Data urodzenia

Waga 09.24 - 10.22

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Przesłanie dla zodiakalnych Wag na ten tydzień dotyczy przede wszystkim nabrania dystansu do trudnych sytuacji. Karty doradzają Ci, byś przestał uszczęśliwiać wszystkich na siłę. Nie narzucaj się komuś ze swoją pomocą. Dana osoba może wcale nie oczekiwać takiej pomocy, jaką Ty uważasz za najlepszą. Pozwól każdemu decydować za siebie. Nie ingeruj i nie oceniaj wyborów innych ludzi. Nie dawaj wciągnąć się w plotki na czyjś temat. Nie skupiaj się na sprawach innych ludzi – skup się na swoich celach, które masz do realizacji.

Uczucia:
W sferze miłosnej u samotnych Wag karty wróżą teraz szczęście i poczucie spełnienia. Jednak to szczęście będziesz kreował samodzielnie. Będziesz otwarty na nowe znajomości i nawet możesz je zawierać, jednak najważniejsza w tym czasie będzie u Ciebie miłość do samego siebie i umiejętność czerpania z tego radości. W tym tygodniu może czekać Cię bardzo ciekawa i nieszablonowa randka w fajnym miejscu.
W relacjach zodiakalnych Wag będzie w tym tygodniu bardzo pomyślnie. Karty wskazują na bardzo dobre rozplanowanie czasu – tak, że będziesz miał czas zarówno dla siebie, na pracę jak i na realizację swoich pasji, ale również znajdziesz czas dla swojej drugiej połowy. Możecie wybrać się w tym tygodniu wspólnie w ciekawe miejsce bądź nawet na krótką podróż za miasto.

Praca i finanse:
To czas wyborów u zodiakalnych Wag. Karty wskazują, że pojawi się przed Tobą nowa, ciekawa propozycja pracy. Nie będziesz jej jednak w stanie pogodzić z pracą w obecnym miejscu. Będziesz musiał podjąć decyzję, w co chcesz się dalej zaangażować. Przy tym dylemacie mogą pomóc Ci osoby bliskie, które będą podpowiadały Ci pod tym kątem ciekawe aspekty do rozważenia. Pomogą Ci one w podjęciu ostatecznego wyboru.
W finansach będzie to bardzo dobry tydzień. Choć zodiakalne Wagi mogą być teraz bardziej szalone i spontaniczne w wydawaniu pieniędzy. Twoja sytuacja pozwoli Ci na te szaleństwa, więc możesz dać się ponieść chwili.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym karty zwracają uwagę zodiakalnych Wag na układ oddechowy. W szczególności na płuca, w których mogą rozwijać się stany zapalne. Mogą pojawiać się problemy z płodnością, zwłaszcza u kobiet spod znaku Wagi.
Będziesz w tym czasie spontaniczny, radosny i nawet szalony, a jednocześnie mocno będziesz stąpać po ziemi. Karty wskazują, że nie odfruniesz do chmur, a obowiązki będą dla Ciebie na pierwszym miejscu. Dopiero po ich wykonaniu rozluźnisz się i zaszalejesz.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.