Data urodzenia

Waga 09.24 - 10.22

16.05 - 22.05

W tym tygodniu zodiakalne Wagi pozostaną nieco wycofane zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Najbardziej będziesz cenił swoje towarzystwo i nie po drodze będzie Ci z wszelkiego typu spotkaniami lub wydarzeniami w większej grupie osób. Zmęczy Cię energia innych ludzi, przez co będziesz uciekał do odpoczynku na łonie natury. Dużym ukojeniem będzie również kontakt ze zwierzętami.

Miłość: W tym tygodniu zodiakalne Wagi będą miały sporo dylematów i przemyśleń na temat dalszych losów swojego związku. Zacznie Ci przeszkadzać coraz więcej rzeczy, co pogłębi wątpliwości odnośnie Waszej wspólnej przyszłości. Postępuj zgodnie ze sobą.

Praca: Zdecydujesz się na krótki urlop i odpoczynek, co dobrze zrobi Twojej głowie. Korzystaj z dni wolnych bez wyrzutów sumienia i odetnij się na ten czas o obowiązków zawodowych.

Finanse: W tym tygodniu zodiakalne Wagi mogą być bardziej rozrzutne i z większą łatwością przyjdzie im trwonienie pieniędzy.

Zdrowie: To będzie przełomowy tydzień. Diagnoza, którą postawiono, okaże się niesłuszna, a Ty będziesz mógł odetchnąć z ulgą.

Rada: Nie trać tyle czasu i energii przy podejmowaniu nieistotnych decyzji. Pozwól sobie na popełnianie błędów i wyciąganie z nich wniosków.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.