazuje się dla jednych z Was niewielka stłuczka, a dla drugich awaria samochodu. I jedno i drugie wiąże się z wydatkami i niepotrzebnymi kłopotami.

Na koniec powiem o miłości, bo tu kart są wręcz wyśmienite. Zarówno single jak i Byki w związkach nie będą narzekać na brak miłości. Będziecie obdarowywani pocałunkami, dużo tu jest romantycznych kart, które niosą radość. Będziecie szukać porozumienia, będziecie aranżować randki i wspólne wyjścia tylko we dwoje.

 

Rada z karty Tarota

Karta wskazuje na to by skupić się, przyglądać, nie spieszyć się z decyzją, z oceną. Spokojnie, rozważcie wszystko na spokojnie, a jeśli trzeba poproście o czas na decyzję. Jeśli trzeba dopytajcie. Karta ta wskazuje na to, że trzeba przed podjęciem decyzji - a taka decyzja będzie konieczna w tym miesiącu – zastanowić się, przemyśleć i pozwolić sobie na rozważenie wszystkiego.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.