Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Waga 09.24 - 10.22

Waga 09.24 - 10.22

grudzień

Miłość: Wagi w stałych relacjach – takie smuteczki w związku, oddalenie się Partnerów. Pochłoną Was codzienne sprawy, pochłonie Was praca i szybkie tempo życia. Karty wskazują na konieczność zatrzymania się na chwilę, wskazują na to, że trzeba nad pewnymi sprawami w związku popracować i to właśnie Waga rozpocznie te prace. Zaczniecie od zadbania o atmosferę, zaprosicie ukochaną osobę do wspólnej kolacji, pomyślicie o czymś bardzo romantycznym – przecież najbardziej zmysłowy znak to Waga. Uda Wam się znaleźć kilka godzin tylko dla siebie, i spędzicie je bardzo romantycznie. Wasza ukochana osoba czeka na ten ruch z Waszej strony, czeka na ten gest i zaproszenie. Wyciągnijcie rękę.

Wolne Wagi będą szukać towarzystwa, będą zapraszać do siebie ludzi, będą organizować kolacje dla przyjaciół, wspólne wyjścia do restauracji. Będziecie kochani starali się jak najwięcej czasu spędzać z innymi, mam tu grupę ludzi. Na pewno powiększy się Wasze grono znajomych, na pewno poznacie mnóstwo interesujących osób. Czy tu jest Ta / Ten jedyny??? Jeszcze chyba nie…

Pieniądze: A u Was wydatki i to przez duże W i inwestycje przez duże I. Będziecie realizować jakąś inwestycje, będzie spieniężać coś, będzie kupować nieruchomość, sprzedawać nieruchomość, będziecie obracać dużymi kwotami. Nie wykluczam także zakończenia sprawy sądowej, która Was dotyczy. Teraz ważne będzie inwestowanie, przyglądanie się możliwościom, rynkowi, ale i ważne jest pozbywanie się i sprzedaż rzeczy, które nie są już Wam potrzebne. Równowaga w wydawaniu i braniu.

Praca: Powoli zbliżają się Święta więc każdy z Nas będzie swoją uwagę kierować w stronę spraw domu i rodziny. I nie inaczej będzie teraz w pracy. Początek miesiąca jeszcze działacie pełna parą, jeszcze po biurze krąży Szef i zagląda Wam przez ramię, ale im bliżej połowy grudnia tym zrobi się spokojniej i już każdy będzie jedną nogą w domu.

Może trzeba się będzie jeszcze przed Świętami wykazać mobilizacją, ale zadanie będzie z obszaru, który lubicie i świetnie Wam to wychodzi. Pamiętajcie tylko że Nowy Rok przyniesie nowe rozdania i warto jeszcze te kilka dni grudnia wykorzystać by pokazać kto jest liderem i komu warto powierzyć nowe stanowisko.

Jeśli poszukujecie pracy to karty wskazują tutaj na branże typowo artystyczne, na pracę w kulturze, przy organizacji wydarzeń, pracę ze sztuką i z ludźmi kultury i mediów. Czy macie takie doświadczenie?

Zdrowie: Uwaga na migreny i to od pierwszych dni grudnia. Noście ze sobą leki.

Ubierajcie się także ciepło i pamiętajcie, że nic tam nie ogrzewa nas jak ciepła, aromatyczna kąpiel i serce ukochanej osoby.

Koniec miesiąca to powrót dolegliwości – coś co już kiedyś sprawiało Wam kłopoty teraz może wrócić i nie tak szybko chcieć odejść. Na pewno będziecie na wizycie u lekarza. Powiedźcie o wszystkich swoich objawach – to ważne.

Rada z Karty Tarota: Karta opieki, wsparcia, karta „Boskiej ręki”. Nie bójcie się – sprawy idą w dobrym kierunku.

Karta mówi o wyjaśnieniu pewnych spraw – co też jest ważne.

Ale to także karta instytucji i to tych ważnych instytucji, wysokiego szczebla, opieka tych urzędów i często może wskazywać na kończące się sprawy sądowe.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.