Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Byk 21.04 - 21.05

Byk 21.04 - 21.05

Horoskop miesięczny: byk - grudzień

Byki – w grudniu sprawy będą dziać się po Waszej myśli. Karty są przychylne dla Waszych marzeń i zachęcają do ich realizacji. Gwiazdy sprzyjają ambitnym – postarajcie się teraz bardziej, a szybko zobaczycie efekty.

 

Grudzień to czas, kiedy dokonujemy podsumowania, kiedy patrzymy na zeszłe miesiące i poddajemy je ocenie. I Wy także wystawicie taki rachunek, zrobicie bilans zysków i strat, i sądzę, że więcej będzie plusików po stronie zyski i przyjemności.

 

W grudniu część z Was uda się w podróż, będziecie odwiedzać rodzinę, będziecie przemieszczać się z miejsca na miejsce. Dużo będzie ruchu przy Waszej osobie więc uważajcie na drodze, zwłaszcza jeśli to Wy prowadzicie – zwłaszcza wieczorem i nocą. Zaplanujcie przystanki w podróży, zmieniajcie się za kierownicą – to ważne.

 

W miłości karty porozumienia, karty zgody. Dawne nieporozumienia odejdą w dal, skupicie się na budowaniu, na szukaniu Waszego szczęścia. Zacznijcie od prostych rzeczy, od prostych gestów. Uśmiech jest pięknym pocałunkiem.

 

Wolne Byki nie spędzą zabaw samotnie – karty wróżą, że pewna osoba, która od dawna Wam się przygląda teraz nabierze pewności siebie i zaprosi Was na randkę.

 

A jeśli to Wy macie upatrzoną osobę i baliście się podejść, to teraz jest najlepszy czas. Zbierzcie się na odwagę i zaproponujcie wspólne wyjście.

 

W pracy spowolnienie, zwłaszcza bliżej Świąt. Będziecie domykać ostatnie sprawy i odkładać segregator na później. Szef spojrzy przychylnym okiem na to, a nawet sam zaproponuje urlop lub skrócenie czasu pracy.

 

Jeśli staraliście się o awans to pewne decyzje mogą zapaść pod koniec roku – i decyzje te powinny być korzystne dla Was. Możecie także objąć grupę osób, możecie zarządzać nowymi pracownikami. To na Was będą czekać nowe obowiązki, ale i co za tym idzie podwyżka.

 

 

 

Jeśli szukacie zatrudnienia to proponuje poszukać pracy w usługach – usługi dla ludzi – ubezpieczenia, nieruchomości, usługi doradcze. Takie karty zaznaczają się i taka praca na Was czeka. Co myślicie o takiej branży, jest ona Wam znana?

 

Bardzo ładne karty na sferę finansów. Dodatkowe pieniądze, premia, wypłata za nadgodziny. Ale i zaraz obok stoją zakupy i tu obawiam się ze nadwyżka szybko zniknie. Więc Byki – rozważnie, szukajcie promocji, skreślcie z listy niepotrzebne teraz, w tym momencie zakupy. Świąteczne przyjęcie podzielcie na każdego członka rodziny tak by zakupy nie obciążały tylko Was. I kupujcie z głową – zwłaszcza że tak jak mówię – początek grudnia to przypływy finansowe a połowa grudnia odpływ. Więc – zakręcamy krany z gotówką :)

 

W zdrowiu uwaga na plecy, na bóle pleców, na brak ruchomości, sztywnienie, ból promieniujący do rąk.

 

Panie i Panowie – uwaga na zapalenie gardła, krtani, spory katar, który może przejść w kaszel i zapalenie oskrzeli. Salik i ciepła czapka – od tego trzeba zacząć.

 

Panie – ból ucha lub / i ból zęba.

 

Koniec grudnia to dla chętnych możliwość wyjazdu Sylwestrowego i świetnej zabawy w miłym gronie. Będzie to niezapomniany czas i coś zmieni się u Was na plus – może dzięki nowo poznanym osobom?

 

Byki – raz jeszcze – uwaga na drodze, uważajcie zwłaszcza wieczorem i nocą.

 

Rada z karty Tarota

 

Oczy i Uszy – teraz ważne jest patrzenie i słuchanie. Nie zabieraj pierwsza, pierwszy głosu, patrz, słuchaj i ucz się. Obserwuj – bo wyłapiesz coś, czego inni nie widzą. Milcz jak trzeba, poczekaj z wygłoszeniem swojego zdania. Teraz jest czas budowania zaplecza „politycznego”, to jest czas, gdzie okaże się kto jest kim. Słuchaj, patrz i ucz się. Nie zdradzaj swoich planów.

 

To także dobra karta dla osób, które chcą w niedalekiej przyszłości wdrożyć swoje pomysły w życie – teraz możecie poznać coś, zobaczyć coś, co nakieruje Was dalej - wskazówka.

 

Dobrego grudnia.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.