Data urodzenia

Waga 09.24 - 10.22

sierpień

Miłość: Decyzje, decyzje i jeszcze raz decyzje. Trzeba będzie skupić się i postanowić co dalej zrobić. Nie ukrywam, że Wasz związek może zostać nie tyle co wystawiony na próbę, NIE – bardziej karty zaznaczają tutaj kryzys, który potrwa na tyle długo, że trzeba będzie się zastanowić co zrobić. ALE – NIE mam kart rozstania, raczej karty pracy nad związkiem. Tylko pamiętajcie – pracować muszą DWIE osoby. Sami na tym polu nie zrobicie nic, a przynajmniej niewiele. Pora na szczere rozmowy i pora zasiać do stołu.

Dla singli sierpień okaże się łagodny. Poznacie kilka ciekawych osób w sprzyjającej atmosferze, takiej typowo wakacyjnej. Dużo spotkań w plenerze, dużo takiej swobodnej atmosfery. Na pewno uda się zawiązać nowe przyjaźnie. Czy już związki? Jeszcze momencik …

Pieniądze: Przypływ dobrych wieści odnośnie finansów, mam tu po prostu dobre nowiny. Wpływ i to zdecydowany, mocno się zaznaczający. Wagi – może komuś uda się sprzedać „zalegający” grat z szafy, może uda Wam się wygrać niewielką kwotę pieniędzy – czego życzę, może bonus do pensji, czy może zwroty pożyczki, ukończenie lokat, inwestycji. W związku z tym mam na horyzoncie odpoczynek i dawno odkładane zakupy uda się teraz spokojnie zrealizować.

Dla Pań Wag – przeznaczycie te pieniądze na zadbacie o siebie, o urodę. SUPER.

Praca: W pracy zadań będzie więcej niż zazwyczaj, po części wiązać się będzie to z urlopami współpracowników i nieobecnościami. Kryzys i trudność będzie chwilowa, pod koniec sierpnia się to znów ustabilizuje, ale do tego czasu zaznacza mi się dla Was presja czasu i chaos, jednak po burzy wyjdzie słońce. Spokój i wspólna praca, wspólne rozwiązywanie problemów – to polecam.

Druga połowa sierpnia – teraz pora na Wasz odpoczynek, część z Was Wagi uda się na krótki urlop, odpoczniecie od chaosu.

Nie mam zagrożeń, jedynie presja czasu w pierwszych dniach, tygodniach sierpnia może się dać Wam we znaki.

Wagi szukające pracy muszą trochę poszperać w ofertach pracy i pozycjach, będzie ich wiele, a wśród nich chowa się prawdziwa perła. Szukajcie, przeglądajcie oferty i NIE rezygnujcie. Uważnie lustrujcie opisy, oferty składane przez pracodawców, zadawajcie pytania. Jak natraficie na tą jedyną – będziecie wiedzieć!

Zdrowie: U panów karty zalecają zwrócenie uwagi na ciśnienie, na serduszko, na dużą ilość płynów. Warto teraz Panowie pilnować zdrowia, zwłaszcza że w wakacje część z nas przestaje dbać o siebie i włącza tryb letniego rozluźnienia.

Dla wszystkich zaznaczają mi się też nieprawidłowości w układzie pokarmowym, głównie jelita, może wątroba, bóle. To też do sprawdzenia, możliwa konieczność zmiany nawyków żywieniowych i dieta. Odradzam CUKIER – inna sprawa ze obecnie go nie ma w sklepie.

Rada z karty Tarota: Karta przyspieszenia pewnych spraw, karta „wymuszenia” przez los działania – myślę że ta karta świetnie koresponduje z pierwszą częścią horoskopu. Karta mówi o tym by złapać mocno kierownicę, obrać cel bo inaczej cel zostanie sam za nas obrany, a może nie być zgodny z naszymi planami. Teraz wydarzenie potoczą się szybko, sprawy przyspiesza i tylko od nas będzie zleżało czy będzie to kolejka górska czy przejażdżka z mapą w dłoni. Powodzenia w dokonywaniu wyborów – bo takie trzeba będzie podjąć!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.