Data urodzenia

Waga 09.24 - 10.22

czerwiec

Miłość: Wagi w stałych związkach - uważajcie na skoki w bok, na pokusy, na miłostki. Nie wykluczam, że może pojawić się taka sytuacja, że możecie wdać się romans, propozycja może być na tyle kusząca, że po prostu oddacie się jej bez namysłu. Karty przestrzegają przed taką sytuacją i myślę, że macie zbyt wiele do stracenia. Owszem uśmiechy, szepty i niewinna wymiana gestów w windzie, ale nie przekraczajcie pewnej linii.  To co może zacząć się niewinnie, może się kończyć dużym dramatem.

Koniec miesiąca kartę mówią o odwiedzinach, będziecie gościć członków rodziny.

Są tu także wśród Was Wagi, które mają zaproszenie na ślub, na rodzinną uroczystość. Będzie bardzo, bardzo przyjemnie, a Wy będziecie błyszczeć kochane Wagi.

Wagi Single, pora zwrócić uwagę na swoje własne potrzeby, pora zaopiekować się własną osobą. Karty wskazują, że w czerwcu raczej nie stanie na Waszej drodze odpowiednia osoba, natomiast karty wskazują że spędzicie ten czas dbając o swoją kondycję, swoje zdrowie oraz o swoją urodę. I bardzo dobrze.

Finanse: Pierwsze karty mówią o wiadomościach urzędowych, bankowych lub sądowych, dalej karty wskazują naszą uwagę na spotkanie z ważnym mężczyzną, może to być sędzia, adwokat, notariusz. Jeśli jest wśród Was osoba, która planuje zakup nieruchomości, mieszkania czy też lokalu na inwestycje to czerwiec jest ku temu najlepszy!

Praca: Początek czerwca to wypłata zaległego wynagrodzenia bądź też wypłata nadgodzin, dalej będą rozmowy z przełożonym o szkoleniach, o podnoszeniu waszych kwalifikacji, o rozwoju. 

Druga część czerwca upłynie na nieporozumieniach, na nie do końca wyjaśnionych słowach, na niezrozumieniu myśli, przekazu, informacji. Uważajcie na mocno starszą od was kobietę, która po prostu zazdrości Wam.

Jeśli poszukujecie pracy to karty mówią o otrzymaniu propozycji. I teraz tylko od Was będzie zależało czy zechcecie się zająć tym tematem. Nie wykluczam, że trzeba będzie do tej pracy założyć własną działalność gospodarczą. Jeśli ma to coś wspólnego z komputerami, ze środowiskiem internetowym - to możecie spokojnie w to wejść.

Zdrowie: Od razu powiem tak - pierwsze karty wskazują na ciążę dla Pani Wagi.

Dalej karty mówią o konieczności zrobienia badań okresowych. Mogą to być badania zlecone przez pracodawcę.

Następnie chciałabym zwrócić Waszą pilną uwagę na oczy, bo jest tutaj pokazane pogorszenie wzroku, są pokazane alergię i problemy z oczami i jest pokazana konieczność odwiedzenia okulisty. Mam nadzieję, że żadne urazy oczu wam nie grożą.

Rada z Karty Tarota: Dla Wag mam kartę mówiącą o tym, że pewna sprawa będzie wygrana, natomiast chciałabym zwrócić uwagę, że nie do końca będzie to sprawiedliwe zwycięstwo. Karta mówi o tym, że przegranym może porażkę odczuć dużo mocniej, a Wasze zwycięstwo z tego powodu nie będzie aż tak smakować. Karty mówi - zastanów się dwa razy zanim podejmiesz ostateczne działania. Karta podpowiada, że pewne sprawy można rozwiązać dyplomatycznie, a tym samym ugrać więcej. Wago Zachowaj się jak rasowy dyplomata, a nie jak drapieżny polityk.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.